Faberlic šampon

Faberlic šampon

Faberlic je ruský výrobce kosmetiky a parfémů. Výroba je určena jak pro ženy, tak pro muže. V široké řadě značek jsou prezentovány a šampony, které budou diskutovány níže.

Historie značky

Společnost Faberlic byla založena koncem 20. století podnikatelem Alexejem Nechaevem. Zpočátku měla společnost název "ruská linka". Jednalo se o inovativní kosmetiku, která zahrnovala emulzi perfluorovaného uhlovodíku, která umožňuje dodávat kyslík do hlubokých vrstev epidermy a vyživovat jeho buňky. Díky tomu zůstává organismus mladý a méně náchylný k negativnímu vlivu prostředí.

V roce 2001 byl přejmenován na "ruskou linii". Teď byla společnost oficiálně nazývána Faberlic. A dnes je jednou z nejoblíbenějších značek zabývajících se výrobou dekorativní kosmetiky a parfémů. V poslední době začal výrobce vyrábět oděvy a doplňky, což má pozitivní vliv na jeho popularitu.

Společnost spolupracuje s mnoha zahraničními výrobci, díky kterým se při výrobě výrobků používají inovativní technologie. Přípravek obsahuje složky, které řídí mikrocirkulační procesy v kůži. Všechny produkty procházejí výzkumem a testováním, takže nezpůsobují žádné škody na lidském zdraví.

V roce 2011 se k Faberlicu přidali další dva výrobci - Edelstar a Infinum.

Po této akci se sortiment výrobků rozšířil a kromě kosmetiky a parfémů se ve specializovaných prodejnách objevily výrobky pro domácnost, krásu a zdraví. Aliance firem se v současné době aktivně rozvíjí.

Hlavní vlastnosti výrobků

Výrobci výrobků Faberlic jsou k dispozici v různých řadách, které jsou určeny k řešení různých kožních problémů. Složení kosmetiky obsahuje pouze vysoce kvalitní suroviny, jako jsou: aquaftem, aloe vera, aminokyseliny, glycin, kolagen, vitamíny a éterické oleje. Všechny tyto komponenty plní funkce nezbytné pro normální fungování těla. Některé produkty kromě kosmetického účinku mají léčivé účinky. Například dezinfikuje a opravuje poškozené oblasti.

Mnoho výrobků má ve svém složení kakaové máslo, které má léčivý účinek. Peptidoglykany obnovují přirozené fungování imunitního systému, zvyšují ochranné vlastnosti kůže a bojují proti zánětům a alergiím.

Sortiment

Sortiment Faberlic je opravdu obrovský - jsou to kosmetické výrobky, parfumerie, oděvy, doplňky a potřeby pro domácnost.

Faberlic šampony jsou určeny pro všechny typy vlasů s jakýmkoliv problémem. Je již dlouho známo, že změny nálady a zdravotní stav těla, a dokonce i způsob, jakým člověk jedí, také ovlivňují stav pokožky hlavy. Společnost při výrobě svých výrobků zohledňuje všechny tyto vlastnosti.

Značka bere v úvahu mnoho faktorů, jako je typ vlasů, věkové charakteristiky, pohlaví, léčivé vlastnosti a další vlastnosti. Prostředky pro mytí hlavy mohou být individuální nebo pro celou rodinu. Pokud má člověk nějaké problémy s pokožkou hlavy nebo s kadeřemi, pak existuje spousta produktů, které mohou pomoci.

Série nabízí všechny produkty s dalšími efekty.

Tam jsou šampony s barvivým efektem, regenerační účinek, jsou zde produkty zaměřené na péči o kudrnaté nebo lehké kadeře. Volba poměrně velkých a cenově dostupných cen vám umožní nakupovat produkty společnosti všem návštěvníkům.

Hlavní linie

Společnost nabízí kupujícím nákup potřebného zboží, které je prezentováno ve speciálních linkách. Jsou potřeba, aby si každý, kdo si přeje, mohl jednoduše vybrat individuální produkt bez ztráty času.

Hlavní linie jsou dnes:

  • "Můj med" - Medová linie, která má antibakteriální a omlazující účinek. Sbírka obsahuje medové šampony, tělové peelingy, krém na obličej a ruce, mýdlo a zubní pastu.

Vyživující šampon čistí vlasy a pokožku hlavy, tóny a posiluje kořeny. Vitamín A a včelí vosk chrání vlasy před negativními vlivy prostředí.

  • "ETNO Botanica" - kolekce s léčivými a kosmetickými vlastnostmi. Produkty obsahují vitamíny, stopové prvky a antioxidanty, které pomáhají pečovat o krásu a zdraví těla.

Šampon ETNO Botanica je vhodný pro normální i suché vlasy. Hydratuje, vyživuje a chrání vlasy před teplotními extrémy. Všechny jeho komponenty jsou bezpečné pro zdraví a nezpůsobují alergické reakce.

  • Salon péče - linka obohacená kombinací tří olejů. Všechny fondy jsou zaměřeny na zlepšení vzhledu kudrlinek. Šampon bez fosfátů vhodný pro všechny typy vlasů.

Jemně se stará a vyživuje pokožku hlavy, čistí vlasy před nečistotami a prachem a dodává jim zdravý lesk. Je snadno použitelný a obal je dostačující pro dva měsíce používání.

  • "Expert" - série určená k pravidelnému používání. Skládá se ze 7 druhů šamponů, které vyživují a obnovují strukturu poškozených a barevných kudrlinek. S jejich pomocí můžete dát objem hlavy a zdravou barvu.

Věk šamponu "Brilantní věk" pomáhá prodloužit mladost a utáhnout strukturu vlasů. Posiluje kořeny a činí každý vlas silnějším.

Šampon obsahuje amla olej, který je vhodný pro stárnutí vlasů a je předpokladem pro dokonalou hladkost a intenzivní hydrataci. Prostředky jsou vhodné pro všechny typy vlasů, včetně kudrnaté a kudrnaté.

Níže si můžete prohlédnout video recenzi pro tuto sérii šamponů Faberlic

  • "Bio-Arktida" - linie, která se skládá z výtažků a odvarů bylin. Cloudberry šampony ochlazují pokožku hlavy a zmírňují lupy. Vyživují a obohacují kořeny o užitečné minerály a vitamíny. Brusinka - kouzelník omlazuje a pomáhá bojovat s mastným leskem.

Je však nežádoucí používat "Bio-Arktidu" pro ženy, které mají barevné kadeře. Šampon je schopen postupně omýt barvu.

Speciální prostředky

Výrobce kosmetiky Faberlic může najít jakékoli prostředky, jak se starat o pokožku hlavy a vlasy samotné. Existují však produkty, které se specializují na specifické problémy a jsou schopny je vyřešit.

Například šampon „Black Detox“ je zaměřen na eliminaci obsahu tuku díky krystalům aktivního uhlí, které jsou jeho součástí. Čistí vlasy před prachem, špínou, mořskou solí a klimatizačními komponenty, které umožňují odstranit statistickou elektřinu z vlasů. Hlavním účelem "Black Detox" je, že je vhodný pro hluboké čištění kořenů vlasů a kudrlinek.

Další lékařská série Expert Pharma obsahuje Ichthyolum a Octopirox, které bojují proti příčinám lupů a odstraňují přebytečný tuk z pokožky hlavy. Série obsahuje dva léčivé šampony, které mohou bojovat s houbou, která způsobuje lupy. Pravidelné užívání obnovuje normální fungování mazových žláz, zmírňuje svědění, dodává pokožce zdravý lesk a vyživuje je. Pokud vypadnou vlasy člověka, Expert Pharma obnoví vlasové folikuly a zlepší krevní oběh pokožky hlavy. Vhodné pro muže i ženy s jakýmkoliv typem vlasů.

Před použitím jakéhokoli přípravku Faberlic musíte zkontrolovat reakci na alergie. Nápis "hypoallergeno" neznamená vždy to, že nebudete mít alergickou reakci na jednu ze složek.

Recenze

Všechny výrobky firmy Faberlic jsou v neustálé poptávce a jsou považovány za jednoho z nejlepších výrobců dekorativní kosmetiky. Kupující dobře mluví o produktech společnosti a jsou rádi, že si můžete vybrat produkty pro všechny věkové kategorie.

Obzvláště oblíbené jsou šampony, které pomáhají řešit problémy pokožky hlavy a vlasů obecně. Některé šampony se zbavují lupů, jiné poškozují poškození. Kupující, kteří dříve trpěli vypadáváním vlasů, po použití šamponů ze série Expert Pharma, poukazují na to, že ztráta byla mnohem menší a nepříjemné svědění zmizelo.

Velmi důležitým kvalitním produktem je jeho dostupná cena a nákladově efektivní balení.

Finanční prostředky jsou vynakládány dostatečně dlouho, mají příjemnou vůni a jsou vhodné pro každodenní použití.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky