Šampon Skin Cap

Šampon Skin Cap

Psoriáza - To je vážné onemocnění, počet pacientů, kteří neustále rostou. Pro léčbu tohoto zánětu se používají různé techniky - od masáže po drogy. Je také nutné použít externí přípravu, a jak je Skin-Cap šampón.

Složení

Kůže čepice pomoc poskytuje třemi různými způsoby: sprej, krém a šampon. O druhé, jsme jen mluvit.

Bílý šampon, tekutý a měkký v konzistenci. Jeho aktivní složkou je mimo jiné aktivní forma pyrithionu zinku. Navíc v kompozici můžete najít látky jako: Perley C-96, kokosové mastné kyseliny, které jsou přirozenou složkou a dokonale vyhlazují vlasy, a také jim dávají bohatou péči. Kromě toho, mezi složky jsou Tero sulfonát a sodná sůl lauryl sulfát - složka navržena tak, aby se zbavit vlasů z tuku. Zbývajícími složkami jsou kopolymery makrogolu, dimethiconu, propylenglykolu a několika příchutí pro lepší chuť.

Obsah ve směsi methyl-ethylsulfátu umožňuje, aby byl šampon lépe absorbován kůží, a proto má hlubší účinek na zánět.

Zdvihový objem šampon láhev - 150 mililitrů.

Vlastnosti

Tento lék by měl být použit proti psoriáze a jiným dermatologickým problémům. Zinek, který je aktivní složkou, zabraňuje nepříjemným onemocněním, jako je houba, nebo snižuje jeho účinek a chrání před bakteriemi. Nástroj působí tak, že snižuje aktivitu bakterií a v konečném důsledku snižuje jejich přítomnost na nic.

Velkou výhodou zinku je že ničí infekci uvnitř buňky, aniž by poškodila samotný buněčný systém. Kromě toho má zinek nejen vliv na příznaky onemocnění, ale také eliminuje jeho příčiny.

Pokud pravidelně používáte šampon, jeho účinek se zvyšuje, protože se vstřebává a zůstává uvnitř, pokračuje v práci, i když jej nepoužíváte.

Aplikace

Šampon by měl být použit pro následující problémy:

 • Pokud je vaše pokožka na hlavě svědění a svědění se záviděníhodnou pravidelností;
 • V přítomnosti lupů;
 • Pokud máte seborrhea, bez ohledu na to, zda je suchá nebo mastná;
 • V případě, že jste nemocní atopickou dermatitidou, postihuje vlasy a pokožku hlavy.

Léčivý přípravek by měl být aplikován na vlhké vlasy a na chvíli masáž hlavy, umožňující průtok krve do kořenů vlasů. Poté musíte šampon důkladně opláchnout a okamžitě ho znovu aplikovat, a to i při masážních pohybech, ale počkejte asi pět minut, nechte látku vsáknout dovnitř a dostat se dovnitř, a pak důkladně opláchněte. Doporučuje se před použitím nádobu protřepat, čímž se vytvoří malá „hrbolatost“.

Výrobce slibuje, že pokud se pokoušíte vyléčit psoriázu, pak se po dvou týdnech používání tohoto nástroje objeví viditelný efekt.

Protože tento šampon je lékařský, měl by být aplikován v kurzu. V tomto případě je doporučeno toto provést po dobu 5 týdnů, 2-3 krát každých sedm dní. Stále existuje prevence používání šamponu po vyléčení nemoci, v případě náhlého návratu lupénky. Během tohoto období stojí za to používat tento produkt méně často - jednou nebo dvakrát týdně.

Nástroj nemá žádný vliv na stav vlasů, jejich tvar a barvu.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Podle výrobců nelze výrobek použít pouze v případě individuální nesnášenlivosti uvedených komponent. Faktem však je, že mezi složkami je hormonální složka, která poněkud rozšiřuje seznam kontraindikací. Šampon by neměl být používán:

 • V přítomnosti růžové nebo juvenilní akné;
 • V případě, že je kůže infikována infekcí. - to zahrnuje infekci oparem a planými neštovicemi;
 • Pokud jste nemocný s periorální dermatitida;
 • Onemocnění, jako je kožní tuberkulóza také kontraindikováno pro použití;
 • V přítomnosti kůže rakovina;
 • Děti do 18 let let

Neexistují žádné kontraindikace proti použití šamponu během těhotenství a rizika jsou spíše slabá, ale měla by být vzata v úvahu. Při přepravě dítěte by se tedy mělo vyvarovat používání finančních prostředků, pokud máte svědění nebo vyrážku, která tam dříve nebyla. Při kojení je lepší nepoužívat šampon vůbec, nebo zastavit na chvíli tento způsob krmení, aby se zabránilo riziku.

Jak již bylo zmíněno, při použití šamponu se mohou vyskytnout alergické reakce. V tomto případě byste měli přestat tento nástroj alespoň na chvíli používat. Přítomnost složky, která kontroluje hormony, může způsobit následující reakce:

 • Vzhled trvalého svědění;
 • Nadměrná suchá pokožka hlavy;
 • Přítomnost podráždění;
 • Nadměrná pigmentace kůže;
 • Výskyt hyperrichózy;
 • Aktivní vyrážka akné a černých teček;
 • Vývoj další jedné nebo více infekcí;
 • Výskyt alergické dematitidy;
 • Stejně jako periorální dermatitida;
 • Vývoj dalších odrůd psoriázy, včetně pustulární.

Pokud nebudete postupovat podle instrukcí a aplikovat šampon častěji, nebo si neužijete přestávky, pak může vaše kůže začít prasknout, tvořit folikulitidu a erytém. V některých případech se mohou objevit takové nepříjemné následky, jako je atrofie kůže nebo znecitlivění prstů.

Důsledky závisí na tom, co užíváte a jaké obvazy aplikujete, když používáte lék proti psoriáze. S tímto buďte opatrní a při jakékoli negativní reakci okamžitě přestaňte používat nejen šampony, ale i další lékypokud je to možné. To by mělo být provedeno alespoň do vyléčení negativních účinků.

Ve velmi ojedinělých případech způsobuje užívání léčiva závažné vedlejší účinky, při kterých musíte okamžitě přestat používat šampon a nikdy jej znovu nepoužívat, ale raději konzultovat s lékařem. Mezi tyto důsledky patří:

 • Poškození sliznice;
 • Výskyt gastritidy;
 • Závažné alergické reakce;
 • Ostré zvýšení nitroočního tlaku.

Aby bylo zajištěno, že alergická reakce uplynula, je nutné provést speciální testy na klinice nebo v nemocnici. Nedělejte si ověření sami, nemusí to být jen nespolehlivé, ale také vám ublížit.

Bezpečnostní opatření

Dermatologům se důrazně doporučuje, aby používali šampon a nepoužívali tento lék. Je to proto, že jeho složení obsahuje takový prvek, jako je clobetasol, který je pro tělo velmi škodlivý, zejména ve velkých dávkách.

Při neustálém používání produktů s touto složkou se mohou vyvinout atrofické změny kůže na obličeji a hlavě. Musíte být také opatrní při používání šamponu a vyhnout se kontaktu s očimaJinak přítomnost hormonálních prvků zvýší nitrooční tlak. Kromě tlaku může v některých případech kontakt s očima způsobit šedý zákal nebo glaukom.

Neaplikujte šampon na oblasti kůže, které k tomu nejsou určeny. Například na kůži obličeje nebo podpaží. Jinak může způsobit vážné zdravotní problémy, jako je atrofie nebo dermatitida.

Pokyny jasně uvádějí Děti mohou být léčeny na psoriázu od jednoho roku věku. Děti zpravidla snášejí zdravotnické prostředky a málokdy mají jakékoliv vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že klobetasol, který je součástí, je však docela schopen vést k nežádoucím následkům. Proto Doporučuje se používat šampon pro děti po 18 letech, když je tělo silnější a silnější.

Recenze

Kupující pociťovali vliv šamponu jinak. Někdo mu opravdu pomohl, ale někdo má spoustu stížností. Začněme s nevýhodami. Hlavní nespokojenost kvůli ceně šamponu, oni psali, že to mohlo být levnější, a, zvažovat, že to neplní velmi dobře, to je spotřebováno velmi rychle. Kromě toho někteří kupující si všimli, že pokud budete nástroj používat pravidelně, vaše vlasy s největší pravděpodobností zvyknout na to a účinek se sníží, a pak zcela zmizí.

Někdo napsal, že jediný šampon pro plnou léčbu nestačí, potřebujete krém, kapky a další léky, které lze nalézt. A je lepší, samozřejmě, než se obrátit na lékaře, aby předepsal potřebné léky.

Můžete bezpečně zapsat výhody, které výrobek má příjemnou vůni, a co je nejdůležitější, že stále funguje. Mnoho uživatelů uvedlo, že šampon je zbavil nejen lupénky, ale také lupů a jiných problémů.

Analogy

A konečně, podívejme se na analogie tohoto šamponu. Srovnání jednoho produktu s ostatními nám ve skutečnosti stále více pomáhá dělat správnou volbu.

 1. Zincap. K dispozici jako sprej a krém. Obsahuje asi dvě procenta aktivní složky.
 2. Friederm Zinc. Pomáhá proti lupům, ale kromě toho bojuje se všemi těmi problémy jako kůže-čepice.
 3. Pyrithionin zinek. K dispozici ve formě šamponu, krému a spreje.

Rozdíl mezi těmito prostředky není tak velký. Tam je rozdíl v ceně a docela trochu ve složení, ale jiné než to, že všechny možnosti jsou stejné a mají stejný účinek.

Komplexní akce pro kožní onemocnění, lék proti dermatitidě, seborrhea, ekzémům a psoriáze Kožený uzávěr - to je následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky