Šampon Kerastase

Šampon Kerastase

Sláva šamponu Kerastase pro vlasy je tvořena legendami, není to pro nic za nic, že ​​světové hvězdy a ženy, které se starají o zdraví a krásu svých zámků, jim dávají přednost.

Druhy

V řadě čisticích produktů Kerastase jsou tucet šamponů, které byly vytvořeny k řešení konkrétního problému vlasů nebo pokožky hlavy.

Pro objem

Šampon Volumifique čistí vlasy dobře a má beztíže strukturu, která neumožňuje hmotnost kroutí. Textura produktu se podobá želé a obsahuje ve svém složení unikátní komplexy Ampliflex a INTRA-CYLANE® pro péči o vnější i vnitřní vlasy.

Více o tomto šamponu se dozvíte z videa.

Gamma Chroma Riche je vhodný pro čištění barevných vlasů, včetně melirovannyh a bělené. Má měkký vzorec a jemně ovlivňuje oslabené kadeře, aniž by je činil těžší a přidal další záři.

Proti tuku

Mimochodem pro péči o mastné vlasy Kapitálová síla, Šampon, který absorbuje přebytečný maz a po dlouhou dobu udržuje kadeře čisté a drobivé. Ve stejné linii je šampon na čištění energie, který tóny pokožky hlavy a kudrlinek, produkt proti lupům

Vůdce v péči o prone k mastné pokožce hlavy - šampon Divalentní, který jemně čistí vlasy a odstraňuje přebytečný kožní maz, vhodný pro použití v citlivých dermis. Komplex Prévention normalizuje rovnováhu epidermis hlavy a zabraňuje tvorbě suchého povrchového loupání.

Pro barevné vlasy

Barvené vlasy ještě potřebují kvalitní péči: Produkt Chroma Captive hydratuje poškozené kadeře a zachovává jejich bohatý odstín, zabraňuje vyblednutí barev a otupělosti.

Pro tenké nebo suché, volné kadeře

Šampon Cristal obohacuje kadeře rostlinnými složkami a přidává lesk a drobivost díky vlhkosti; V šamponech nejsou žádné silikony.

Rekonstrukční výrobek Force architecte obnovuje proteinovou strukturu vlasů díky pro-keratinu a ceramidu v jeho složení: složky vyplňují dutiny kadeře a posilují ji.

Série Fluidealiste neobsahuje sírany, a proto je vhodný k čištění poškozených suchých vlasů; produkt umožňuje dosáhnout čistění a kudrlinky.

Komplex rostlinných olejů obsahuje šampon Elixir Ultime: jeho nutriční komponenty poskytují dodatečnou péči o oslabené zámky, aniž by byly těžší.

Pro lesk a přirozený lesk bude výrobek vyhovovat Chronologiste.

Pro jemné vlasy bude použití šamponů série Densité pro hydrataci a vyživování, jeho použití má pozitivní vliv na vlasy a způsobuje růst nových chlupů, protože obsahuje kyselinu hyaluronovou a patentovaný komplex stonoxidinů. Unikátní technologie zesiluje strukturu kudrlinek a podporuje růst nových složek produktu, které stimulují zrání vlasových folikulů.

Pro výkon kudrlinky fit série Satén 1 pro normální a Satin 2 pro poškozené a suché vlasy.

Šampónová lázeň MAGISTRAL vytvořené pro péči o velmi suché vlasy: díky bylinné kompozici jemně čistí a vyživuje kadeře. Výrobce doporučuje ponechat kompozici na hlavě, aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku: snadné česání a brilantní lesk.

Pro citlivou pokožku hlavy

Jedním z problémů vypadávání vlasů a suchosti může být citlivá pokožka hlavy: byla vytvořena, aby ji vyřešila. gamma Dermo-Calm se šampony pro suchou pokožku hlavy a normální.

Proti lupům

Produkt Anti-peletikula pomáhá v boji proti lupům a jiným nedokonalostem povrchu hlavy (peeling).V jeho složení jsou složky zinku a kyseliny salicylové, které bojují proti zdroji problému, mají antibakteriální účinek na pokožku, odlupují malé útvary.

Proti slunci

Vhodná je péče o vlasy v horkém období a zvýšené vystavení UV záření après-soleil série pro každý typ kadeře. Šampon jemně čistí a chrání před negativními účinky slunečního záření, zabraňuje vyblednutí a vyblednutí vlasů; Vhodné zejména pro barevné vlasy.

Složení

Unikátní formulace šamponů Kerastase nelze kombinovat: v každé sérii dominuje jedna nebo jiná složka. Mezi výživné a zpevňující produkty pro kadeře v kompozici patří rostlinné oleje, kyselina hyaluronová, keratin a vitamíny, aminokyseliny a ovocné extrakty, které ovlivňují strukturu vlasů.

Kyselina salicylová se často používá jako hlavní složka v šamponech pro mastnou pokožku hlavy a v boji proti lupům: má antiseptické a exfoliační vlastnosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky