Šampon vichy

Šampon vichy

Každá žena sní o luxusních vlasech. Husté kadeře a zářící kadeře - to vše je možné pouze s náležitou péčí, v níž jsou prostředky na mytí vlasů klíčové. Šampon Vichy je připraven stát se silným spojencem při dosahování vašich snů.

Funkce produktu

Rodištěm kosmetiky pro komplexní péči o tělo a vlasy je Francie. Je to tam, že existuje město stejného jména s termálními vodami známými pro jeho použití. Tvůrci značky Vichy nepřestávají používat jedinečné složení tohoto zázračného léku, včetně něj a jako hlavní složky šamponů a balzámů na vlasy různých typů.

Vlastnosti každého hotového výrobku s termální vodou je jeho hluboké působení. To opravdu proniká dovnitř vlasů, zápasí s průřezem špiček, suchost a křehkost. Kromě toho je každý nástroj hypoalergenní a prakticky nemá individuální toleranci.

Složení

Jak již bylo zmíněno, klíčovou roli ve složení šamponů značky tvoří termální voda Vichy Spa. Aktivuje obnovu buněk a má uklidňující účinek díky svým minerálům a stopovým prvkům:

 • železonasycení buněk kyslíkem;
 • hořčíkuposkytování aktualizační funkce;
 • křemíkuzpevňující vlasové kořeny;
 • vápníkuchránící tkaniny.

Kromě termální vody můžete v různých výrobcích pro péči o vlasy vidět:

 • selennormalizaci mikrobiomu kůže;
 • ceramid Pochrana kudrlinek před vnějším negativním dopadem;
 • kyselina salicylováMá mírný exfoliační účinek a je nepostradatelný v boji proti lupům;
 • vitamín Ezodpovědný za pružnost, pružnost a pevnost vlasů;
 • panthenol k posílení tkáně vlasového folikulu;
 • glycerinuzadržování vlhkosti;
 • meruňkový olejobsahující sklad vitamínů pro celé tělo.

Každý šampon má samozřejmě své jedinečné složení, které obsahuje pouze několik harmonicky vybraných a kombinovaných složek.

Přehled produktů

Všechny linky a řady společnosti jsou zaměřeny výhradně na konkrétní problém. Toto pravidlo platí pro šampony, aktivně pracující pro určitý typ vlasů, v závislosti na sérii. Nesprávný výběr finančních prostředků není výhodný, což znamená, že před akvizicí je důležité střízlivě posoudit typ vlasů a úkoly, které mají být vyřešeny.

Pro zvýšení hustoty

Tenké, tenké a křehké vlasy nikdy nevytvoří silné vlasy. Tento problém je vnitřní a vážný, který mohou vyřešit pouze inovace v kosmetologii. "Dercos Neogenic" - šampon s stemoksidinem, vyvolávající vlasové folikuly. Jednoduše řečeno, tato komplexní vědecká složka není plně studována a není známa mnoha známým značkám, přispívá k objevování nových vlasů.

Síla nástroje však spočívá nejen v rychlém vzhledu vlasových folikulů a jejich aktivním růstu. Technologie ultrakompaktního zpracování s výkonnými stylovými prvky obklopuje každý vlas, takže je hladký, hustý, měkký a elastický bez jakéhokoliv vážení.

Stojí za to říct, že prohlášení o vysoké účinnostiDercos neogenic"nejsou neopodstatněné. Experiment s trváním 90 dnů s použitím šamponu pro muže ukázal přítomnost nových chlupů v množství 1700 jednotek. Souhlasím, že výsledky jsou úžasné."Výživný šampon pro tenké a slabé vlasy snižuje ztráty a zvyšuje množství pramenů, což je činí živými a drobivými.

Proti vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů v naprosté většině případů má svou příčinu. Nesprávná strava, agresivní vnější prostředí nebo stres mohou tento proces vyvolat, což děsí miliony žen a mužů. Proto je důležité zahájit proces léčby látkami působícími proti spadům, je důležité změnit rytmus života a jeho podmínek.

Společnost Vichy vydala tónovací šampon Vichy "Dercos Technika", který zahrnuje další složku know-how nazvanou" amineksil ". Jedinečná molekula zabraňuje vytvrzování kolagenu z folikulu. Produkt aminoxylu umožňuje, aby žárovka získala správnou výživu a byla nasycena všemi potřebnými mikroelementy díky dobře fungujícímu zásobování krve.

Kromě šamponu Aminexyl Vichy obsahuje celý komplex vitamínů. B6, B5 a PP komplex hluboce obnovují strukturu kudrlinek, naplňují je životodárnou silou, mají posilovací účinek.

Pro mastné

Vlasy, náchylné k tuku, známé mnoha. Dokonce i po ranním mytí hlavy večer se prameny stávají mastnými, neuspořádanými a účinek drobivosti téměř okamžitě zmizí. Nadměrná sekrece kožního mazu navíc vede k rychlému ucpání pórů, což může způsobit lupy a dokonce i vypadávání vlasů.

Šampon-péče pomůže vyrovnat se s takovým neatraktivní obraz událostí "Dector"pro mastné vlasy. Pomáhá snižovat množství podkožního tuku. Stojí za zmínku, že šampon má regulační účinek, protože zdravé vlasy potřebují určité množství tuku rozptýlené po celé délce kudrlinek."

Jako aktivní složka ve složení produktu je komplex anti-mazu a kyseliny salicylové. Tepelná voda poskytuje dodatečnou péči.

Stává se, že mastné vlasy a lupy často tvoří nepříjemné spojení. V tomto případě Vichy uvolnil šampony proti lupům pro mastné vlasy se selenem, který má komplexní účinek.

Pro suché

Suché kadeře jsou dalším běžným problémem pro ženy a muže. Rozdělené konce, otupělost a křehkost - to jsou hlavní znaky tohoto nepříjemného jevu. Primární příčinou je často agresivní vnější účinek ve formě vysoušeče vlasů, perm a UV záření.

Výživný a regenerační přípravek Vichy "Dercos" vám umožní přeměnit vlasy pomocí přirozené síly olejů. Jako součást nástroje můžete vidět oleje, jako jsou:

 • mandle;
 • růžová;
 • světlice.

Kromě olejů, aminokyseliny mají obnovující účinek, přestavět správnou strukturu vlasů. Argenin, glutamin, prolin jsou jen některé z nich.

Je-li vlasy náchylné k tuku, často doprovázené lupy, pak majitelé suché kadeře jistě známý problém svědění a pálení pokožky hlavy. ŠamponUltra uklidňující„Pro suché vlasy má uklidňující účinek díky panthenolu a dvojitě působící molekule Sensirine. Meruňkový olej a glycerin jsou zaměřeny na obnovu vlasových folikulů.

Nástroj "Ultra Soothing" je ideální pro citlivou pokožku hlavy, protože neobsahuje silikon a parabeny a je také osvědčeným hypoalergenním přípravkem pro kadeře a kůži.

Proti lupům

Vzhled lupů se stává nepříjemnou událostí, protože "sníh" na ramenou vypadá neuspořádaný a svědění nepřináší pozitivní emoce. Vichy vyvinula šampony proti lupům pro mastné a suché vlasy se selenem.

Selen je silnou složkou. Jeho pevnost je ve srovnání s pyrithionem zinku a lezazolem. Má vysokou účinnost proti plísním a zabraňuje jejich opětovnému výskytu během šesti týdnů.

Pro citlivou pokožku hlavy se vyvinul účinný šampon s jinou důležitou složkou.Pirokton olamin má antibakteriální a protiplísňové účinky, vyrovnává se s lupy, důkladně čistí vlasy.

Zvyšuje účinek piroktonu přírodní substance bisabolol, extrahovaný z lékárny heřmánku. Umožňuje olaminu proniknout do epidermy ještě hlouběji, což má silný vliv. Tato látka má další výhody:

 • zklidňující účinek na podrážděnou pokožku;
 • antibakteriální účinek;
 • zvlhčující;
 • hojení malých ran na kůži.

Pro každý den

I když jsou vlasy velmi zdravé a atraktivní, nezapomeňte se o ně postarat, zejména proto, že je to překvapivě jednoduché. Náprava pro VichyJemné minerály»Umožňuje použití s ​​celou rodinou, nasycení nejen vlastních, ale i dětských vlasů léčivou termální vodou a komplexem minerálů a aktivních stopových prvků.

Složení zpevňujícího produktu zahrnuje:

 • železo;
 • hořčík;
 • mangan;
 • vápníku.

Přirozenost součástí, absence silikonu a parabenů vám umožní používat výrobek denně, cítit lehkost, zdraví a brilanci čistých drobivých kudrlinek.

Cenová politika

Hlavní výhodou Vichy je zaměření na nejvyšší kvalitu díky použití přírodních surovin a zavedení zcela nových surovin. Tyto inovace samozřejmě vyžadují dostatečné investice, které se nemohou promítnout do hodnoty zboží.

To znamená, že objem 100 ml prostředků má průměrnou cenu asi 400 rublů, 200 ml - 850 rublů. Pro velké balení po 400 ml sleva 30% a cena je 1200 rublů.

Stojí za to říci, že podle názoru většiny lidí, kteří používají sérii výrobků Vichy, jsou všechny produkty spotřebovány poměrně ekonomicky, protože konzistence je poměrně hustá a hustá. Kromě toho, některé fondy vám umožní vyrovnat se s problémy pokožky hlavy a vlasových folikulů bez konzultace s trichologist, což výrazně šetří rozpočet.

Hodnocení zákazníků

Ženy a muži, kteří nakupují značkové výrobky, je v budoucnu již nemohou odmítat. Měkké kadeře, hladké a poslušné vlasy dobývají majitele šamponů z prvního kontaktu.

O tom - v dalším videu.

Obzvláště populární a mnoho pozitivních recenzí jsou léky na lupy. Selen je podle většiny nejsilnější antifungální složkou, což šetří i ve vážných situacích.

Nezůstává bez pozornosti a produkt pro mastné vlasy. Spokojení uživatelé označují přechod k mytí vlasů dvakrát týdně a odmítnutí každodenního používání. Všimnou si více vzácných vodních procedur a majitelů suchých vlasů, kteří chválí prostředky pro křehké a poškozené kadeře.

Aktivně sdílet příjemné dojmy a maminka teenagerů. Schopnost používat mnoho nástrojů od 14 let vám umožní rychle se vyrovnat s lupy a nadměrným ucpáním pramenů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky