Manikúra tmavého laku

Manikúra tmavého laku

Nyní existuje trend v módě, podle kterého se nehty často stávají hlavním zaměřením obrazu. A zde bude nepostradatelná manikúra s tmavým lakem.

Výhody a nevýhody

Tmavý lak na nehty vždy vypadá bohatě a elegantně. Můžete si vyzvednout tmavé odstíny pro obchodní styl i večerní šaty. Zde mohou být barvy úplně jiné. Je to jen černá, třešeň a fialová, tmavě zelená a safírová a mnoho dalších.

S tímto manikúru, můžete skrýt některé problémy s nehty, například bílé skvrny nebo modřiny. Kromě toho, na tmavém nátěru téměř nepostřehnutelné nečistoty, které lehce manikúru okamžitě učiní neupravenou.

Mezi nevýhody takového povlaku lze poznamenat, že na něm jsou velmi patrné hluboké škrábance a třísky. Tmavá manikúra je těžší odstranit než světlý tón.

Druhy

Obzvláště populární jsou dva typy tmavých krytů nehtů: gelový lesk a běžný lak.

Konvenční nátěr se snadno nanáší a odstraňuje, nevyžaduje další vybavení, je snadné ho vyrobit doma.

Gel Polish také vyžaduje určitá zařízení, například ultrafialovou lampu, za níž produkt zamrzne. Kromě toho, aby bylo možné odstranit z nehtů, budete potřebovat speciální nástroj a o něco delší dobu. Tento nátěr však na nehtech trvá mnohem déle, je těžší je poškrábat.

Také s pomocí laku můžete udělat lesklý a matný povrch. Vypadá skvělá manikúra, která kombinuje oba typy laků.

Kromě toho jsou zde tmavé laky s kovovým leskem, s texturou rozbitého skla. S pomocí takových nátěrů je snadné vytvořit zajímavou manikúru, aniž byste měli speciální dovednosti.

Jak si vybrat

Samozřejmě, musíte si vybrat barvu manikúry pod oblečení, které budete nosit. V opačném případě budou vaše nehty vypadat z místa obecně. Pokud používáte barevné laky, například tmavě zelené, safírové a jiné, pak je nutné, aby byl alespoň jeden kus oděvu nebo kabelky kombinován s barvou.

Tam jsou neutrální odstíny, které se vejdou téměř každý luk. Jsou to však lehké tóny, například béžová, transparentní, smetanová, i když černá může být také připsána neutrální.

S tmavými odstíny ještě musí být opatrní, i ta nejkrásnější manikúra může obraz příliš náročný a extravagantní.

Například nehty „Dark Cherry“ budou vypadat skvěle ve večerním vzhledu, zejména pokud je ozdobíte kamínky a posílíte je vhodným odstínem rtěnky. Tato barva je také perfektně kombinována s oblečením šedých a černých tónů.

V posledních letech je obzvláště populární černý, tmavě šedý povlak.

Černý lak může okamžitě upozornit na ruce a může být použit s téměř jakoukoliv barvou oděvu. Jediné, s čím se nedoporučuje kombinovat, je obraz v hnědých tónech. Takové sousedství je velmi obtížné ze základů barevné malby. Proto se dá velmi snadno spočítat.

Teď je módní trend ukládat černý tón na krátké čtvercové nehty.

Další populární typ pokrytí je francouzská manikúra s tmavým lakem v různých variantách. Takové pokrytí může být jak pro denní vzhled, tak pro večer. Vše záleží na použitém designu.

Jak se přihlásit

Na začátku procedury zakrytí nehtů lakem si umyjte ruce mýdlem a vodou. To pomůže propláchnout tukovou vrstvu z desky, díky které bude nátěr trvat déle.

Před použitím tmavých odstínů se doporučuje nejprve použít podklad, který nejenže chrání desku před barvením tmavými pigmenty, ale také napomáhá k dalšímu odstranění nátěru, včetně rohů nehtu.

Poté vložíme vybraný odstín.

Aby bylo možné pečlivě malovat nehty, musí být lak střední konzistence, ne tlustý, ale ne tekutý. Kartáč by měl být zcela obalen.

Nejprve se na desku nanese štětec, mírně ustupující z kutikuly, přivedený do kořene nehtu a lak se rozdělí po celém povrchu na horní okraj. Kryté strany. Konečný dotek - zbarvil konec nehtu. Poté se nanese další vrstva povlaku. Skryje všechny nedostatky prvního. Aplikuje se až po úplném zaschnutí počáteční vrstvy.

Nakonec můžete použít fixační prostředek, ale můžete to udělat bez něj.

Pomocí nátěru můžete vizuálně upravit tvar nehtů. Je-li vaše nehtová deska široká, pak je lepší aplikovat lak s užším proužkem, přičemž hrany zůstanou nezakryté. Pokud je deska úzká, pak by měla být zakryta po celé šířce a lépe použít světlé barvy.

Jak odstranit tmavý nátěr z nehtů

Tam jsou některé užitečné tipy, jak snadno odstranit tmavý lak na nehty, aniž by se vaše prsty špinavé.

  • Ošetřete kůži kolem nehtu jakýmkoliv rostlinným olejem. To nedovolí, aby lak na skvrnu na kůži a dermis rukou. Kromě toho bude výborným jídlem pro epitel.
  • Je lepší použít z něj žádnou vlnu ani disky, a koupit v kosmetickém obchodě speciální podložky pro odstranění laku.
  • Navlhčení takové vložky s odstraňovačem laku na nehty, Připevněte ho na hřeb a nechte asi 30 sekund. Pak ji držte ve směru růstu nehtové desky. Poprvé bude odstraněn prakticky veškerý lak.

Po úplném odstranění laku se doporučuje použít ochranný krém na ruce. Nejenže vyživuje pokožku a nehty prospěšnými látkami, ale také snižuje škodlivé účinky chemických látek na pokožku.

Recenze

Dívky a ženy mají velmi rád tmavé odstíny na nehtech. Podle recenzí, taková manikúra vypadá elegantněji. Pomocí tmavého laku můžete snadno nastavit tvar nehtů. Dokonce to jde dobře se zaoblenými, širokými deskami. Také pomocí tmavých odstínů můžete vytvořit zajímavé kombinace. Nevýhodou takového povlaku je jeho rychlé mazání, stejně jako skutečnost, že nekvalitní povrchová úprava může zanechat stopy na nábytku a domácích spotřebičích, když se dotýkají nehtů. Tyto nedostatky se však týkají především obvyklého pokrytí, gelové laky je nemají.

Jak udělat manikúru v tmavé barvě s jiskry a stuhou vyzve video níže.

Manikúra nápady

Mnoho dívek si myslí, že temná manikúra je nudná a podobá se smutku, ale to v žádném případě není. Pomocí tmavého odstínu můžete vytvořit jedinečné obrázky, které vám ozdobí prsty.

Černý lak dodává eleganci obrazu. V tomto případě se na podlouhlou desku aplikuje matný povrch, prstenec a prostřední prsty jsou ozdobeny kamínky a malý prst se nastříká. Skvělá možnost večerní manikúry pro zvláštní příležitosti.

Krátké nehty třešňové barvy, kombinace matného a lesklého povlaku jednoho odstínu bude skvělým doplňkem k módní luk. Taková manikúra je vhodná i pro klasický vzhled.

Francouzská manikúra s černým lakem, kde je prstenec bez prstence kompletně potažen černou barvou a zdobený kamínky. Tuto manikúru lze použít jak ve dne, tak ve večerních hodinách.

Tmavý povlak také zůstává relevantní. Tento nátěr je vhodný i pro obchodní styl, pokud je lak v barvě obleku.

Tmavý třešňový povrch dobře zapadá do zlata. Jedná se o sofistikovanou a stylovou manikúru.

Lesklý povlak nehtové desky v kombinaci se stříbrnými jiskrami je skvělým řešením pro noční klub.

Kombinace černé a zlaté je další vítězství pro zábavný večer.

Tmavě modrá, téměř černá manikúra doplní večerní vzhled, ozdobený doplňkem v podobě safírového náhrdelníku.

Tmavě fialová francouzská manikúra, zdobená jiskrami a květinami, doplní romantický obraz ve stejných barvách.

Romantická manikúra s květinami doplní obraz v ruském lidovém stylu.

Šedá matná manikúra je skvělou volbou pro každodenní design rukou. Ideální pro obchodní oblek v tónu a romantický obraz v růžových odstínech.

Kombinace černé a červené barvy je klasickou barvou. Tato manikúra je vhodná pro statečné dámy. Večerní pohled dodá vášeň.

Zelený lesklý lak na nehty vypadá bohatě a v této sezóně je v trendu. Pokud si ozdobíte prstenec nebo ukazováček svým prstem se zlatem - manikúra bude vynikající volbou pro slavnostní luk ve vhodných odstínech.

Klasická kombinace černé s bílým krajkovým vzorem. Další verze večerní manikúry, která je vhodná pro téměř jakékoliv oblečení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky