Jak zkrátit náramek na hodinky Casio?

Jak zkrátit náramek na hodinky Casio?

Casio je jedním z lídrů na trhu ve výrobě hodinek. Produkty společnosti jsou spolehlivé a trvanlivé. Mezi její produkty můžete najít jak low-end modely, tak unikátní značkové produkty.

Vlastnosti produktu

Hodinky této společnosti jsou unikátní produkty. Tyto struktury mají několik hlavních rysů:

 1. Mechanismy. Všechny hodinky společnosti Casio Vybaven pouze křemennými nebo elektronickými systémy. Pokud se rozhodnete koupit klasické mechanické výrobky, pak nejsou nalezeny. Quartzové strojky jsou založeny na Konstrukce Miyotaobčanem. Baterie nemůže sloužit déle než 3 roky, ale dochází k úpravám, jejichž životnost přesahuje 10 let. Moderní typy hodinek jsou vybaveny speciálním systémem. "Tough Solar"který nabíjí vnitřní baterii ze slunce. Všechny díly mají vysokou spolehlivost a přesnost..
 2. Tělo Low-end modely hodinek jsou opatřeny rámem z mosazi nebo plastu, ačkoliv to nemá vliv na konstrukční vlastnosti výrobku. Existují také výrobky s kovovým povlakem. Drahé konstrukce jsou již vybaveny titanovým pouzdrem. Někdy můžete najít rámy ze slitin hliníku a titanu, což jim dává originalitu a sílu.
 3. Brýle pro tyto produkty se získávají na bázi různých přírodních minerálů nebo plastů (hezalit). Drahé úpravy lze doplnit safírovými obrazovkami.

Populární problém - jednoduché řešení

Velká velikost přezky na hodinkách je jedním z nejpopulárnějších problémů, s nimiž se při nákupu tohoto výrobku setkáváte. To je důležité zejména u modelů s kovovými pásky, které se skládají z mnoha malých článků. Tento problém lze vyřešit zkrácením délky.

Upozorňujeme, že tuto operaci lze provést i doma. Ale pokud si nejste jisti, že můžete správně demontovat popruh, pak je lepší, aby design opravit, kde se vejde do velikosti.

Chcete-li snížit náramek z hodinek Casio doma, můžete podle této sekvence:

 1. Odstranění spoje v takových zařízeních je možné pouze na jedné straně. U většiny modelů je zámek vpravo. Ale před úpravou je lepší vědět, na které straně začít demontáž. Můžete to udělat pohledem na kovové tyče, které upevňují spoj. Měly by být trochu hluboko do drážky.
 2. Chcete-li odečíst odkaz nebo jej nahradit, musíte vytáhnout kolík spojující dva sousední prvky. K tomu použijte obvyklou jehlu, která tlačí uzávěry. Upozorňujeme, že prvek je namontován na dvou kolících. Proto je nutné odstranit oba z nich, chcete-li odkaz odstranit.

 3. Poté jsou odpojené části propojeny. Jsou upevněny pomocí stejných kolíků, které musí být vloženy na místo. Nezapomeňte před zkrácením článků vypočítat potřebné množství, které musí být odstraněno.

8 foto

Tento jednoduchý algoritmus vám umožní snadno nastavit všechny vlastnosti popruhu. Před prováděním těchto operací je důležité seznámit se s pokyny a pochopit konstrukční vlastnosti těchto výrobků.

Pro různé modely, váš přístup

Konstrukční rysy hodinek tohoto výrobce znamenají přítomnost kovových spojů. Tvar a velikost takových částí může být různá, ale jsou spojeny stejným principem. Proto je technologie zkracování modifikací jako Casio AMW 700, Edifice, AQW 100d 1avef, Paw 1100, Protrek, G Shock podobné tomu, co bylo popsáno v předchozí části.

7 foto

Ale majitelé nedoporučují provádět takové operace sami. Je lepší je svěřit zkušenému specialistovi, který udělá vše rychle a bez poškození.

Jak si vybrat ten správný?

Délka pásku na hodinky se může měnit ve velmi širokém rozsahu. Pro každou osobu však bude individuální hodnota považována za pohodlnou. Proto Při nákupu hodinek je důležité věnovat pozornost tomuto příslušenství, které může být vyrobeno z koženého i kovového spoje.

Správně zvolte délku náramku, můžete použít několik jednoduchých způsobů:

 1. Zpočátku změřte průměr zápěstí. Z získané hodnoty se odebere velikost pouzdra a pak se vzdálenost přidá ke čtvrtému otvoru v popruhu. Tento přístup je považován za standardní, ale ne vždy univerzální.
 2. Nejjednodušší způsob, jak zjistit, jakou velikost potřebujete - Měření délky popruhu ze starých hodinek. Ulehčete si to pomocí speciálního měřiče.
 3. Montáž Pokud se rozhodnete koupit hodinky a neznáte přesnou velikost náramku, můžete si je jednoduše vyzkoušet. Neměli byste kupovat výrobky, které jsou příliš těsné na ruce. Je lepší dát přednost těm, kteří mají několik náhradních otvorů pro přizpůsobení. Tímto způsobem budete schopni nezávisle řídit délku, kterou potřebujete. Vezměte prosím na vědomí, že odborníci doporučují nákup popruhů, které tvoří mezeru mezi ním a rukou asi jeden centimetr.

Jak odlišit originál od falešného?

Produkty Casio má velkou popularitu ve světě, což vede k vzniku velkého množství padělků. Produkt s nízkou kvalitou lze identifikovat podle několika charakteristik:

 • Značení Na povrchu hodinek a obalu musí být uveden název modelu a číslo modulu. Je třeba poznamenat, že tyto hodnoty nejsou jedinečné a mohou být přítomny na mnoha modifikacích. V tomto případě musí být tato informace nutně umístěna na zadní straně hodinek. Také pomocí této alfanumerické kombinace můžete snadno najít informace o konkrétním modelu na oficiálních stránkách. Veškeré údaje o obalu a krabici musí být stejné.
 • Obaly. Všechny hodinky této společnosti jsou prodávány v originálním obalu, který je vizuálně odlišen dobrými indikátory kvality. Tak například model hodinek G-šok Baleno v kulaté kovové plechovce s pěnovým obložením. Některé modifikace jsou vybaveny šestihrannými kontejnery. Pokud jste si zakoupili zboží v papírovém nebo nekvalitním kovovém obalu, pak je pravděpodobnost získání falešného skvělého. Všechny originální plechovky mají zvláštní číslo, které vyniká na jeho vnitřku.
 • Doprovodné dokumenty. Všechny hodinky jsou doplněny pokyny, které jsou přeloženy do několika jazyků. Současně by měl být pro tyto výrobky vydán oficiální záruční list od výrobce nebo autorizovaného prodejce. Záruční list musí být podepsán prodávajícím a kupujícím. Měla by také obsahovat speciální hologram a jedinečné číslo.
 • Je také důležité věnovat pozornost kvalitě návrhových pokynů. Pokud je vytištěn na levném papíře a má jen několik listů, pak je to určitě falešný. Špatný překlad, který by mohl být prováděn s pomocí programů automatického překladatele, také označuje nekvalitní výrobek.
 • Tělo Tato část je nezbytná a musí být řádně smontována. Pokud během inspekce zjistíte nějaké nesrovnalosti nebo drobné škody, pak je to rozhodně falešné. Každý z modelů hodinek je vyroben pouze ze speciálních materiálů, které mají mnoho charakteristických rysů. Proto je důležité předem prozkoumat úplné informace o zakoupených hodinkách. Sklo by nemělo klesat a zadní kryt musí být vyryt a speciální nálepka označující způsoby recyklace mechanismu.

Recenze

Sledujte majitele Casio jejich praktičnost a spolehlivost. Každá ze specifických modifikací má navíc jedinečné vlastnosti:

 • "G-Shock". Tato řada se vyznačuje přítomností pouzdra odolného proti nárazům (podle recenzí, není jednoduše zabita), vodotěsné, solární a elegantní korunky.
 • "ProTrek". Hodinky tohoto modelu se vyznačují moderní a vysoce kvalitní funkčností. Tato zařízení jsou vybavena vším, co potřebujete - od běžných stopek až po barometr nebo kompas.
 • Stavba. Tato linka je vhodná pro příznivce automobilového sportu. Neexistuje pouzdro odolné proti nárazům a kompas, ale existuje několik typů stopek a tachometrů. Existují také modely, které lze ovládat pomocí speciálního programu na telefonu.

Hodinky Casio jsou unikátní produkty, které jsou vhodné pro nejnáročnější milovníky. S jejich pomocí můžete nejen efektivně spravovat čas, ale také vytvářet originální obrázky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky