Náramkové hodinky telefon

Náramkové hodinky telefon

V moderním spotřebitelském trhu se telefony s náramkovými hodinami objevily později než obvyklé mobilní telefony, ale okamžitě se staly populárními a poptávanými. To bylo způsobeno původním rozhodnutím spojit takové potřebné příslušenství, jako hodinky, s malým mobilním telefonem v jednom přístroji, který je vedle své rozsáhlé funkčnosti a stylového designu poměrně pohodlně umístěn na ruce. Zvažte v tomto článku vlastnosti a nejoblíbenější modely těchto zařízení.

Některá fakta

Ve skutečnosti, hodinky-telefon byl vytvořen v Rusku dlouho před příchodem mobilní, a to v polovině minulého století. Je pravda, že toto zařízení bylo spíše jako vysílačka, ne telefon. Toto zařízení nebylo nikdy dodáno do toku dopravníku, ale myšlenka spojit telefon s hodinami byla zapomenuta až do roku 2001, kdy světově proslulá společnost Samsung nezpůsobila rozruch po celém světě prezentací tohoto zařízení v Las Vegas na veletrhu Consumer Electronics Show.

Vlastnosti a výhody

Symbióza hodinek a mobilních telefonů dostala jméno chasofon. Z telefonu obdržel přístroj funkci, která je vlastní mnoha moderním přístrojům. Od hodin - pohodlné umístění na zápěstí a přesné načasování. Podívejme se podrobněji na výhody chasofony.

  • Různé užitečné funkce: MP3 přehrávač, Bluetooth, video a kamera, přístup k internetu.
  • Pohodlné umístění telefonu, není třeba pravidelně hledat a minimalizovat možnost ztráty miniaplikace.
  • Stylový design příslušenství, který bude znamenat osobnost jedince a touhu být na hřebenu módní vlny.
  • Neustálá přítomnost telefonu umožňuje vyhnout se zmeškaným hovorům, nekoordinovaným schůzkám, ztrátě času.

Jak používat

Toto zařízení je velmi vhodné použít jako hodiny a telefon. Čísla se zadávají na dotykové obrazovce, můžete hovořit pomocí sluchátek s mikrofonem nebo pomocí funkce hlasitého odposlechu.

Nejoblíbenější modely

Moderní spotřebitelský trh nabízí širokou škálu telefonů na zápěstí od málo známých čínských a globálních značek, které nabízejí univerzální pánská i dámská zařízení. Sledování zpětné vazby odběratelů a hodnocení prodejů v posledních letech nám umožňuje vybrat nejoblíbenější modely hodinek.

Samsung Gear S

Tento hodinový telefon má obrazovku Amoled s maximální velikostí a podporou SIM karty (2G / 3G), která umožňuje trvale zastavit používání telefonu, s výjimkou prvního povinného připojení. Stylové tmavé pouzdro a obraz hodinek na obrazovce vám zpříjemní obchodní doplněk. Z minusů lze poznamenat nedostatek fotoaparátu a výstupu sluchátek.

Samsung Gear S2 3G / 4G

Toto zařízení je prvním zařízením tohoto druhu na světě s podporou programovatelné SIM karty, která nemá fyzický stav. Tato funkce se nazývá eSim a navzdory nedostatku interakce se všemi telekomunikačními operátory rychle získává důvěru spotřebitelů po celém světě. Stylový futuristický design přitahuje oči ostatních a pohodlná funkčnost poskytne jistotu a ušetří čas k dosažení cílů.

Samsung Gear S3 Frontier LTE

Hlavním rysem tohoto zařízení je přítomnost klasického číselníku, který nikdy nevyjde z stylu. Vysoce výkonné sklo, výkonná RAM, schopnost pracovat s eSim vytváří všechny předpoklady pro globální popularitu tohoto modelu.

Lemfo KW88

Jednou z hlavních výhod těchto chytrých hodinek je přítomnost operačního systému Android 5.1, který bude fungovat, zatímco bude neustále na zápěstí.Procesor se 4 jádry, volumetrickou dotykovou obrazovkou a 512 MB paměti RAM umístí zařízení na podstavec nejvýkonnějších takových zařízení. Pomocí služby Google Play můžete stahovat aplikace, které se vám líbí, do telefonu a funkce, jako je GPS, monitor srdečního tepu a krokoměr, vám umožní vytvořit si vlastní cestu k dosažení určitých sportovních a rekreačních cílů. Poměrně rozsáhlé barevné spektrum umožňuje zvolit vhodnou verzi náramkových hodinek této značky.

Scinex SW20

Hodiny s dotykovou obrazovkou a vestavěnou klávesnicí pro pohodlnou virtuální komunikaci, volání a SMS korespondence 16 GB paměti s možností rozšíření ušetří obrovské množství video a audio souborů, které lze zobrazit připojením telefonu k televizoru. Pro provoz by měl být přístroj spojen s hlavním mobilním telefonem a SIM kartou. Může pracovat autonomně několik dní a má 4 možnosti barev, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Ginzzu GZ-501

Dětský telefon v jasných barvách a stylovém designu byl vyvinut jako multifunkční asistent, který dohlíží na dítě i v nepřítomnosti dospělých v okolí. Provedené moderní funkce, výkonná baterie (autonomní provoz po dobu až 2 dnů), vložený MicroSIM a přenos dat pomocí GPRS učinily tento model jedním z nejpopulárnějších mezi chytrými dětskými hodinkami.

Rodiče mají možnost sledovat pohyb dítěte v počítači nebo tabletu, posílat mu hlasové zprávy, přijímat odpovědi, volat a přijímat hovory od něj.

Bezpečné geofence můžete nastavit, když opouštíte dítě, které rodiče obdrží odpovídající signál do svého zařízení. Geolokace WI-FI vám umožňuje sledovat cestu dítěte i uvnitř, včetně sledování celé historie pohybu. V případě nouze přijde tlačítko SOS na záchranu, která bude fungovat v důsledku světelného lisu.

Další funkce krokoměru, počítadla kalorií, měřiče vzdálenosti a spánkové fáze umožňují sledovat pohybovou aktivitu dětí a naučit zdravý životní styl již od útlého věku. Okamžité oznámení ve formě textového oznámení vás také informuje o odstranění hodin nebo vybití baterie.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky