Diesel Watch

Diesel Watch

Diesel Watch jsou skvělým doplňkem pro kreativní osobnosti, které jsou zvyklé vystupovat z davu. V těchto hodinkách je praktičnost harmonicky kombinována s mimořádným designem. Koupí takové šatní skříně, dostanete nepostradatelné zařízení pro sledování času, a také zdůraznit svou nezávislost ve stylu.

Historie značky

Je založena italština módní dům nafta byl v roce 1978. Hlavní specializací společnosti byla výroba džíny, které byly považovány za punc výrobce. Vyrobené oblečení Nafta Líbily se mi lidé, kteří se nebojí vyjádřit své názory a vyčnívat z davu.

Název značky byl dán ropnou krizí, která přišla do Evropy v roce 1970. Po prudkém nárůstu ceny benzínu přešlo mnoho lidí na ekonomičtější variantu - naftu.

V současné době Nafta- To je jedna z nejjasnějších značek v Itálii, která má 30 let zkušeností. Produkty společnosti se prodávají v 80 zemích. Značka je zaměřena na práci se stylovými mladými lidmi, takže všechny produkty se vyznačují neobvyklým stylem a odvahou nápadů. Výrobce vyrábí nejen hodinky, ale také obuv, parfémy, oděvy.

11 foto

Vlastnosti a výhody

Hlavní rys, který je přítomen v hodinkách této značky, jsou velké rozměry případu. Tato kvalita se počítá ze skutečnosti, že takový model bude chtít koupit úspěšného člověka. Většina mužských modelů představuje odvahu a důvěru spolu s velkou chutí.

Vzhledem k asymetrickým případům a komplexním prvkům, chronografy napodobují souběžnost s minulostí a budoucností. Mnozí říkají, že hodinky mohou být zaměňovány s komplexním zařízením, které nemůže být standardním chronografem. Zařízení se vyznačují funkčností, která daleko přesahuje práci tradičních módních hodinek. Mnoho zařízení má podsvícení, chronograf, LCD displej, budík a další užitečné funkce.

Mezi výhody značky patří:

 • pro výrobu hodinek používat vysoce kvalitní mechanismus od osvědčených výrobců;
 • tělo je vyrobeno z hypoalergenní oceli;
 • široký výběr barevná řešení;
 • statečný návrhu.

Nafta nazývá axiom hnutí mládeže. Značka kombinuje jas obrazu a elegance stylu. Tyto hodinky jsou exkluzivním lídrem a trendovým světem na celém světě.

Odrůdy

Dieselové hodinky plně odůvodnit své jméno. Jsou praktické a hospodárné, stejně jako motorová nafta. Existuje mnoho možností pro modely, mezi nimiž můžete najít produkt, který je pro vás to pravé. Někdo dává přednost stylovým modelům s gumovým páskem, někdo je přitahován kovovým páskem, což dokazuje pevnost. Výrobce nabízí mužské a ženské modely, které vám pomohou vyčnívat z davu.

Muži

Mužské modely jako každý muž. Hodinky jsou praktické, věrné a spolehlivé. Zařízení jsou ztělesněním maskulinity a pevnosti, stejně jako demonstrují skvělou chuť svého majitele.

Ženy

Dámské hodinky jsou vyráběny v různých stylech. Mezi široký výběr můžete najít sportovní, mládežnické a high-tech modely. Navzdory jednoduchosti a nekomplikovanému vzhledu demonstrují originální designové požitky.

Modely z Nafta pro ženskou polovinu lidstva lze provést v romantickém stylu, retro, minimalismu a dokonce i v high-tech. Výrobce tak spojuje staré tradice a porušuje stávající pravidla.

Modely

Značka provádí vydání mnoha modelů. Model Predator patří mezi nejoblíbenější a mimořádné. Výrobek je digitální hodinky pro muže, jejichž práce je prováděna křemenným pohybem. Odolný náramek vyrobený z ocelového pásku dodává přístroji popularitu.

Hodinky si můžete koupit v různých barvách. Modely se vyznačují kompaktní velikostí, vybavenou digitální LED obrazovkou, která je vyrobena z minerálního skla. Odolnost vůči vodě a odolnost proti mechanickému namáhání umožňují zařízení pracovat iv extrémních podmínkách.

Nejslavnější model dostal "Statečný"S jedinečným a nenapodobitelným designem. Existuje mnoho verzí tohoto zařízení, které se liší v různých "čipech". Kupující jsou k dispozici:

 • sportovní;
 • podnikání;
 • každodenní verze.
8 foto

Kategorie nejnáročnějších a nejatraktivnějších hodinek jsou určeny pro obchodní jednání. K jejich vytvoření se používají pouze kvalitní a trvanlivé komponenty, díky čemuž se náklady výrazně zvyšují.

Hodinky "Diesel 10 Bar" jsou nejprodávanějším modelem celé řady značky. Byly navrženy nejoblíbenějšími designéry na světě, kterým se podařilo vytvořit jedinečné stvoření. Díky nejlepším a vysoce kvalitním materiálům, které byly použity při montáži, se tyto hodinky vyznačují originalitou a dokonale doplňují obraz podnikatele.

"Mega Chief" Je to křemenný pohyb s chronografem. Mají tři malé ciferníky, které ukazují minuty, sekundy a zlomky sekund. V modelu jsou stopky, datum. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli a pásek je vyroben z kůže.

Jak odlišit originál od falešného?

Dieselové hodinky mnoho obchodů nabízí, takže kupující mají naprosto oprávněnou otázku: jak odlišit původní model od falešného. Existuje několik pravidel, která vám pomohou při sebevědomí při výběru hodinek:

 • pokud mluvíme o modelu "Predator", pak věnujte pozornost číselníku. Na původním modelu je úzká, čísla se zobrazují bez porušení, jako běžící čára;
 • náramek a pouzdro by měly být vyrobeny z vysoce kvalitní armádní oceli. Čipy, škrábance jsou vyloučeny. Nad číselníkem musí být vyryto "Diesel".
 • skutečné hodinky od slavného výrobce liší se v tom, že jsou matné;
 • neměli byste kupovat hodinky na podivných portálech, které představují pouze jednu stránku a přitahují kupující příznivými cenami. Nezapomeňte, že modely dieselových chronografů nemohou být levné;
 • v kompletní sadě, spolu s certifikátem kvality vždy předložený dekorovaný záruční list.
10 foto

Jak si vybrat?

Volba by měla být provedena na základě ukazatelů, jako jsou:

 • cenová kategorie;
 • funkčnost;
 • návrhu.

Po definování těchto bodů můžete snadno zvolit model, který vyhovuje vašim potřebám.

Jak skladovat a pečovat?

Za hodinami by měla být zajištěna náležitá péče. Navzdory tomu, že Dieselové hodinky vysoká kvalita, několik provozních pravidel je však nutné pozorovat:

 • nemůže vykonávat převod šipek proti jejich průběhu;
 • zakázáno vyrábět pokud je indikátor data přepnut, přepněte zařízení zpět;
 • není povoleno žádné tažení pružiny. Koruna se otáčí ne více než 20krát;
 • pokud mají hodinky datumpak před nastavením požadovaného data je nutné přenést obě šipky na značku „šest“. Přenos dat není povolen, pokud jsou hodinové ručičky umístěny nahoře;
 • zařízení alespoň jednou týdně, pokud nemáte hodinky;
 • neumožňují kontaktní zařízení s magnetickým polem vysoké intenzity;
 • je třeba provést navíjení jednou denně ve stejnou dobu;
 • jednou za dva roky zařízení pro prevenci odborníků. Průvodce zkontroluje přesnost zdvihu, vyčistí a namaží mechanismus.

Jak se nosí?

Hodiny od Nafta může být jakýkoliv, ale ne nejběžnější. Podrobnosti v nich přitahují pozornost, vyznačují se moderním stylem, který jim umožňuje nošení s džíny as klasickým oblekem.

Ochranné známky jsou perfektně kombinovány s kůží, ocelí, plasty, gumou a dokonce i silikonem. Můžete si vybrat sportovní model pro aktivní osobu nebo pestrou variantu pro atraktivní a sofistikované osoby. Výrobce se ujistil, že jeho hodinky jsou vhodné pro jakýkoliv styl a jsou univerzální.

Recenze

Zákazníci, kteří si zakoupili produkty pro sebe Nafta Všimněte si, že zařízení mají vysokou kvalitu, užitečné funkce, hladký a přesný provoz. Cena je plně v souladu s deklarovanou kvalitou, takže si můžete být jisti, že dostanete hodinky po mnoho let.

Každý uživatel má rád design modelů. Hodinky pomáhají vyčnívat z davu, zdůraznit jejich styl a dokonce i sebevědomí. Lidé, kteří vedou aktivní životní styl, označují sílu hodinek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky