Gel Giorgio Capachini Polský

Gel Giorgio Capachini Polský

Krásná a hlavně odolná manikúra - sen každé dívky. Dobře upravené nehty s lesklým povrchem vždy vypadají atraktivně, ale bohužel, s častým kontaktem s vodou, který je pro většinu z nás nevyhnutelný, je manikúra poškozena a nastříkána. Z tohoto důvodu, po pouhých třech dnech, nehty ztratí svůj atraktivní vzhled a vypadají naprosto neupravené.

Na pomoc mnoha spravedlivého sexu přišla značka pro výrobu nehtových výrobků.

Začali vyrábět speciální gelové leštící prostředky, které mohou pojmout až tři týdny bez odštěpení a poškrábání. Jedna z těchto značek byla Giorgio Capachini.

Vlastnosti a výhody

Navzdory tomu, že gelové laky Giorgio Capachini jsou profesionální nástroje, jsou milovníky mnoha milovníků nezávislé manikúry a šelaku. Značkové výrobky se skládají z několika řad:

  1. "Classic";
  2. "Rouge";
  3. "Francouzština";
  4. "Neon";
  5. "Jeden krok".

Každá z nich má svou vlastní paletu barev.. První čtyři série jsou standardní - třífázové, druhá je jednofázová, pro kterou získala největší oblibu a distribuci. Velkým plusem všech prostředků je široká škála barev, kterou poskytuje výrobce. To dává zákazníkům obrovský výběr a vzhledem k nízké ceně fondů si mnozí mohou dovolit koupit několik produktů z každé série najednou pro svůj vlastní vkus. Velkou výhodou polštáře One Step Gel je skutečnost, že je jednofázová. Tento výrobek nepotřebuje základní ani vrchní nátěry, které zvyšují dobu použitelnosti a náklady na prostředky. Stačí nanesení laku ve dvou vrstvách, sušení pod lampou a jemná manikúra je připravena. Prostředky této linie šetří čas, peníze a úsilí.

Další výhodou těchto fondů je ekonomická spotřeba.

Jedna láhev stačí na dvacet aplikací. Domníváme-li se, že podle výrobce, gel trvá asi tři týdny, pak je snadné spočítat, jak dlouho tento nástroj vydrží.

Široký a pohodlný kartáč přispívá k lepší a rovnoměrnější aplikaci gelu na nehtovou destičku. Kromě toho, že v jednofázových lacích nepotřebujete top a základnu, neexistuje žádná lepivá vrstva, která by měla být odstraněna, což znamená, že lesk povrchu nehtu bude přetrvávat delší dobu.

Jak používat

Než začnete používat lak sám, měli byste si důkladně umýt ruce a nejlépe je dezinfikovat. Nehty je třeba vyčistit, odstranit kůžičku a přesunout ji oranžovými tyčinkami, pak vzít soubor, dát talíř požadovaný tvar a snížit horní hladkou vrstvu, takže je trochu drsné. Bez ohledu na to, jaký typ gelu, je třeba dát na nehty základní nátěr, který odtučnit.

Dále, pokud máte co do činění s třífázovým gelem, musíte udělat následující: nejprve naneste tenkou vrstvu základny a vysušte v lampě asi dvě minuty. Poté naneste zvolenou barvu laku ve dvou vrstvách, z nichž každá musí být vysušena odděleně. Po zaschnutí druhé vrstvy se aplikuje vrchní vrstva a znovu se suší po dobu dvou minut v UV lampě. Jakmile jsou všechny tyto kroky dokončeny, musíte odstranit lepivou vrstvu bavlněnou podložkou navlhčenou v acetonu.

S jednofázovým gelovým leštěním je vše mnohem jednodušší.

Nanáší se na nehtovou destičku ve dvou vrstvách a suší se 2 minuty v lampě. Nezapomeňte namazat olej kutikuly, aby se zvlhčil. Po ukončení procedury doporučuje výrobce omezit účinky vody na ruce na dva nebo tři dny, aby byl výrobek lépe udržován, jinak je štěpení nevyhnutelné. Doporučuje se také, aby po čtyřech aplikačních postupech nechali nehty dvoutýdenní odpočinek.

Odstraňování leštících gelů Giorgio Capichini je jednoduché.Je odebrána speciální tekutina, která navlhčí vatový tampon. Je umístěn na hřebík a zabalen do fólie. Takže musíte stát asi 20 minut a pak jemně vyjměte gel s oranžovými tyčinkami.

Barevná paleta

Každý řádek má vlastní paletu barev. Série profesionálních gelůKlasika"má širokou škálu šupin. Všechny odstíny růžové, zelené, hnědé, modré, fialové barvy jsou zde prezentovány, jsou zde také šedé a černé odstíny."

Linie třífázový gel "Rouge"Zaměřil se na červený tón. Tady můžete najít jakýkoliv odstín této barvy, bez ohledu na to, co si vaše duše přeje. Od světlé šarlatové až po kaštanovou nebo víno. Módní barva" Ripe Cherry "nebo" Marsala "je také přítomna v řadě.

Jeden z nejpopulárnějších je série "Francouzština", který představuje všechny druhy odstínů potřebných pro francouzskou manikúru - transparentní a několik odstínů světle růžové pro základnu a odstíny od mléčně bílé až slonovinové pro okraj nehtu.

Velký zájem a série "Neon"Nástroje jsou navrženy tak, aby vytvářely jasný, chytlavý povlak. Zahrnuje všechny barvy duhy od červené až po fialovou. Se správnou kombinací vypadají všechny tóny velmi originální a krásné, a co je nejdůležitější, neobvyklé."

V arzenálu "Jeden krok" Existuje více než třicet odstínů, včetně poddruhů následujících: béžová, hnědá, růžová, fialová, zelená, modrá, černá a další.

Recenze

S ohledem na recenze těchto gelových leštidel jsou pozitivnější. Profesionální řemeslníci i obyčejné ženy vyrábějící šelak doma jsou velmi spokojeni s produkty Giorgio Cappichini. Samotné finanční prostředky jsou velmi kvalitní a perfektně sedí na nehtové desce. Speciální láska vyhrála jednofázové gelové leštidla, což výrazně usnadňuje proces tvorby dokonalé manikúry a šetří nejen čas, ale i peníze. Vskutku nestačí, aby všechny výrobky vydržely po dlouhou dobu, takže ani v případě jednofázového zboží není třeba získat další základnu a dokončovací kryt.

Další informace o tomto produktu naleznete v dalším videu.

Je také dlouhá doba, než se gél pokryje, ale bohužel vůbec ne.

Dámy, které dovolily častou interakci s vodou, ztratily v týdnu krásu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky