Kapousová maska ​​na vlasy

Kapousová maska ​​na vlasy

Každá žena, bez ohledu na svůj věk, chce být dobře udržovaná, krásná a atraktivní. Krásné, zářivé a zdravé kadeře vždy přitahují oči kolemjdoucích a také potěší jejich hostesku. Bohužel, ne vždy se ženy mohou pochlubit dokonalou hlavou vlasů z přírody, což je důvod, proč byly vytvořeny různé druhy produktů péče. Pak se dozvíte o takových nádherných a multifunkčních nástrojích pro vlasy jako masky od domácí značky Kapous, o jejich účelu a aplikaci.

Trochu o značce

Hezká mladá ruská kosmetická značka Kapous nabízí přípravky pro péči o vlasy pro domácí a salonní použití. Užívá si velké popularity nejen mezi běžnými zákazníky, ale i profesionálními stylisty a kadeřníky.

Všechny přípravky pro péči o vlasy jsou vyvíjeny pod přísnou kontrolou s využitím nejnovějších inovativních technologií. Také všechny produkty jsou považovány za přirozené v důsledku prospěšných výtažků rostlinného původu, olejů a dalších přírodních složek ve složení. Kromě toho jsou produkty vytvořeny v Evropě a splňují nejen ruské, ale mezinárodní standardy kvality. Všechny produkty jsou certifikovány, ale zároveň mají rozumné ceny, což je také dobrá zpráva.

Také kupující přitahuje nejširší sortiment velmi odlišných produktů pro různé typy vlasů, ty nebo jiné problémy s nimi a výsledek, který chcete získat po jejich aplikaci.

Co je potřeba

Mnoho dívek se vůbec neptá na závažnost otázky, proč naše vlasy potřebují masku? Nejčastěji je netrpělivě chycen spolu se šamponem a balzámem, aby "kudrlinky" po ne tak úspěšném barvení, curlingu, nebo tak, že se prostě chlubí na polici. Koneckonců, každý má takovou nádobu, inzerují ji, což znamená, že bych ji měl mít, to je, kolik žen si myslí. Tento přístup však není podle mnoha odborníků v oboru zcela správný. A je nepravděpodobné, že vám přinese očekávaný výsledek. Měla byste mít masku, ale která z nich, podívejme se.

V tomto případě je třeba mít na paměti, že se nejedná jen o kosmetický přípravek, ale o komplexní komplexní péči, která musí být také vybrána moudře pro váš typ a barvu vlasů a mnoho dalších faktorů, zejména pokud jde o profesionální léčbu. Nejčastěji není maska ​​určena pro každodenní použití, s výjimkou některých možností a případů, kdy je srst poškozena natolik, že ji nelze udělat.

Všichni víme, že alkálie je přítomna v šamponech, což v nejlepším případě neovlivňuje stav vlasů. Balzámy a kondicionéry vytvářejí pouze optickou iluzi "zapečetění" vlasů a roztřepených konců, pak přicházíme k záchraně a přicházejí různé masky, které pronikají hluboko do vlasové struktury, hojí ji a vyživují zevnitř. To však neznamená, že se používají výhradně pro léčebné účely. Velmi často se používají pro další objem, lesk a pro různé preventivní účely.

A přesto nezapomeňte, že pokud chcete dosáhnout viditelného výsledku, pak vám to pomůže jen komplexní přístup k péči o vlasy. Také trichologové a kadeřníci doporučují použít fondy ze stejné série od stejné značky k dosažení co nejlepšího efektu.

Přehled produktů

Kapous nabízí poměrně širokou škálu produktů pro různé typy kudrlinek a jejich potřeby. Dále se podíváme na masky z hlavních linií značky, které jsou velmi oblíbené nejen mezi běžnými zákazníky, ale i profesionálními kadeřníky a stylisty.Takové prostředky jsou vyráběny v Itálii.

V řadě Professional pro profesionální péči o vlasy je vynikající makadamová olejová maska, který pomůže obnovit strukturu vašich kudrlinek, vrátí jim zdravý vzhled a přirozenou záři. Ideální pro použití i při silně poškozených vlasech po barvení, různých tepelných nebo chemických účincích a prevenci negativních vlivů faktorů prostředí, včetně UV záření. Olej pomůže hluboce zvlhčit a zjemnit vlasy.

Maska je vhodná pro všechny typy vlasů, ale pro majitele tukového typu je nejlepší aplikovat ji výhradně na prameny, vyhnout se kořenové zóně.

Řada produktů "Fragrance Free", která neobsahuje parfémové přísady, nabízí následující možnosti:

  • Přírodní a rekonstrukční maska ​​s arganovým olejem a vitamíny řady Arganoil. Vhodné pro všechny typy vlasů. To pomůže obnovit a zvlhčit i ty nejvíce poškozené nebo příliš sušené vlasy. Poskytne vašim vlasům větší objem a pružnost, což vede k tomu, že získáte měkké a poddajné kadeře.
  • Restrukturalizační a keratinová maska ​​"Magic Keratin" je vhodná pro bezvládné a poškozené kadeře. Kompozice je obohacena o pšeničné bílkoviny a keratin, který hluboce obnovuje vlasy zevnitř. Po použití získáte luxusní, elastické a lesklé prameny.
  • Chcete-li posílit a stimulovat růst slabých vlasů, doporučujeme věnovat pozornost masce s biotinem "Biotin Energy", který zahrnuje biotinické složky, panthenol a aminokyseliny hedvábí. V důsledku použití obdržíte nejen zdravé vlasy, ale také chrání před různými negativními faktory.

Pro prevenci různých druhů onemocnění a vypadávání vlasů doporučujeme věnovat pozornost masce z řady "Profilactic" pro poškozené vlasy. Jako součást bambusového extraktu, panthenolu a keratinu, které jsou komplexním účinkem na obnovu vlasů.

Maska pro blond vlasy "Antiyellow" zbaví blond odstíny nažloutlé kadeře a dokonce vyrovná barvu vlasů obecně. Má také regenerační účinek, keratin v kompozici pomůže zaplnit trhliny v kudrlinkách a aktivní složky a vitamíny jemně zvlhčují a vyživují vlasy a chrání je před negativními vlivy.

Nezapomeňte se také podívat na nutriční masku s mléčnými bílkovinami řady Milk Line, která je ideální pro velmi suché vlasy, často na slunci. Kromě mléčných bílkovin je kompozice obohacena o makadamový olej, aminokyseliny a vitamíny. Po použití tohoto nástroje najdete bohaté, zdravé a hladké vlasy jako hedvábí.

Majitelé mastných vlasů by se měli vyvarovat aplikace činidla do kořenové zóny.

Recenze

Už ne jeden rok mají ženy přejít k používání profesionálních nástrojů doma a mají jen pozitivní body, protože jejich účinek není horší než salón. Dámy poznamenávají, že použití prostředků domácí firmy Kapous je činí a jejich kudrlinky velmi šťastnými, protože deklarovaný účinek použití masek je okamžitě viditelný, a pokud použijete nástroje v komplexu s šampony a balzámy, pak budou vlasy přesně tak, jak je dostaneme, takže nejdražší salon.

Spravedlivý sex získává produkty Kapous díky velmi dobrému složení, je potěšen, že existuje spousta přírodních surovin a také skutečnost, že produkty jsou vyráběny v Evropě a splňují všechny standardy kvality, ale stejně důležité je, aby ceny vůbec neskočily.

Důležitá je také skutečnost, že produkty jsou ve velké poptávce mezi ženami všech věkových kategorií, protože široká škála výrobků může potěšit každého.

Blondýnci vyjadřují nadšené názory z použití masky proti žlutým odstínům, i když někteří nevidí vážné změny po prvním použití. Mnozí lidé rádi využívají možnosti přestavby masek, které vracejí své vlasy do dřívější krásy a zdraví.

Kolik krás - tolik názorů, ale i profesionálové v kadeřnictví si vybírají produkty od tuzemské značky, takže nezapomeňte se podívat na takové populární a účinné produkty Kapous.

Přehled o vlasové masce keratinu od společnosti Kapous, viz další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky