Maska na poškozené vlasy Estel

Maska na poškozené vlasy Estel

Vaše kadeře jsou denně ovlivňovány různými faktory. Patří mezi ně sušení vyfukováním, styling s kleštěmi, použití různých stylingových výrobků, zesvětlování a barvení, chemická permisace a vystavení ultrafialovému záření. Postupem času jsou vlasy poškozené, ztrácejí objem, barvu, konce se začínají dělit.

Chcete-li vrátit kadeře na zdravý a zářivý vzhled, musíte použít masku na poškozené vlasy Estel.

O značce

Historie společnosti Estel začal už dávno. V roce 2001 chemický technolog Lev Okhotin přemýšlel o vytvoření domácí značky kosmetiky pro péči o vlasy, která by mohla konkurovat evropským společnostem. Barva byla původně uvolněna pro domácí barvící prameny. V této sérii bylo jen 15 odstínů.

V současné době společnost vyrábí profesionální série, ve kterých je nejen barvení vlasů s množstvím odstínů, ale také různé produkty péče, včetně šamponů, kondicionérů a masek pro posílení a obnovu vlasů. Produkty této společnosti jsou široce známé mimo Ruskou federaci. Tato značka má kanceláře na Ukrajině av Evropě.

Druhy

Mezi různé produkty pro péči o kadeře jsou masky pro poškozené vlasy.

K tomuto účelu jsou určeny celkem dva produkty. Jsou vhodné pro všechny druhy pramenů.

"Curex terapie". Jedná se o intenzivní masku, která je navržena tak, aby hluboce vyživovala a obnovovala suché poškozené prameny. Kromě toho ti, kteří jsou přítomni ve složení oleje, hluboce zvlhčují a vytvářejí film na každém vlasu, který zabraňuje odpařování vlhkosti. Výrobek má poměrně hustou strukturu, během aplikace neproudí. Parfém je příjemný s květinovými tóny. Po použití tohoto nástroje je struktura kudrlinek plně obnovena. Získávají pružnost a pružnost. Jako výsledek - prameny jsou hladké a hedvábné a plné zdraví.

Otium zázrak. Komfort masky. Určeno pro silně poškozené prameny. Obsahuje patentovaný komplex "Miracle Revival", který ideálně zvlhčuje kadeře, obnovuje jejich strukturu. Pružnost pramenů je navrácena zevnitř, zvyšuje se jejich pevnost. Kromě toho nástroj usnadňuje česání, lesk vlasů, usnadňuje česání.

Složení

Estelské masky pro poškozené vlasy mají spoustu přírodních surovin.

Takže maska ​​"Curex Therapy" obsahuje panthenol, jojobový olej, vitamin E, betain. Hluboce vyživují dermis, obnovují strukturu kudrlinek.

Produkt "Otium zázrak" obsahuje ricinový olej. Jeho účinek na strukturu vlasů je znám již dlouhou dobu. Mezi komponenty patří také jojobový olej, biotin.

Lanolin který je také ve složení obou produktů, podporuje hlubokou hydrataci kudrlinek.

Stále v kompozici jsou silikonykteré dávají pramenům bezkonkurenční lesk.

Jak používat

Před použitím masky si důkladně umyjte vlasy šamponem. Použití kondicionéru není nutné, protože ovlivňuje pouze vnějšku vlasů, maska ​​proniká do hlubokých vrstev a navrací svou strukturu zevnitř.

Po umytí kudrlinek se použije maska ​​Estel..

Chcete-li to provést, musíte vzít malé množství produktu z nádoby, otřete ji mezi dlaněmi a aplikujte podél délky vlasů, věnujte zvláštní pozornost tipům.

Poté musíte opatrně odstranit kadeře pod víčkem a zabalit ručník. Uchovávejte po dobu 5-10 minut. Čas závisí na tom, jak jsou vaše prameny poškozené.

Nedoporučuje se dát masku na kořeny kadeří. To je způsobeno tím, že maska ​​může zvýšit mastnost vlasů.

Tento výrobek je nutné používat maximálně jednou nebo dvakrát týdně.

Recenze

Podle recenzí, masky pro poškozené vlasy Estel - vynikající nástroj, který pomáhá nejen udržet kadeře lesklé a zdravé, ale také obnovit strukturu poškozených pramenů po nekvalitním zbarvení nebo odpočinku na moři. Pomocí tohoto výrobku, vlasy jsou opravdu transformovány, rozdělené konce jsou obnoveny, křehkost jde pryč, prameny zářit zdraví.

V tomto videu kupující hovoří o masce Otium zázrak.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky