Proti stárnutí krém "Revitalift Laser" od L'Oreal

Anti-aging krém Revitalift Laser od firmy L'Oreal

Zdravý životní styl, množství čerstvého vzduchu, jídlo s přírodními produkty a zdravý spánek v dostatečném množství jsou hlavními složkami našeho zdraví a krásy. Ale obyvatelé velkých měst, často zbaveni těchto výhod. Den co den jsou vystaveni nepříznivým faktorům, jako je sluneční světlo, chladný vítr, prach, cigaretový kouř a stres pouze přidává palivo do ohně.

To vše nemůže odrážet vzhled a epidermis tváře trpí nejvíce ze všeho. Z tohoto důvodu ztrácí svůj tón a mohou se objevit vrásky. Vyzkoušejte novou krémovou společnost L'Oreal Paris - Revitalift Laser X3 Regenerující hlubokou péči. Poskytne vám náležitou ochranu a výživu a budete s výsledkem spokojeni.

Vlastnosti

L'Oreal Paris provedla rozsáhlý výzkum v oblasti omlazení pleti. Byly prováděny v laboratořích vysoce kvalifikovanými vědci. Dlouhodobá práce byla korunována úspěchem a veřejnosti byl představen inovativní výrobek - krém Revitalift Laser X3.

Níže můžete sledovat promo video pro tento krém.

Vzhledem k tomu, že laser byl vybrán jako měřítko pro výsledky anti-aging efektu krému, společnost nebyla omezena na jednu látku a byla vytvořena celá řada produktů proti stárnutí. L'Oreal Paris provedla rozsáhlý experiment s cílem porovnat účinnost zavedené linie proti stárnutí a procesu omlazování laserem. Experiment souhlasil s dobrovolnou účastí 50 žen.

Byly vytvořeny dvě divize. Ženy v první skupině provedly postup korekce laserových vrásek. Jak víte, laser částečně odstraňuje horní hrubozrnnou vrstvu epidermy, což způsobuje růst nových buněk. Jedná se o poněkud bolestivý zákrok, po kterém je nutný rehabilitační kurz. Ženy z druhé skupiny absolvovaly osmitýdenní kurz používání kosmetiky proti stárnutí z řady Revitalift Laser X3. První a druhá skupina žen měly prakticky shodné výsledky.

Všechny výrobky nové linie pronikají hluboko do pokožky, urychlují proces opravy buněk, což snižuje hluboké vrásky, vyhlazuje jemné linie a dotahuje tvar obličeje. Účinky krémů proti vráskám jsou patrné o něco později než po laserovém zákroku. Při každodenním používání produktů Revitalift Laser X3 na několik měsíců se tento efekt projeví nejen u vás, ale i u vás.

Krém se snadno aplikuje, dobře se vstřebává a na rozdíl od laseru nezpůsobuje zarudnutí nebo loupání. Už po první aplikaci se pokožka stává měkkou a sametovou a po aplikaci je více tónovaná. Zaměření na boj proti vráskám a stárnutí, odborníci nezapomněli na parfémy poznámky anti-aging krém. Jemná, příjemná vůně zakrývá vůni hrušky, jasmínu, kterou doplňuje pižmo, bergamot a cedr. Jemná vůně nepochybně doplňuje řadu výrobků a dodává kouzelný pocit, díky němuž se aplikace Revitalift Laser X3 krém stává příjemným zákrokem dvakrát denně.

Pro jaký věk

Problémy s výskytem prvních vrásek se mohou objevit v jakémkoliv věku, dokonce i za 20 let. Je důležité ihned začít s správným ošetřením obličeje. Ale co když v mladém věku nedošlo k narušení kožních problémů a kromě základních postupů pro udržování krásy a mládí nebyly prováděny žádné manipulace a v pozdějších letech se objevily první vrásky. Není vždy možné je porazit běžnými prostředky.

Krém proti stárnutí L'Oreal "Revitalift Laser X3" je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, kdy je důležité nezmeškat okamžik a udržet vnitřní a vnější krásu jejich kůže, ale nejúčinnější akce, kterou bude mít ve věku 45 let. Neměli byste však přivádět svou tvář do stavu, který podporuje vznik známek stáří. Je snazší zabránit problému, než trávit spoustu času, úsilí a peněz na boj proti němu. Řada prostředků proti stárnutí L'Oreal "Revitalift Laser X3" byla vyvinuta s přihlédnutím ke všem potřebám epidermis v období změn souvisejících s věkem.

Druhy

Vědci z L'Oreal vyvinuli řadu produktů proti stárnutí "Revitalift Laser X3". Jeho struktura zahrnuje denní krém "Filler", oční sérum, krém pro péči o okolí očí, noční krémová maska.

S plnou komplexní péčí dostává pokožka obličeje dostatek výživy a hydratace, což pozitivně ovlivňuje vzhled a náladu. Je nutné začít odcházet s pečlivým objasněním. K tomu jsou vhodné pěny a gely na mytí, krémové křoviny. Také nezapomeňte odstranit make-up pomocí speciálních nástrojů, které jemně odstraní zbytky kosmetiky, aniž by se zranily horní vrstvy epidermis. Po očištění můžete začít krém aplikovat na základní péči.

Noční vyrovnávací krém "Revitalift Laser X3" zlepšuje opravu buněk v noci, protože to je během nočního odpočinku, že hlavní proces obnovy buněk a restaurování všech jeho funkcí probíhá. Lehká, nemastná textura nočního krému je dokonale vstřebávána a stává se takovou světelnou maskou, která vyhlazuje vrásky a činí tvar obličeje pružnějším a tónovaným. Vzhledem ke svým vlastnostem se tento krém stane nepostradatelným, i když dáváte přednost tomu, aby se to dělo bez noční péče.

Dokončete postup lehkou masáží bez ohledu na typ pleti.

Probuzení ráno, po úpravě vody, použijte denní krém "Filler". Spolehlivě vás ochrání před nepříznivými účinky životního prostředí po celý den, dodá mu hladký a zářivý lesk a zachová pocit svěžesti.

Krém na péči o okolí očí by měl být aplikován dvakrát denně (ráno a večer)odstranit známky únavy, tmavých skvrn a sáčků pod očima.

Inovativní sérum proti stárnutí "Revitalift Laser X3" má univerzální vlastnosti pro obnovu struktury pokožky a vyhlazování vrásekproto je vhodný pro celou tvář, včetně očních víček a oblasti kolem očí. Díky tekutému složení se sérum rychle vstřebává a nezanechává žádný pocit těsnosti a suchosti.

Celá řada výrobků L'Oreal Paris „Revitalift Laser X3“ je vhodná pro trvalé použití, což vám umožní vždy vypadat svěží a mladí.

Složení

Specialisté společnosti L'Oreal dokázali napadnout postupy laserového omlazení. Učíme se: jaké nádherné komponenty jsou v řadě nástrojů. K tomu je třeba věnovat pozornost složení krému.

Hlavní složky v boji proti vráskám jsou:

  • pro-xylanové molekuly
  • kyselina hyaluronová
  • látka LHA (kyselina lipohydroxy-kyselina),
  • Extrakt z asijské Centella.

Více než 10 let si vědci z L'Oreal otevřeli molekulu pro-xylanu, která má úžasné vlastnosti regenerace poškozené tkáně a obnovení pružnosti oválného obličeje. Pro-xylan má přírodní původ, byl získán z bukového dřeva. Pomáhá zvyšovat množství přírodního kolagenu zodpovědného za pružnost a pružnost epidermy. V sérii Revitalift Laser X3 dosahuje jeho koncentrace 3%, díky čemuž má silný pozitivní vliv na tón pleti a kontrolu vrásek.

Specialisté dosáhli harmonické kombinace pro-xylanových molekul s kyselinou hyaluronovou a kyselinou lipohydroxy-kyselinou. Kyselina hyaluronová je již dlouho známa a je široce používána v kosmetologii. Existuje mnoho kosmetických přípravků proti stárnutí vyrobených na jeho základě.Účinná látka LHA (otevřená a patentovaná vědci L'Oreal) proniká do kůže a stimuluje regeneraci aktivních buněk. Všechny tři komponenty jsou harmonicky kombinovány v nové sérii, účinně zvlhčují a poskytují ohromující účinek proti stárnutí, takže tvar obličeje je pružný, svěží, mladý a obnovený.

Další rostlinná složka smetany "Revitalift Laser X3" - Asijské Centella. Tato květina se aktivně používá v dermatologii, protože má příznivé účinky na tkáně. Aktivní bojuje se známkami stárnutí a dokonale doplňuje ostatní složky inovativního krému.

Ve složení univerzálního séra je přítomen ceramid PRO, který je známý pro zúžení pórů, chrání je před znečištěním a zachovává přirozenou vlhkost pokožky. Kofein, který bojuje s otoky a zlepšuje krevní oběh, je součástí jemného produktu péče o pleť kolem očí.

Kosmetičtí a kupci recenze

Takový inovativní produkt na světovém trhu kosmetologie nemohl zůstat bez povšimnutí, jeho kvalita a pozitivní efekt ocení nejen kosmetologové, ale i běžné ženy.

Podle kosmetologů řada linie L'Oreal Paris „Revitalift Laser X3“ dokonale hydratuje a tonizuje, obnovuje rovnováhu vody. Velmi oválné tváře se znatelně zpřísní, malé vrásky jsou zcela vyhlazené a velké vrásky se znatelně sníží. Ztrácí se nezdravý tuk a póry se zužují. Oválná tvář se stává znatelně hladší, dokonce. Omlazující účinek krému je opravdu viditelný. V kombinaci s lehkou masáží obličeje začíná krém působit rychleji, což znamená, že pozitivní výsledek přichází rychleji. Mnozí odborníci začali doporučovat tuto sérii o anti-aging péči svým klientům.

Obyčejní obyvatelé měst a měst také věnovali pozornost nové řadě produktů pro péči o stárnoucí pleť. První věc, kterou si všimnou téměř všechny ženy, je příjemná, osvěžující vůně, která se poněkud podobá pánské vůni. Také potěšen nedostatkem mastných účinků. Pozitivní účinek krému se projeví až po první aplikaci - pokožka se mírně zpřísní a zvlhčí. Stopy únavy okamžitě zmizí. Krém kolem očí také nepozoroval. Ihned po aplikaci se malé vrásky odpařily a po několika dnech se kruhy pod očima zmenšily.

Zákazníci si také všimli designu trubice, přítomnosti pohodlného hrotu, díky kterému lze krém aplikovat lépe a oblast kolem očí můžete trochu masírovat. Pleť se zlepší a vrásky kolem očí zmizí. Pokud jde o syrovátku, to nebylo zcela vhodné pro některé kupující, ale všichni poznamenali, že účinek zvlhčení a měkkost z ní je úžasný.

Ne každý má rád noční krémy, protože je považují za tuk. Ale ti, kteří vyzkoušeli "Revitalift Laser X3", si všimnou jeho pozitivního účinku. Má příjemnou vůni, je plochá, rychle se vstřebává a nezanechává žádné zbytky.

Ženy radit, aby jejich přítelkyně, kteří také poznamenat, že celkový tón pleti stoupá, tvář se stává více hydratované, a vrásky zmizí.

Někteří zákazníci se odvážili provést osmitýdenní experiment na ošetření obličeje proti stárnutí a byli příjemně překvapeni výsledky.

Zákazníci jsou spokojeni s tím, že jejich manželé a kolegové si všimli omlazujícího účinku "Revitalift Laser X3". A přiměřená cena příjemně doplňuje všechny uvedené seznamy výhod řady prostředků.

Viditelný výsledek a dostupná cena řady proti stárnutí ocení mnoho žen. Nesnažte se použít extrémní opatření a nespěchejte na laserovou korekci.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky