Gelový lak chanel

Gelový lak chanel

Není žádným tajemstvím, že příběh Chanelova výstupu na světovou olympijskou slávu začal vytvořením sbírky vůní. Pak společnost rostla a začala se zabývat vydáváním dalších kosmetických výrobků. Dnes, s krémem Chanel nebo parfém na vašem toaletním stolku je nejen užitečné, ale také prestižní.

Vlastnosti

Kromě péče o výrobky, značka se zabývá vydáváním dekorativní kosmetiky pro nehty. Lucky tato společnost má všechny důvody být považován za jednoho z nejlepších ve svém výklenku. Milovají se nejen pro nádherné obaly, ale také pro trvale vysokou kvalitu, každý rok roste, stejně jako pro pestrost a neustálou aktualizaci barev.

Stylisté tvrdí, že krásná kvalita manikúry hraje v umění svádění důležitou roli. Proto je tak důležité mít vždy dobře udržované ruce a produkty Chanel vám s tím pomohou. V jejím arzenálu naleznete nejen lakové nátěry samotné, ale i různé kompozice, které zpevňují nehtovou desku.

Laky na nehty, stejně jako všechny výrobky značky Chanel, jsou již dlouho známkou luxusu a aristokracie. Množství odstínů uspokojí chuť každé ženy, ať už je to slušná obchodní žena nebo šokující teenager. Barevná paleta nehtových výrobků je obrovská: počínaje klidnou klasikou "Baletka"který se již stal klasikou tohoto žánru, inkoustově fialovým "Roubachka".

Poměrně nedávno se začaly objevovat gely. Vývojáři Chanel se rozhodli držet krok s módou a vytvořili sérii perzistentních laků s účinkem gelu. Kolekce "Le Vernis.""- řada speciálních supersteady laků, které drží na nehty mnohem déle než běžné dekorativní nátěry."

V této kolekci najdete nejúžasnější odstíny: zde a tyrkysové "Blue Boy"a berry "Podezřelé"a bažinaGarconne "a způsobuje fuchsie "Purple", a mnoho dalších barev. Tam jsou laky s přidáním chimmer, který třpyt velmi efektivně na slunci a ve světle večerní elektřiny.

Velký výběr barev vám umožní vyzkoušet si různé obrázky a provádět experimenty se svým vzhledem. Výběr laků od firmy Chanel je výběrem odvážných žen, které se nebojí změn, kterým je obraz „šedé myši“ cizí.. K dispozici jsou klasické jednobarevné barvy s lesklým leskem, stejně jako perlový lesk. Pro odvážné dámy nabízí nesmysly možnost vyzkoušet si jadeitový nebo baklažánový odstín nebo klasický černý. Další výhodou laků z této společnosti je efekt perleti.

Složení

Jednou z nesporných výhod této slavné značky je její hypoalergenní. V jeho složení nejsou žádné formaldehydy a další škodlivé prvky, které tradičně tvoří základ laciných laků. Ceramidy obsažené v jejich složení nejsou nejen škodlivé pro nehty, ale mají také léčivý účinek. Dále obsahuje lakový vzorec železo a vitamíns, které zpevňují nehtovou desku a chrání ji před křehkostí a delaminací.

Navzdory skutečnosti, že tato značka patří do kategorie elit, se její produkty mohou výrazně lišit. Mnozí z jejích fanoušků jsou potěšeni kvalitou laků Chanel, tvrdí, že suší poměrně rychle a zároveň vydrží dostatečně dlouho. Jiní si naopak stěžují, že laky se po 2 - 3 dnech po aplikaci odlupují, že když natřeme v jedné vrstvě, štětec zanechá stopu klků a ve srovnání s jinými demokratičtějšími značkami se laky této známé společnosti suší po velmi dlouhou dobu. Možná celá věc ve složení. Mnoho levných laků obsahuje aceton, který umožňuje rychle schnout. Nicméně, jen málo lidí si myslí, že to také schne hřebík sám, což je více křehké a křehké. Složení laků z Chanel přidal vosk a vápník, které mají zpevňující účinek a jsou vázacími prvky.

Jak používat

Za to udržet laky delšídoporučeno základní krytí '' La Base ''který se aplikuje pod základnu laku přímo na samotný hřebík. Díky vitamínu E, který je součástí báze, ho chrání před agresivními vnějšími faktory a argonový olej, který je také obsažen v produktu, vyživuje desku živinami, vyrovnává je a koriguje nedokonalosti. Tento základ může být použit jako pomocný předběžný prvek manikúry a také jako nezávislý pečovatel.

Aby se laky „Le Vernis“ udržely déle, doporučuje se aplikovat produkt jako konečný nátěr. Le Gel Coatkterý vytváří efekt gelového laku a prodlužuje životnost dekoračního nátěru v průměru o 6-7 dnů bez použití UV lampy. Po zaschnutí má lesklý povrch, zvyšuje jeho barvu a chrání ji před odlupováním. Tento nástroj se doporučuje aplikovat ve dvou vrstvách. Po nanesení základního nátěru, pak přímo na samotný lak, můžete aplikovat první vrstvu vrchního nátěru „Le Gel Coat“, nechat uschnout a potom přikrýt nehty druhou vrstvou.

Kartáč tohoto vrchního nátěru je natolik široký, že jej lze aplikovat v 1-2 pohybech. Textura razítka je poměrně hustá, po vysušení se obtížně nastavuje. A protože doslova schne během několika sekund, jeho spotřeba by měla být minimální.

Není to tak dávno, slavná sbírka "Le Vernis" prošla určitými změnami a byla znovu vydána. V tomto případě bylo rozhodnuto nezměnit design láhve a kartáče - zůstaly v obvyklé původní podobě.

Ale pokud jde o barevné schéma, paleta prošla zásadními změnami.

Paleta

Z obvyklých předchozích barev zbývá 5 položek. To je jemné tělo "Baletka"horká čokoláda "Particulière."„Světlé volání „Pirát", tmavě vínová." "Rouge Noir" a nejvíce kopírované barvy, která se stala hitem dvacátého století - tmavě červená "Vamp".

Vývojáři společnosti Chanel se jako noví výrobci rozhodli potěšit své fanoušky 11 novými odstíny laku.

 • "Organdi" (č. 504) - to je klidná pevná béžová barva v nude stylu pro ty, kteří dávají přednost klidné klasice, jde dobře s jakýmkoliv oblečením a šperky.
 • "Shantung" (č. 508) - studený karmínový tón; pro získání husté barvy stačí jedna vrstva.
 • "Roubachka" (č. 514) - tmavě fialová, téměř černá, připomínající inkoust. Pokud se aplikuje jedna vrstva, získá se efekt barevného skla. Pro více syté barvy se doporučuje použít druhou vrstvu.
 • "Rouge Essentiel "(č. 500) světlé hluboké barvy hvězdice s oranžovým odstínem. V jasném slunci se zdá být ohnivý a ve stínu se chová více zdrženlivě.
 • "Garconne (č. 520) - barva laku tmavě zelená se šedavým subtone. Textura laku je krémová, není dostatečně hustá, aby mohla být aplikována v jedné vrstvě.
 • Mythique (č. 512) bohatý vínový odstín s hustým hnědým podtónem, což znamená "mýtický".
 • "Miami Peach "(č. 203) - oranžová s bronzovým pylem, který se krásně hraje na slunci a třpytí se v paprscích.
 • "Nouvelle Vague" (č. 527) - Barvy čisté letní oblohy se silnou texturou, obzvláště krásné na opálené dobře udržované rukojeti.
 • "Riviera" (č. 537) - horký růžový odstín, bez lesku. Vazba laku, která netoleruje ani sebemenší nedokonalosti na kůži, vhodné pro nekompromisní osoby.
 • "Drak" (č. 475) - nasycený šarlatový, s elektrickým osvětlením dává ostrý neonový odstín.
 • "Rouge Noir" (č. 530) - Další odstín červené s průhlednou texturou sklenice na láhve. Lak dlouhodobě schne, proto se doporučuje použít vrchní nátěr - sušení. Při použití ve dvou stojanech se tón neobjeví vůbec.

Charakteristickým rysem nehtových výrobků ze známé značky je jasný a výrazný lesk. Výrobek je snadno použitelný, snadno se nanáší a při aplikaci nezanechává nepřesné pruhy a jiné vady. Konzistence je poměrně mírná. Všechny laky a manikúra mají navíc dlouhou životnost.A aktualizovaný barevný nátěrový vzorec slibuje, že bude nejen odolnější, ale také bude mít léčivý účinek, díky čemuž budou nehty krásných dam odolnější a budou dobře upraveny.

Podívejte se na video srovnávající dva laky Chanel a OPI.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky