Orientální náramkové hodinky

Orientální náramkové hodinky

V moderním světě nemůžete ztratit ani minutu. Náramkové hodinky Orient jsou vynikajícím řešením, které vám umožní být nejen přesný, ale i stylový. Toto krásné a užitečné příslušenství ozdobí každý vzhled.

Trochu historie značky

Orient je známá firma z Japonska. Vznik společnosti nastal v Tokiu v roce 1950. Téměř okamžitě jeho produkty fascinovaly trh a umožnily značce vstoupit na první tři nejoblíbenější japonské hodinky (spolu se Seiko a Citizen).

Dnes patří Orient mezi světovou špičku ve svém výklenku. Propracovanost designu, vysoká kvalita a dokonalá přesnost dělají z výrobků společnosti punc lidí s dobrým vkusem. A cenově dostupné ceny vám umožní zakoupit ho širokému spektru zákazníků.

Značka také vyrábí nástěnné hodiny z křemene, ale společnost získala velkou slávu díky náramkovým hodinkám.

Vlastnosti a výhody společnosti

Hlavním rysem hodinek značky je invariance konceptu jejich vzhledu. Tělo z titanové slitiny s nerezovou ocelí zajišťuje pevnost a trvanlivost výrobků. Moderní technologie zpracování a nátěry poskytují atraktivitu hodinek. Spolehlivé chronometry, vyvinuté specialisty značky, činí její produkty obzvláště populární.

Udržet tradice, Orient pokračuje v osvojování nových nápadů a vývoje, potěšuje zákazníky novými příležitostmi. A nejlepší designéři nám nabízejí luxusní kolekce, které splňují všechny požadavky moderní módy.

I přes název jedné z nejspolehlivějších a nejpřesnějších hodinek jsou ceny značkových výrobků velmi demokratické. To je možné díky velkému oběhu výrobků, stejně jako nejnovějšímu vybavení a nejvyšší profesionalitě mistrů společnosti.

Odrůdy

Náramkové hodinky značky jsou reprezentovány mechanickými a křemennými modely. Kolekce mají také možnosti vlastního navíjení.

Muži

Konstrukce mužských modelů je různorodá. Můžete si vybrat kruhový nebo čtvercový číselník, stejně jako libovolnou variantu psaní čísel. Popruh může být z kůže nebo z nerezové oceli. Existují modely s částečně skeletonizovaným mechanismem.

Rozsah barev je také rozsáhlý. Každý model je prezentován v několika variantách designu. Obvykle se jedná o omezené barvy (bílá, modrá, černá, šedá, hnědá).

Pokud jde o funkční možnosti zde je mnoho. Pro milovníky stručných modelů v sortimentu je k dispozici jednoduché tříručné hodinky bez dalších podrobností. Pro sportovce vytvořené hodinky s vestavěným stopky a další užitečné možnosti. Podnikatelé ocení možnosti s kalendářem a vestavěným budíkem.

Mnoho modelů má indikátor rezervy výkonu.

Ženy

Orient pro krásné dámy je uměleckým dílem. Elegance a šarm v kombinaci s vysokou přesností zdobí zápěstí jakékoli krásy.

Pro obchodní ženy vytváří značka elegantní lakonické modely. Pro romantické módy v sortimentu jsou hodinky zdobené květinami nebo motýly. Dynamická příroda může získat jasný model červené nebo tmavě modré.

Oblíbená a růžová kolekce značky. Je reprezentován modely na nerezových náramcích s jemným zlacením. Některé z nich jsou zdobeny kubickými zirkony nebo zirkonovými krystaly.

Možnosti volby jsou různé - od kulatého a čtvercového až po elegantní obdélníkový. Náramky pro hodinky jsou vyrobeny z oceli a pravé kůže.Kromě modelů s kovovými pásy klasického designu značka představuje hodinky s nádhernými figurálními náramky.

Modely

Pánské mechanické hodinky reprezentuje značka v několika kolekcích. "Standard / Classic" kombinuje klasické modely. "Sportovní" - série vytvořená pro sportovce.

"Potápěčské sporty" zahrnují vodotěsné doplňky pro potěšení. "M-Force" je speciální sbírka potápěčských hodinek. Kromě odolnosti proti vodě (v hloubce až 200 metrů) má příslušenství zvýšenou odolnost proti nárazu a nepřekonatelný design.

Quartz modely mají také sportovní a klasické elegantní styly. Zde si můžete vybrat možnost na nejnáročnější chuť.

Dámské zápěstí modely jsou prezentovány s elegantní mechanické hodinky stručného designu, stejně jako kolekce "Happy Stream". Ten zahrnuje speciální romantické modely. Květiny, motýli, půvabná baletka a ptáci obracejí příslušenství do dekorace, která zdůrazňuje sofistikovanou povahu jejich majitele.

Výrobky z křemene jsou také rozmanité. Ultratenký stylový „elegantní“, charismatický „Lady Rose“ a další modely nabízejí bohatý výběr pro krásné dámy.

Řada "Orient Automatic" - mechanické modely s automatickým navíjením. Příslušenství je prezentováno v jiném provedení s jinou sadou možností.

Jak si vybrat?

Aby se předešlo riziku padělání, produkty Orient jsou nejlépe zakoupeny od oficiálních zástupců společnosti. Originál je možné odlišit od kopie hologramovou nálepkou s ochrannou známkou umístěnou na zadní straně výrobku.

Při výběru typu hodinek byste měli znát hlavní vlastnosti křemenných a mechanických modelů. První z nich je napájen bateriemi. Pro jejich práci nepotřebuje pravidelnou rostlinu. Druhý typ hodin musí být spuštěn včas, ale tento úkol usnadňuje speciální indikátor.

Pokud jde o formu, je důležité zvážit nejen osobní preference, ale i pleť.

Na velké ruce budou miniaturní hodinky vypadat směšně. V tomto případě byste měli zvolit model čtvercového nebo kulatého tvaru na širokém popruhu. Štíhlé chlapce a křehké dívky se mohou rozhodnout pro hodinky malého oválného nebo obdélníkového tvaru.

Tenký úzký náramek s malým ciferníkem bude vypadat skvěle na tenké ženské zápěstí. Nicméně, velké hodinky nejsou kontraindikovány pro štíhlé dámy. Tato forma jen zdůrazní křehkost mladé dámy a zaujme velkolepým kontrastem.

Níže doporučujeme sledovat video průvodce, jak vybrat správné hodinky pro individuální styl.

Jak skladovat a pečovat?

Pro zajištění přesnosti hodin a prodloužení jejich životnosti musíte dodržovat několik jednoduchých pravidel:

  1. Ruční navíjecí hodinky musí být pravidelně navíjeny. současně. Modely s automatickým navíjením se doporučuje nosit denně po dobu asi 10 hodin.
  2. Je důležité chránit hodiny před vlhkostí, pokud je to možné., prach, přímé sluneční světlo a vysoké (nebo příliš nízké) teploty. Je také důležité chránit výrobky před kontaktem s chemikáliemi a jejich výpary.
  3. Pokud je příslušenství delší dobu nepoužitéJe lepší skladovat na větraném místě. Lepenková krabice, získaná při nákupu, nebo podobná varianta bude vhodná jako balíček. Plastové sáčky pro toto použití nestojí za to.

Stojí za zmínku o dopadu magnetického pole a vibrací na mechanismus hodinek. Neskladujte výrobky v blízkosti televizoru, mobilního telefonu.

Jak se nosí?

Pánské sportovní hodinky jsou vhodnější pro příležitostný ležérní vzhled. S oblekem bude takové příslušenství vypadat na místě. Klasické modely hodinek jsou univerzální. Jsou vhodné pro jakýkoliv styl oblečení.

Co se týče ženských modelů, je také důležité vzít v úvahu povolání a šatní skříň.Světlé hodinky přidají charisma každodenní luk pro procházku, a velké hodinky s obrazem motýlů dokončí romantický obraz. Pokud je příslušenství zakoupeno pro použití v kanceláři s přísným oblečením, je lepší zvolit lakonické modely středně velkých nebo elegantních hodinek s tenkým kovovým náramkem.

Recenze

V hodnocení popularity náramkových hodinek známých značek se Orient řadí k nejmenším. Zpětná vazba zákazníků na značkové výrobky je většinou pozitivní.

Hodinky vypadají stylově a drahé. Jsou ideálně kombinovány s každodenními a večerními šaty. Pozlacené modely vypadají jako pevné zlato. Délka náramku je snadno nastavitelná v dílnách hodinek. Příslušenství se pohodlně nosí a sotva cítí na ruce.

Hodiny nezůstávají pozadu a neběží dopředu, všechny funkce fungují bezchybně. A co je nejdůležitější - trvanlivost výrobků deklarovaných výrobcem potvrzují lidé, kteří nosí Orient několik let. Příslušenství dlouhodobě zachovává svůj původní vzhled, je odolné proti poškození a bez poruch.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky