Maska na vlasy Matrix

Maska na vlasy Matrix

Americká obchodní značka Matrix začala svou existenci v 80. letech minulého století a zpočátku byla známa pouze v úzkých profesních kruzích. Celosvětovou popularitu získal až v roce 2000, kdy se stal součástí kosmetického obra L'Oréal. Společnost se specializuje na prodej kosmetických a dekorativních kosmetických přípravků na vlasy. V jeho sortimentu je velké množství linek, kde jsou prezentovány šampony, balzámy, barvy a další prostředky různých účelů.

Tvůrci značky neustále hledají pokročilejší formulace prostředků péče a vyvíjejí nové kosmetické přípravky s využitím inovativních technologií. Díky optimální kombinaci přírodních surovin a revolučnímu vývoji se značka Matrix dlouhodobě a důkladně zaujímá vedoucí postavení na trhu s kosmetikou.

Jedinečné složení, masky z Matrix schopny oživit vlasy, dokonce i v nejvíce zanedbávaném stavu. Mnoho žen, jejichž vlasy byly v důsledku nesprávné péče a používání nekvalitní kosmetiky vybledlé a oslabené, po provedení regeneračního kurzu s léky Matrix, poznamenalo, že přestaly lámat, zvětšovat objem a staly se zdravějšími a zdravějšími. Důkazem toho jsou recenze těchto žen a dívek z různých zemí.

Všechny produkty Matrix jsou určeny pro použití v salonu. To však neznamená, že nemůže být používán doma. Všechny výrobky mají vynikající kvalitu v kombinaci s rozumnou cenou. Mnozí fanoušci této značky poukazují na to, že všechny léky nečiní vlasy těžšími a dávají salónu efekt. Obzvláště oblíbené jsou masky na vlasy. Tento výrobek je prezentován ve dvou sbírkách: "Biolage" a "Total Results".

"Biolage"

Jedná se o komplex péče o drogy Matrix umožňuje provádět vysoce kvalitní odchod, aniž by opustil dům. Základem všech přípravků této linie jsou ceramidy. Nedostatek těchto látek může negativně ovlivnit vzhled a celkový stav vlasů - vypadají matně, zmateně, obtížně hřebenat. Ceramidové masky "Biolage" od Matrix - nepostradatelnými pomocníky v boji za krásu pro majitele citlivé pleti.

Účinek použití těchto výrobků bude patrný po prvním použití, ale pro jeho opravu musíte použít masky v kombinaci s jinými produkty této společnosti.

Jedna z vlastností kosmetiky Matrix v tom, že nepracují dobře s jinými kosmetickými značkami, takže k dosažení výsledku, odborníci doporučují používat šampony, balzámy a další stylingové výrobky stejné série jako maska. Ve všech prostředcích "Biolage" existují rostlinné extrakty, které mohou vyřešit některé problémy spojené se stavem vlasů a pokožky hlavy. Dopad těchto léků v komplexu zajišťuje komplexní péči a zajišťuje kompletní obnovu vlasů. Všechny kosmetické výrobky řady "Biolage" jsou rozděleny do několika samostatných linek, z nichž každá je určena k odstranění jednoho nebo jiného problému. A v každé z těchto linek jsou masky na vlasy.

"Fiberstrong" s extraktem z bambusu - maska ​​s použitím molekulárního vzorce Intra-Cylane má vyhlazující účinek, usnadňuje česání a zároveň chrání před vysycháním. Vlasy se lépe vejdou, drží vlasy déle, jsou vizuálně a hmatatelně přitažlivější.

"Oprava uvnitř" - jméno mluví samo za sebe. Doslova to znamená "opravu zevnitř." Sójové proteiny, které tvoří masku, posilují vlasy a kyselina agrinová přispívá k jejich intenzivnějšímu růstu.

"Hydrasource" Deep Care - prostředky pro sušené a oslabené vlasy, které se staly z různých důvodů, včetně barvení. Lék s výtažkem z mučenky a aloe podporuje hlubokou výživu vlasů po celé délce. Neobsahuje silikon, vhodný pro časté použití.

"Colorlast" s výtažkem z orchidejí bude nepostradatelný v létě, kdy budou vlasy vystaveny aktivnímu slunečnímu záření. Výrobek obsahuje UV filtry a zpevňující ceramidy. Obnovuje vodní bilanci a dodává extra lesk.

"Sluneční hodiny" Chrání nejen před agresivními účinky slunce, ale také od moře a chlorované vody. Obsahuje výtažky z aloe oleje a slunečnicových semen. Maska poskytuje tepelnou ochranu při pravidelném používání vysoušečů vlasů, žehliček, kleští a dalších elektrických spotřebičů pro pokládku.

"Vynikající olej" díky Timanovi a moringovi, která je součástí olejů, zklidňuje svědění kůže, má léčivý účinek, zvyšuje objem, změkčuje a vyhlazuje pórovitost.

"Delikátní péče" vytvořené speciálně pro bělené vlasy, které se v důsledku barvení staly křehkými a oslabenými. Nástroj vyplní všechny vytvořené dutiny, což má za následek, že se vlasy stanou trvanlivějšími k roztržení a hustší.

"Rejuva Therapie" s proteiny omega-3 a rýže je určen k prevenci změn ve struktuře dlouhých vlasů souvisejících se stárnutím a také k jejich posílení. Díky vitamínovému komplexu vypadá účes zdravěji a atraktivněji. Po umytí je příjemná nenápadná vůně.

"Celkové výsledky"

Tato řada kosmetiky se doporučuje především pro barevné vlasy. Výrobky obsažené v jeho složení umožňují dlouhodobě zachovat jas barvy.

Bylo experimentálně prokázáno, že s aktivním použitím masek v kombinaci se šamponem, kondicionérem a prostředky pro úpravu povrchu nemůže barva ztrácet svou sytost ani po 30 opakovaných procedurách.

Následující části masek jsou zahrnuty v části "Celkové výsledky" kosmetického produktu Matrix:

"Brass off Custom Neutralizator". Určeno pro bělené a bělené vlasy. Odstraňuje nepříjemný žlutý odstín a dodává chladný kovový lesk. Zároveň posiluje vlasy, odstraňuje křehkost a vrací jim atraktivní vzhled. Je třeba poznamenat, že po použití této masky si účes lépe drží tvar.

"Barva na obrázku". Obsahuje výtažky z orchidejí, kopřivy a rozmarýnu, zanechává příjemnou květinovou vůni, zjemňuje ztuhlost, usnadňuje česání, snižuje křehkost, chrání barvu před rychlým vymýváním.

"Tak dlouhá škoda". Pro expresní využití. Ceramidy, které vedou k základnímu složení produktu, slouží jako stavební materiál, který obnovuje strukturu na úrovni buněk. Aminokyseliny, které jsou také součástí této drogy, chrání špičky před poškozením.

"Pro Solutionist" s glycerinem a meruňkovým olejem. Doporučuje se pro vlasy po opakovaném skvrně. Neobsahuje parabenty, neváží vlasy kvůli absenci silikonu v kompozici.

"Péče o barvy" s slunečnicovým olejem a vitamínem E. Chrání před agresivním sluncem, dodává lesk a hedvábnost. Doporučeno pro normální a suché vlasy. Optimální intenzita použití - jednou týdně.

"Elegantní vzhled". Navrženo tak, aby vytvořilo hladký a zrcadlový obraz na nevyzpytaných vlasech. Přípravky jsou založeny na zvlhčujících a zvláčňujících látkách: bambuckém másle a olivách. Také ve vzorci léku obsahuje ceramidy, které činí kůžičku vlasy trvanlivější.

Aplikace

Všechny masky Matrix mají pěknou světlou texturu a jsou velmi snadno použitelné. Nevyžadují žádné speciální znalosti a dovednosti, takže jsou zcela vhodné pro samostatné použití.

Než aplikujete přípravek na péči, musíte důkladně umýt vlasy a osušit je ručníkem tak, aby žádná voda nekape. Poté naneste požadované množství prostředků přímo na samotné vlasy, rozložte je rovnoměrně po celé délce prsty nebo hřebenem.Pro vytvoření tepelného efektu a lepšího pronikání masky do vlasové struktury doporučujeme nosit plastovou čepičku nebo zabalit hlavu fólií a nechat působit 10 minut, poté je třeba masku opláchnout velkým množstvím vody.

Vzhledem k tomu, že většina matricových masek má ve svém složení přírodní oleje a v důsledku toho je poměrně bohatá konzistence, je nutné je důkladně umýt. V případě, že částice masky zůstanou na vlasech, rychle se stanou mastnými a nevypadnou.

V tomto videu - recenze na masku Matrix.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky