Maska na vlasy L'Oreal "Elseve"

Maska na vlasy L'Oreal Elseve

Snad každá ženská reprezentace sní o luxusních vlasech. Pokud provedete průzkum a pozveš každou ženu, aby popsala své „dokonalé vlasy“, pak s největší pravděpodobností uslyšíte: dlouhá, lesklá, tlustá, měkká a mnoho dalších epitet. To je přesně výsledek, kterého lze dosáhnout pomocí výrobků L'Oreal. Obzvláště populární vyráběné vlasové masky. V tomto článku se podrobně podíváme na masky různých sérií L'Oreal a analyzujeme recenze žen, které si je sami vyzkoušely.

Krásné kadeře jsou k dispozici všem.

Ne každá žena se může pochlubit luxusním účesem. Nakonec, dámy si z větší části vyměňují své obrazy, a to, aby byly natřeny, narovnaly kadeře železem nebo naopak kroutily kadeřnicí. To vše je velmi škodlivé pro strukturu vlasů, jsou velmi tenké a křehké, a to znamená, že můžete zapomenout na elegantní účes. Pak musí člověk hledat všechny způsoby, jak je obnovit a chránit.

Masky na vlasy L'Oreal "Elseve" jsou nejnovější generací produktů, včetně řady různých produktů: "Luxusní šest olejů", "Síla argininu", "Fibrologie" a další. Každá série má svůj vlastní směr, ale výsledek je stejný - zákazník si bude užívat obnovených vlasů.

Odrůdy

"Luxusní 6 olejů"

Tato řada se vyznačuje především ultra měkkou texturou tání. Výtažky z exotických květin, které jsou jeho částí, velmi jemně ovlivňují zámky po celé délce. Elixír květinových olejů dokonale proniká do struktury samotných vlasů, díky čemuž je neuvěřitelně jemný a poslušný. Přestože výrobce doporučuje používat „luxusní šest olejů“ spolu se zbytkem výrobků z této série - šampon a kondicionér balzámu pro maximální efekt, Hlavním produktem pro posílení vlasů je maska. Že je to nejúčinnější účinek na vlasy.

Recenze tohoto produktu lze číst, většinou pozitivní nebo neutrální. Příjemná vůně masky s orientálními pikantními tóny nezůstane bez pozornosti. S ohledem na hlavní funkci masky - dopad, většina žen uvedla, že kadeře se staly měkčími, hladšími, jako by byly naolejované, ale účinek „tučnosti“ nebyl pozorován.

Tato ztráta se také snížila u malého procenta subjektů, tento efekt se však dosahuje s poměrně dlouhým užíváním přípravku - asi tři měsíce. Ale lesk je patrný po první aplikaci.

"Síla argininu"

Pro milovníky častých experimentů a těch, kteří si nechtěli zničit vlasy, nabídl výrobce speciální sérii - „Síla argininu“. Arginin je aminokyselina, která je obsažena ve struktuře vlasů a umožňuje jí odolávat různým chemickým a fyzikálním negativním účinkům. Tavicí maska ​​padající na mokrou hlavu se vstřebává do kořenů, proniká do samého středu a obohacuje prameny zevnitř. Tak, vlasy rostou silnější a stane se méně náchylný ke ztrátě. Textura tání je rozložena po celé hlavě, není absolutně nutné silou masku vmíchat do hlavy. Navíc je nutné masku udržet na krátkou dobu - cca 5 minut, což šetří čas.

Ženy o této masce ponechávají velmi dobré recenze, ale učiní důležité pozorování, že nemá cenu čekat na rychlý efekt. Mělo by to trvat nejméně jeden měsíc používání této série, aby byl výsledek znatelný. Důvodem je skutečnost, že postižené oblasti se velmi obtížně obnovují, vnější účinek je neúčinný, lze ho jen zamaskovat a je třeba ho „dlouho“ léčit.Masku lze po aplikaci snadno opláchnout, což je velmi pohodlné.

Kromě toho se prameny stanou znatelně poslušnějšími, snazšími hřebeny a na dotek jsou mnohem měkčí.

"Fibrologie"

Tato řada je ideální pro majitele tenkých a matných vlasů. Přípravek obsahuje sérum, které zakrývá vlasy, takže je bez výraznějšího vážení silnější. Díky aktivní molekule proniká složka v séru hluboko do, expanduje a zhušťuje zevnitř. Výsledkem bude značné množství lesku a pružnosti. Důležitým rysem této série je dlouhodobé užívání - čím častěji se tato složka dostává do vlasové struktury, tím více se hromadí a hlava po každém použití vypadá více a více objemně. Výrobce tvrdí, že tato maska ​​je vhodná i pro osoby náchylné k alergiím. Složení je tak vyvážené a neobsahuje vůně, které mohou způsobit svědění u lidí trpících přecitlivělostí na složky masky.

Velkým plusem této série je její cena. Dostatečně malé množství pro plné pokrytí hlavy a celé délky vlasů. Výrazné zvýšení objemu u kořenů si všimly všechny ženy, které tuto masku vyzkoušely.

"3 cenné hlíny"

Tento nástroj je novinkou mezi maskami L'Oreal. To je vynikající řešení pro ženy, jejichž vlasy jsou suché na špičkách a mastné na kořenech.. Bílá hlína, která je součástí masky, obnovuje rovnováhu a jemně čistí kadeře. Výsledek bude sušen na kořenech a obohacených vlasech po celé délce.

Ze všech analogů nabízených na trhu zůstává hlavním favoritem „3 cenné jíly“.

Ženy, které tuto sérii vyzkoušely, si všimnou, že vlasy na kořenech se staly méně náchylné k tukům, staly se skutečně vyváženějšími, dlouhotrvajícími použití masky na vlasech mělo pozitivní vliv na stav vlasů - staly se měkčími, poslušnějšími, mastný lesk vlasových kořenů zmizel a suché konce získaly určitou plnost a staly se živějšími.

Recenze na masce na vlasy "3 drahokam" z L'Oreal, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky