Gel lak jessica

Gel lak jessica

Každý den se o ně starají jemné a krásné ruce - každá moderní žena se o to snaží. Manikúra s použitím běžných laků na lak na nehty však neuspokojuje všechny potřeby žen, protože do 2-3 dnů po aplikaci se na ní objevují trhliny a praskliny. Prodloužení nehtů je poměrně nákladný a časově náročný postup. Ale s příchodem gelových leštidel v našem životě, to stalo se docela jednoduché dosáhnout dokonalého vzhledu nehtů.

Trh nabízí velký výběr výrobců leštících gelů. Jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších je značka Jessica.

O značce

Gelový lak Jessica je mezi manikérkami v široké poptávce. Výroba této řady nátěrů se zabývá značkou GELeration pocházející z USA.

Americká značka Jessica právem získala titul vůdce kvality mezi ostatními výrobci gelových leštidel. Kvalita výrobků je hlavním cílem výrobců. Proto jsou výrobky vyráběny bez použití takových škodlivých látek, jako je formaldehyd, toluen, kafr a podobně.

Další informace o tomto nástroji se dozvíte v následujícím videu.

Také pro mnoho lidí je velmi důležitým bodem to, že společnost své produkty netestuje na zvířatech.

Vlastnosti a výhody

Gelové laky Jessica se stávají volbou mnoha salónů pro nehty, protože s nimi lze velmi snadno pracovat - je vhodné aplikovat na nehty, bez jakýchkoliv pruhů nebo pruhů, které se rychle schnou pod speciální lampou.

Barevná paleta značkových výrobků značky Jessica je obrovská - má asi tři sta.

Proto najít správný odstín není obtížné. Najdete, jak se říká, pro každý vkus a barvu - široký výběr jemných průsvitných tónů, stejně jako neméně rozsáhlý výběr jasných a šťavnatých odstínů. Linka obsahuje gel leštěný s flitry, stejně jako perlový efekt a kovové laky. Za zmínku stojí také to, že stále více a více nových odstínů se přidává do palety.

Přítomnost takového širokého spektra barev na bázi gelu umožňuje manikúru a pedikúru, aby ztělesnili své nejoriginálnější a nejodvážnější nápady a vytvořili mistrovská díla na nehty. Paleta laku Jessica splní požadavky každé módy.

Pro vyjmutí prostředků se používá speciální kapalina a není třeba prát horní část, což činí použití Jessica gelových laků co nejbezpečnější - nehtová deska není vystavena poškození, což znamená, že zůstává krásná a zdravá.

Laky na nehty značky Jessica dokonale nosí a udržují se na nehtech po dobu nejméně 2 týdnů bez jediného čipu.

Hlavní výhody produktů Jessica:

  1. Velký objem lahviček (15 ml) a hospodárná spotřeba finančních prostředků.
  2. Snadné a pohodlné použití.
  3. Rozsáhlá paleta barev.
  4. Nepoškozujte nehty.
  5. Snadné odstranění.
  6. Bez ostrých nepříjemných pachů.
  7. Neobsahuje škodlivé a nebezpečné složky.
  8. Obsahuje složky, revitalizující a zpevňující nehty - různé vitamíny a další látky vhodné pro nehty.
  9. Trvanlivost nátěru a vysoce kvalitní výrobky.
  10. Každou sezónu doplňujte a aktualizujte kolekce gelových leštidel.

Jak se přihlásit

Před použitím gelového laku je třeba připravit nehtovou desku Jessica: proveďte manikúru - vyjměte kůžičku, nechte hřebíky žádoucího tvaru a odmastěte speciálním nástrojem.

Další je třeba pokrýt nehty základním nátěrem. Poté můžete aplikovat základní nátěr, který musí být vysušen ve speciální lampě.

Zvolený gelový lesk by měl být aplikován ve 2 vrstvách, každá z nich musí být sušena několik minut v ultrafialové lampě.

Konečná fáze - kreslení horní vrstvy a odstranění lepivosti.

Náklady na

Výrobky značky Jessica jsou oceněny ve středním segmentu. Cenové rozpětí se pohybuje od 1000 do 1500 rublů za láhev. Stojí však za povšimnutí, že objem láhve je velký, což znamená, že ve srovnání s gelovými leštidly od jiných výrobců vydrží výrobky Jessica mnohem déle.

Jessica laky se prodávají jako v běžných prodejnách, v nichž jsou prezentovány produkty pro péči o ruce a v oficiálních internetových obchodech.

Při objednávání produktů v této kategorii budete také moci ušetřit nějaké peníze.

Recenze

Jessica gel leštidla jsou velmi oblíbená u mistrů i mezi klienty. Mnoho žen se již podařilo tyto úžasné nástroje vyzkoušet a bylo jim velmi potěšeno. To potvrzují četné recenze.

Dívky píší, že jsou velmi spokojeni s vynikající kvalitou gelových laků Jessica. Podle názoru mnoha klientů nehtových mistrů je kryt nehtů udržován po dobu až tří týdnů bez jakýchkoliv třísek a dalších vad.

Klienti jsou také ohromeni obrovskou barevnou paletou nátěrů.

Aplikační proces netrvá příliš mnoho času, což je také velmi důležité pro každou moderní ženu.

Zákazníci také zaznamenali nepřítomnost ostrého nepříjemného zápachu v gelových lacích Jessica, což je obzvláště důležité pro osoby, které jsou citlivé na pachy a také náchylné k alergiím.

Další nespornou výhodou mnoha dívek je, že gelové lešticí přípravky Jessica mají obecně posilující účinek na nehtovou destičku, navíc neobsahují zdraví škodlivé složky.

Ženy mají radost z možnosti samonabíjení doma, protože není vždy možné rychle přejít na velitele k opravě.

Pro odstranění povlaku stačí namočit speciální roztok po dobu asi deseti minut, po kterém se zbytkový lak velmi snadno odstraní pomocí oranžové tyčinky, aniž by došlo k poškození nehtové destičky.

Jedinou nevýhodou uživatelů jsou náklady na gelové leštění, nicméně díky vynikající kvalitě výrobků zákazníci stále preferují americkou značku Jessica a tvrdí, že výrobky tohoto výrobce rozhodně stojí za vynaložené peníze.

Mistři nehtových služeb poukazují na jednoduchost a pohodlí při práci s leštidly gelů Jessica, stejně jako na nákladovou efektivnost - to je vynaloženo velmi pomalu, jedna láhev je dostatečně dlouhá, což zase zcela vyrovnává výrobní náklady.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky