Grattol Gel Polský

Grattol Gel Polský

Krásná, dokonale hladká a zároveň trvanlivá manikúra - každá žena o tom sní. Grattol gel lak, který se na trhu objevil ne tak dávno, vám umožní, aby se tento sen stal realitou.

Krásná manikúra bez dodatečných nákladů

Navzdory tomu, že barvení nehtů je spíše starodávným postupem, objevily se první moderní tekuté laky až v roce 1932. Stejně jako v jiných sférách lidského života se však zlepšení a pokrok v odvětví nehtů nikdy nezastaví, což postupně vedlo k vývoji gelových laků - unikátních barviv se zlepšenými vlastnostmi.

Jedním z nejnovějších trendů v tomto směru byl Grattol - gelový lesk, vytvořený na základě nejinovativnějších technologií a zahrnující všechny nejlepší vlastnosti podobných látek.

Vlastnosti a výhody

I přes své mládí, společnost Gratol a jeho produkty již mají své fanoušky v Rusku, kde pracuje oficiální zástupce výrobní společnosti. Samotné sídlo společnosti je Německo, kde se vyrábějí všechny potřebné suroviny používané při výrobě. Vývojáři společnosti si od prvních dnů kladou za cíl vytvořit dokonalý lesk na gely, který bude cenově dostupný i pro různé kategorie žen. V krátké době se jim podařilo dosáhnout svých cílů.

Komponenty úspěchu jsou:

 • Použití při výrobě nejmodernějších evropských surovinkteré prochází několika fázemi testování a jsou odborníky pečlivě vybírány.
 • Široká paleta barevvybrané a rozvinuté podle analýzy nejmodernějších trendů současnosti.
 • Bezpečnost výrobku. Nemá silný zápach, neobsahuje formaldehyd a jeho složky nezpůsobují alergie.
 • Neustálé zlepšování výroby a samotných výrobků pomocí inovativních technologií.

Důležitou roli v úspěchu hrála skutečnost, že zbarvení a základní složení této značky jsou vyráběny v jednom podniku s produkty jiné známé značky - Kodi. To znamená, že všechny práce na vytvoření gelu leštění Gratol jsou prováděny na vysoce profesionálním vybavení odborníky.

Významná výhoda zboží Gratol Jejich snadná a rychlá kresba - přesně a bez pruhů leží od první vrstvy. Hladké a čisté zabarvení je možné díky husté struktuře, která se podobá medu v konzistenci, která jim neumožňuje šířit se, protékat k bočním válcům a kůžičce. V tomto případě laky nebublávají a netvoří tuberkuly.

Před úplnou polymerací pod lampou mohou být snadno korigovány.

Tyto laky trvají 2 až 4 týdnyTo vám umožní ušetřit peníze a čas na návštěvě salonů. Nejsou však vymazány na špičkách, stejně jako většina běžných formulací. Netvoří čipy a praskliny, které mohou zničit nejen manikúru, ale i náladu.

Kromě toho, jejich použití umožňuje experimentovat s objemnými detaily - kamínky, bujóny a další velkolepé prvky.

Vzhledem k tenkým vrstvám nátěru nehty neztěžují a nezpůsobují je příliš konvexní. Zároveň lak slouží jako vynikající ochrana nehtových destiček před mechanickým poškozením a negativními faktory prostředí.

S tím vším, cena tohoto produktu je mnohem nižší než jeho protějšky.

Sortiment

Pestrá paleta barev Gratol umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější chutě. V uvedeném rozsahu více 300 barvy a odstíny, mezi nimiž jsou jednoduché monofonní, a se všemi druhy populárních efektů.

Všechny odrůdy jsou rozděleny do několika kolekcí:

 • Magické ("Kočičí oko"). Pomocí speciálních magnetů s různými vzory se kovové částice pohybují v daném směru a vytvářejí jedinečné originální vzory s 3D efektem. Optimální hustota a sytost barev těchto laků eliminuje potřebu dodatečného barevného základu.
 • Klasika - sestává z různých odstínů od nejsvětlejších a nejjemnějších - až po jasné a nasycené. Tato kolekce je neustále aktualizována novými barevnými řešeními. Skládá se z více než 200 barev a odstínů.
 • "Crystal" - Kromě magické sbírky. Je prezentován v pěti barvách - modré, zelené, zlaté, stříbrné a fialové.
 • "Galaxie" ("chameleon") - s blikajícími odstíny, které se mění v závislosti na osvětlení. Prostřednictvím použití slídy a holografických jisker nejen mění barvu, ale také třpytí po celou dobu, vytváří efekt hlasitosti. Tato technologie je autorovým vývojem společnosti a nemá žádné analogie.
 • "Luxusní kameny" - s vysokým obsahem jisker, které dávají nehtům opravdu královský vzhled.
 • "Neon" - 9 jasných barev, „blikající“ s umělým ultrafialovým světlem.
 • "Nude" - 7 jemných odstínů, které vizuálně prodlužují nehtovou desku, dělají dámské rukojeti elegantnější, dobře upravené a svůdné.

Kromě laků jsou v sortimentu zastoupeny různé podklady. Nejoblíbenější je vývoj na bázi gumy, který posiluje a chrání nehty.

Podmínky používání

Zpravidla se gel používá ve specializovaných salonech, i když je možné provést tento postup doma.

Aby bylo možné dokonale manikúru s pomocí německého nástroje, Budete muset zakoupit leštící prostředek pro leštění, základní nátěr, prostředek pro odstranění lepicí vrstvy nebo odmašťovací směs (můžete použít k tomuto účelu vazbu), lampu (UV nebo LED), základní nátěr a vrchní vrstvu.

Samotný postup se skládá z několika základních kroků:

 • leštící nehtové desky s použitím hrubého buffu;
 • odstranění vlhkosti a malé částice;
 • odmašťování;
 • kryt nehtové desky základní nátěr pro zajištění lepší přilnavosti laku;
 • základní aplikace chrání měsíčky před účinky barvících pigmentů;
 • sušení (v LED lampě - 60 sekund, v UV - 120);
 • použití barviva a následná polymerace po dobu jedné minuty v LED nebo po dobu dvou minut v UV (stojí za to zvážit pigmentaci odstínu - čím vyšší je, tím delší je doba polymerace);
 • vrchní nátěr a ještě jedno sušení ve lampě;
 • odstranění disperzní vrstvy pomocí speciální kapaliny.

Důležitou podmínkou pro krásnou a trvanlivou manikúru je aplikace všech kompozic v tenkých vrstvách. Porušení tohoto pravidla může vést k tvorbě valů a nesrovnalostí.

Důležité je také důkladné vysušení každé vrstvy.

Pokud jsou všechny kroky provedeny správně, bude lak trvat déle než jeden měsíc. Zároveň se neroztrhne a neodtrhne, spolehlivě chrání nehty před negativními vlivy vnějších faktorů a zachovává původní barvu.

Pravidla pro odstoupení od smlouvy

Nezáleží na tom, jak dlouho trvá pozdější nebo pozdější aktualizace, je předpokladem odstranění předchozího nátěru.

Doma se zpravidla odstraňuje pomocí remuveru nebo acetonu.

Postup se provádí v následujícím pořadí:

 • z povrchu odstraňuje lesklý lesk;
 • namočené v acetonu nebo ošetřovatel, bavlněné podložky jsou ovinuty kolem každého měsíčku a nahoře překryty fólií;
 • po 10 minutách čekání fólie z bavlněné podložky se odstraní a zbytky povlaku se odstraní oranžovou tyčinkou nebo špachtlí.

Nelze-li vrstvu laku úplně odstranit, lze postup opakovat.. Podruhé, aby se odstraňovač laku na nehty neměl být delší než 5 minut.

Po konečném odstranění nátěru laku odborníci doporučují ošetřit kůžičku kolem nehtů speciálním olejem a na nehtové destičky aplikovat zpevňující prostředek.

Pravidla pro ukládání dat

Pokud je nesprávné skladovat kompozici, rychle zhustne a nebude možné tento proces zvrátit. - ředit nebude fungovat.

Abyste tomu zabránili, otevřete lahvičku a nenechávejte ji vedle pracovní lampy. Po použití musí být kryt opatrně uzavřen.

Víko se doporučuje zakrýt v intervalech mezi nanesením vrstev (v době sušení).

Injekční lahvičky s barvivem neskladujte při vysoké teplotě nebo na místech, kde dopadá přímé sluneční světlo.

Dodržování těchto jednoduchých pravidel umožní po dlouhou dobu zachovat "čerstvost" barvící kompozice. A vzhledem k ekonomice spotřeby, s řádným skladováním vydrží dlouho.

Recenze

Produkty Gratol široce používán nejen doma, ale i v salonech. Přitom se hodnocení profesionálních a individuálních uživatelů neliší.

Oba, a jiní označují vysokou kvalitu a širokou paletu barev. Nejdůležitější výhodou je snadnost aplikace, která urychluje a usnadňuje proces barvení.

Dokonce i ti, kteří se poprvé rozhodli vyzkoušet si samo-aplikující gelový polštář, s kompozicemi Gratol snadno zvládnout úkol. Začátečníci zvláště zdůrazňují, že lak se při nanášení nerozšíří, ale nepůjde do kopců, což značně zjednodušuje úkol. Kromě toho vám pohodlný kartáč umožní pečlivě natřít celou nehtovou desku, aniž byste se dotkli pokožky.

Kromě toho ti, kteří vyzkoušeli německý gel-lak, si ve skutečnosti všimli jeho stability - ani v „extrémních“ podmínkách nevytváří štěpky a praskliny, které by vyžadovaly předčasné přepracování manikúry.

A mnozí jsou také spokojeni s cenovou dostupností cen - konec konců, ne každá žena si může dovolit kupovat drahé skladby a každý chce vypadat krásně a mít originální manikúru.

Následující video - technologie pro práci s gelovým leštěním Grattol.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky