Maska na vlasy Planeta Organica

Maska na vlasy Planeta Organica

Dlouhé, husté a hedvábné vlasy - sen každé dívky. Někteří mají štěstí a už mají luxusní hlavu vlasů, zatímco jiní musí tvrdě pracovat, aby dosáhli přinejmenším nějakého výsledku, a když dosáhli požadovaného cíle, musíte strávit více času pokusem o jeho záchranu. Ale i pro již existující husté vlasy je třeba dbát na to, aby neztráceli svou brilanci a kvalitu. K pomoci všem spravedlivému pohlaví přišly kosmetické společnosti, které začaly vyrábět obrovské množství produktů péče o kadeře. Šampony, balzámy, masky a mnoho dalšího používají ženy po celém světě a jsou s nimi velmi spokojeni.

V poslední době však stále více žen preferuje přechod na přírodní produkty, aby se omezily účinky chemických a škodlivých prvků, které tvoří většinu produktů pro péči o vlasy. A opět se kosmetické společnosti setkají se svými zákazníky a začnou vyrábět pouze přírodní produkty s využitím nových technologií pro výrobu zboží.

Jednou z těchto společností je Planeta organica, která se již rozšířila po celé zemi, stejně jako velká popularita a láska od svých stálých zákazníků. Tento nesmysl vytváří přírodní vlasové masky v širokém rozsahu, mezi nimiž si každý může najít výrobek podle svých představ a požadavků.

O značce

Planeta Organica Je to jedna z několika značek vyráběných firmou First Solution. Pod záštitou této společnosti jsou také oblíbené značky. "Recepty babičky Agafi", Lactimilk, organická láska2mix a mnoho dalších. Ale přesně Planeta Organica má speciální výrobní proces a použití výhradně přírodních složek.

Značka vyrábí kromě šamponů, balzámů a masek obrovské množství výrobků. Na policích najdete řadu sprchových gelů, tělových krémů, masážních křovin a mnoho dalšího. Všechny produkty už věděly, jak chytit fantazie mnoha dívek a získat mezi nimi obrovskou popularitu. Všechny etiketové výrobky obsahují velké množství vitamínů, minerálů, rostlinných výtažků a olejů, které jsou nezbytné pro zdravé vlasy a pokožku. Díky takové bohaté skladbě zboží Planeta organica neuvěřitelně efektivní a proto velmi populární u dívek a žen. Další výhodou této značky jsou demokratické ceny dostupné většině obyvatelstva.

Všechny tyto výhody vedou k tomu, že produkty společnosti jsou velmi běžné a vyprodané s neuvěřitelnou rychlostí.

Různé způsoby nápravy

Linka představuje spotřebitele pět jedinečné složení vlasové masky, které při pravidelném používání může výrazně přeměnit vlasy nad rámec uznání. Unikátní ingredience, které tvoří tyto produkty, jsou schopny léčit, posilovat prameny na kořenech, obnovit strukturu a přidat lesk vlasům.

Výrobky se doporučují nejen pro suché a poškozené prameny, ale i pro zdravé, aby se zachovala jejich pevnost a lesk. Nejenže ošetřují poškozenou strukturu, ale také chrání kadeře před vnějšími vlivy prostředí.

Všechny výrobky mají kulatý, plochý 300 ml plastový obal s černým uzávěrem.

První maska, kterou považujeme za - "Minerální"s termálním bahnem, těženým v Kamčatce. Tato složka má velmi pozitivní vliv na strukturu vlasové pokožky, obnovuje, zdravěji a dodává jí mimořádný lesk a sílu. Díky nečistotám se urychluje růst vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů.

Další složkou je bílá sopečná jíl, který má léčivé účinky. Pomáhá zlepšovat a posilovat kadeře a urychluje jejich zdravý růst.

Silný "Černý marocký" Maska se doporučuje pro dívky s problémem výrazu vlasů. Posiluje kořeny dobře, obnovuje a zvlhčuje strukturu pramenů, jak vně, tak uvnitř. Chrání také kadeře před vnějšími vlivy a dodává jim lesk, hladkost a měkkost. Přípravek obsahuje následující důležité složky: arganový olej, bohatý na vitamíny E a F, černý olivový olej, hluboce vyživující a zvlhčující kadeře, výtažky z levandule, eukalyptu a oregáno, stejně jako organické neroli oleje a vavřínový olej.

Maska ve skutečnosti není černá, ale bažina-zelená, má zvláštní vůni a snadno se aplikuje na vlasy. Po aplikaci se vlasy stávají měkčími, hedvábnými a mnohem snazšími.

"Zlatá ajurvédská" maska ​​byla vytvořena pro zajištění růstu hustých vlasů. Dokonale obnovuje a hydratuje suché prameny a rozdělené konce. Olej ze santalu v kompozici urychluje růst vlasů a dodává jim sílu a sílu a olej z neemových stromů dokonale vyživuje, hydratuje a podporuje lepší regeneraci struktury. Květina Centella je zodpovědná za zlepšení krevního oběhu a posílení kořenových cibulí. Další důležitou složkou je Acai berry olej, který obsahuje obrovské množství minerálů a vitamínů, které jsou prospěšné pro tělo a vlasy. Dalšími přísadami jsou oleje z jalovce, bambusu a cedru, které poskytují další výživu a hydrataci kadeří.

Maska má hustou strukturu a velmi příjemnou vůni orientálního kadidla a koření. Barva se shoduje se jménem, ​​oranžová hmota obsahuje zlaté částice.

Při pravidelném používání zajišťuje hydrataci, výživu a vyhlazení nepoddajných pramenů.

"Pink Thai" Maska je určena pro prameny náchylné k suchu a křehkosti. Speciální receptura umožňuje obnovit lesk a jemnost vlasů. Výrobek má hustou strukturu, příjemnou květinovou vůni a je velmi úsporný ve výdajích. Složení výrobku je velmi bohaté na přírodní oleje, jako je jojoba, která je zodpovědná za zvlhčování struktury vlasů, ylang-ylang, která bojuje s roztrženými konci a zabraňuje jejich vzhledu, mango olej, který posiluje kořeny. Kromě olejů patří mezi složky také velké množství rostlinných výtažků: tamarind, lotos, akácie a růžová orchidej.

Všechny tyto složky přispívají k dodatečné vlhkosti a výživě vlasů a dodávají mu hedvábí. Po použití této masky proudí vlasy jako v reklamě na oblíbené šampony a balzámy na vlasy.

Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že maska ​​nebude schopna vytvořit zázrak s přehnanými vlasy, které jsou poškozeny žehličkami a vysoušeči vlasů z první aplikace. Tyto vlasy budou potřebovat komplexní péči a jedna maska ​​jim nepomůže.

Maska "Toskánský smaragd" vhodné k tomu, aby vlasům dodaly extra sílu a lesk, určené k udržení dobrého stavu normálních vlasů. Konzistence masky je hustá, má příjemnou vůni a smaragdově zelenou barvu. Organické olivové a citrónové olivy poskytují potřebnou hydrataci a výživu, olej z hroznových semen obnovuje problémové oblasti ve struktuře a mandlový olej posiluje vlasy od kořenů až po špičku. Extrakty z granátového jablka a cukrové třtiny mezi složkami masky nejsou náhodné, přispívají k lesku a hladkosti vašich vlasů.

Způsob použití

Tyto fondy mají dva způsoby aplikace. V prvním případě naneste tenkou vrstvu přípravku na kořeny dvacet minut před šamponováním. Lze aplikovat po celé délce. Tím je zajištěno posílení vlasových folikulů a zdravějšího druhu pramenů obecně.

Druhý způsob spočívá v následujícím: umyjte si důkladně hlavu, pak položte masku na mokré kadeře, držte ji po dobu asi pěti minut a pak ji opláchněte. Vlasy jsou hladké, měkké a hedvábné.

Recenze

Recenze na všechny produkty Planeta organica velmi pozitivní, to platí i pro masky na vlasy. Všechny prostředky jsou dobré, každý slouží svým vlastním typům kudrlinek a požadovanému výsledku. Spravedlivý sex je spokojen s přirozeným složením výrobků, velmi spokojen s tím, že výrobek má velký objem a nízkou cenu. Po aplikaci jsou vlasy měkké, jemné a hedvábné.

Toto video poskytuje přehled masek. Planeta Organica.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky