Šampon na mýdlové vlasy

Šampon na mýdlové vlasy

Chcete-li pochopit, proč byste měli vybrat mýdlo-šampon, jaké jsou jeho výhody a rozdíly ve srovnání s obvyklým tekuté mytí vlasů, je třeba zvážit jeho vlastnosti a různé značky pevných šamponů.

Čím lépe si umýt vlasy - šamponem nebo mýdlem

Samozřejmě, běžné tělo mýdlo není vhodné pro poskytování pružnosti a měkkosti vlasů, i když některé ženy v recenzích uvádějí, že kůže na hlavě se stává příliš hladkou od šamponu, takže používají vysoce kvalitní hydratační mýdlo. Nejvíce však upřednostňuje šampon, který dokáže změkčit a vyčistit vlasy, má léčivé látky proti lupům, zpevňující látky a trvalou příjemnou vůni.

Přečtěte si více o pevném šamponu pro vlasy - v dalším videu.

Ale existuje alternativa - pevný šampon, který má tvar mýdla a je schopen vyrovnat se s mytím pro jakýkoliv typ vlasů stejně dobře jako kapalina.

Vlastnosti

Šampon na mýdlo může mít formu a barvu, jako běžný mýdlo na mýdlo na praní, ale existují také různé možnosti, například ve formě vícebarevných podložek - hladkých nebo lehce drsných. Vůně může být odlišná, pro každý vkus, to vše závisí na výrobci.

Je velmi jednoduché používat pevné šampony: stačí, abyste si vlasy navlhčili, napěňte v baru před tvorbou silné pěny a po několika minutách si je omyjte. Výsledkem je, že výsledek bude podobný kapalným produktům na mytí vlasů. Existují však rozdíly - jeho klady a zápory.

Výhody

Tento nástroj může být používán s pravidelností 3-4 dny, to je dost pro udržení vlasů v požadovaném tvaru. Výhody oproti kapalným šamponům jsou následující:

 • přírodní složky a nepřítomnost syntetických přísad;
 • mnoho odrůd, jako je dehtový tuhý mýdlový šampon, dělá vynikající práci s lupy;
 • malý kus je dostačující asi dvakrát více než 250 ml lahvička s tekutým produktem;
 • mají léčivé a zpevňující vlastnosti;
 • Pevný šampon se dobře používá na silnici, zabírá velmi málo místa.

Z nedostatků, které stojí za povšimnutí nadměrné závažnosti vlasů po umytí, jsou silné a čisté, ale aby lehkost a objem vlasů nefungovaly.

Složení

Složení standardního mýdlového šamponu zahrnuje:

 • mastné kyseliny;
 • přírodní oleje rostlinného původu;
 • vitamíny;
 • sodné soli;
 • mýdlová báze, odlišná od kapalných produktů.

Tar mýdlo na vlasy, s výjimkou hlavních složek obsahuje 10% březového dehtu.

Díky němu má antibakteriální, protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Pro vlasy je tento výrobek užitečný, protože ho posiluje a chrání před lupy, zabraňuje ztrátám. Při prvních známkách možné plešatosti lékaři a kosmetologové doporučují tento přírodní lék.

Pevný cedrový šampon obsahuje přírodní med, bylinné čaje a rostlinné oleje, včetně cedru. Získává se studeným způsobem bez použití chemie. Olej z borovicových oříšků je známý svými mnoha léčivými vlastnostmi, v mýdle na vlasy pomáhá zlepšovat jejich strukturu, výživu a změkčování a má blahodárný vliv na pokožku hlavy.

Top recenze značky

 • Internetový obchod přírodní kosmetiky "Spivak" nabízí několik druhů pevných šamponů na přírodní bázi. Všechny mají léčivé složky a nepřítomnost chemických povrchově aktivních látek, které jsou obsaženy v tekutých mycích prostředcích a nepříznivě ovlivňují citlivou pokožku hlavy, přispívají k tvorbě lupů. Mýdlo-šampon "Bay"obsahující éterické oleje, má jasnou a originální chuť.Spivak mýdlo "Kopřiva a rozmarýn" Bylinné vůně účinně zvládají lupy a normalizují mazové žlázy. A květina Platí pro normální a náchylné k suchým vlasům. Má příjemnou květinovou vůni. Africké černé mýdlo s bambuckým máslem Má nejen krásný šedo-černý odstín, ale je vhodný i pro všechny typy vlasů, má exotickou vůni a vyrovná se s lupy. A konečně, Spivak dítě "Birch" vytváří jemnou a jemnou pěnu, má lehkou břízovou vůni, stejně jako ve vaně, udržuje vůni po dlouhé době po umytí.
 • Výrobce Romanovykh továrna na mýdlo nabízí produkty vyrobené na přírodním základě bez použití živočišných tuků, ropných produktů, barviv, vůní a příchutí. Domácí ručně vyráběné mýdlo na bázi levandule a jiných bylin vhodné pro celou rodinu.
 • Pevné šampony "Klášterní tradice" vyrobené v malé továrně na mýdlo na území kláštera. Proto jim nejsou zaručeny žádné syntetické výrobky, ale pouze přírodní produkty: březový dehet, včelí vosk a med, kopřiva, rozmarýn, rakytník řešetlákový.
 • Ručně vyráběné mýdlo "Svyatogorye" na bázi pramenité vody. Struktura zahrnuje: olivové a kokosové oleje, výtažky z kalamu, posloupnost podbělů, kopřivy. Je vhodný pro vlasy jakéhokoliv typu, včetně pro děti, uvolňuje lupy, vytváří omlazující účinek. Malé bílé tyče mají bílý odstín a příjemnou jemnou vůni.
 • Výrobce Krasnopolskoye ruční výroba několika druhů mýdlového šamponu podle původních receptů. Všechny mají příjemné přírodní aroma, pomáhají v boji proti zánětu a podráždění kůže. Kvalitní "alpské bylinky" dokonale pečují o vlasy, dodávají odolnou a svěží vůni schopnou zůstat několik dní. Tar mýdlo dobře zvládá bakterie, pupínky na hlavě, zabíjí lupy i po jednom použití. Výrobci doporučují tento nástroj používat nejvýše jednou za 3-4 dny, jinak mohou být vlasy suché a křehké.
 • Masivní šampon s černým mýdlem "Recepty babička Agafi.""je schopen poskytnout vlasovou pompézu, brilanci a poslušnost. Neobsahuje chemii, ale pouze extrakty na bázi přírodních bylin ze Sibiře a Altaj, březový dehet, med, pyl a pyl. Proto má přirozené aroma a účinek po aplikaci je zřejmý - jakýkoliv Lipové vlasy získávají atraktivní vzhled a zdravý stav.
 • Šamponový koncentrát "Amla" má 4 odrůdy pro různé typy vlasů. Složení obsahuje extrakt z indického angreštu, jehličí, rakytníku a pšeničných klíčků. Prostředky účinně pečují o vlasy, snižují jejich křehkost.
 • Značka Svěží se již osvědčil jako výrobce suchých šamponů. Tyto produkty jsou k dispozici v malých kulatých nádobách, takže takový nástroj je vhodný pro použití na silnici nebo v přírodě. Kupující poskytl několik odrůd s různými barvami a chutí.

Recenze

Zpočátku je mnoho podezřelých z neobvyklých prostředků na mytí hlavy, zejména proto, že ne všechny mají atraktivní vzhled. Mnohé odrůdy, například dehtový tvrdý šampon, vypadají jako obyčejné mýdlo, mají také specifický zápach, ne jako běžné výrobky na bázi syntetických povrchově aktivních látek. Ale po několika tricích použití je patrný vynikající výsledek, což potvrzuje mnoho pozitivních recenzí.

Výhody ručně vyráběných mýdlových šamponů zahrnují účinnost propůjčení nádhery a lesku vlasů, absenci lupů a vynikající zpevňující vlastnosti.

Mnoho lidí, jako jsou tyto výrobky jsou suché, nezabírají mnoho místa, mohou být vloženy do malé kabelky. Přírodní aromata jsou nenápadná, nezpůsobují podráždění.Mezi nejoblíbenější odrůdy ručně vyráběného mýdla pro hlavu patří "Spivak" na bázi dehtu a kopřivy, "Krasnopolskoe" "alpské byliny, svěží s esenciálními oleji. A mezi muži, populární je pevný mýdlový šampon TakeCareStudio "Cinnamon Beer".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky