Gel Polský řezací soubor

Gel Polský řezací soubor

Gel polský se v poslední době velmi populární mezi milovníky elegantní manikúra. Ale přichází doba, kdy je nutné ji odstranit tak, aby nehty neztratily svou celistvost a elegantní vzhled. K tomu slouží jako soubor pro řezání gelu.

Proč potřebujete

Mnohé ženy módy vědí, že gelové leštidla se odstraňují pomocí obkladů zvlhčených speciální kapalinou. Pak se zbytkový lak snadno odstraní oranžovou tyčí. Proto se má za to, že není nutné podávat lak na nehty pomocí pilného pilníku, proto nestojí za utrácení peněz za další manikúru. Ve skutečnosti jsou takové pilníky na nehty potřebné pro manikúru. Vyhlazují horní vrchní nátěr pro přípravu hřebu pro zpracování s odstraňovačem, tj. odstraňovač gelu. Takže postup je efektivnější.

Vlastnosti

Gel na nehty soubor je obyčejný manikúra nástroj, který může být použit pro broušení a leštění. Často se pro tyto účely používá buff, který představuje bar, zpravidla se jeho různé tváře liší svým zrnem. Rozdíl buffu od obvyklého brusného souboru může spočívat v jeho abrazivitě.

Abrazivnost pilníků a nástavců pro odstraňování gelových laků se měří v zrnu a jeho počet se obvykle uvádí na rukojeti nebo boční hraně nástroje. Grit je počet abrazivních buněk na metr čtvereční. V důsledku toho, čím méně je štěrk na pilníku na nehty, hrubší je a vysoká postava znamená, že nástroj je určen pro nejjemnější a nejpřesnější práci. Měli byste vědět, jaké indikátory jsou určeny pro různé manikúry:

 • od 100 do 180 zrna - nejdrsnější práce pouze pro umělé nehty;
 • od 180 do 250 zrna - nastavení tvaru přírodních nehtových destiček;
 • od 240 do 400 zrna - leštění povrchu nehtu;
 • 400 až 900 zrna - příprava povrchu pro leštění;
 • od 900 do 1200 zrna - dokončovací zrcadlové leštění nehtu.

Manikůři doporučují používat nástroje s abrazivitou od 180 do 240 zrna, tj. Pro řezání gelového laku. druhé kategorie. Takový soubor bude porušovat celistvost horní vrstvy manikúry a připravovat ji pro další zpracování kapalinou rozpouštědla. Nebude však tak hrubý, aby poškodil povrch přírodního nehtu.

Baf s tvary různých abrazivností je dobrý, protože je univerzální. Pokud strana s jedním povlakem nevyhovuje danému úkolu, můžete použít druhou stranu s hrubším zrnem.

Materiály

Existuje několik materiálů pro tyto typy nástrojů pro manikúru. Liší se cenou, ale stojí za to zvážit efektivnost surovin, jejich neškodnost pro křehké nehtové desky, pevnost rukojeti.

Nejdříve zvažte materiály samotných souborů:

 • Papír nástroje se nedoporučují k nákupu - jsou extrémně krátké. Kromě toho nemohou být dezinfikovány, protože jsou určeny k jednorázovému použití.
 • Metallic Soubory jsou silné a trvanlivé, mají nízkou cenu.
 • Dřevo pilníky na nehty jsou dobré díky jemné struktuře a přirozenosti surovin. Pro využití různých druhů hustého dřeva ovoce a jehličnatých stromů, které navíc mohou mít léčivé účinky. Tyto nástroje však nelze zpracovávat dezinfekčními roztoky, takže je lze používat pouze pro sebe.
 • Plast Soubory jsou levné a univerzální, vydrží dlouho a mohou být ošetřeny dezinfekčním roztokem.
 • Sklo a keramika rukojeti pilníku na nehty jsou populární, snadno dezinfikovatelné, vypadají krásně.Jejich nevýhodou je však křehkost, takže byste s nimi měli zacházet opatrně.

Nyní musíme zvážit materiály pro stříkání souborů pro odstranění gelového laku.

 • Kovové brusivo pro řezání gelových laků je lepší nepoužívat. Bez ohledu na abrazivnost je to poměrně hrubé a účelem tohoto postupu je pouze lehce zlomit horní vrstvu natřeného hřebu, pak se s ní bude vyrovnat.
 • Chcete-li účinně odstranit horní vrstvu, můžete ji použít keramické a skleněné základny které jsou v poslední době stále populárnější. Ušetřují povrch, ale poměrně účinně vyčistí.
 • Diamantové pokovování jako materiál pro nástroje pro manikúru se objevil poměrně nedávno. Dobře se vyrovná s odstraněním horní vrstvy a bude nejcitlivější pro přírodní nehty.

Populární výrobci

Omyvatelný pilník na nehty CND "Boomerang Buffer" z polymeru na bázi pěny. Jeho výrazné výhody jsou vynikající flexibilita a pohodlná forma, která vám umožní vytvořit manikúru co nejpohodlnější. Dezinfikuje se snadno. Tento nástroj má tvar bumerangu, takové odrůdy již byly uznány v kosmetických salonech.

Nástroj "Orly Black Board" vyrobené z vysoce kvalitního plastu, snadno omyvatelné a dezinfikovatelné. Hodnota abrazivity je 180 zrnitostí, která je vhodná pro řezání gelového laku. Pero má několik barev, samotný nátěr je vhodný pro přírodní i umělé nehty.

Soubor "Zinger Classic" Je to univerzální nástroj pro mnoho účelů, pro tuto operaci bude také vhodný. Výrobce, proslulý po celém světě, vyrobil nádherný keramický brusný nástroj s pohodlnou rukojetí a příjemným exteriérovým designem. Tento soubor je velmi účinný při odstraňování horní vrstvy laku, bude trvat dlouho.

Korejský soubor "Hairway Standard" připravit umělé nebo přírodní nehty pro laky na nehty velmi jemně a rychle. Je vyrobena z odolného materiálu, odolného proti mechanickému namáhání, snadno dezinfikovatelná.

Pilník od výrobce RuNail Vypadá to jako bumerang, je vyroben z plastu a je velmi vhodný pro použití. Tento výrobek je díky svému speciálnímu tvaru dobře držen v rukou a vydrží dlouho.

Recenze

Mnoho žen přiznalo, že pro účinné odstranění gelového laku nestačí jeden remuver a nebude pro ně dostačující získat spolehlivý pilník na nehty pro tyto účely. Zvláště ceněné plastové nástroje s diamantovým nebo keramickým povlakem. Nejsou křehké, cenově dostupné a mohou být použity mnohokrát s použitím dezinfekce.

Jak odstranit lešticí gel s pilníkem bez poškození nehtu, viz video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky