Maska na vlasy Garnier

Maska na vlasy Garnier

Jedním ze způsobů péče o vlasy je použití masky na vlasy. Tento výrobek je reprezentován velkým počtem značek. Jedním z nejvyhledávanějších výrobků je maska ​​na vlasy Garnier.

O značce

Historie značky Garnier sahá až do roku 1904, kdy francouzský kadeřník z města Blois vydal svůj první produkt - krém pro hydratační prameny.

V současné době je tato značka známá po celém světě a má pobočky v mnoha zemích. Řada produktů vyráběných touto společností má vlasy, výrobky pro péči o pleť, deodoranty a mnoho dalšího.

Výhody

  • Výrobky vyráběné pod značkou Garnier, si zasloužily lásku domácích kupujících a masky na vlasy nejsou výjimkou.
  • Prostředky patří k průměrné cenové kategorii. Bude si moci dovolit koupit spoustu žen a dívek.
  • Garnier vydává tento produkt v několika sériích a s jinou sadou funkcí. Díky tomu je možné zvolit pro jakýkoliv typ kůže a stav kudrlinek.

Druhy a složení

Masky Garnier jsou k dispozici v několika značkách Garnier. Zde jsou nejoblíbenější produkty.

"Fructis SOS Recovery." Tento nástroj je určen k obnovení kudrlinek uvnitř i vně. Schopen pro tři aplikace, jak se zbavit škod, které se nashromáždily po celý rok. Složení tohoto výrobku obsahuje kerafil a amla olej. Přispívají ke zlepšení kudrlinek, uzdravení, zbavení se otupělosti, dávají lesk a záři. Textura masky opatrně zakrývá každý vlas, hluboce ho vyživuje.

Po nanesení výrobku jsou kadeře silnější a pružnější, lépe odolávají různým škodám. Tato maska ​​je vhodná pro všechny typy vlasů. Cena produktu je asi 270 rublů za 300 ml.

Ultra Doux. Jedná se o ideální nástroj určený k výživě a obnově poškozených, roztržených a suchých vlasů. Složení obsahuje avokádový olej, který dokonale změkčuje kadeře a bambucké máslo, které se osvědčilo jako vynikající zdroj výživy.

Výrobek má lehkou texturu, která se rozpouští na vašich vlasech. Náklady na finanční prostředky - asi 300 rublů za 300 ml.

„Botanická terapie. Legendární olivy ". \ T Výrobek je určen pro suché, poškozené kadeře. Hlavní složkou je olivový olej. Jeho činnost je prokázána ve starověku. Olivový olej je bohatý na mastné kyseliny a vitamín E, které mají antioxidační vlastnosti. Kromě toho obnovuje vlasovou strukturu, vyživuje kadeře, dodává jim hladkost a lesk. Výrobek neváží prameny, obnovuje i oslabené špičky.

Vaše kadeře jsou okamžitě transformovány, jejich vitalita se vrací ze dne na den. Náklady na finanční prostředky - asi 350 rublů za 300 ml.

Jak se přihlásit

Před použitím masky na vlasy je třeba umýt kadeře. To pomůže odstranit ochrannou vrstvu tuku, která zabraňuje pronikání živin do vlasové struktury a do buněk epidermis. K tomu je třeba navlhčit prameny, aplikovat malý šampon na ruce, masírovat pokožku hlavy prsty. Pak rozdělte nástroj po celé délce kadeří. Opláchněte vlasy důkladně vodou.

Vlasy musí být dobře stlačené, můžete trochu osušit ručníkem.

Nyní aplikovaná maska. Za tímto účelem vezměte malé množství produktu a buďte mezi dlaněmi, pak aplikujte po celé délce pramenů. Zvláštní pozornost je třeba věnovat tipům, protože vyžadují zvláštní péči. Můžete kombinovat kadeře hřeben, určený pro použití masky na prameny.

Produkt nechte na kudrlinkách po dobu 3-5 minut, po které musí být prostředek vymyt.

V péči o vlasy by teplota vody měla být stejná nebo nižší než teplota těla, aby procedury nestimulovaly zvýšenou aktivitu mazových žláz.

Nepoužívejte masky častěji 2-3 krát týdně.

Recenze

Masky na vlasy od firmy Garnier již dlouho milovali domácí kupci. Recenze tohoto produktu jsou většinou pozitivní.

Maska "Fructis SOS Recovery" opravdu dělá kadeře hladší, snadnější česání, čímž se snižuje počet štípaných špiček. Také, mnoho jako jeho nenápadná chuť.

Prostředky "Botanická terapie. Legendární oliva " Podle recenzí začne jednat až po první aplikaci. Kadeře jsou měkké, zvlhčené. Po použití svítí a jsou plné zdraví. Kromě toho má výrobek příjemnou vůni.

Ultra Douxova maska rovněž zasahuje kupující svým okamžitým jednáním. Vlasy po aplikaci se opravdu obnovují, stávají se elastickými a silnými, méně náchylnými k křehkosti, snadno se rozčesávají.

Zpětná vazba na masku na vlasy od Garniera - ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky