Švýcarské náramkové hodinky

Švýcarské náramkové hodinky

Náramkové hodinky jsou nejen stylovým a moderním doplňkem, ale také velmi praktickým. V některých situacích pomůže ostatním informovat o vysokém postavení svého majitele a zdůrazní jeho vynikající chuť. Švýcarské hodinky jsou ideální volbou pro sebevědomé, úspěšné a moderní lidi.

Vlastnosti

Švýcarsko je známé nejen svou přírodní krásou, ale také vydáváním vysoce kvalitního zboží, zejména náramkových hodinek. Oni jsou nejslavnější na světě a jsou ve vysoké neuhasitelné poptávky od jejich prvního vzhledu na trhu.

Tyto luxusní hodinky mají určité vlastnosti, díky nimž jsou skutečně jedinečné. Mezi hlavní patří:

 • Není to švýcarská výroba. Většina výrobků skutečně vyrobených v Ženevě. Ale první hodinky byly vytvořeny daleko od obyvatel této země. Tyto značkové doplňky na zápěstí se objevily díky spolupráci specialistů z Německa, Anglie a Francie. Dnes, pod obecným názvem švýcarských hodinek, vykonává svou činnost několik světově známých značek, které budou podrobněji popsány níže.
 • Přítomnost dvou obrovských sbírek výrobků. Výrobce se ujistil, že jak ženy, tak muži jakéhokoliv věku si mohou sami zvolit vhodné příslušenství. Proto organizoval vydání dámských a pánských hodinek, které obsahují několik sérií tohoto výrobku.
 • Široká nabídka. Je možné zakoupit klasickou verzi tohoto užitečného a praktického příslušenství a ozdobit drahými kameny.
 • Pravidelný vývoj a implementace inovativních technologií ve výrobním procesu. To vám umožní vytvořit nejmodernější, nepřekonatelné, praktické náramkové hodinky.
 • Vysoká specifikace. Každý výrobek má exkluzivní, unikátní a nejpřesnější vlastnosti. Hodinky jsou odolné proti vlhkosti, pádu a mnoha dalším negativním faktorům.
 • Vysoká kvalita. To není jen hlavní rys tohoto produktu, ale také nejdůležitější a nepopiratelný plus.

Pokud mluvíme o takových vlastnostech, jako je vydání dvou hlavních linek hodinek, pak každý z nich má své vlastní nuance. Tak například:

 • Pánské hodinky jsou k dispozici v několika sériích: klasické, sportovní, výkonné. Všechny z nich okamžitě označují vysoký status a zájmy svého majitele. Jedná se o skutečně jedinečné a vysoce kvalitní příslušenství vyrobené v různých stylech a provedeních, které se stanou skutečnou výzdobou a doplňkem obrazu.
 • Dámské luxusní hodinky ze Švýcarska se vyznačují útkem a velmi elegantním vzhledem. Pomohou nejen ukázat stav ve společnosti, ale také zdůraznit vynikající chuť jejich milenky. V prodeji také přicházejí v různých sérií a designů, od klasiky až po hodinky s drahými kameny.

Ale všechny odrůdy a značky mají jeden společný rozlišovací znak, a to velmi vysoké náklady. Plně se však vyplatí díky reprezentativnímu vzhledu výrobků a jejich nejvyšší kvalitě.

Je třeba chápat, že termín "švýcarské hodinky" označuje výrobky, ve kterých je v této zemi vyrobeno a smontováno 50% všech součástí.

Populární značky

Mnoho společností se dnes zabývá výrobou vysoce kvalitních a vysoce kvalitních náramkových doplňků pod společným názvem "Švýcarské hodinky". Dnes nejoblíbenější a nejvyhledávanější jsou tyto značky:

 • Frederique konstantní vyrábí elegantní a sofistikované náramkové hodinky pro muže i ženy.Charakteristickým rysem produktů této značky je nejen schopnost vytvářet klasické elegantní hodinky, ale také kombinovat tyto vlastnosti s moderní technologií a šperky.
 • Společnost Tissote vyrábí také hodinky pro obě pohlaví. Kromě toho, v sortimentu této společnosti jsou také párové hodinky, které budou ideálním dárkem pro milující manželský pár nebo pro ty, kteří se právě chystají vstoupit do manželství.

Dalším charakteristickým rysem produktů této značky je její nízká cena ve srovnání se značkami jiných švýcarských hodinek.

 • Švýcarské hodinky Adriatica patří mezi nejoblíbenější Evropany. Vynikající kvalita, stylový design a vysoká přesnost - to jsou hlavní vlastnosti výrobků této značky.
 • Firma Longines schopna vyrábět své produkty, aby našla dokonalou rovnováhu mezi velkým zážitkem, poctou klasikům a moderními trendy. Proto jsou produkty této značky ideální pro lidi různých pohlaví a věku.
 • Tag Heuer Vyrábí nejen luxusní hodinky, ale také unikátní chronografy. Všechny výrobky jsou plně v souladu s parametry těchto švýcarských výrobků. Unikátní styl a moderní design jsou dokonale kombinovány s osvědčenou kvalitou a přesností švýcarského příslušenství v průběhu let.
 • Swatch - Toto je další spolehlivý výrobce tohoto výrobku. Pánská a dámská kolekce se skládá z různých řad vyrobených v moderním a klasickém stylu. Současně, téměř každých šest měsíců, potěší výrobce své fanoušky novými produkty, které plně splňují i ​​ty nejnáročnější požadavky zákazníků.
 • Po dlouhou dobu se věřilo, že jen hodiny Rolex mají skutečný švýcarský původ. Není tomu tak, ale je to právě tato značka, která je považována za jednoho z hlavních předků uvolňování těchto produktů. Vynikající kvalita, vysoká cena, reprezentativní vzhled činí hodinky této značky jednou z nejpopulárnějších a nejkvalitnějších na světě.

Stylový a drahý design tohoto výrobku na první pohled jasně ukazuje, že tyto hodinky jsou určeny pouze vybraným.

 • Značka Iwc jeden z prvních, který se aktivně podílí na výrobě švýcarských hodinek. Jeho popularita dnes nezmizí. Společnost se zabývá vydáváním několika sérií příslušenství určených pro muže. Podobně jako všechny ostatní švýcarské hodinky se vyznačují vynikající přesností, sofistikovaným stylem a vysokou kvalitou.
 • Hodinky Quartz nejsou o nic méně populární a kvalitní. Marinette. Sortiment zahrnuje nejen modely pro muže a ženy, ale také hodinky pro obě pohlaví, stejně jako speciální dětskou sbírku.

Ve srovnání s ostatními švýcarskými hodinkami jsou doplňky vyrobené touto značkou velmi levné.

 • Jedním z nejdražších a kvalitních hodinek je značka Rado. Z hlediska svých technických parametrů se nejvíce podobají hodinkám Rolex. V současné době se společnost zabývá vydáváním 5 různých kolekcí švýcarských hodinek, které mají vysokou kvalitu, odolnost a stylový moderní design.
 • Značka Hublot Dokáže také harmonicky kombinovat ve své práci inovativní vývoj a mnohaleté zkušenosti s výrobou hodinek se skutečnou švýcarskou kvalitou. Moderní, stylový design, spolehlivost a prezentovatelnost - to je přesně to, co přesně popisuje produkty této značky.
 • Švýcarská vojenská Hanowa - další spolehlivou kvalitu. časově prověřený výrobce švýcarských hodinek. Kolekce sestává především z modelů sportovních hodinek určených pro muže.
 • Značka Tulák Svou činnost začal před více než 125 lety a je stále věrný vysoké kvalitě a vynikajícímu stylu.

Všechny výše uvedené značky se zabývají vydáním prvotřídního švýcarského příslušenství různých modelů.

Modely

Mezi nejoblíbenější modely v produktové řadě a výrobcích patří:

 1. Klasika Jednoduché, pohodlné, pohodlné, spolehlivé a přesné - to jsou klasické švýcarské hodinky. Tyto modely jsou zpravidla černé nebo tmavě hnědé. Materiálem jejich výroby je sklo, kůže.
 2. Antique. Mají velkou hodnotu pro sběratele po celém světě. Toto příslušenství může být od první série a od posledního provedení v retro stylu. Tyto hodinky vypadají velmi luxusní a reprezentativní.
 3. Sport. Jsou ideální pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl. Vodotěsné pouzdro vyrobené z nejsilnějších materiálů z nich činí "neupevnitelné" a umožňuje nosit takové příslušenství kdykoliv a kdekoli.
 4. Futuristické seriály představují nejneobvyklejší produkty. Takové hodinky budou darem pro ty, kteří milují všechno kosmické a hledí do budoucnosti s nadějí.

Kromě toho mnoho značek vyrábí modely vysoce specializované a určené pro osoby určitého rozsahu. To se obvykle týká profesní příslušnosti nebo práce v konkrétní společnosti. Poté je výrobek k dispozici k prodeji s příslušným logem.

Materiály

Aby bylo možné vytvořit skutečně kvalitní, přesné a odolné příslušenství pro zápěstí, musíte použít pouze nejmodernější materiály. Výrobci ze Švýcarska obvykle používají materiály jako:

 • Zlato Zlaté doplňky byly populární po celou dobu, ale stojí za to pochopit, že není možné vytvořit skutečně spolehlivé hodinky z čistého materiálu bez použití jiných komponent. Zlato samo o sobě nemá potřebnou tvrdost. Proto jsou zlaté hodinky vyrobeny ze slitiny tohoto a jiných kovů.
 • Ocel Většinou se používá pro výrobu vnitřních částí av některých případech náramků pro hodinky.
 • Stříbro. Mnoho výrobců používá tento materiál místo zlata. Kvalita netrpí tímto, ale cena je výrazně snížena.
 • Vysoce kvalitní plast. Ve vzácných případech může být tento materiál někdy použit k výrobě některých částí.
 • Sklo, ale ne obyčejné, ale extra silné. Chrání číselník před vnějším poškozením.
 • Diamanty a drahokamy. Některé modely mají ciferník, do kterého jsou tyto šperky vloženy.
 • Kůže Nejčastěji se používá pro výrobu popruhů těchto výrobků.

Všechny tyto materiály jsou trvanlivé, spolehlivé, trvanlivé a drahé.

Náklady na

Není to nic za to, že se věří, že švýcarské náramkové doplňky jsou nejen nejvyšší kvalitou, ale i nejdražší. Jejich vysoká cena je vysvětlena vynikající kvalitou a drahými surovinami, použitím drahých zařízení a vysoce přesných technologií ve výrobním procesu.

Minimální náklady švýcarských výrobků jakékoli značky nesmí být nižší než 8 tisíc dolarů za položku. Čím populárnější, moderní a funkční je model, tím vyšší bude jeho cena. Hodinky třídy Premium tak mohou stát více než 15 tisíc dolarů, luxusní třída od 60 tisíc dolarů, první třída od 45 tisíc, druhá od 24 tisíc, resp.

Konečná cena je také ovlivněna řadou. Klasické a starožitné doplňky jsou vždy dražší než sportovní a futuristické.

Jak si vybrat

Pokud se stále chcete stát šťastným vlastníkem takového příslušenství, měli byste se spolehnout na následující doporučení.

Nenechte se honit za nízkou cenou. Levné zboží nemůže mít švýcarskou kvalitu. Před nákupem je třeba pečlivě prozkoumat všechny sbírky vyrobené značkami a rozhodnout o návrhu budoucí akvizice.

Fanoušci aktivního života by měli věnovat pozornost sportovní nebo futuristické sbírce. Vynikající volbou pro aktivní i obchodní lidi bude klasická série. Volba by měla být založena na osobních preferencích a životním stylu.

Pro správnou volbu musíte vzít v úvahu maximální částku, kterou jste ochotni zaplatit, svůj životní styl, osobní preference a přání.

Jak odlišit originál od kopie

Abychom si byli jisti kvalitou a skutečným původem budoucího nákupu, je nutné věnovat pozornost ceně výrobku, místu jeho montáže a také jeho zakoupení pouze od důvěryhodných výrobců, například ze seznamu výše.

V naší době má příliš mnoho bezohledných výrobců tendenci platit na účet někoho jiného.

Takže skutečné švýcarské hodinky:

 • mají cenu nejméně 8 tisíc dolarů;
 • 50% použitých dílů je vyrobeno ve Švýcarsku;
 • Montáž je také pouze švýcarská.

Tyto ukazatele zaručují nákup kvalitního originálního zboží. Zveme vás, abyste se podívali na zajímavé video o tom, jak by měly vypadat skutečné švýcarské hodinky a jak se chránit před padělek.

Recenze

Veškerá zpětná vazba na tomto produktu je velmi pozitivní. Vysoká kvalita, rozmanitost designů, trvanlivost, přesnost a elegance dělají švýcarské příslušenství na zápěstí jedinečným. Není divu, že jsou od svého prvního vzhledu považováni za nejlepší na světě.

Dosavadní hodnocení naznačuje, že téměř všichni výrobci tohoto výrobku vyrábějí vynikající zboží. Ale největší výrobce - značka Rolex, podle kupujících, je nejlepší a nejkvalitnější.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky