Lak na nehty Rimmel

Lak na nehty Rimmel

Každá žena sní o tom, že se stane majitelem krásných, dobře upravených a módních nehtů. A dnes k tomu nejsou žádné překážky. Mnoho domácích i zahraničních firem a značek dekorativní kosmetiky vyrábí širokou škálu nástrojů, které zajistí, že samice měsíčku jsou atraktivní a přesvědčivé. Kromě toho, "kryté" nehty jsou účinněji chráněny před negativními účinky různých druhů a poškození. Použití laků proto není jen estetická potřeba. Pak se dozvíte o populárních lacích Rimmel London, o jejich sbírkách a odstínech.

O značce

Rimmel London je na slyšení doslova každé druhé ženy. Pokud ne první. Tato britská značka je dnes považována za jednu z nejvyhledávanějších kosmetických přípravků na trhu. Rimmel se prodává ve více než čtyřiceti zemích po celém světě. A v Británii je považována za nejprodávanější kosmetickou značku.

Široká škála produktů, stejně jako seriózní přístup k tvorbě různých prostředků vždy dělá značku jednou z nejoblíbenějších, je ceněna pro svou vynikající kvalitu a rozumné ceny.

Produkty značky jsou vyvíjeny na základě nejnovějších inovativních technologií, stejně jako přírodních a hypoalergenních komponent. Všechny produkty navíc podléhají četným klinickým testům a testům a jsou zcela bezpečné.

Všechny dekorativní nástroje, včetně laků na nehty, jsou velmi odolné, takže si můžete být jisti, že si produkt vyberete najednou.

Přehled produktů

Značka Rimmel London má několik řad laků, které můžete snadno najít v síti kosmetických obchodů v naší zemi.

Lucky Series "60 sekund" pomůže, aby vaše pera nešel bez povšimnutí. Kromě toho budou výrazně ušetřit čas, zejména pokud jste pozdě, a opravdu potřebujete manikúru velmi naléhavě. Po nanesení výrobku se rychle vrátíte do svého každodenního podnikání, protože lak schne během jedné minuty!

Nejmodernější odstíny vstupují do řady laků. Vzorec obsahuje zdravé oleje z oliv a argan, které pečlivě pečují o měsíčku. Stejná technologie laku je 3 v 1, zahrnuje zároveň základnu, hlavní nátěr je světlý a sytý a odstín, stejně jako horní (vrchní nátěr).

Laky "60 Seconds" mají široký kartáč, díky kterému je velmi pohodlné rozdělit produkt na nehty. Stačí jen pár pohybů, abyste dosáhli dokonalého pokrytí. Výrobce slibuje životnost a sytost barev až deset dní.

Doporučujeme věnovat pozornost následujícím lakům řady "60 sekund":

 • Exkluzivní kolekce "Chameleon" od hvězdy Rita Ora v jednom okamžiku promění ne tak nápadné měsíčky. Módní láhev s autogramem Rity na víku a zvířecím potisku - to vše dělá lak nejen efektivním, ale i stylovým. Je to nástroj, který si chcete znovu a znovu vzít do rukou. Obsahuje 12 módních odstínů.
 • Kolekce "60 sekund Super Shine". Dodejte nehtům luxusní lesk. Vzorec je také obohacen o zdravé oleje.
 • Kolekce "60 sekund Super Shine Rita Ora". Obsahuje 12 stylových odstínů, které vás určitě osloví.

Následující odstíny mohou být výbornými možnostmi pro léto: 450 (slunečné dny), 460 (klín vápna) a 203 (prohrajte si spodní prádlo).

Pro párty s přáteli: 313 (Rita Rouge), 315 (královna kol) nebo 613 (Midnight rendezvous).

V každém případě, z obrovské palety odstínů si určitě vyberete nejlepší volbu pro konkrétní příležitost nebo událost.

"Super Gel". Mnoho žen již dávno přešlo na gel-lacs, protože jsou velmi vytrvalé, nevyžadují pravidelné překreslování a trvají téměř měsíc. Ale ne každý chce doma pohrávat s časově náročným procesem, sušení ve lampě a po odstranění gelu.Značka nabízí alternativní gelovou volbu, která není o nic horší než ta, která vyžaduje ultrafialovou lampu.

"Super Gel" je prezentován v různých odstínech, mezi kterými si určitě vyberete vlastní. Tento nástroj schne stejně jako běžný lak a odstraňuje se běžným odstraňovačem laku na nehty.

K tomuto laku vás dlouhodobě potěšíte, použijte následující jednoduché schéma aplikace:

 • V první fázi používat barevný gelový lesk, nechte ho uschnout.
 • Použít druhá vrstva.
 • Ve třetí fázi zajistěte vše vrchní nátěr (top) "Super Gel" od firmy Rimmel.

UV lampa při sušení není použita. Výrobce s řádnou aplikací slibuje odolnost až dva týdny.

Nezapomeňte se podívat na deset nádherných variant odstínů tohoto gelu polské od slavného Kate Moss.

Vynikající akvizicí může být mini souprava, která obsahuje gelový polštář a vrchní nátěr. Najdete ho v mnoha online kosmetických obchodech.

Lucky Rimmel "Salon Pro" ve složení s unikátní složkou Lycra pomůže udržet měsíček po dobu až deseti dnů a bohaté barvy potěší i ty nejnáročnější. Nezapomeňte se podívat na světle růžovou verzi "Salon Pro" ve stínu 286.

Výuka krásy: francouzština

Abychom se vyhnuli rutinním a monotónním měsíčkům, doporučujeme Vám diverzifikovat svou manikúru s poměrně jednoduchými technikami, které vám nedávají spoustu problémů a výsledek nebude o nic horší než výsledek salónu.

Pro tuto techniku ​​je třeba zvolit pouze dvě barvy laků, stejně jako nákupní šablony pro nehty. K provedení této manikúry postupujte podle následujících pokynů:

 • Na již připravených, loupaných a uložených měsíčcích použít hlavní barvu které jste si vybrali. Můžete použít jasné nebo zcela transparentní. Nechte je uschnout.
 • Další lepící šablony ke špičkám měsíčku je nejčastěji ponechána hrana 2-4 mm, v závislosti na délce měsíčku.
 • Teď vybarvíme špičky nehtů jinou barvou bez překročení hranic šablon. V případě potřeby naneste druhou vrstvu.
 • Odstraňte šablony.
 • Dokončete to horní kryt.
 • Všechny chyby jsou odstraněny pomocí odstraňovače laků na nehty.

Následující odstíny laků mohou být výbornými možnostmi pro vytvoření barevného francouzského nátěru:

 • Černá a bílá gama, "60 sekund" 703 (White hot love) a 800 (Black out).
 • "60 Sekund" v modrých odstínech, 853 (Polštářový rozhovor) a 823 (Blindfold me blue).

Kromě toho nezapomeňte uvést fantazii a vybrat si nejrůznější odstíny také ze série gelových laků.

Recenze

Mnoho zástupců spravedlivého sexu má poněkud protichůdné recenze o použití různých laků od Rimmel. Velmi často existují jak pozitivní, tak negativní názory, nebo smíšené, když kupující neví, zda tento výrobek koupit znovu nebo ne.

Pokud jde o seriál "60 Sekund", dámy říkají, že již první den aplikace si všimnou štípání podél hrany nehtu a někdy i malých trhlin. Ale suché, jak bylo řečeno, rychle. Každý mluví jinak o vytrvalosti. Pokud děláte spoustu domácích prací, nehty svítí maximálně jeden den. Mnoho žen pozitivně ocení pohodlný široký kartáč, díky kterému můžete lak rovnoměrně rozdělit na nehet. Pro některé, laky "žít" na celý týden. Snad vše záleží na péči o ně, mytí nádobí rukavicemi.

Pokud jde o možnost gel, je považován za úspěšnější než obvyklý lak "60 sekund". Ženy říkají, že v přítomnosti i nehtů, tento gel polský opravdu trvá až dva týdny, zejména pokud ji opravit s povlakem této značky. Také potěšena a poměrně nízká cena za dobrou kvalitu.

Záleží jen na vás, abyste si od této značky pořídili laky nebo se vydali na manikúru. Ale v nepřítomnosti dostatečného času musíme často malovat nehty doma a někdy chceme experimentovat.

Testování nových produktů od firmy Rimmel si můžete prohlédnout ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky