Hodinky Skagen

Hodinky Skagen

Hodinky Skagen vyrábí stejnojmenná společnost, která má dánské kořeny od roku 1989. Před 28 lety přišla do Spojených států rodina z Dánska, aby realizovala své podnikání. Podnikatelé se zaměřili na klasiku a tradice. Byl to velký úspěch. V poměrně krátké době se značka stala velmi populární.

Rusové viděli výrobky Skagen pouze na přepážkách pouze v roce 2008. Hodinky této značky jsou umístěny jako elita. Vysoce ceněné návrhářské práce hodinářů. Stojí za zmínku, že i Zástupci korunované dánské rodiny upřednostňují hodinky Skagen.

Módní Kolekce

Výrobci příslušenství Skagen se snaží vytvořit cenově dostupný luxus

To je pod tímto heslem, že oni produkují produkty pro spravedlivý sex. Omezení severního temperamentu inspiruje designéry k tvorbě jejich výtvorů. Hodinky kombinovaly klasiku a moderní trendy. Číselník je velmi odolný, protože je chráněn speciálním sklem. Vytvoření případu pomocí titanu a oceli a uvnitř švýcarského mechanismu funguje.

Charakteristickým rysem hodinek Skagen je náramek. Je lehká, ale velmi trvanlivá. Vyrobeno z tenkých kovových nití. Takové příslušenství bude vypadat elegantní, jemné a jemné na ženské ruce. Dámská kolekce se vyznačuje jasnými krystaly Swarovski. Hodinky jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, takže jejich majiteli nezpůsobí žádné nepříjemnosti.

Sportovní kolekce mají vysokou odolnost proti vodě. Mužské modely mají originální design zadního krytu. Je vyroben z průhledného materiálu, takže můžete sledovat práci hodinového stroje. Tam jsou také modely v minimalistickém stylu a vyrobené z titanu.

Ženy

Ženský model Skagen 358SSSBD ze sbírky "Mesh" vybavené křemenným pohybem. Na ciferníku jsou kamínky, hrají roli čísel. Těleso je vyrobeno z nerezové oceli 26x6 mm; náramek je také ocel. Model je vodotěsný, takže se nemůžete bát bezpečnostních mechanismů, pokud se navlhčí. Při tvorbě obrazovek výrobci použili minerální sklo.

Ve sbírce "Leonora" modelu Skagen SKW2428. Jako materiál pro tělo se používá leštěná ocel. Minerální skleněná ciferník úspěšně kombinovaný s koženým řemínkem. Křemenný pohyb. Přísný minimalistický model je ideální pro obchodní ženu, která zná hodnotu svého času.

Muži

Skagen SKW6194 - to je model z kolekce "Ancher". Má matné ocelové pouzdro o průměru 40 mm a tloušťce 8 mm. Číselník je minerální a pásek je vyroben z pravé kůže. Má dobrou ochranu proti vodě, aby se zachoval bezpečný a zdravý pohyb křemene. Tento model splňuje nejnovější módní trendy.

Model SKW6070 představuje kolekci "Havene". Zástupce silné poloviny lidstva bude milovat křemenný chronograf, černý kožený řemínek a ocelové pouzdro s matným povrchem. Číselník je vyroben v černém minimalistickém stylu. Bílé šipky na tmavém pozadí vytvářejí kontrastní efekt. Uvnitř pohybu je další mini-ciferník.

Stylové pánské hodinky s chronografem na koženém řemínku jsou pro model SKW6085. Návrhářovi se podařilo spojit moderní styl a kouzlo elegance. Pouzdro o průměru 42 mm je vyrobeno z nerezové oceli. Stylový hnědý pásek úspěšně kombinovaný s šedým číselníkem. Tento model kombinoval křemenný pohyb, 30-minutový časovač, 5 ATM ochranu vody a okno s kalendářem.

Recenze

Kupující oceňují především modely značky Skagen pro jejich štíhlé, stylové tělo, které sleduje křivku ramene.

Díky tomu jsou hodinky lehké a neviditelné, když jsou nošeny, nevyvolávají pokožce žádné nepohodlí. Dalším důležitým detailem, který je uveden v recenzi, spotřebitelé - celoživotní záruka. To je velké plus, protože designéři tvrdě pracovali tak, aby modely jejich hodinek nikdy nevycházely z módy.

Z hodnocení zákazníků můžeme vyvodit, že příslušenství Skagen je nadčasové. Jsou vynikající kvality, vyrobené ze spolehlivých materiálů, takže ani při dlouhém použití neztrácejí svůj původní vzhled. Spotřebitelé také zkontrolovali odolnost výrobce vůči vodě. Nejsou žádné stížnosti. Hodinky odolávají ponoření do vody.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky