Leštící gel NeoNail

Leštící gel NeoNail

Takový produkt jako gelový lak se objevil na trhu poměrně nedávno a okamžitě se stal populárním u žen zcela jiného věku.. Tajemství tohoto úspěchu je zcela pochopitelné: ve srovnání s běžným lakem na nehty trvá takový povlak několikrát déle. Kromě toho vám umožní skrýt možné nepravidelnosti nehtové desky, stejně jako vytvořit jedinečný design.

V současné době existuje obrovské množství značek, které tento jedinečný produkt nabízejí.

Moderní technologie jsou každým dnem stále sofistikovanější a nutí výrobce kosmetiky hledat pokročilejší receptury, které jsou základem pro krytí nehtů, které by nejen zkazilo nehty, ale také je posílilo, učinilo je silnějšími a chránilo je před zlomením a štěpením.

NeoNail je výrobcem nejen laků, ale i dalších souvisejících produktů pro manikúru a pedikúru. V sortimentu firmy jsou různé základní a vrcholové základny, lampy pro sušení a materiál pro design. Paleta gelových laků NeoNail potěší svým množstvím.

Výhody

Gelové leštidla od německé firmy NeoNail jsou populární po celém světě. Každá žena najde barvy, které má ráda. Z analýzy recenzí fanoušků této značky můžeme vyvodit, že nejen samotný nátěr má dobrou kvalitu - Má také pohodlný kartáč, který umožňuje aplikovat i krásnou vrstvu.

 1. Velký výběr barev. Společnost nabízí svým zákazníkům přes 200 různých odstínů ve 12 různých sbírkách. Každá žena najde stín pro jakékoliv oblečení a pro každou příležitost v životě.
 2. V sortimentu jsou nátěry s různými texturami. Můžete si vybrat z brilantního lesklého nebo přísného matného provedení.
 3. NeoNail gel leštidla jsou také ceněna pro jejich trvanlivost. - mohou zachovat svou celistvost po dobu až tří týdnů, aniž by poškodily nehtovou destičku a umožnily ji ztvrdnout. Kromě toho, když je aplikován, nátěr se nerozšíří a nepraská. I po několika týdnech zůstane barva tak hluboká a nasycená, jak byla bezprostředně po aplikaci, což ženě umožnilo udržet ruce dobře upravené.
 4. Nepoškozuje desku. Povlaky této společnosti jsou naprosto bezpečné pro zdraví. Kromě toho chrání hřeb před vnějším agresivním prostředím - chladným a suchým vzduchem, vystavením domácím chemikáliím a dalším negativním faktorům. Pod takovou ochranou je nehtová deska posílena, stává se méně křehkou a trvanlivější. Všechny výrobky podléhají povinné certifikaci a splňují evropské normy kvality.
 5. Častá aktualizace rozsahu. Návrháři firmy neustále pracují na vytváření nových barev a neustále potěšují své zákazníky rozšiřujícím se sortimentem.
 6. Snadné použití. Produkty této společnosti jsou určeny především pro profesionální použití mistrů v kosmetických salonech. Nicméně, mnoho žen si vybrat i pro domácí použití, protože proces podávání žádostí není složitý a není dostatečně schopný odborníků.
 7. Přiměřená cena. Ve srovnání s mnoha jinými známými značkami jsou povlaky NeoNail cenově dostupné pro masy a zároveň zachovávají slavnou německou kvalitu.
 8. Pohodlné balení. Pro pohodlí spotřebitelů společnost vyrábí gelové leštidla ve dvou různých dávkách. Salon mistři dávají přednost lahvičkám po 15 ml a pro domácí použití postačuje dávka 6 ml.

Sbírky

Jak bylo uvedeno výše, společnost má ve svém sortimentu 12 různých kolekcí nátěrů, které jsou neustále aktualizovány a rozšiřovány.

 • "Aguarelle" ("Akvarel") vytvořený speciálně pro techniku ​​"manikúry na mokré bázi", kdy se dodatečná barva aplikuje na hlavní barvu, která ještě nebyla vyschlá. Blikající vytvoří na desce krásný originální vzor.Mohou to být květiny, různé figurky a předměty, nebo jen fantastická abstrakce.
 • "Floweresense" ("Flora"). Tato řada obsahuje odstíny, pojmenované po zahradních rostlinách. Tak, například, růžové barvy jsou pojmenovány po liliích (5401-01), pivoňka (5402-01) a tulipány (5403-01) a modré - iris (5404-01), hyacint (5405-01) a zvon ( 5405-01). Povlaky mají jasný odstín a lesklou texturu.
 • "Varovné paměti" ("Vzpomínky na teplo"). Tato řada se vyznačuje pastelovými barvami studených odstínů s romantickými názvy: „Smyslné ticho“ (5317-1), „Návrat do vlasti“ (5322-1), „Večerní procházka“ (5323-1) atd.
 • "NeoNail Thermo". Čipem tohoto výrobku je, že nátěr může měnit barvu v závislosti na teplotě vzduchu: teplejší je, čím jasnější je stín a naopak, když se ochladí, lak se stává tmavším.
 • "Kočičí oko". Podstatou této metody je, že pomocí magnetu se vytvoří gelový gel do zajímavého vzoru, který vytváří efekt úzkého odrazu světla, který se podobá kameni chrysolitu. Pod vlivem magnetického pole se získá obraz s trojrozměrným obrazem. Tyto gelové leštící prostředky jsou v této sezoně velmi módní a populární a jsou vhodné nejen pro zvláštní příležitosti, ale i pro každodenní nošení.
 • Jaro-léto. Zdá se, že se zběžně podíval na tuto sérii, že si v době, kdy se probudila z hibernace, shromáždila veškerý búrku krás přírody. Od samotných jmen se točí hlava: "Citrusový ráj" (4809-1), "Růžový pudink" (4627-1), "Lavender Garden" (3644-1), "Hummingbird" (4812-1) a mnoho dalších ne méně exotické tituly.
 • "Galaxy Glitter". Názvy gelových laků v kolekci Galaxy odpovídají tématu: Silver Moon (5013), Cassiopeia (5012), Tajemný Neptun (5013), Smyslná Venuše (5014), Svůdný Mars ( 5016), Andromeda (5009), Mystic Saturn (5015) atd. Existuje tolik květin, že je prostě nemožné zmínit všechno v jednom článku.
 • "Grunge". Myšlenka stylu grunge, jak je dobře známo, spočívá v odmítnutí obecně přijímaných konvencí, zanedbávání okouzlující šik a šokující. Gel leštění této série se liší hlavně v tmavých odstínech od jasně modré k hluboké černé, někdy s kosmickým leskem.
 • Kolekce "Milady". Tato řada je charakterizována tichými tóny nízkých klíčů. Neexistují žádné jasné, křiklavé barvy, jako v kolekci jaro-léto. V něm nenajdete ponuré tóny, jako v "Grand". Stačí se podívat na názvy odstínů, abyste pochopili, že tentokrát je vše dekorační a ušlechtilé: "Chestnut" (2618), "White Collar" (4659), "White Chocolate" (3218), "Morning Rose" (4816), " První láska (2859), atd. Jsou vhodné pro manikúru v oficiálním i obchodním stylu.
 • "Candy Girl". Řada laků Sweet Girl se vyznačuje jasnými kreslenými barvami: tyrkysová (2992), tmavě žlutá (2995), karamelová růžová "Dawn v Havaně" (4822), zelená neonová (3749) atd. Zvláště populární je odstín "Bermuda Beach" ("Bermudas Beach" 4817).
 • "Dáma v červené barvě". Kolekce Lady in Red hovoří sama za sebe: všechny odstíny červené jsou v ní shromážděny: „Pink Opal“ (2689), „Argentinské tango“ (3217), „Ripe Cherry“ (3790), „Poppy Hill“ (2690) a mnohem více.
 • "Mono - 3 v 1". Zvláštností tohoto nátěru je, že ani podklad, ani povrchová úprava není pro něj nutná - všechny tři výrobky jsou kombinovány v jedné lahvi. NeoNail Mono gelové leštidla mají zářivě syté barvy a krásný lesklý lesk. Miss Bordeaux (4043), Léto mincovny (4048), Červená řepa (4051), Švestky (4049), Stříbrná perla (4055), Zelený oceán (4200), Losos (4210) - všechny tyto a mnoho dalších odstínů jsou součástí této série. Jak je vidět z názvů, je možné zvolit odstín pro jakékoli oblečení a pro každou příležitost.

Všechny gelové laky této společnosti jsou vhodné pro LED, stejně jako pro UV-lampy.

Jak aplikovat NeoNail gel lak, se dozvíte z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky