Krém LibreDerm s kyselinou hyaluronovou

Krém LibreDerm s kyselinou hyaluronovou

Pokud jde o látku, jako je kyselina hyaluronová, neplette ji, věřte, že tato složka je kyselina v obvyklém smyslu slova. Ve skutečnosti se jedná o silný zvlhčovač, nazývaný také složka zadržující vlhkost, která činí pokožku pružnou, mladistvou a hydratovanou.

Kyselina hyaluronová je přirozeným uhlohydrátem v lidském těle. Je přítomen ve velkých množstvích v intervalech mezi buňkami epidermis, kde poskytuje vlhkost, poskytuje turgor a pružnost kůže.

Kůže dítěte vždy vypadá příjemně a pružně, důvodem je to, že děti se rodí s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové v kůži, je to ona, která si drží baculatou a hladkou. Bohužel časem naše tělo produkuje méně a méně. Zvláště znatelné snížení jeho množství v kůži s věkem, zejména po 40 letech, což je důvod, proč epidermis vyžaduje další hydrataci.

V současné době jsou velmi oblíbené produkty péče o pleť obsahující tuto složku. Jedním z těchto léků je nejnovější ruský krém LibreDerm s kyselinou hyaluronovou, což je zcela domácí vývoj.

Vlastnosti

Podle výrobce se tento krém odlišuje těmito vlastnostmi jako:

 1. Možnost použití na kůži různých typůod suché po mastnou. Taková univerzálnost potěší zejména majitele kombinované kůže obličeje, kteří obvykle musejí současně používat dvě ošetření.
 2. Vhodné pro osoby s citlivou pokožkou.náchylné k zarudnutí, podráždění a zánětu.
 3. Současně lze použít k péči o tenkou a jemnou pokožku. na místech v blízkosti očí, čímž nahradí specializovaný krém pro tyto jedinečné fragmenty obličeje.
 4. Doporučeno pro péči o pleť krku. a výstřih.
 5. Univerzální, lze použít jako noční krém, ale také se ukazuje dobře jako krém pro denní péči o pleť a jako základ pro make-up.
 6. Efektivní při použití ženami a dívkami různého věku.od 18 let.

Shrnutím těchto tvrzení můžeme dospět k závěru o multifunkčním a působivém rozsahu účinků tohoto kosmetického přípravku.

Užitečné vlastnosti

Krém LibreDerm s kyselinou hyaluronovou je v prodeji po dlouhou dobu, takže můžete najít dostatečný počet recenzí, které vypráví o jeho vlastnostech.

Většina zákazníků píše, že jsou spokojeni s konzistencí a nasákavostí tohoto krému. Poznamenávají, že má lehkou texturu, která po něm nezanechává mastný lesk, rohože a skryje nerovnosti, ale nevytváří filmový nebo maskový efekt.

Po aplikaci, po cca 15 minutách, se zvyšuje hladkost a pružnost pokožky, zlepšuje se její tón a obličej dostává svěží vzhled.

Po 15 minutách se zcela vstřebává a odstraňuje pocit sucha na obličeji, což potvrzuje jeho zvlhčující účinek. To je obzvláště dobré pro kůži, která je vysušena jižním horkým sluncem, jak se často stává po dovolené.

Všichni zákazníci, jako je přítomnost dávkovače na lahvi, to vám umožní ekonomicky používat obsah, ale stále spotřeba smetany se zdá příliš rychle na mnoho, a to zejména při použití na krku a dekoltu.

Na čele a pod očima dochází k vyhlazení drobných vrásek na obličeji. To se však děje u relativně mladých dívek, jejichž vrásky se začínají objevovat.

Vůně má neutrální, téměř nepostřehnutelnou na kůži, sotva znatelnou měkkou vůní.

Mezi nepříjemné vlastnosti patří skutečnost, že podle hodnocení, po několika týdnech užívání pro majitele mastné pleti, to může způsobit vzhled černých skvrn a dokonce i pupínků, které přímo spojují se zvýšenými komedony některých složek tohoto léku.

Složení

Na obalu jakéhokoliv kosmetického přípravku bylo uvedeno jeho složení, někdy je napsáno výhradně v angličtině nebo latině. V případě smetany LibreDerm, která se vyrábí výhradně v Rusku, jsou však některé složky uvedeny v ruštině, což spotřebiteli usnadňuje porozumění.

V souladu s mezinárodními standardy jsou složky uvedeny v sestupném pořadí, počínaje složkou, která tvoří největší podíl v procentech.

Není proto divu, že na prvním místě v seznamu složek smetany LibreDerm je taková složka jako demineralizovaná voda. Termín "demineralizovaný" znamená, že voda, která je součástí krému, je prostá všech solí, což je činí velmi měkkým. Tato kvalita vody se obvykle používá k výrobě léčiv.

Další položka je olej z kamélie. První sdružení, ke kterému dochází, když je název tohoto oleje spojen s houbami - houby. Ale to není absolutní případ. Zázvor, jehož semena přijímají olej, je rostlina křížovité rodiny, rostoucí na východě Evropy, na Sibiři a v jihovýchodní Asii; Další název pro olej z velbloudů je „německý sezam“ nebo „sezam“.

Olej zázvoru má vysoké procento mastných polynenasycených kyselin (více než 60%); minerály, jako je hořčík a fytosteroly. Vlastnosti tohoto produktu, hojení ran, anti-baktericidní a protinádorové účinky jsou plně přeneseny do prostředků, ve kterých jsou přítomny.

Přítomnost oleje z velbloudů ve druhé pozici mezi složkami krému ukazuje jeho vysoké procento.

Zavolal lék "Sensiderm B"na třetím místě se jedná o emolentní komplex vyvinutý ruskou výzkumnou a výrobní společností Teresa-inter. Změkčovadlo je léčivá látka, která na povrchu kůže vytváří film a zabraňuje tak odpařování vlhkosti a udržuje ji v horních vrstvách epidermy.

Pokud se podíváte podrobněji, složení komplexu "Sensiderm B»Zahrnuje syntetická a přírodní zahušťovadla (cetearyl-oktanoát a triglyceridy kaprin-kaprylové kyseliny), alkohol (isopropylmyristát) a minerální oleje přímo přidávané do kosmetických prostředků, aby se zabránilo oxidačním procesům.

Látka na dalším místě je absorbent a zahušťovadloširoce používán při výrobě dětského zboží (polyakrylát sodný).

Dimethicone je silikon syntetického původu, široce používaný v kosmetologii pro zlepšení skluzu, ale je schopen „ucpat“ póry a způsobit alergie.

Fenoxyethanol je antiseptikum, nedává smetanu, aby zkazil, ethylhexylglycerol - stabilizátor a konzervační prostředek. Oba jsou široce používány v kosmetických přípravcích známých zahraničních firem.

Nejmenší množství, soudě podle umístění v seznamu složek, jako součást smetany bere přímo kyselina hyaluronová. Je obtížné posoudit, jaký druh objemového množství by měl tuto složku v kompozici zaujmout, zejména proto, že podobné je v některých populárních evropských značkách. Například obal slavného pleťového krému Lancome "Visionnaire Creme Multi-Correctrice Fondamentale" neindikuje kyselinu hyaluronovou ve svém složení vůbec, je uveden pouze v anotaci.

Místo výrobce LibreDerm uvedlo, že krém obsahuje kyselinu hyaluronovou ve formě tří různých frakcí:

 • Vysoká molekulová hmotnost Kyselina hyaluronová působí na povrchu kůže, její poměrně velké molekuly nejsou schopny proniknout hluboko do epidermy.

Tvoří tenký prchavý film, který je další bariérou odpařování vlhkosti z kůže, zvyšuje obsah vody v ní a zvyšuje absorpci dalších složek krému do kůže;

 • Možnosti střední a nízké molekulové hmotnosti kyselina hyaluronová vytvořená v procesu štěpení standardních molekul. Tato kyselina proniká do pokožky a začíná přitahovat vodu z kapilár, čímž jí saturuje buňky hluboko uvnitř kůže. Tento efekt vysvětluje zvýšení elasticity, pleti obličeje a omlazení.

Silné a slabé stránky

Když se poprvé setkáte s tímto krémem, zákazníci věnují pozornost balení a designu láhve. Každý, bez výjimky, jako vzhled láhve, její ušlechtilý a atraktivní design. Skutečnost, že krém LibreDerm je vybaven dávkovačem, je nepochybnou výhodou, díky čemuž se do láhve nedostane prach, kompozice neoxiduje a zachovává si své vlastnosti déle. Nápis v souladu s požadavky GOST odkazuje na provedení láhve, jak je uvedeno na oficiálních stránkách výrobce.

Konzistence krému je také známa jako jeho nesporná výhoda: produkt není těžký, vypadá jako gel, je vstřebáván stejně rychle a na suché kůži tváří v T-zóně, která má mnoho lidí příliš mnoho tuku.

Netrvá dlouho a počkejte, až se krém zcela vstřebá, což je obzvláště vhodné při jeho použití jako základ pro make-up. Hydratační, který se po aplikaci na pokožku cítí, ovlivňuje vymizení pocitu těsnosti a nepřítomnost olupování na povrchu kůže.

Při použití dochází ke snížení zarudnutí kůže, které je zároveň hladší a hladší. Malé vrásky jsou na obličeji nerozeznatelné.

Krém voní téměř nic, maximum je jemná, jemná vůně dětského mýdla. Neexistují žádná barviva a parfémy.

Mezi nevýhody patří zprávy o nízké účinnosti tohoto krému pro použití v zimním období. Svědčí o tom mnoho zákazníků, kteří zdůrazňují, že v létě krém dokonale zvládá funkci hydratace. Vysvětlení této skutečnosti je poněkud triviální: ve smetaně jsou molekuly vody, které při mrazu jen mrazí, což je důvod, proč se nedoporučuje používat jako prostředek pro zimní make-up.

Také mínus lze nazvat skutečností, že neexistuje žádný kumulativní účinek.

Kůže po selhání používání tohoto nástroje rychle ztrácí nabytý lesk, i když takovou poznámku lze adresovat výrobcům téměř každého krému s kyselinou hyaluronovou.

Jakmile přestanou používat - kůže se vrátí do původního stavu. Důvod této akce spočívá v povaze samotné účinné látky: hyaluronových molekul. Přivádí se zvenčí, může existovat pouze dva dny hluboko v epidermis, pak se rozpouští pod vlivem fagocytárních buněk.

Nevýhody zahrnují nepřítomnost složek v krémě LibreDerm, které jsou SPF-filtry a jsou schopny chránit pokožku před škodlivými účinky slunečního světla.

Odrůdy

Řada krémů LibreDerm je navržena tak, aby splňovala požadavky na péči o všechny oblasti pleti, takže každá žena si může vybrat výrobek podle svých preferencí.

Vhodné pro obličej a krk Librederm krém na obličej s kyselinou hyaluronovou.

Pro tělo je k dispozici hydratační, lehký, hyaluronický tělový krém LibreDermkterý se používá k aplikaci na tělo po koupeli nebo sprše.

Pro rty - Hydratační gel LibreDerm "Aevit", který se doporučuje aplikovat na rty před spaním.

Pro kůži kolem očí a očních víček se vyrábí celá řada různých krémů a séra:

 1. Balzám, včetně rostlinných kmenových buněk;
 2. Krém s vitaminem aevit a borůvkovým extraktem;
 3. Krém určený pro pokožku kolem očí obsahující kyselinu hyaluronovou;
 4. Krém určený pro pokožku kolem očí s extraktem chrpy;
 5. Kolagenový krém proti stárnutí pro udržení kontury očí;
 6. Krém s vitaminem E pro kůži kolem očí.

Pravidla použití

Krém pro péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu, podle nápisu na obalu, se aplikuje na suchou, předčištěnou pokožku. Používá se jak jako prostředek stažení, tak jako základ pro make-up. V následné aplikaci make-upu, musíte dát krém zcela vstřebává, ale to obvykle netrvá dlouho.

Při aplikaci před spaním vám kosmetologové doporučují, abyste to udělali alespoň 30 minut před spaním, protože jinak je možné ráno dostat lehce nabobtnalý obličej.

S ohledem na hodnocení spotřebitelů je vhodné doporučit, aby byl produkt aplikován na mírně vlhkou pokožku, což přispěje k jeho hospodárnější distribuci.

Recenze

Kosmetické výrobky značky, zejména obličejový a pleťový krém s kyselinou hyaluronovou, mají velký zájem mezi zákazníky všech věkových kategorií, stejně jako kosmetologové a lékaři.

V mnoha ohledech je to díky zpětné vazbě od spotřebitelů, kteří testovali účinek tohoto krému na kůži. Tento nástroj je na trhu již více než rok, tentokrát je dostačující k tomu, aby byl testován značným počtem vybíravých a přemýšlivých žen, které se používají ke sledování stavu kůže.

Je třeba poznamenat, že to je na tomto krému, že je největší počet odpovědí, a téměř každý z nich potvrzuje účinnost jeho použití jako hydratační krém.

Kupující poznamenávají, že výrobce smetany nedělá žádné zvlášť atraktivní sliby, například nezaručuje znatelné vyhlazení vrásek. Ale skutečnost, že se kůže změní k lepšímu a bude se cítit hydratovaná a více tónovaná, reklama neklame.

Za zmínku stojí následující stanoviska:

 1. Tento krém je považován za minimální v přítomnosti chemických složek ve srovnání s podobnými produkty, které neobsahují barviva a parfémové kompozice;
 2. Při aplikaci kolem očí nedochází k podráždění sliznic, což se často stává u jiných obličejových krémů;
 3. Výsledek je viditelný v zrcadle, jiní také zaznamenávají pozitivní změny;
 4. Vhodné jak pro mladé, tak i staré, mohou být nazývány darem pro kůži jakéhokoliv věku, používají ji jak mladé dívky ve věku 25 let, tak jejich matky, které jsou mnohem starší;
 5. Při použití jako make-up základny, póry nejsou ucpané, make-up je snazší omýt ve večerních hodinách;
 6. Při pravidelném používání se pokožka cítí lépe.

Existuje určitý počet dívek zklamaných tímto krémem, jejich názory jsou následující:

 1. Pokožka stále postrádala vlhkost, po krátkém čase si holky přejí použít něco jiného;
 2. To může jen zvlhčit kůži, ale ne více;
 3. Samotná kyselina hyaluronová;
 4. Vysychá pokožku kolem rtů, po použití vyrážek a podráždění.

Zajímavostí je, že v komentářích k tak nespokojeným revizím vznikají celé spory a mnozí z nich okamžitě vypráví o své úspěšné zkušenosti s používáním tohoto nástroje.

Stojí za to říci, že existuje jen málo neuspokojivých recenzí, obecně platí, že zákazníci kladně hodnotí krém LibreDerm s kyselinou hyaluronovou a doporučují jej pro použití, přičemž si všimnou, že každá žena sama by měla vyzkoušet svou činnost pro srovnání a porozumění.

Zdravotnická komunita zachází s tímto vývojem ruskými vědci ve dvou směrech a uznává, že existují případy alergických reakcí na tento krém, ale jsou v normálním rozmezí a patří k individuální intoleranci složek. Aby se tomu zabránilo, kosmetologové doporučují testování sondy před nákupem.

Existují spory o množství nejúčinnějších složek léčiva, kyseliny hyaluronové, která je uvedena na posledním místě.Vzhledem k tomu, že výrobce neposkytuje žádné další informace o jeho obsahu, pochybnosti se zdají být v daném krému v koncentracích požadovaných pro terapeutický účinek.

Lékařští kosmetologové také komentují nedostatek informací o vlastnostech molekulární struktury kyseliny hyaluronové, která je součástí přípravku, zejména velikost molekul není uvedena, na které stupeň pronikání nízkomolekulární HA do hlubokých vrstev epidermis

Také pochybnosti jsou vyjádřeny o ceně smetany, která je výrazně nižší než její zahraniční protějšky. To je dáno tím, že výroba kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností vyžaduje značný výkon, což je velmi nákladný proces. Proto jsou farmakologové a kosmetologové zmateni, jak se výrobci smetany LibreDerm podaří udržet cenu svého výrobku na tak nízké úrovni, ve které existuje taková drahá složka jako kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností. Pro srovnání, podobné výrobky známých evropských značek jsou několikrát dražší.

Kupující jsou s cenou docela spokojeni: věří, že poměr ceny a kvality v tomto případě lze nazvat úspěšným.

Pokud jde o srovnání s cenami podobných krémů od zahraničních výrobců, je třeba poznamenat, že pro ruského spotřebitele jsou to značné peníze, které ne každá žena může na smetanu utratit.

V recenzích je věnována zvláštní pozornost mimořádně úspěšnému a atraktivnímu designu obalu, přítomnosti dobře fungujícího dávkovače a možnosti jeho vyjmutí z láhve, aby se získal zbývající krém.

Způsobuje důvěru v kvalitu výrobku a skutečnost, že se tento krém prodává výhradně v lékárnách, za všech podmínek skladování a přepravy.

Více o kosmetice LibreDerm se dozvíte z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky