Zlaté náramkové hodinky ruské výroby

Zlaté náramkové hodinky ruské výroby

Hodinky jsou nejen šikovným zařízením, které vám umožní poznat čas, ale také stylové příslušenství. S ním můžete upozornit na zápěstí, naznačit svůj status ve společnosti. Jedním ze zástupců tohoto prémiového příslušenství jsou ruské zlaté hodinky.

Ctnosti

Zlaté hodinky vyrobené v Rusku mají řadu výhod.

  • Na zlatých doplňcích se nátěr může časem odlupovat, zatímco všechny zlaté spotřebiče zůstanou v původní podobě.
  • Tento atribut může zvýraznit vaši finanční pohodu.
  • Cena těchto kopií je mnohem nižší než zahraniční analoga vyráběná například v Evropě.
  • Modely tohoto kovu jsou již ozdobou, takže nevyžadují další příslušenství.
  • Jedná se o dobrou investici, protože zlato je vždy v ceně a každým dnem je stále dražší.
  • Velký výběr modelů vám pomůže vybrat tento atribut v závislosti na vašich preferencích. Oba modely jsou určeny pro mladé dívky a pro dospělé dámy. Existují také mužské modely.
7 foto

Ženy

Toto příslušenství pro ženy má obvykle elegantní tvar, je vybaveno tenkým koženým řemínkem nebo kovovým náramkem. Existují modely vykládané drahými kameny. V příslušenství se používají jednodušší kamínky s broušenými drahocennými minerály.

Muži

Pánské hodinky vyrobené ze zlata především ukazují místo, které reprezentuje silnější sex ve společnosti.

Toto je prakticky jediné příslušenství v obchodní image člověka a musí být dokonalé.

Druhy

Zlaté hodinky ruských výrobců na trhu klenotnictví v naší zemi jsou reprezentovány obrovským výběrem. Řada modelů vám usnadní výběr tohoto příslušenství pro vaše potřeby.

Samostatně si můžete hodinky zakoupit ve zlatém pouzdře, pak si samostatně zakoupíte kožený pásek se zlatem na sponu nebo si jej objednáte podle náčrtu. Můžete si také vybrat model, který bude již vybaven náramkem. V tomto případě se na koženém řemínku nejčastěji přezka vyrábí také ze zlata.

Pánské hodinky mají kulatý nebo čtvercový tvar s klasickým vzhledem nebo chronografem. V takovém příslušenství se často vyrábí ciferník se světelnými číslicemi, jsou zde modely se znakem Ruska. Tam je také jiné hláskování čísel, římský nebo arabský. V dámských hodinkách, místo divizí, drahokamy jsou často instalovány.

Datum lze navíc zobrazit na číselníku. To je obzvláště vhodné pro podnikatele.

Staré modely zlatých hodinek byly vyrobeny mechanickým mechanismem. Tento typ zařízení je poněkud nepřesný, šipky periodicky potřeboval být přinesen, ale zařízení nevyžadovalo výměnu baterie, který držel případ v perfektním stavu. Nyní můžete také najít hodinky s takovým zařízením, ale častěji jsou moderní modely vyráběny s křemenným pohybem, ruční navíjení není tolik žádoucí. Takové hodinky zůstávají pouze v obchodech se starožitnostmi.

Zlaté hodinky, kupodivu, mohou být různých barev. Továrny představují tři základní tóny: bílá, žlutá a růžová.

Typicky, sklo na těchto hodinkách dalo safír nebo safír-potažené. Tento povrch není prakticky vystaven poškrábání a příslušenství vydrží mnoho let.

Formulář

Mezi modely hodinek, jak mužských, tak ženských, je nalezen Tři hlavní formy číselníku jsou kruh, čtverec a motýl. Zbývající typy jsou odvozeny od těchto geometrických tvarů.

Například kruhový ciferník může být mírně prodloužen. Hodiny pak budou mít tvar oválu. A ovál může mít podobu letáku. Náměstí může také mít podobu obdélníku nebo dokonce otočit a stát se diamantem. Vše záleží na návrhu, který je v tomto atributu obsažen.

Volba formy hodin závisí na vašich preferencích.

Firmy

První společnost, která tento zlatý doplněk spustila, byla dílna "Friedrich Winter". Její příběh sahá až do roku 1856. Doposud byly hodinky této značky na trhu se starožitnostmi vysoce ceněny.

V SSSR byla poměrně známá značka mezi výrobci vyrábějícími hodinky z drahých kovů Společnost Luch. A teď se můžete setkat s oznámením o prodeji zařízení na zpracování zlata této společnosti v době Sovětského svazu.

V moderní době existuje několik ruských výrobců těchto doplňků, které je vyrábějí z drahých kovů. Zde jsou některé z těchto značek.

"Racek". Tato značka vyrábí zlaté hodinky od roku 2009. Produkty této společnosti mají velmi přijatelné ceny a vysokou kvalitu. Mezi modely má tato společnost řadu příslušenství pro muže i ženy. Mají elegantní vzhled. Na jejich vývoji se podílejí vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří denně zlepšují nejen mechanismus, ale také vzhled výrobků. Nyní si můžete koupit hodinky různých tvarů, a to jak jednoduché a vykládané drahými kameny. Číselník výrobku může být ozdoben reliéfem, detaily z drahých kovů a skenováním. Klasická forma příslušenství je vhodná jak pro obchodní styl, tak pro publikaci. Mechanismus hodinek tohoto výrobce má uvnitř rubíny, což zvyšuje jejich spolehlivost. Příslušenství je k dispozici na elegantním koženém řemínku a zlatém náramku. Vazba posledního neznamená, že zápěstí vypadá těžce, bez ohledu na to, zda je popruh široký nebo úzký. Minimální cena pro výrobky Chaika je asi 15 000 rublů.

"Nick". Hodinky tohoto výrobce dlouhodobě zaujímají vedoucí postavení na trhu s šperky v naší zemi. Její produkty zajistí odpovídající konkurenci analogům zahraničních firem. To platí nejen pro mechanismy, ale také pro vzhled výrobků. Návrháři ztělesňují nejdivočejší fantazie ve zlatých hodinkách této společnosti. Jedním z nejzajímavějších modelů „Nika“ je exkluzivní ženské příslušenství. Slavík Trill. Je zdobena barevnou rytinou, mechanismus je částečně otevřený, což umožňuje vidět drahokamy uvnitř. Pásek z červené kůže dokonale ladí se zlatem, což dává hodinám nepřekonatelný vzhled.

Z mužských modelů tohoto výrobce chci zvýraznit příslušenství chronografem. Takový atribut okamžitě vypráví o vaší pozici ve společnosti, dokonce i nevědomé osobě své hodnoty. Minimální náklady na jednoduchý model příslušenství ze zlata společnosti Nika je 16 000 rublů.

Zahraniční značky, oblíbené u domácích sběratelů

Ale ruské sběratele, kromě domácích značek zlaté hodinky, jsou také milovníky zahraničních starožitností. Zvláštními požadavky zde jsou příslušenství takové firmy jako H.Moser & Cie. Švýcarská firma má samozřejmě nepřekonatelný zájem. Rolex. Produkty těchto společností kupují báječné částky. Neexistuje žádný takový sběratel, který by nechtěl mít starožitné modely nástrojů těchto společností.

Jak udělat náramkové kapesní hodinky

Pokud máte zlaté kapesní hodinky a přemýšlíte o prodeji a nákupu příslušenství po ruce, nespěchejte na to. Můžete snadno přepracovat a nosit kapesní zařízení na zápěstí. K tomu si můžete koupit ready-made nebo objednat od mistrů koželužny případ popruh na ruce.Tato metoda nejen pomůže nosit kapesní zařízení na ruce, ale také nebude kazit vzhled hodinek, které mohou být starožitné hodnoty.

Můžete také dát příslušenství k šperkařské dílně, kde mistři vlastního podnikání připojí uši k vašemu příslušenství, aby na ně nasadili kožený řemínek, nebo vám udělají zlatý náramek a nainstalují ho do zařízení.

Jak a co nosit

Zlaté hodinky, zejména pokud jsou vyrobeny v klasické verzi, lze nosit téměř jakýmkoliv způsobem. Budou vhodné v obchodním stylu oblečení a ve večerních šatech. Exkluzivně stejné modely s velkým množstvím drahých kamenů jak na samotném přístroji, tak na jeho náramku jsou vhodnější pro slavnostní příležitosti. Je nepravděpodobné, že by byly relevantní v obchodním jednání nebo v kanceláři.

Nezapomeňte, že zlaté hodinky je příslušenství samo o sobě, které jistě zaujme. Nepřeplňujte obraz zbytečnými detaily a nápaditými dekoracemi, pokud tento atribut vložíte na zápěstí.

Recenze

Ruské výrobci zlatých hodinek se ukázaly být na dobrém trhu na trhu s šperky. Mají spoustu fanoušků. A první věc, kterou přitahují k zákazníkům, je cena. Ačkoliv ruské doplňky ze zlata nelze srovnávat s kvalitou a designem švýcarských analogů, bude to ve vaší kolekci šperků stále hodným atributem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky