Maska na vlasy z organického obchodu

Maska na vlasy z organického obchodu

Silné, krásné vlasy naplněné přirozeným objemem a zdravým leskem vždy přitahují vzhled ostatních a vytvářejí dobrý dojem. Negativní vliv vnějších a vnitřních faktorů však často neumožňuje člověku mít požadovanou úroveň vitální energie vlasů. Péče univerzální kosmetika (šampon a balzám) je někdy nedostatečná k dosažení cíle. V tomto případě přicházejí na záchranu masky, které v současné době představují široká paleta na pultech obchodů. Tento článek se zaměří na vlasové masky Organic Shop.

Území přírodní kosmetiky

Organic Shop je řetězec stejného jména, působící v různých městech Ruska a nabízející pouze bio kosmetiku z přírodních surovin. Zakladatelé značky podporují myšlenku „Simple. Čisté. Přírodní ", tj. Každý z prodaných výrobků musí splňovat tři základní požadavky: jednoduchost, čistotu, přirozenost. Obchody spolupracují s globálními společnostmi a laboratořemi, které vytvářejí kosmetiku:

  • obsahující přírodní složky žádné parabeny, syntetické konzervanty, parfémy a barviva;
  • snadné použití a bezpečné balení.

Zvláště populární masky na vlasy, které mají v současné době řadu pozitivních recenzí od vděčných uživatelů. Tyto fondy získávají každoročně rostoucí popularitu.

Způsob použití

Pro výběr nejoptimálnějších prostředků je nutné objektivně vyhodnotit stav nejen vlasů, ale i kůže. Poté jsou vybrány produkty, které řeší původní problémy.. K tomu můžete získat vysoce kvalifikovanou konzultaci specialisty v kosmetickém obchodě Organic Shostr.

Masky této značky se aplikují na vlhké, předem umyté šamponové vlasy po dobu několika minut, poté se omyjí teplou vodou. Doporučuje se používat tyto produkty několikrát týdně po dobu jednoho nebo dvou měsíců. Kurz lze opakovat po měsíční přestávce.

Přehled nejoblíbenějších masek

Organic Shop nabízí různé masky. Zvažte nejoblíbenější.

Indický jasmín

Složení této masky pro objem obsahuje přírodní složky: jojobový olej a jasmínový extrakt. V důsledku aplikace získává vlasy zdravý objem, vitalitu, drobivost a účinek suchých konců mizí.

"Řecký fík"

Nástroj je založen na mandlovém oleji a fíkový extrakt proniká hluboko do struktury, vyživuje ho zevnitř a vyhlazuje vnější povrch. Kadeře vypadají neuvěřitelně lesklé, hladké a hedvábné, stávají se pružnější, poslušné a silné.

"Honey Avocado"

Maska, která poskytuje rychlé zotavení pomocí přírodních složek: med a avokádový olej. Nástroj vyživuje pokožku a vlasy nezbytnými vitamíny, kyselinami a mikroelementy od kořenů až ke špičkám.

Výsledkem aplikace je účes, který vyzařuje přirozenou záři a zdravý lesk.

"Organická káva"

Bio-maska ​​obsahující koktejl z přírodních surovin, poskytuje rychlý růst a komplexní péči o poškozené vlasy. Kávový extrakt obsahující vitamíny skupin PP a B a olej z kořene ženšenu, známý svými léčivými vlastnostmi, obklopuje každou srst a podporuje nasycení výživnými prvky.

Po aplikaci se stávají silnými a zdravými zvenčí, hedvábně a poslušně - zvenčí.

"Tomato"

Přípravek obsahuje ve svém složení extrakt z rajčat, makadamového oleje, extraktu z kaštanu a 3d-keratinu. Tento komplex posiluje vlasovou strukturu, vychází z kořenů, vyživuje a hydratuje.

Vlasy jsou nezvykle svěží, objemné a tlusté. Kudrlinky vydávají přirozený lesk a zdravý lesk.

"Argan"

Hlavní složkou tohoto nástroje je marocký arganový olej, který intenzivně vyživuje a obnovuje poškozenou strukturu, vyhlazuje povrchové vločky, v důsledku čehož vlasy získávají krystalický lesk a zrnitý lesk. Další složky: tekutý keratin, makadamový olej a 3D ceramidy poskytují kadeře s nezbytnou pružností, pružností a měkkostí.

Kašmírové proteiny vyživují a zvlhčují nejhlubší vrstvy vlasů, což umožňuje déle vychutnat si dokonalý vzhled účesu.

"Silk"

Maska-zábal s účinkem profesionální laminace, dosažená doma. Přírodní složky nasycují vlasy esenciálními živinami, které vyplňují poškozené oblasti, které budou hladké a lesklé. Hedvábný olej obklopuje strukturu, zvlhčuje a utěsňuje povrch. To dává brilantní zářivost, hedvábnost, pružnost a měkkost, podobně jako výsledek, po laminační proceduře populární v kosmetických salonech.

Tuto masku naneste na mokré vlasy, po 10 minutách opláchněte vodou.

"Mléko"

Živiny pro suché a křehké vlasy obsahují ceramidy, které činí vlasy hladkými; růže a arganové oleje, obnovení poškozené struktury; hedvábné proteiny, které plní ochrannou funkci proti agresivním přírodním faktorům a škodlivým účinkům zařízení pro pokládku termoplastických materiálů.

A hlavní složka - mléčné bílkoviny - vyživují a dodávají vlasům energii, tón a vitalitu a přitahují pohledy ostatních.

Zpětná vazba produktu Organický obchod Podívejte se na další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky