Antioxidační krém LibreDerm

Antioxidační krém LibreDerm

Kosmetika LibreDerm je výsledkem činnosti ruských specialistů a je zařazena do kategorie péče. Produkty této společnosti se objevily poměrně nedávno na pultech obchodů, ale již získaly přízeň a sympatie mnoha žen.

Navzdory mládí již společnost vydala několik sérií kosmetických přípravků různých akcí. Dnes hovoříme o kolekci s vitaminem E.

Kosmetika obohacená tímto vitaminem urychluje regenerační procesy, zpomaluje přirozené procesy stárnutí, nasycuje pokožku prospěšnými látkami a zadržuje vlhkost uvnitř buněk.

Vlastnosti

Krém a další prostředky přípravku LibreDerm s vitamínem E zlepšují celkový stav pokožky, dávají obličeji dokonalejší vzhled a saturují buňky kyslíkem. Kromě toho je prokázáno, že krém v této sérii - vynikající antioxidanty. Tato kosmetika má protizánětlivý a zklidňující účinek, jakož i ochrannou bariéru proti negativním účinkům ultrafialových paprsků.

Někteří uživatelé produktů této společnosti zaznamenali účinnost krémů na obličej s vitamínem E: eliminují nadměrné pigmentace, pomáhají snižovat a při dlouhodobém užívání mohou zcela zmizet pihy.

Druhy

Pro obličej

V této sérii, několik nástrojů různých akcí a účelů. K dispozici je krém nejen pro obličej, ale i pro tělo, péče o ruce a citlivou pokožku kolem očí. Zvažte každý z nich podrobněji:

  • LibreDerm Antioxidační krém na obličej má účinek hojení ran a přispívá k obnově poškozené kůže na buněčné úrovni. Rychle se vstřebává, aniž by zanechával nadměrný mastný a filmový efekt, což buňkám umožňuje dýchat.

Nástroj je vynikající základnou pro následnou úpravu, podporuje normální vodní bilanci. Díky dobře zvolené kompozici je výrobek univerzální, neobsahuje vůně a další složky, které způsobují alergie, a je vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Kyselina hyaluronová ve svém složení je známá svým omlazujícím účinkem.

Mnoho spotřebitelů pozoruje účinek po první aplikaci, ale pro stabilnější výsledek instrukce doporučuje používat krém.Vitamin péče“s výraznými vlastnostmi během několika týdnů.

Kolem očí

  • Antioxidant krém LibreDerm pro speciální péči kolem očí schopný se zbavit tmavých kruhů kolem očí. Velmi úsporný a dokonce i při každodenním používání jednoho balení je dost dlouho.

Textura je velmi lehká, dobře vstřebává. Po několika aplikacích mnoho žen zaznamenalo znatelné snížení hloubky mimických vrásek a tzv. „Nohy vrány“, které zradí věk. Kůže očních víček se napíná a stává se pružnější. Výrobek má hydratační účinek a dokonale změkčuje pokožku. Navzdory tomu, že pokyny uvádějí, že krém je schopen výrazně zpomalit přirozené vadnutí a obnovu buněk, nástroj je stále vhodnější pro mladší ženy.

Rychle se vyrovná s různými podráždění, zmírňuje otok a malé otoky.

Pro ruce

  • Antioxidační krém na ruce Při aplikaci tvoří na rukou neviditelný film, který je chrání před škodlivými účinky různých látek. Zmírňuje podráždění, má hojivý účinek, zvlhčuje a stará se. Vzhledem k absenci parabenů, různých barviv a silikonů, je výrobek zcela bezpečný a nezpůsobuje alergie.Pohodlné balení mini formátů se vejde i do malé dámské retikuly.

Tento výrobek je určen především pro suchou, drsnou a podrážděnou pokožku. Složení popsaných prostředků pro ruce zahrnuje květinové kompozice vyvinuté předními evropskými odborníky.

Sortiment produktů pro ruce je velmi různorodý. Od samotných jmen se může otáčet hlava. Pro ty, kteří milují bohaté orientální pikantní vůně, se vám může líbit "Arabský jasmín a jantar". Milovníci sladkých chutí jistě potěší "Seychelský kokos a santalové dřevo." A ti, kteří milují květinové motivy, si mohou vychutnat vůně. "Květ mandarinky a bílých růží". Pro milovníky čerstvosti výrobci nabízejí "Chinna strom a okurka."

Pro tělo

  • Tělový krém LibreDerm Je velmi účinný, když se používá v chladném období, kdy se vzduch vysouší z ohřívačů a baterií a kůže přestane dýchat pod mnoha vrstvami oblečení. I přes poměrně impozantní objem 200 ml je trubice poměrně kompaktní a lehká. Můžete si ji vzít s sebou do posilovny, kterou budete používat po posilovně nebo bazénu. Pro snadnou aplikaci je k dispozici speciální dávkovač, který vám umožní šetřit produkt.

Složení tohoto krému obsahuje přírodní složky.

Složení

  • Olej z pšeničných klíčků aktivně zvlhčuje pokožku, zmírňuje odlupování a má všeobecný pečující účinek. Kromě vitamínu E obsahuje olej z pšeničných klíčků vitamíny A, B a F. Olej přispívá k rozpadu tukových buněk, takže je často přidáván k masážním pomůckám. Posiluje také stěny kapilárních cév.
  • Broskvové máslo odstraňuje známky únavy, nasycuje buňky vlhkostí a různými vitamíny, uvolňuje podráždění, loupání a omlazuje pokožku. Dokonale zvlhčuje vrstvy pokožky a vyhlazuje je.
  • Přípravek obsahuje alantoin. Ve své přirozené formě se získává z naklíčených fazolí, kořenů kostivalu nebo z rýžových šupin. To může také být těžen chemicky. Je prokázáno, že složení a vlastnosti allantoninu se nemění v závislosti na způsobu jeho výroby. Odstraňuje horní keratinové částice, má změkčující účinek. Zrychluje proces zpřísnění různých poškození kůže a opravy tkání. Zpětná vazba od uživatelů tento efekt potvrzuje.

Navzdory olejům, které jsou jeho součástí, není konzistence tohoto kosmetického prostředku tuku a je poměrně rychle vstřebávána a zanechává za sebou sotva rozumné příjemné jemné aroma. V tomto případě nezůstanou stopy po oděvu po aplikaci.

Zvláštností tohoto výrobku je, že nemá kumulativní účinek, na rozdíl od obličejových a očních krémů. Proto je třeba neustále používat pokaždé po úpravě vody.

A teď video recenzi na antioxidant krém z Librederm pro jemnou pokožku kolem očí a další produkty této společnosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky