Je gel polský škodlivý?

Je gel polský škodlivý?

V posledních několika letech dívky a ženy stále více využívají služeb nehtových salonů. Na vrcholu popularity nyní pokrývá lak na nehty (nebo šelak). Jeho předností je mechanické zpevnění nehtové desky a zachování dokonalé manikúry nejméně třikrát delší než při použití běžného laku na nehty.

Gel Polish spolehlivě drží na nehtech, zachovává integritu nátěru během fyzické práce a chrání nehty před rozbitím. Je však nutné ponechat na nehtové desce odpočinek a posunout její povrch tak, aby nedošlo k poškození přirozené vrstvy.

Stejně jako každá kosmetika má i šelak své vlastní vlastnosti.

Povlak se skládá z chemických složek, takže byste měli dodržovat určitá pravidla použití a vybrat pouze profesionální manikúry.

Při použití laku má své vlastní kontraindikace: nemoci nehtové ploténky nebo periungual válce (například houby), porušení integrity nehtu a přecitlivělosti na složky gelu polštář. Odstraňte nátěr je také nutné od mistra, jinak můžete jednoduše poškodit nehet nebo kůži prstů.

Kromě toho má šelak obrovskou paletu odstínů, takže nebude těžké vybrat si barvu manikúry, zejména proto, že kombinovaná manikúra je již dlouho v trendu.

Nevýhody a profesionálové

Než se rozhodnete, zda nehty kazí nebo ne, měli byste rozumět podmínkám, abyste se vyhnuli nesprávným úsudkům o použití.

Není pravda, že neosvětlené dámy tvrdí, že gel a gel jsou jedno a to samé. A tady je důvod.

 • Gel se nanáší přímo postavit nehtovou desku. Můžete tak dát požadovanou délku a tvar tenkým a exfoliovaným nehtům. Při absenci podobných postupů ji holky jednoduše použily pro dlouhodobou manikúru. Znakem jeho použití je řezání přirozené vrstvy nehtové desky na gel "přidržovaný". Po takové manikúru se nehty stávají velmi tenkými a poškozenými.
 • Gel se používá pouze k zakrytí nehtové desky bez možnosti jeho prodloužení. Povlak však dlouhodobě zajišťuje stálost odstínu laku a chrání nehet bonusem před mechanickým poškozením. Vysychání laku probíhá i v ultrafialové lampě. Po vyjmutí však nehet vůbec není deformovaný a ztenčený.
 • Výhody moderního pokrytí jsou zřejmé. Kromě toho je vhodné ji používat a bez pomoci doma.
 • Pokud si vyberete z těchto dvou možností, Tento gelový polštář je bezpečnější k použití, ale stále existuje možnost aplikovat gelový polštář na úkor zdraví nehtů.

Při zpracování nehtové desky nelze použít tvrdé pilníky na nehty a leštící tyčinky, a úplné řezání nátěru tvrdými nástroji ho vážně poškodí.

 • Povlak Shellac by neměl být prováděn neustále, protože je možné neht vyschnout. Proto, pokud jsou kožní onemocnění nebo nadržená vrstva nehtů exfoliates, pak gel lak nebude nejen zachránit situaci, ale naopak to bude zhoršovat.
 • Některé krásy jsou přesvědčeny, že po sušení v ultrafialové lampě může způsobit rakovinu kůže na rukou. Lékaři dokázali, že to není nic jiného než mýtus. V takových případech však není zakázáno používat opalovací krém.
 • Takže následky špatného postupu mohou být velmi rozdílné i pro zdravé nehty. To je důvod, proč by se kolemnogtevym válečky a nehtové desky měly léčit pravidelně. Včetně doma. Není třeba zanedbávat používání zvlhčovačů pro ruce a výživné oleje na kůžičku.

Složení

Chcete-li zjistit, jaký je gelový lak a proč trvá tak dlouho na nehtech, je nutné prozkoumat složení přípravku pro manikúru.

Pro začátek stojí za povšimnutí, že název výrobku vysvětluje - nástroj je kombinací gelového povlaku a běžného barevného laku. Ale ze strany chemického složení je vše mnohem zajímavější:

 • Film bývalý - Látka, která je citlivá na ultrafialové záření. Na nehtu pak vytváří hustý povlak. Díky tomu se získá odolnost vůči mechanickému namáhání, pružnosti a pevnosti při možných deformacích.
 • Fotoiniciátor - látka, která absorbuje UV záření. Rychlost vytvrzení nátěru přímo závisí na jeho množství v produktu.
 • Ředidla jsou zodpovědná za konzistenci lakuto je důležité při aplikaci na nehtovou desku. V moderních výrobcích se používají moderní polymery. Závisí na nich kvalita adheze prostředků s nehtovou deskou.
 • Barevné pigmenty za intenzitu stínu. Může být organický a anorganický.
 • Plniva jsou zodpovědná za sekundární vlastnosti produktu. - lesk, pružnost, viskozita. Jsou zodpovědné za strukturu a vzhled laku.

Ve skutečnosti jsou látky v kompozici zcela chemické.

Výrobci ji však každoročně zlepšují ve prospěch maximální trvanlivosti a minimálního poškození zdraví spotřebitelů.

Výrobci neškodných nátěrů

 • V tomto případě definice - gelové leštění s nejpřirozenějším složením. Odborníci identifikují několik výrobců, kteří se kromě vytrvalosti a krásy postarali o zdraví měsíčku.
 • Gely z In Garden Tak přirozeně obsahují silikony, pryskyřice a přírodní živiny, což umožňuje další obnovu a posílení nehtové desky. Proto je důležité používat značku i při křehkých a exfoliačních nehtech. Výrobek je odolný vůči poškození a má přijatelnou cenu.
 • Lac Irisk Professional má vysokou pevnost a rychle schne. Značka patří k typům hypoalergenních produktů, což je důležité. Nástroj pomáhá k posílení nehtu a snižuje přirozenou křehkost a také zabraňuje žloutnutí nehtové desky a je odolný vůči vlhkému prostředí.
 • Entita jedna Má speciální strukturu, díky níž je lak sám vyrovnán. Tato funkce umožňuje vizuálně vyhladit nepravidelnosti a praskliny nehtu. Značka se etablovala jako vynikající odolnost, pohodlné lahve a zvýšená pevnost přírodních nehtů.
 • Značka Jessica Gelerera Také se proslavil díky své neškodnosti. Lak je považován za velmi vhodný k použití. Jedinou nevýhodou je nepříjemný štětec.
 • Značka Axxium OPI se stal jedním z nejpopulárnějších loni. Před nanesením laku se nevyžaduje řezání nehtové desky. Rozptýlí vlastnost efektivně posílit nehty.
 • Značka Kodi V důsledku neobvyklého gumového základu se na trhu s polštářky na gelu objevil splash. Přirozená složka, která zajišťuje vynikající přilnavost k hřebu, mu neublíží vůbec. Kromě toho značka dbá na posílení nehtové desky.
7 foto
 • Laková společnost Lidan poskytuje elastický, odolný nátěr na nehty. Gelová polská značka je zcela bezpečná a neškodná, stejně jako výrazně posiluje nehtovou desku.
 • Profesionální Nail Boutique se etablovala jako vynikající zpevňující a pečující gel, který se neodlupuje a nevystavuje slunečnímu záření.

Názory kosmetiček

Prvním a základním pravidlem pro použití obálky je udělat to pro profesionála. Nicméně, bez ohledu na to, jak jednoduché a snadné to může vypadat, jsou mistři speciálně vyškoleni ve všech postupech pro přípravu nehtů pro nátěry a pro jeho neškodné odstranění. Ten může určit typ a rozsah poškození na nehtové desce, a tudíž vybrat potřebné nástroje.

Abyste zabránili poškození struktury nehtů a jejich zažloutnutí, musíte:

 • Dodržujte doporučení pro volbu výkonu UV lampy a doby schnutí laku.
 • Naneste silnější základní vrstvu pod tmavými odstíny laků, aby se zabránilo zbarvení přírodní nehty.
 • Používejte pouze ověřené a kvalitních značek.
 • Zvolte pokrytípři aplikaci, která nevyžaduje řezání nehtů.
 • Když štípané nemusíte osobně otkolupyvat potažení, pokud možno významné poškození nehtové desky.
 • Nepoužívejte vždy, když je to možné. výrobky obsahující alkohol a aceton.

Názory kosmetologů se mírně liší, stejně jako u křehkých nehtů je přípustné použití gelu.

 • Mnozí však doporučují používat zcela přírodní biogel. To je prakticky analog gelu. Zejména proto, že mohou stavět i nehtovou desku bez poškození.

Znakem biogelu je jeho přirozenost a schopnost nechat pod ním „dýchat“. Je také pozoruhodné, že takový gel může být aplikován na exfoliační a tenké nehty. Vyživuje a posiluje je. Hřebík vypadá zdravě a má přirozenou barvu.

Při výběru ve prospěch biogenu vyvstává otázka, zda a jak natírat nátěr.

A můžete použít jakýkoliv lak na nehty, protože gel nemění barvu ani při špatném barevném laku. Pro změnu barvy dekorativního výrobku stačí použít jakýkoliv prostředek k odstranění laku na nehty, ale bez obsahu acetonu.

Dalším důvodem, proč si vybrat biogel, je hypoalergenita a možnost použití těhotnými ženami.

Recenze spotřebitelů

Celebrity a vášnivý fashionistas se záviděníhodnou pravidelností, aby se manikúra s gelem polský. Pokud starší ženy poznamenaly, že se nehty po zákroku velmi zhoršují, je to jen kvůli nezkušenosti mistrů při použití zcela nového produktu.

To znamená, že negativní recenze odpovídají staré době (před 10 lety), kdy se na kosmetickém trhu začaly objevovat pouze gely. A jejich složení nebylo vůbec lichotivé.

Nyní se situace radikálně změnila. Mnoho recenzí chválí magický povlak, který je tak pohodlný a pomáhá vymýtit mnoho estetických problémů. Lak je velmi vhodný pro použití, postup je naprosto bezbolestný, na rozdíl od obvyklého nárůstu. Nyní můžete pěstovat a obnovovat slabé nehty, aniž byste jim ublížili.

Kromě toho je gelový lesk skutečným východiskem pro zaneprázdněné ženy a obchodní ženu, protože nátěr trvá dlouhou dobu bez poškození a nevyžaduje zvláštní péči.

Proto dívky stále více preferují značky s nejodolnějšími ponožkami a nejpřirozenější kompozicí.

Značka CND byla uznána jako nejznámější a vysoce kvalitní, ale ne každý si může tento luxus dovolit. Proto se mezi nejoblíbenějšími spotřebiteli stala další polštářová gel více rozpočtové značky In Garden.

V důsledku použití těchto kosmetických přípravků bylo zaznamenáno výrazné zvýšení růstu nehtů a jejich posílení. A počet variant barvy a modelové manikúry způsobuje univerzální radost.

Více k tomuto tématu - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky