Geometrie na nehty gel polish

Geometrie na nehty gel polish

Ruce ženy jsou její druhá tvář, takže je nesmírně důležité sledovat stav vaší manikúry. Nyní existuje mnoho různých produktů péče o ruce. Jeden z nejvíce módních typů je geometrický design nehtů.

Geometrické nehtové umění

Geometrické nail art, nebo jak to je voláno, geometrie nehtů je technika použití geometrických tvarů k nehtům. Můžete kreslit postavy na nehty na rozmaru, vyzbrojené pouze vaší představivostí, a pro tento účel můžete použít speciální nástroje.

Tato originální dekorace na nehty nezůstane bez povšimnutí ostatními.

Metody kreslení

Můžete kreslit tvary na nehty ručně pomocí štětce. Obraz jednoduchých vzorů vytvořených tenkým štětcem. Místo kartáče můžete použít párátko. Tento způsob použití geometrického vzoru vyžaduje určité dovednosti od performera.

Pokud se rozhodnete, že budete dělat geometrickou manikúru sami, pak musíte koupit dobrou UV lampu a tenký kartáč s dlouhým zdřímnutím.

Je důležité mít „pevnou ruku“ a sebevědomí, a to s praxí. Tak zkuste zlepšit své dovednosti. Čas od času to bude lepší a lepší.

Pro vytvoření takového vzoru potřebujeme laky v různých barvách a bezbarvý fixační prostředek. Za prvé, nehty jsou pokryty jedním tónem. Poté se na něj aplikují různé tvary. Odebrání pouze obrysu můžete omezit a můžete je namalovat.

Když je výkres plně aplikován, hřeb by měl být zakryt fixačním prostředkem.

Jak udělat geometrické nail-up: podívejte se do tohoto videa.

Pruhy

To je nejjednodušší typ kreslení na nehty. Provádí se následujícím způsobem. Hřebíky jsou pokryty lehkým lakem. Po čekání na jeho úplné vysušení se na nehet nalepí proužky. Dále naneste jiný barevný lak. Po odstranění proužků. Pokud chcete na nehty postavit další tvary, budete muset tuto manipulaci znovu provést.

Při použití výkresu jsou hřebíky pokryty fixačním prostředkem.

Lepicí páska

Jedná se o pohodlnější a rychlejší způsob, jak vytvořit geometrický vzor. K tomu je třeba vystřihnout některé geometrické tvary, nalakovat nehty, osušit, pak vložit papír postavy nad a použít lak jiné barvy. Po zaschnutí laku ve lampě by měly být odstraněny. Výsledkem je, že se na nehty dostanou neposkvrněné plochy v podobě různých tvarů.

Tečky

Tečky - kovový štětec s hrotem ve tvaru koule. Používá se k nakreslení kruhů a bodů nehtů. Metoda aplikace tohoto kartáče je velmi jednoduchá: ponoříme ho do nádoby s lakem, poté zatlačíme špičku na nehet.

Tato technika je nyní velmi populární.

Dekorativní předměty

Zpravidla se jedná o pásy, které jsou stříbrné a zlaté barvy a mají lepkavý podklad. Pro vytvoření geometrického obrazu na nehtech je nutné aplikovat gelový polštář, osušit ho pod lampu, přilepit pásky (např. Šikmo), na tvarované segmenty naneste lak jiné barvy. Další pásy mohou být odstraněny nebo vlevo, řezat konce. Posledním stupněm je nanesení fixačního prostředku na nehtovou desku.

Vzorník nebo razítko

Zde je hlavním nástrojem šablona, ​​na které již byly aplikovány různé geometrické vzory. Měl by být lakován a nalisován na nehtovou desku s razítkem. Tato metoda vám umožní vytvořit komplexní design na nehtech během několika minut.

Postupný algoritmus

Fáze 1:

Základní manikúra - hygienické ošetření rukou, leštění a odmašťování nehtů.

Fáze 2:

Hřebík zakrýváme speciálním nástrojem - základem pro leštění gelu. Po polymeraci pod speciální lampou po dobu asi jedné minuty.

Fáze 3:

Nalepte nehtovou desku barevným gelem a opatrně utěsněte otevřený okraj nehtu. Po nanesení další vrstvy se postup polymerace provádí po dobu nejméně 2 minut.

Pokud chcete, aby barva laku byla více nasycená, pak musíte všechny opakování opakovat.

Fáze 4:

Obracíme se na kreslení geometrických tvarů. V těch oblastech nehtové desky, kde jsou připojeny výkresy, nakreslete čáry černým lakem. Dostáváme módní vzhled.

Fáze 5:

Hotový výkres je potažen fixátorem a polymerován pod lampou po dobu 3 minut.

Manikúra v geometrickém stylu je vyrobena.

Módní tipy

V loňském roce na evropských pódiích mezi gotickými tmavými, šarlatovými, kovovými a nahými manikúrami vyniká geometrická neyl-art.

Nejpopulárnější trendy v tomto umění jsou francouzština a jeho deriváty, “lunární” a “mramorový” neyl-umění, stejně jako styl “záporného prostoru”. Ale vůdce mezi nimi za poslední dva roky je geometrické nail art.

Jasné geometrické tvary spolu lyrické květinové motivy používají designéři pro své módní přehlídky.

Navzdory tomu, že většina značkových designérů dává přednost módním pruhům, můžete bezpečně zobrazit různé geometrické tvary na nehtech: tečky, rovné a přerušované čáry, diamanty, kruhy, trojúhelníky a další.

V loňském roce vyvinuli odborníci v oboru nail art několik zajímavých řešení, která kombinují geometrii s dalšími populárními styly manikúry, jako je technika „měsíc“, „negativní prostor“, matný a písčitý reliéf. Nyní móda není koordinována "naftalenovými" vzory a oddělenými obrazy, ale fantazií a odvahou myšlenek.

Módní vynálezy designérů zakotvených na dráhách nejsou vždy vhodné pro výkon v každodenním životě. Výjimkou z tohoto pravidla je naštěstí geometrické umění nail. Hlavní věc v tomto oboru není přetížení manikúru se všemi známými geometrickými tvary, jinak design bude vypadat bez chuti a staromódní. Při výběru obrazu tedy dodržujte princip „jednoho tvaru“, tj. Neinterferujte s kruhy s trojúhelníky a čtverci.

Populární trend v tomto roce je domino manikúra. To může být provedeno v salonu krásy nebo samostatně. K tomu potřebujete:

  • zakryjte nehtovou desku bílým lakems výhodou matný;
  • malovat černé tečky několik tečekaby to vypadalo jako domino;
  • aplikujte fixační prostředek.

Spektakulární kresba je připravena.

Design "Sněhová vločka" - další původní forma geometrického vzoru. Je důležité, aby sněhové vločky byly na každém nehtu stejné.

Je velmi populární technologie "Abstrakce". Je považován za nejobtížnější. Pro zobrazení vzoru potřebujete jasný lak, který položíte na povrch nehtové desky základ pro kreslení. Přetáhněte body různých velikostí a spojte je dohromady. Na konci zakryjte upevňovač nehtů.

Technika "Geometrický nepořádek". Zde je základní technikou nakreslit geometrické tvary na sebe. Můžete kombinovat různé tvary nebo stejné, ale různé velikosti. Obecně řečeno, dávejte fantazii volnou ruku.

Technika "Etnické kresby". Použijte jakékoliv tvary, které se podobají ornamentu na krojích.

Technika "Mozaika". Chcete-li provést manikúru v tomto stylu, musíte zakrýt nehtovou desku monochromatickým lakem, nakreslit na ní libovolné „zóny“ a namalovat je v kontrastní barvě.

Technika "Šachy". Velkolepý a nekomplikovaný design nail art. Zpočátku je hřebík pokryt bílý. Pak jsou svislé a vodorovné pruhy kresleny černým lakem a kolébky jsou natřeny v „šachovnicovém vzoru“. Pro tuto techniku ​​můžete použít jiné barevné kombinace.

Pro kreslení geometrických tvarů používejte laky s vysokou hustotou, takže není nutné aplikovat několik vrstev a tím narušit celkový vzhled manikúry. Je lepší použít kontrastní odstíny gelových leštění, protože "příbuzné" barvy neposkytují požadovaný efekt.

Pokud je váš štětec pro kreslení tvarů příliš široký, můžete jej snížit na požadovanou velikost.

Pokud jste si vybrali příliš složitý design, který se skládá z mnoha různých forem pro vaše nehtové umění, doporučujeme vám, abyste zakryli vzorem ne všechny nehty na ruce. Příliš frilly kresba může vizuálně "dělat těžší" manikúru.

Pokud se nejprve rozhodnete použít geometrické vzory sami, měli byste nejprve praktikovat na papíře. Hlavní věc je být pozorný a dávat volnou ruku vaší fantazii.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky