Šampon Clear Vita ABE

Šampon Clear Vita ABE

Každá dívka sní o zdravé a krásné vlasy. Nicméně, tam jsou nepříjemné rysy, které mohou zlomit krásný obraz. Problém lupů je v naší době poměrně významný, a to nejen mezi ženami, ale i mezi muži. Jedinečný šampon Clear Vita ABE je skvělý výrobek, který bez námahy pomáhá řešit četné problémy s vlasy a pokožkou hlavy. Jeho pravidelné používání činí vlasy nesrovnatelně krásnými a zdravými.

Historie značky

Tento šampon byl v prodeji v roce 2007. Byl vyvinut francouzským výzkumným centrem Unilever Clear Technology Center. V té době se produkt ukázal jako skutečně inovativní a nabízí léčbu pro nadměrné odlupování pomocí patentované účinné složky zvané Pyrithion Zinc a zároveň pečující o pleť díky silné kombinaci látek Vita ABE.

Po určité době dospěl výrobce k závěru, že ženská a mužská struktura vlasové struktury je znatelně odlišná, takže je třeba řešit problémy různými způsoby. Poté, co zjistili důvody pro oddělení bílých vrstev zvaných seborrhea, vytvořili dvě řady šamponů, Clear men and Clear women.

Seborrhea je dvou druhů, ale metody jejího řešení jsou stejné:

 • Suché Objeví se se zkrácenou dobou obnovy stratum corneum, která nemá čas dozrát, lepkavé buňky se drží mezi sebou a vypadají jako bílé vločky.
 • Mastná. Vzhledem k nadměrně zvýšené aktivitě žláz vylučujících tuk se na hlavě vytváří tuková vrstva, jejíž částice se odtrhávají a tvoří tučné nažloutlé kousky.

Tato nepříjemná funkce se objeví v důsledku:

 • Plesňové léze epidermis.
 • Kontaktní dermatitida.
 • Ekzém.
 • Psoriáza.
 • Hormonální poruchy.

Unilever vědci vyvinuli jedinečné složení šamponu kolem, který bojuje se seborrhea sám, ale s jeho příčinami, pokud je to možné. Specialisté Unileveru uvedli na trh deset let práce a vydali řadu léčebných masek, které se starají o šampony a balzámy, čímž se osvědčili jako opravdoví odborníci ve světě kosmetického průmyslu.

O světoznámém šamponu Clear Vita ABE říká, že volba tváře brilantního fotbalistu Cristiana Ronalda. Před šampionátem Euro 2016 pořádala společnost aktivní reklamní program,Fotbal ve stylu Ultimate Control 2 v 1 ". Série byla omezená.

Fanoušci se věnovali svým pramenům a důvěře v dokonalost obrazu, fanoušci si užívali vzrušujícího šampionátu se zvláštním komfortem.

Pro ženskou řadu šamponů Clear Vita ABE se tvář stala známým sportovcem, televizním hostitelem a jednoduše krásným Laysan Utyasheva. V roce 2016 byla představena prezentace nového produktu s názvem „Základní péče", Která tato celebrity pořádala prezentaci."

Prodej šamponu Čistá Vita ABE roste každý den díky efektivitě a vysoké kvalitě. Jeho obdivovatelé jsou spravedlivý sex, kteří oceňují přírodní krásu a dělají vše pro to, aby vypadali 100%.

Užitečné vlastnosti

Investováním obrovského množství peněz na kosmetiku na obličej obličeje mnoho dívek jednoduše zapomene na správnou péči o vlasy. Vzhled a zdraví vlasů však závisí na správném šamponu. Sucho, svědění, pálení, loupání šupin a vypadávání vlasů - to je to, co je úžasný vynález, jako je šampon Clear Vita ABE, který obsahuje pyrithion zinku, stejně jako komplex vitamínů a minerálů, připraven vyrovnat se.

Individuální přístup a osvědčená akce - to je to, co charakterizuje šampon Clear.Zinek, který je součástí léčiva, je již dlouho znám pro své léčivé účinky. To je nezbytný prvek, jehož nedostatek v těle, vlasy a kůže začínají trpět jako první. Může se projevit jako suchost, podrážděnost a dlouhodobé záněty. Pro organismus jako celek tento prvek působí jako nejsilnější antioxidant, schopný rychle odstranit strusky a toxiny.

Aby bylo možné tyto problémy komplexně řešit, vydala výrobce řadu šamponů Clear Vita ABE s postupnou péčí:

 • pravidelná péče;
 • formulace intenzivní péče a hluboké akce - masky.
 • léčiva krátkodobé užívání.

K dosažení maximálního účinku vyžaduje pravidelné používání kosmetiky pro péči, integrovaný přístup a udržování zdravého životního stylu.

Šampon Clear Vita ABE pomáhá zbavit se dermatologických problémů, protože má léčivé účinky:

 • Jemně čistí a vyživuje pokožku živinami. Ve výrobku jsou obsaženy vitamíny a minerály, které podporují imunitu na správné úrovni a zabraňují šíření škodlivých mikroorganismů.
 • Umožňuje udržet rovnováhu lipidů, obnovení úrovně přirozené ochrany, protože pokud se zlomí, může se objevit svědění a podráždění.
 • Snižuje vylučování kožního mazu, normalizace práce žláz, zúžení pórů, které zbytečně odlupují stratum corneum.
 • Léčí seborrhea, zabraňující jeho dalšímu výskytu. V závislosti na příčině vzhledu a pohlaví se šampon šetrně stará o prameny a dermis, což eliminuje problém vlasů.
 • Bojuje s houbou. Dává pocit svěžesti a pohodlí.

Šampon proti lupům Vymazat vita abe podporuje rozvoj vlastního proteinu v těle, což vám umožní zbavit se nadměrného odlupování mrtvých buněk.

Složení kompozice pro ženy

Řada šamponů Vymazat vita abe vytvořen tak, aby byl život spravedlivého pohlaví co nejpohodlnější. Komplexní "Nutrium 10", obsahující deset různých vitamínů a přírodních složek, je užitečnou novinkou, kterou představil výrobce.

Unikátní receptura šamponu Vymazat vita abe proti mastným vláknům umožňuje zúžit póry, významně snížit produkci mazu v důsledku přítomnosti osvěžující citrusové kompozice v kompozici.

Vitamin C obnovuje epidermis, dodává vlasům hladkost a lesk, stimuluje jejich růst a má také antiseptický a antimikrobiální účinek. Elixír ledové čerstvosti s mentolem pomáhá udržovat acidobazickou rovnováhu s normální hodnotou pH, což ovlivňuje tvorbu ochranného filmu, což snižuje pravděpodobnost odlupování šupin.

Phytotechnologie obsahuje extrakty užitečných sibiřských bylin určených k potírání svědění a loupání, a také obnovuje strukturu poškozených pramenů, vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje vzniku loupání bílých částic na povrchu pokožky hlavy. Hydratační šampon s kaktusem je ideální pro ženy se suchými vlasy, protože je intenzivně nasycuje užitečnými vitamíny.

Typy vlasových výrobků

Chcete-li si vybrat správný šampon, musíte se rozhodnout pro typ pokožky. K tomu, po dobu dvou týdnů byste měli použít jeden nástroj a pečlivě sledovat reakci epidermis. Velký výběr zajistí přítomnost nezbytného elixíru proti seborrhea.

Značka Clear vyrábí 2 profesionální šamponové linky pro ženy a muže, které řeší běžné problémy epidermy pomocí komplexního přístupu a pomocí individuální metody expozice. Každý nástroj je pečlivě sledován z hlediska kvality a je pro tělo naprosto bezpečný.

K ženské linii patří:

 • Šampon, který kontroluje rovnováhu epidermálního tuku. Speciálně vyvinutý komplex minerálů Zinc Mineral Complex zužuje zvětšené póry, normalizuje mazové žlázy a vytváří ochranný film, který nevytváří seborrhea. Opevněný systém Cleartech obnovuje strukturu vlasové pokožky, obohacuje ji o živiny, zvlhčuje a také činí vlasy hedvábnými a lesklými.
 • Ochrana před pádem - Lék, který pomáhá vyrovnat se s tak častým projevem suchosti jako vypadávání vlasů, jehož příčiny mohou být zcela odlišné. Nutrium 10 odstraňuje seborrhea, pomáhá hydratovat a obohatit prameny a dermis, stimuluje růst nových vlasových folikulů.
 • Intenzivní hydratační poskytuje složení s kaktusemkterý kromě své hlavní funkce pomáhá vyrovnat se s nadměrnými křehkými vlasy, stimuluje obnovu epidermálních buněk, nasycuje a hluboce zvlhčuje každé vlasy. Komponenty, které poskytují maximální objem, pracují po prvním praní. Mop z vláken se vizuálně stává nádhernější, vlasy jsou silnější a nepříjemné bílé šupiny zmizí bez stopy.
 • Pro malované a poškozené. Exkluzivně vyživuje a obnovuje prameny, které ztratily svou přirozenou sílu. S panthenolem a citronovým olejem vyplňte mezery v poškozené struktuře každého vlasu. Chrání před výskytem rysů ve formě exfoliace kousků epidermis.
 • Šampon "Základní péče" \ tPoskytuje 8 příznaků krásy vlasů: nedostatek tuku, svědění, loupání, suchost, dlouhodobá čistota a svěžest, výborná hlava a dobře upravená kůže.

Pánská šamponová linka je reprezentována pravítkem speciálně určeným pro aktivní a sebevědomé zástupce silného článku. Výživový komplex “Pro Nutrium 10"Kromě zinku obsahuje také Climbazol, který je navržen tak, aby bojoval s plísní, stejně jako stimuluje růst nových chlupů." Tento šampon udržuje čerstvé prameny po celý den, aktivuje ochrannou bariéru epidermis:

 • Činidlo na bázi aktivního uhlí a máty peprné. Dokonale vyčištěný, poskytuje nezapomenutelný pocit čistoty a svěžesti po celý den. Uhlí působí jako absorbent, okamžitě absorbuje přebytečný maz, mrtvé buňky.
 • Ochlazující mátový šampon vynalezený pro aktivní muže.. Je velmi osvěžující, proniká do hlubokých vrstev epidermy, nasycuje a vyživuje celou strukturu přírodními složkami a také spolehlivě chrání před projevy seboroické dermatitidy.
 • Elixír s citrusovou esencí. Léčivé vlastnosti složek "Nutrium 10" a citrusů zabraňují tvorbě mikrobů a normalizují mazové žlázy.
 • "Chlazená čerstvost s mentolem" - šampon s léčebným účinkem, obsahující lezazol, účinně uvolňuje podrážděnost, suchost a svědění.
 • Vzorec pro maximální kontrolu s živinami a prvky léčivých rostlin umožňuje péči o dermis a prameny, a zároveň usnadňuje proces pokládky. Tato série je omezená.
 • "Phytotechnology" kombinuje nejnovější úspěchy v biologické vědě a přirozené síle, schopné chránit vlasy před škodlivými účinky životního prostředí. Slouží jako vynikající bariéra proti nepříznivým faktorům.
 • Přípravek na bázi extraktu ženšenu posiluje vlasy od kořene po špičku.Vytvoření ochranné vrstvy a odstranění nepříjemných skvrn na oděvu. Vlasy vypadají mnohem objemnější a dobře upravené.

Recenze

Tím, že kombinuje recenze obrovské množství zákazníků, můžete učinit jednoznačný závěr, že šampony Vymazat vita abe pouze pozitivní hodnocení. Kvalita, časově prověřená, se ukázala na nejlepší straně, která se pozitivně promítla do prodeje finančních prostředků.

Dívky hovoří pozitivně o dostupnosti a nákladové efektivnosti těchto přípravků pro péči o vlasy. Objemy poměrně velkého objemu, díky kterým se šampony dlouhodobě konzumují, krásně zpěňují a dokonale čistí znečištěnou hlavu vlasů od prvního praní.Každý typ výrobku je k dispozici k prodeji za rozumnou cenu ve všech obchodech.

Docela mnoho zástupců krásné poloviny společnosti říká, že vyzkoušeli obrovské množství vlasových přípravků, ale Výsledkem bylo, že nebylo možné dosáhnout žádným způsobem, dokud sami na sobě nezkoušeli ženský šampon Vymazat vita abe. Všechny jednotky tohoto úžasného nástroje ukázaly opravdu úžasné výsledky, perfektně se vyrovnávaly s odlupováním kousků epidermy po týdnu pravidelného používání. Dívky si na rozdíl od jiných značek všimnou nepřítomnosti závislosti na komponentách, pomocí kterých efekt zmizel po určité době neustálého používání.

Velmi spokojeni s dámami a kompozicí, která zahrnuje velmi užitečné pro tělesné prvky, jako jsou: vitamíny, minerály, výtažky a výtažky z léčivých bylin.

Dámská řada dokonale bojuje nejen se seboroickou dermatitidou, ale také obohacuje celou strukturu vlasů a vlasové pokožky o výživné složky, pronikající hluboko do buněk epidermy, takže vlasy vypadají zdravě a dobře upravené.

Mnoho zákazníků souhlasilo s tím, že spíše nový elixír "Základní péče"se osvědčil z nejlepší strany. Výrobce slibuje, že zajistí všechny faktory krásy a zdraví pramenů, včetně: žádné svědění, odlupování, suchost, tuky, stejně jako vzhled dlouhotrvající svěžesti, čistoty, dobře upravených epidermis a krásných pramenů." . Výsledky jsou viditelné po několika týdnech užívání.

Prameny jsou poslušné, vypadají hedvábně, leskle a získávají elegantní vzhled.

Majitelům barevných kadeřů se také podařilo ocenit šampon Vymazat vita abe sa jeho schopnost dlouhodobě udržet barvu, udržet lesk a sytost, jakož i první den po barvení. Důležitým rysem této série je obnova poškozených vláken, doplněním struktury vlasů chybějícími molekulami.

Zástupci mužů, kteří vedou aktivní životní styl, svědčí o zlepšení vzhledu, vymizení tuku a lupů.

Formulace s výtažkem z máty dokonale osvěžuje hlavu na celý den, plňuje vlasy lehkostí a příjemnou vůní.. Elixir na bázi citrusových složek léčí mikrotraumata co nejrychleji, hydratuje suchou pokožku a zároveň uvolňuje svědění a podráždění. Složka Climbazol dokonale bojuje se zdrojem seborrhea - houby, stimuluje produkci vlastního proteinu, udržuje ochrannou vrstvu kůže na správné úrovni a také zcela ničí Malassezia, bránící jejímu dalšímu šíření.

V dalším videu - rady, jak si vybrat správný šampon na lupy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky