Garnier Anti-Aging krémy

 Garnier Anti-Aging krémy

Žena chce vždy vypadat mladá a krásná. Ale s věkem ne všichni uspějí. První známky vadnutí jsou viditelné na obličeji a krku (vrásky, suchost, stáří). Každý chce prodloužit mladost, aby kůže zůstala mladá, zdravá a napnutá. To může pomoci proti stárnutí krém Garnier.

Přečtěte si více o krémech proti stárnutí Garnier v dalším videu.

Z jakého věku se má uplatnit

Existuje mnoho takových nástrojů. Většina žen je začne užívat po 40 letech. Změny však začínají ještě dříve, když se objeví suchost, klesá elasticita, snižuje se tón pleti. Před nákupem anti-age kosmetiky, měli byste se poradit s dermatologem nebo kosmetologem. Předispozice ke stárnutí se nemusí shodovat s biologickým věkem.

Jakýkoliv problém je snazší předcházet, než řešit, proto je v závislosti na věku, charakteristikách a citlivosti možné použít lék proti stárnutí od 30 let.

Vlastnosti

Francouzská kosmetická značka Garnier začala svou činnost na počátku 20. století ve Francii. V současné době je velmi žádaná rozpočtová kosmetika společnosti. Vyznačuje se svým složením, kvalitou, designem. Můžete si vybrat nástroje pro jakýkoliv typ pleti, věk a potřeby. Vlastnosti kosmetiky Garnier, která je testována a nevyvolává alergie, je vyvinuta pro všechny problémy související s věkem.

Složení produktů této společnosti zahrnuje citrusový extrakt, heřmánek, brusinky, jablka, stejně jako včelí mléko, propolis, přírodní med, přírodní a éterické oleje.

Druhy věkových krémů

Proti stárnutí krém Garnier, který je rozdělen do věkových skupin, pomůže v boji proti stárnutí obličeje a krku:

 • "Zářící mládež 25+" na bázi kofeinu a bílkovin zvlhčuje a tóny.
 • "Ochrana proti vráskám 35+", který obsahuje přírodní čajový extrakt, napíná pokožku a zabraňuje vzniku nových vrásek.
 • "Aktivní zvedání 45+" s utahujícím účinkem pro zralou pleť z přírodního oleje z rakytníku.
 • "Intenzivní omlazení 55+" pomáhá utáhnout kůži rýžovým extraktem s přírodními oleji v kompozici.
 • "Ultra-lifting" - velmi účinný krém pro vyhlazení hlubokých vrásek, pomáhá stimulovat metabolické procesy, obsahuje rostlinné složky.

Každý typ krémů proti stárnutí zahrnuje denní, noční a oční krém.

Transformační péče

Dobrý lék proti stárnutí by měl fungovat několika způsoby. Proto, výběr takového nástroje, je nutné věnovat pozornost ne na radu přítelkyň, ale na složení, s vědomím působení složek. Tento krém je "Magická péče»Poskytování integrovaného přístupu. Struktura tohoto krému se skládá ze sedmi účinných látek, které bojují s příznaky stárnutí a působí s tonizujícím účinkem. Chráněno 8 patenty, dlouhodobě udržuje dosažený výsledek. Je to velmi ekonomické a praktické.

Složení tohoto krému zahrnuje:

 • C a Pro-Retinol - snížit vrásky,
 • B5 a lipohydrokyseliny - dodají pleti zdravý zářivý vzhled,
 • Peptidy - dodává omlazující utahovací účinek,
 • B3 - bojuje proti pigmentaci,
 • Zázvor - odstíny.

Rozdíl spočívá v tom, že je vhodný pro všechny typy krytů.

Vzhledem ke skutečnosti, že konstrukce obsahuje speciální mikroprocesory, není nutné upravovat tón na barvu pleti. Krém bílý, ale začíná působit pouze v kontaktu. Při aplikaci na obličej je spotřeba minimální, protože obal má ekonomický dávkovač.

Opalovací krém

Nejprodávanější ženy s problematickým a kombinovaným derma jsou proti stárnutí BB opalovací krém, který skrývá své vady.

Obsahuje:

 • Proxylan,
 • Oleje,
 • Minerální pigmenty,
 • Foto filtry SPF-15.

To vám umožní bojovat nejen vrásky, ale také vyrovnat tón pleti, hydratovat, naplnit živinami, chránit před slunečními paprsky, které přispívají ke stárnutí kůže. Používá se jako denní krém.

Ultra-zvedání

Speciální série "Ultra-lifting" se skládá z komplexní denní a noční péče o zralou pleť. Doporučuje se používat v kombinaci s denním a nočním sérem (dva v jednom). Extrakt zázvoru, kyselina ANA, olej ze semen sladké třešně, které jsou součástí všech krémů této řady, vyhlazují vrásky, obnovují pokožku zvenčí i zevnitř.

Tipy pro krásu

Tento nástroj nejen vyhlazuje vrásky, ale také vyživuje a hydratuje. Pro zralou pleť, kosmetologové radí používat barevnou kosmetiku s opalovacím krémem faktor SPF 15 až 30. Před použitím anti-aging kosmetiky, měli byste zvlhčit obličej s krémy různých textur v závislosti na ročním období. Neměli byste dostat drahé inzerované anti-aging kosmetiku, může to být falešný. Kůže má schopnost si zvyknout na použitý výrobek, a proto k zajištění omlazujícího účinku musí být pravidelně měněna. Způsob aplikace je jednoduchý: naneste malé množství na očištěnou pokožku. Pro lepší vstřebání je třeba masírovat obličej pomocí vycpávek prstů.

Více o složení krému Garnier se dozvíte v následujícím videu.

Recenze

Většina žen Tento výrobek milujte pro svou jemnou texturu, vyrovnání vlastností, matnou jemnou strukturu, dobrou absorpci, příjemnou vůni. Tón obličeje se stává hladší, kůže se stává hladší. Ale pro ženy s bledou srstí, když aplikuje krém, objeví se nažloutlý odstín. V tomto případě se doporučuje aplikovat menší množství a je lepší ho řídit. Omlazující účinek se systematickým užíváním lze pozorovat po určité době. Obzvláště spokojeni s cenou krému.

To naznačuje, že byste neměli utrácet peníze za drahé kosmetiky, pokud to může pomoci a rozpočet.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky