Sledujte krokoměr

Sledujte krokoměr

V současné době, doba šíření kultu zdravé a atletické osobnosti, obchodníci a vývojoví vědci uvolňují širokou škálu různých pomůcek se všemi druhy funkcionalit na spotřebitelském trhu, aby si udrželi zdravý životní styl. Jedním z takových přístrojů jsou náramkové hodinky s krokoměrem, které jsou schopny sledovat vzdálenost, kterou uběhly v krocích, aby se na ní mohla vypočítat spotřeba energie v kilokaloriích a sestavit individuální plán postupného zvyšování zatížení.

Běh a chůze na dlouhé vzdálenosti jsou považovány za jeden z nejoptimálnějších sportů, které pomohou udržet vnitřní zdraví a dokonalý vzhled. Pokud vezmeme v úvahu nejnovější zjištění lékařů, že k udržení zdraví těla, je nutné pokrýt vzdálenost 11000 kroků denně, a pro účinný boj proti obezitě - 16 000 kroků, pak toto zařízení s počtem předpovědí plně odůvodňuje jeho existenci.

Vlastnosti

Krokoměr nebo krokoměr je zařízení, které počítá počet dokončených kroků. Autorství vynálezu je přisuzováno různým lidem. Z dopisu třetího amerického prezidenta Thomase Jeffersona vyplývá, že před 200 lety vyvinul mechanické zařízení skládající se z páky, magnetu a závěsů, které se pohybovaly rukou, když chodily a počítaly kroky. V průběhu let se princip mechanismu změnil a začal fungovat analogicky s mechanickými hodinami. Takové zařízení bylo oblíbené u armády a sportovců. Moderní krokoměr je malé zařízení, které funguje kvůli fluktuaci v lidském těle a je často vloženo do sportovních hodinek, aby upravilo aktivní aktivity uživatelů.

7 foto

Nejoblíbenější modely

Okna obchodů v současné době nabízí poměrně bohatou paletu hodinek s vestavěným krokoměrem. Výrobci nabízejí jak univerzální modely, tak typicky mužské a ženské. Zvažte nejoblíbenější z nich.

Polární

Náramkové hodinky Polar RCX5 SD RUN Kromě tradičního čtení času, mají poměrně širokou další funkčnost, včetně vlastností monitoru tepové frekvence, krokoměru a běžícího senzoru.

Dodatečný hrudní textilní pás umožňuje upevnit přístroj pro přesnější ukazatele a GPS navigace určí polohu při závodech na dlouhé vzdálenosti.

Epson

Model Runsense SF-510F od společnosti Epson má stylový design a celý seznam dalších možností, včetně krokoměru, monitoru tepové frekvence, tonometru a GPS senzoru, který vám pomůže při navigaci v neznámém terénu při překonávání vzdáleností. Ale jedna z hlavních výhod zařízení je považována za zvýšený výkon do 30 hodin. A jeho vnější originální vzhled dodá nějakou chuť a doplní sportovní představu úspěšného a účelného mladého muže.

Samsung

Samsung Gear S2 - chytré hodinky s futuristickým designem, které je v současné době považováno za trendy a poptávky. Toto zařízení plní řadu funkcí, včetně povinností krokoměru, monitoru tepové frekvence, telefonu, odborníka na výživu a osobního sportovního trenéra.

7 foto

Smart

Spotřebitelský trh nabízí řadu dětských hodinek s integrovaným krokoměrem. Jedním z těchto modelů jsou chytré hodinky, které pomohou „starat se“ o dítě a poskytovat svým rodičům různé informace. Chytré dětské hodinky T58 Užijte si určitou popularitu, protože dospělý může sledovat dítě na sobě hodinky: sledovat polohu, odhadnout puls a poslouchat okolní pozadí.Také dítě může zavolat svým rodičům, pokud se náhle ocitne během exkurze nebo se ztratí mezi velkým zástupem lidí.

Chytré hodinky GT08 - další hodinky ze série „Bluetooth Smart Watch“, které mají poněkud elegantní a stylový design a mají základní sadu funkcí „inteligentního“ zařízení, včetně krokoměru, monitoru tepové frekvence a možnosti kombinovat se zařízeními Android prostřednictvím podpory Bluetooth. Tyto a řada dalších vlastností činí tento model jedním z nejoblíbenějších u domácích spotřebitelů, stejně jako v zemích Evropy a SNS.

Asus

Asus vivowatch - "chytré" zařízení, které kombinuje hodinky, fitness tracker a smartphone. Díky poměrně přesnému vestavěnému krokoměru, čidlu pulsního měření, čítači kalorií a zařízení pro měření škodlivých účinků UV záření.

Toto zařízení bude velkým pomocníkem k dosažení určitých cílů ve fyzické aktivitě a dodržování zásad zdravého života.

Garmine

Garmin Forerunner 235 - moderní hodinky, které díky GPS navigátoru, čítačům tepu, spánku a krevního tlaku, krokoměru a akcelerometru, které určují ujetou vzdálenost a tempo, jsou na hřebenu vlny popularity mezi aktivními lidmi zapojenými do běhu. S pomocí softwaru Garmin Connect budou majitelé hodin vždy vědět o činnosti smartphonu. Baterie může nabíjet po dobu 200 hodin. Tento přístroj je vyráběn výrobci v několika stylech a barvách, takže si každý může vybrat ten správný přístroj z navrhované série.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky