Výživný krém na obličej LibreDerm "Aevit"

Výživný krém na obličej LibreDerm Aevit

S věkem stále více potřebuje doplnění vitamínu. V ideálním případě vše potřebné vstupuje do našeho těla, a to nejen zevnitř, ale také zvenčí. Výživný krém na obličej LibreDerm "Aevit" slibuje, že odstraní suchost a nasytí pokožku prospěšnými látkami.

Kosmetické řady

Ruská značka LibreDerm uvádí na trh řadu kosmetických přípravků, včetně produktové řady Aevit.. Obsahuje asi tucet předmětů, mezi nimi - prostředky pro praní, obličej, ruce a nehty krémy, prostředky pro péči o pleť kolem očí, hygienické rtěnky, výživný olej, šampon a obličejovou masku.

Charakteristickým znakem jsou aktivní vitaminy A a E, které jsou obsaženy v kompozici.

Tyto dva vitamíny jsou právem považovány za „vitamíny krásy“. Retinol (vitamin A) je zodpovědný za:

 • Proces obnovy kožních buněk. Díky své struktuře tato látka proniká hluboko do buněk a stimuluje růst nových.
 • Obnovení hladiny elastinu a kolagenu - zvyšuje pružnost.

Vitamin E:

 • Přírodní antioxidant. Zabraňuje působení volných radikálů.
 • Zpomaluje proces stárnutí kůže, zlepšuje hydrobalance.

Kromě toho v synergii oba vitamíny aplikované na kůži:

 • Posílit místní imunitu;
 • boj proti patogenním mikroorganismům;
 • vybělení kůže, zesvětlení pih a stárnutí;
 • úzké póry, hojí akné;
 • chránit před škodlivými účinky životního prostředí.

Je známo, že tokoferol (vitamin E) pomáhá tělu vstřebat jiné látky šetrné k pokožce - zinek a selen. A stále - bez vitamínu E, prakticky není získán ... vitamín A! Proto je jejich spojení do jedné láhve více než logické.

Složení krému "Aevit" zahrnuje vodu, různé chemikálie, které vám umožní získat správnou strukturu, alkoholy, výtažky z rozmarýnu, malin a plevelů a vitamínů A a E.

Série Aevit si můžete zakoupit v lékárenských řetězcích po celém Rusku, v některých kosmetických prodejnách, v místech s jednou značkou nebo na oficiálních stránkách.

K obleku

Specialisté společnosti Libre Derm umístí tento nástroj jako intenzivní živinu a nasycený vitamíny. V ideálním případě je vhodný pro zralou a v důsledku toho i trochu suchou pokožku. Kosmetička jej doporučuje pro péči o pleť pro ženy starší 30 let. Může být použit jako doplňková výživa pro pokožku bez omezení věku.

V řadě "Aevit" žádný denní a noční krémy. Pokud je kůže suchá, lék lze aplikovat ráno a večer. Pokud je kombinován, pak je nejlepší opustit Aevit na noc, jako Díky své husté struktuře vyživuje pokožku dobře při odpočinku.

V závislosti na typu pleti lze kombinovat s krémem ze série Vitamin E (hydratační, s antioxidačním účinkem), hydratačním krémem heřmánkového extraktu, pro velmi suchou pokožku nebo v zimě s krémem z řady Vitamin F.

Podle doporučení kosmetiček značky, "Aevit" lze snadno kombinovat s "silnými" anti-aging krémy LibreDerm - "kolagen" série nebo řady prostředků "Stem buněk hroznů."

Aplikujte ji po očištění pokožky ráno nebo večer po dobu 1-1,5 hodiny před spaním. Krém je k dispozici ve zkumavce o objemu 50 ml s dávkovačem, takže je velmi vhodné ji aplikovat. Podle recenzí, pro jednu aplikaci je dost 3-4 kliknutí. Krém je distribuován podél masážních linií obličeje až do úplného vstřebání.

Důležité doporučení od tvůrců krému: protože léčivo je nasyceno aktivními vitamíny, neměli byste ho používat neustále. Dostatečný příjem kurzu 1-2 měsíce ve stejném časovém intervalu. Poté můžete intenzivní kurz opakovat.

Pro kůži kolem očí

Intenzivní péče by nebyla úplná, kdyby krém nebyl společníkem ve formě prostředků pro péči o tenkou a citlivou pokožku očních víček. V řadě „Aevit“ je tento přípravek vedle uvedených vitaminů doplněn borůvkovým extraktem, který je známý svým vysokým obsahem vitamínů C, PP, B2.

Kromě toho komplex zahrnuje proteiny. Jsou to:

 • zdržuje tvorbu nových vrásek;
 • zpevnit a zjemnit pokožku;
 • zahájit aktivní regeneraci buněk.

Jako výsledek, výrobce slibuje komplexní péči o pleť očních víček: zvlhčující, zbavit se opuchu a tmavé kruhy. Pravidelné používání by mělo vyhladit mimické vrásky a zabránit vzniku nových.

Odborníci LibreDerm doporučují aplikaci aplikovat ráno a večer (nejpozději několik hodin před spaním). 3 - 4 kapky krému se vytlačují z trubičky s tenkým nosem přímo pod očima. Pak jemně hladil prsty do kůže.

Vzhledem k tomu, že bude nutné užívat lék ve velmi citlivé oblasti, důrazně se doporučuje provést test na alergie v předstihu - můžete požádat testera v lékárně a aplikovat ji na kůži předloktí.

Tento nástroj pro oční víčka lze také kombinovat s jakoukoli jinou péčí o LibreDerm. Doporučuje se zejména majitelům tenké, průhledné kůže pod očima, náchylné k vzhledu tmavých kruhů a "sáčků". 10-15 minut po aplikaci tohoto léku lze aplikovat korektor nebo tonální základ.

Zákazníci tento produkt velmi oceňují. Podle recenzí, lék je levná, konzumovaná střídmě, má příjemnou texturu a lahodnou chuť bobule.

Dokonale zvládá hydrataci očních víček, zlepšuje jejich barvu, eliminuje ochabnutí.

Nicméně, to není boj proti vráskám, tak to nepište do řady anti-aging produktů. Je vhodnější pro denní hydratační péči. Mnoho zákazníků věří, že tento nástroj pro zimu nebo podzim je velmi hustá textura a silný zápach.

Recenze

Zákaznická zpětná vazba na tento produkt je tak protichůdná, že má smysl zkoumat všechny z nich bod po bodu, aby bylo možné najít pravdu.

 • Balení. Srovnáme-li „Aevit“ s ostatními krémy LibreDerm, zákazníci si všimnou levnějších obalů. Cena smetany je však více než demokratická.

Lék je balen v plastové láhvi a jednoduché kartonové krabici bez dodatečných investic - všechny informace jsou uvedeny zvenčí. Nádoba má dávkovač.

Dávkovač je vhodný pro hospodárné a hygienické použití smetany. Po určité době je uzávěr ucpaný a krém přestane krmit. Musíme celý systém rozvinout a smetanový krém vzít přímo z nádoby. Samotná láhev je navíc neprůhledná: není jasné, kolik peněz zbývá.

 • Složení. "Aevit" neobsahuje parabeny - to je hmatatelné plus. Kompozice obsahuje přírodní výtažky z rozmarýnu, plevele a maliny. Ale přirozenost řady složek vyvolává otázky. Zejména se používá syntetický analog jojobového oleje, známý pro své nutriční vlastnosti. Existuje mnoho krémů na trhu ve střední cenové kategorii, které obsahují přírodní jojobový olej.

Také ve složení "zaznamenaného" glycerylstearátu - není příliš užitečná složka, která může dehydratovat kožní buňky.

Retinol a tokoferol (vitamíny A a E) jsou uvedeny na posledním místě, což ukazuje jejich nízkou koncentraci.

 • Výživa kůže. Většina dívek souhlasí, že "Aevit" není výživný, ale hydratační krém. Pro intenzivní výživu má velmi lehkou texturu. Kromě toho se nemůže vyrovnat s vážným loupání a zarudnutí.

Jako živina je vhodná pouze pro majitele normální pleti, kteří necítí konstantní suchost obličeje.

 • Proti stárnutí. Přítomnost dvou „krásných vitamínů“ umožňuje výrobci napsat na slogan takový slogan, ale jen málo z nich vidělo tento efekt.Vrásky zůstávají na místě, účinek na tón pleti je slabý.

Kromě toho výrobce nedoporučuje používat nástroj déle než 1-2 měsíce v řadě, takže bude obtížné vidět účinek dlouhodobého používání.

 • Regenerační akce. Léčení ran a známek z pupínků na pozadí používání "Aevita" probíhá stejným tempem. Nicméně, kůže vypadá svěží, zdravá, dobře upravená.
 • Chování během dne. Dívky, které tento výrobek použily, tvrdí, že se Aevit rychle vstřebává a na obličeji nezanechává žádné stopy. Někteří lidé to považují za nespornou výhodu během dne produkt sám o sobě nepamatuje a umožňuje pokožce „dýchat“. Jiní by si přáli, aby byl účinek po celý den.

To je další potvrzení, že tento lék není vhodný pro ty, kteří mají příliš suchou pokožku.

 • Základní make-up. Jako základní vrstva pro aplikaci tonálních prostředků je krém velmi vhodný. Nehýbá se na tváři a neupchává póry.

Obecně platí, že existuje více pozitivních recenzí o „Aevita“ než negativních.

Zákazníci však souhlasí s tím, že obal má příliš mnoho slibů. Krém je spíše vhodný pro kategorii jednoduchých, ale kvalitních produktů péče, než pro prostředky "speciálního účelu". Je vhodný i pro ty, kteří nemají vážné kožní problémy a neočekávají wow-efekt za málo peněz.

Přehled o výživném krému AEVIT LIBRE DERM se můžete podívat na následující video

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky