Pánské náramkové hodinky

Pánské náramkové hodinky

Takové pohodlné zařízení pro měření času, stejně jako hodiny, bylo vynalezeno již dávno. A navzdory skutečnosti, že nyní pro tento účel téměř všichni používají smartphony a další pomůcky, stále zůstávají populární. Stylové hodinky jsou skvělým způsobem, jak dokončit mužský luk a zdůraznit sociální postavení člověka.

8 foto

Vlastnosti příslušenství

Dnes jsou pánské hodinky z velké části stylovým doplňkem. Krásné hodinky, které zapadají do stylu, lze nosit jak pro mladé kluky, tak pro dospělé muže. Je důležité, aby byly velmi kvalitní a nevypadaly levné.

8 foto

Odrůdy

Existuje poměrně velké množství různých modelů hodinek. Proto je velmi obtížné vybrat jednu věc.

Za prvé, hodinky se liší svým mechanismem. Existují dvě hlavní odrůdy.

Mechanické

Jak název napovídá, tyto modely pracují mechanickou prací pružiny, která je uvnitř hodinek. Nejedná se o nejspolehlivější mechanismus, takže čas na číselníku může časem zpožďovat nebo spěchat. Chcete-li takovou chybu opravit, budete muset znovu začít sledovat.

Kromě toho se výrobci také snaží snížit všechny své chyby a nedostatky. K tomu dodávají některé modely s automatickým navíjením. Ale ani to nemůže úplně vyřešit problém. Navíc, takový dodatečný mechanismus s římskými číslicemi dělá hodinky těžšími a masivnějšími. A také, když se ve vás něco zlomí, budete se muset oženit s jejich opravou. Nejčastěji workshop navrhuje jednoduše odstranit tento mechanismus z hodinek.

Mechanické hodinky vyžadují péči a péči. Jsou citlivé na prach a nadměrnou vlhkost. Ale pokud se o ně budete řádně starat, budou vám sloužit více než tucet let.

Křemen

Další populární verzí hodinek je kvalitní křemenné příslušenství. Pracují na úkor baterie - obyčejné nebo solární. A oscilační systém v tomto případě nahrazuje obvyklý křemenný krystal, na jehož základě generátor působí.

Ale takové modely mají své nevýhody. Krystalové křemeny mají tendenci „zestárnout“, takže časem začnou pracovat méně efektivně a ukazují špatný čas. Drahé modely mohou být přepraveny na dílnu v záruce, kde vám budou doručeny zdarma.

Kromě rozdělení mechanismem existují i ​​další odlišnosti.

Moderní

Mladí kluci obvykle dávají přednost nákupu módních hodinek pro mládež. Moderní modely jsou nejčastěji některé neobvyklé nebo praktické modely. V prvním případě to může být originální hodinky s neobvyklým dekorem popruhu a ciferníku. Ale s praktickými modely je vše mnohem zajímavější.

Nyní výrobci nabízejí zajímavé multifunkční modely s vestavěnými minipočítači. Tyto chytré hodinky mohou být použity k dálkovému ovládání smartphonu, sledování vašeho zdraví nebo cvičení fitness.

Populární jsou také praktické hodinky pro outdoorové aktivity. Jedná se zpravidla o nárazuvzdorné a vodotěsné modely. Mohou být také s vestavěným kompasem.

Vintage

Pro milovníky retro a exkluzivního vybavení bude tento doplněk perfektním dárkem. Stylové hodinky, které prošly zkouškou času a stále fungují správně, doplní obraz sebevědomého muže. Nyní můžete najít modely značek z prvních kolekcí známých značek. Takové elitní doplňky vypadají zajímavě a rozhodně přitahují pozornost sebe a svého majitele.

Pokud si přejete, můžete si koupit masivního velitele s osvětlenými velitelskými šperky nebo taktickými modely, které jsou vhodné i pro každodenní nošení. Analogové hodinky můžete najít jak ze soukromých sběratelů, tak z malých obchodů.

Obecně platí, že hlavním rysem moderní šperky mužů je jejich rozmanitost, která vám umožní najít vhodný model pro každého muže.

10 foto

Styly

Správně zvolené šperky jsou velmi detail, který doplňuje obraz a činí jej harmoničtějším. Proto je důležité, aby vaše příslušenství vyhovovalo oblečení, které s ním plánujete kombinovat.

Volba není tak složitá. Pokud často nosíte obleky a v každodenním životě upřednostňujete přísné košile na natažené trička, pak byste měli věnovat pozornost klasickým modelům hodinek s obdélníkovým nebo kulatým tvarem čísel a stručným designem.

A pro ty, kteří dávají přednost příležitostnému životnímu stylu nebo jednoduchým pohodlným sportovním oblekům a vedou aktivní životní styl, měli byste věnovat pozornost odpovídajícím sportovním modelům. Obvykle jsou funkčnější.

Formuláře

Promluvme si o detailech. Měli byste začít s tvarem pánských šperků. Klasické konzervativní modely jsou ty hodinky s obdélníkovým nebo lehce zaobleným číselníkem. Nejčastěji je volí muži.

Neobvyklé trojúhelníkové ciferníky, tenké pásky a velký počet "zvonků a píšťalek", zpravidla se zajímají o teenagery a mladé kluky.

Barvy

Dalším důležitým bodem je příslušná barva. I zde je vše intuitivní. Starší muži jsou zvyklí na výběr modelů klasických barev - černé, tmavě modré, hnědé hodinky se nacházejí v jejich šatníku mnohem častěji než například modré nebo žluté.

Mezi mladými kluky jsou také oblíbené modely základních barev - černá, bílá, šedá. Faktem je, že se nejlépe kombinují se všemi šaty, bez ohledu na barvu. Proto si je kluci vybírají a zanechávají na nich jasně růžové, fialové a červené hodinky.

Rozměry

Pokud jde o velikost, muži obvykle preferují velké a masivní šperky. Faktem je, že na zápěstí mužů je to nejlepší příslušenství. Ale příslušenství s malým ciferníkem a tenkým řemínkem vypadá příliš žensky.

Materiály

Nyní můžete najít různé hodinky: kov, plast, titan atd. Každý z modelů má určitě výhody i nevýhody, které potřebujete vědět, abyste si vybrali ideální volbu pro sebe.

Bydlení

Mechanismus, který je zodpovědný za práci příslušenství, je v případě. A jak silná je, záleží na tom, jak dlouho bude příslušenství trvat.

Nejlevnější jsou modely s hliníkovým pouzdrem. Ale kromě nízké ceny, tyto doplňky nemají žádné výhody. Tento materiál je velmi krátkotrvající, s nejmenším mechanickým dopadem je poškozen a pokrytý škrábanci. Takže stojí za to zvážit, zda potřebujete takové levné hodinky, které bude třeba měnit každých pár let.

Lepší možnost, kupodivu - je to plastové hodinky. Mnoho známých značek používá tento materiál k vytvoření svého příslušenství. Mezi nimi slavná japonská značka Casio.

Vyšší kvalita příslušenství s nerezovým nebo mosazným pouzdrem. Jsou považovány za silnější a odolnější. Tyto materiály jsou proto často používány známými evropskými značkami.. Mají dobrou pověst a modely s tělem z titanové slitiny. Zde je nutné se zaměřit na skutečnost, že titan ve slitině bude více v drahých hodinkách. To může být také určeno podle hmotnosti - drahé šperky by měly být lehčí.

Výhodou těchto modelů je, že zpravidla nemají žádné další krytí.To je považováno za plus, protože všechny jsou časem vymazány a hodinky vypadají mnohem horší než při nákupu. Levné příslušenství může ztratit svou přitažlivost po několika týdnech aktivního nošení.

Nejdražší modely jsou z drahých kovů. Stříbrné a zlaté hodinky určitě učiní váš obraz efektnějším a zdůrazní váš stav. Musíte však tyto produkty koupit pouze od důvěryhodných prodejců nebo známých značek.

Náramky

Neméně důležité je, z čeho je náramek vyroben. Může být vyroben ze stejného materiálu jako číselník. Ale to není nutná podmínka.

Nejlevnější variantou jsou jednoduché silikonové nebo plastové náramky. Vypadají levně a rychle se opotřebovávají. Proto jsou tyto náramky častěji přítomny v dětských hodinkách nebo modelech pro teenagery.

Lepší možností je kožený řemínek. Zdá se, že pravá kůže je kvalitní a drahý materiál. A měl by sloužit příliš dlouho. Ale v praxi se kožené řemeny musejí měnit téměř každý rok, protože kůže rychle opotřebovává. Zvláště pokud budete mít hodinky, téměř bez odstranění.

Další populární možností je hodinky s kovovým páskem. Nejvíce krátkotrvající náramky se získávají pomocí mosazi. Tento materiál začíná časem praskat a po několika týdnech ponožek se nátěr odlupuje. Trvanlivější náramky se získávají s nerezové oceli nebo titanu.

Populární značky

Při výběru kvalitních hodinek, které by měly vydržet celé desetiletí, je nejlepší věnovat pozornost řadě oblíbených značek.

Japonské a švýcarské hodinky byly po mnoho desetiletí považovány za ty nejvyšší kvality. Také přehlédnout americké, německé a italské společnosti. A při hledání levné možnosti věnujte pozornost čínským modelům.

Japonsko známý jako výrobce kvalitních hodinek především díky značkám jako Seiko, Okami, Casio. Nabízejí mnoho moderních řešení pro aktivní mladé lidi.

Kvalitní klasické hodinky najdete u švýcarských značek Montblanc, Rado, Certina, Omega, Swatch, stejně jako u německých značek Steinmeyer, Tag Heuer.

Pokud se vám líbí modely, které nosí muži v Sovětském svazu av 90. letech, věnujte pozornost sortimentu společnosti. Montana. Můžete se také podívat na tuzemské firmy, mezi něž patří i značky "Sláva", "Let" a "Ray".

Vojenské modely lze zakoupit od Amst. V tomto případě budete spokojeni s vysokou kvalitou zakoupeného zboží. A ti, kteří vedou aktivní životní styl, jako je Američan Timex a korejsky Romanson.

Nejdražší na světě

Pokud hovoříme o ceně příslušenství, nejdražší jsou hodinky od švýcarských výrobců. Stav a velmi kvalitní hodinky nabízejí značky Breguet a Rolex. Tyto značky jsou známé i těm, kteří jsou daleko od světa módy a nemají zájem o hodinky. Zboží od těchto výrobců je tak drahé, protože je vysoce kvalitní. Proto jistě víte, že za kvalitu produktů zaplatíte velké peníze.

Další kategorie drahých hodinek - modely od známých módních domů. Mezi nimi Chanel, Dior, Armani. Také pravidelně potěší velkolepé sportovní modely a ty, kteří jsou daleko od světa módy - značky Ferrari nebo Aston Martin, například. Ve spolupráci s renomovanými designéry vytvářejí neobvyklé omezené sbírky, které jsou zajímavé jak pro automobilové nadšence, tak i pro ty, kteří milují krásné doplňky. Náklady na tyto hodiny začínají od 100 eur.

Drahé hodinky lze vnímat nejen jako zajímavé příslušenství, ale také jako plnohodnotnou investici. Postupem času se cena hodin zvýší a mohou být prodány sběratelům.Dobře, nebo si jen můžete vychutnat skutečnost, že máte tak luxusní doplněk, který zdůrazňuje váš stav a chuť.

Jak si vybrat

Dnes je volba příslušenství tak velká, že muž s jakýmkoliv rozpočtem a chutí může vyzvednout vhodné šperky. Aby však bylo možné sledovat, jak se vám opravdu hodí, musí se ve všech ohledech vyzvednout.

Nejdůležitější je, že hodinky by měly odpovídat jejich stylu. Pokud si koupíte hodinky pro každý den, pak by měly harmonicky zapadat do vašeho každodenního šatníku. Příslušenství, které budete nosit při zvláštních příležitostech, by mělo být kombinováno s víkendovým oblekem a vypadalo dražší a efektnější.

Pokud si koupíte hodinky s kovovým páskem, pak dávejte pozor, že je v kombinaci s jiným příslušenstvím, které nosíte. Pokud tedy máte stříbrný prsten a lehké manžetové knoflíky, pak by měl být pásek z hodinek vyroben z lehkého kovu. Příslušenství pro hodinky s pozlaceným páskem jsou vybírány na stejném principu.

Kožený řemínek by měl být ideálně kombinován s pásem nebo botami. Pokud jsou všechny detaily vašeho oblečení tmavší, hodinky by měly být vyrobeny z tmavé kůže - černé, hnědé nebo bohaté modré. Tato kombinace vypadá nejvíce harmonicky.

Při výběru hodinek byste měli také věnovat pozornost skutečnosti, že vám plně vyhovují. Popruh je často příliš velký nebo příliš úzký. Pokud vám takové hodinky přišly jako dárek nebo byly objednány z internetového obchodu, lze tuto situaci opravit zkrácením nebo prodloužením popruhu v dílně.

Při nákupu vysoce kvalitních značkových modelů si také pamatujete, že jsou obvykle zaručeny. To vám umožní kdykoli bezplatně opravit nebo vyměnit. Nemusíte na to ani utrácet peníze navíc. Je to v případě, že je třeba nahradit vzácnou položku.

Jak odlišit originál od falešného

Pokud si koupíte známé modely značky, buďte obzvláště opatrní. Protože jejich popularity a vysoké náklady, podvodníci často falešné takové drahé doplňky. Proto namísto původní dekorace můžete také získat levnou repliku.

Chcete-li vidět rozdíly, buďte pozorní na všechny detaily. Slavné značky neumožňují sebemenší slečnu. Proto musí být jejich výrobky v bezvadném stavu - bez sebemenších škrábanců, neopatrných lepidel a dalších vad. Kvalitní značky neriskují svou pověst, což umožňuje malým chybám tohoto plánu.

Když si zakoupíte výrobky od důvěryhodného výrobce, měly by s tím jít i dokumentární důkazy. Pouze v případě, že máte příslušný certifikát, provedete bezplatnou opravu. Záruční dokumenty musí být vyplněny správně a sériové číslo musí být uvedeno přesně na poslední číslici. Ujistěte se, že se shoduje sériové číslo v kupónu a na hodinách.

Pokud si nejste jisti, zda budete schopni oddělit kvalitní šperky od levných padělků sami, pak je nejlepší nakupovat na osvědčených místech. To může být oficiální značkový obchod nebo důvěryhodný web. Také mějte na paměti, že kvalitní hodinky nemohou být levné. Pokud se původní příslušenství odhaduje na několik tisíc dolarů, pak je pošetilé koupit ho za sto - v tomto případě budete určitě padat na levné falešné peníze.

Jak se nosí

Moderní pánské hodinky jsou dokonalým doplňkem každého mužského obrazu. Je důležité, abyste tento dekorativní prvek mohli správně používat. Klasický oblek bude nejlépe doplněn o diskrétní hodinky s koženým řemínkem nebo kovovým náramkem.

Sport vypadá dobře v každodenním vzhledu. Lehké hodinky s monofonním ciferníkem jsou dokonalým doplňkem k lukem skládajícím se z trička s džíny.

Ujistěte se, že příslušenství je kombinováno s dalšími detaily obrazu. Barva koženého řemínku by se měla hodit pod boty nebo opasek, pokud ho nosíte.Kov je obvykle kombinován s dekoracemi, které používáte denně. Jedinou výjimkou je snubní prsten.

Recenze

Navzdory tomu, že hodinky jsou poměrně vzácným doplňkem, moderní lidé je používají ve svých obrazech. Aby nebyli zklamáni, kupujícím se doporučuje vybrat si nejlepší modely hodinek, které jsou součástí většiny hodnocení. V těchto seznamech zpravidla pocházejí výrobky z Japonska a Švýcarska. Pokud je však takové drahé šperky pro vás příliš drahé, můžete si vyzvednout levnější, kvalitní hodinky z dobrých materiálů a vysoce kvalitního mechanismu.

Hlavní věc s nákupem - věnujte pozornost nejen reklamě. Strávit před nákupem recenzi z nejvyhledávanějších položek, pak můžete s jistotou zakoupit kvalitní produkt.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky