Krémová náplň

Krémová náplň

V průběhu času ztrácí kůže svou dřívější pružnost, stává se méně hustou, postupně se ztrácí jasný ovál obličeje. Nikdo není imunní vůči stárnutí, mimickým a hlubokým vráskám bez předvídání a vytváří estetický problém pro moderní ženu. Je nemožné se zbavit vrásek, ale je docela možné opravit jejich hloubku, pozastavit vzdělávání kvůli kosmetologickým postupům a kvalitní domácí péči.

Krém-výplň pomůže vyhladit již vytvořené vrásky a zastavit stárnutí dermis kvůli zvláštnostem jeho akce, aktivní složky a způsob aplikace.

Co to je?

Filler je jiný název pro „výplň vrásek“ nebo látku, která proniká do struktury kůže a vyhlazuje pokožku zevnitř. V moderní kosmetologii se jako subkutánní injekce používají plniva: vstřikovaná kompozice proniká do hlubokých vrstev kůže, vyplňuje ji zevnitř zvlhčující složkou na bázi kyseliny hyaluronové, díky čemuž se účinek projeví ihned po zákroku.

Výplně obličeje okamžitě vyhlazují pokožku, natahují její povrch a vyplňují vrásky, takže epidermis vypadá dokonale, rovnoměrně, získává přirozený zdravý lesk.

V boji proti vráskám je výplň nejúčinnějším prostředkem a nejoblíbenější u žen ve věku 40 let a starších. Má pouze jednu nevýhodu - efekt jejího použití je dočasný a průměry od 2 měsíců do 2 let. Účinnost „práce“ plniva je dána jeho hustotou, objemem a dodržováním pitného režimu u ženy.

Moderní kosmetologie podnikla další krok: objevily se výplně, které nevyžadují zavedení drahých injekcí pod kůži.

Tento krém často obsahuje silikony v kompozici, aby působil hladkost a rovnoměrnost epidermis, další složky jako retinol ke zlepšení kvality a pružnosti dermis a vitamínů - k posílení.

Vlastnosti a účinky na kůži

Krémová náplň se na trhu kosmetiky objevila poměrně nedávno a ne všechny ženy jsou s jeho prací seznámeny. „Filler“ je přeložen jako „fill“, a dokonce i jedno slovo může charakterizovat princip fungování produktu: krémová výplň vyplňuje dermis a koriguje vrásky, heterogenita epidermis, jedním slovem, skrývá známky stárnutí. Věk kůže je rozmarná svým vlastním způsobem, a takový výrobek má výrazný vliv na mírně elastickou pokožku, která zachovává a udržuje tvar obličeje, ale má vrásky.

Přítomnost specifického souboru složek ve složení krémového plniva má na pokožku následující účinky:

 • Skrýt změny dermis související s věkem díky jeho naplnění aktivními prvky;
 • Dodejte pleti hladkost a jednotnost., zaplnit malé vrásky a učinit méně patrné hluboké, věk;
 • Výplň ve smetaně připravuje kůži pro další fázi. - použití make-upu a dobře zvlhčuje dermis;
 • Složky přípravku mají pozitivní vliv na kůži díky kumulativnímu účinku: pravidelné používání kosmetického plniva zvyšuje regeneraci dermis - stimuluje obnovu buněk;
 • Krémová náplň nebude schopna dotáhnout nasolabiální záhyby nebo obnovit ztracené kontury obličeje, ale je schopna učinit méně výrazné „vrány“ v oblasti očí, vyhladit povrch kůže obličeje jako celku;
 • Vizuálně, krém dělá kůži ženy mladší, tónovaný, hladký, naplněný vlhkostí. a dává důvěru tomu, kdo výrobek používá pravidelně;
 • Dobře hydratuje dermis a zpravidla „funguje“ v hlubokých vrstvách.

Vyhlazovací krém má několik nevýhod, z nichž lze konstatovat jeho nízkou účinnost ve srovnání s injekcemi: produkt nevyplňuje kůži zevnitř, působí pouze na svém povrchu a má vizuální změny krátkodobého charakteru. Často jsou náklady na smetanovou výplň vysoké a ženy zůstávají nespokojeny s výsledky své „práce“ kvůli vysokým očekáváním.

Nikdo nezrušil alergické reakce na drahé krémové plnivo, nekompatibilitu kůže s některými složkami ve složení výrobku, což se stává dalším důvodem proti kosmetickému krému s vyhlazujícím účinkem.

Indikace a kontraindikace

Krém-výplň se doporučuje pro ženy s věkem související změny kůže: vzhled hluboké a dokonce jemné vrásky, ztráta kontur obličeje, tvorba výrazných nasolabiální záhyby a "vrány nohy" v oblasti očí.

Výrobci obvykle uvádějí věk 40+ na obalech výrobku, existuje více „dřívějších“ analogů, takže je důležité věnovat pozornost stavu kůže a adekvátně jej vyhodnocovat, odpovídat na otázku, kůži opravdu potřebuje výplň.

Indikace pro použití výplně jsou:

 • Vrásčitá tvorba střední a silné hloubky (odhadněte, kolik vrásek je viditelných na obličeji, velmi znatelné a nazývané hluboké změny věku).
 • Ztráta tónu pleti a oválného obličeje, tvorba výrazných nasolabiálních záhybů.
 • Zhoršení pružnosti a pevnosti dermis.
 • Vzhled pigmentových útvarů ve věku (pigmentové skvrny mají hnědý odstín).
 • Tmavý odstín epidermis.

Je třeba poznamenat, že krémový výplň působí na povrch kůže a do jeho hlubokých vrstev proniká dost produktu. Krém je určen pro použití po kosmetických procedurách k posílení účinku a obnovení pokožky, protože může zlepšit regeneraci buněk.

Mezi kontraindikace patří:

 • Nesnášenlivost některých složek krému;
 • Alergické reakce na kompozici;
 • Těhotenství a kojení;
 • Nemoci dermis a neoplazmy obličeje.

Všimněte si, že před nanesením plnivového krému na obličej se vyplatí otestovat alergickou reakci: naneste trochu přípravku na ohyb loktů a podívejte se na účinek po 5-10 minutách. Pokud není zarudnutí a svědění, krém může být bezpečně aplikován na obličej.

Složení

Mezi složkami výplňového krému patří v první řadě obvykle kyselina hyaluronová, která se tělem vyrábí přirozeným způsobem, ale vzhledem k jeho stárnutí se postupně zastavuje produkce kyseliny hyaluronové.

Hyaluronické plnivo proniká do hlubokých vrstev dermis, vyplňuje je zvlhčujícími látkami a vlhkostí, které se pokožka začne hromadit později.

Kyselina hyaluronová je častým hostem kosmetických krémů. Je co nejblíže přírodní složce v dermis, dobře se vstřebává, dokonale hydratuje, normalizuje vodní bilanci, prakticky nezpůsobuje podráždění. Tato složka se nachází nejen v produktech proti stárnutí, ale iv prostředcích pro relativně mladou pleť - 25+.

Další složka je známa jako kolagen.Často se vyskytuje v kombinaci s „hyaluronkem“ a je produkován naší kůží přirozeným způsobem. Nedostatek přírodního kolagenu vede k řídnutí dermis a ztrátě tónu, ovál tváře je deformovaný, objevují se vrásky. Kolagen ve složení výplňového krému tyto výplně vyplňuje - vrásky.

Elastin také hraje roli ve vzhledu kůže a je zodpovědný za elasticitu dermis. Má kumulativní účinek a je nepostradatelný pro péči proti stárnutí. Často ve složení krém-výplň nastane silikon - dodává pleti rovnoměrnost povrchu, dobře vyplňuje vrásky a vyhlazuje povrch, ale dává krátký efekt - před prvním praním

Pravidla použití

Použití krémové výplně by mělo začít viditelnými změnami souvisejícími s věkem a ne dříve než ve věku 30 let.Pokud začnete tento výrobek používat pravidelně, vaše pokožka již nebude přirozeným způsobem produkovat kolagen a elastin a začne „líně“, díky čemuž proces stárnutí zvýší jeho rychlost.

Naneste krémovou výplň na předčištěnou pokožku; Pokud je výrobek založen na kyselině hyaluronové, výrobci doporučují ponechat epidermis mírně vlhkou a výrobek umístit na vrchol pro lepší vstřebání složek. Hyaluronický výplňový krém se doporučuje aplikovat 1 hodinu před odchodem z domu během teplého období a nejpozději 1,5 hodiny za studeného období: molekuly kyseliny hyaluronové krystalizují při nízkých teplotách, jedním slovem se stávají pevnými a nedráždí pokožku.

Hodnocení nejlepších výrobců

Jedna z nejznámějších značek krémů je Filorga, v jejímž sortimentu je prezentováno několik produktů.

"Time-Filler" na bázi hyaluronátu sodného, ​​tripeptidů, rostlinných výtažků a přírodních antioxidantů. Anti-aging krém má vyhlazující účinek na pokožku: odstraňuje mimické vrásky a zaplňuje hluboký věk. Jeho hodnocení na webu je vysoké díky kvalitní práci: účinek je patrný po první aplikaci a má tendenci se hromadit.

Krém Značka "Hydra-Filler" Filorga Obsahuje kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulovou hmotností a vysokou molekulovou hmotností, která umožňuje udržet vlhkost v hlubokých vrstvách dermis a vytvořit ochranný film na povrchu epidermy, aby se zabránilo odpařování. Produkt pro obnoveníNutri-filler " dobře vyživuje pokožku, zlepšuje její hustotu a znatelně vyhlazuje i hluboké vrásky.

Produkt Fillerina Má nízkou koncentraci kyseliny hyaluronové a obsahuje komplex minerálních prvků a antioxidantů, který je vhodný pro všechny typy epidermis ženy nebo muže, hypoalergenní. Denní krém má ochranný faktor SPF15, noční receptura je obohacena a výživné působí v hlubokých vrstvách kůže a bojuje proti změnám souvisejícím s věkem.

Průměrná cenová kategorie má smetanu Mary Kay s Retinolem, L'Oreal "Revitalift" na bázi kyseliny hyaluronové vysoká koncentrace, která proniká hlubokými vrstvami kůže a vyplňuje ji zevnitř.

Mezi rozpočtovými produkty zaznamenáváme krémovou výplň pro hluboké vrásky, intenzivní péči. Venuše s 3D efektem s komplexem omega-3 a regeneračním prostředkem, Sashel Biobalance s nativními složkami rostlinných olejů, smetany Biokon s kolagenem a mikrokuličkami kyseliny hyaluronové pro vyhlazení a lesk věku kůže.

Pro ochranu před stárnutím v oblasti kolem očí je vhodná krémová náplň. Novosvit s mořským kolagenem a rostlinným olejem z ovsa a pšeničných klíčků, běloruské Bielita- Vitac s účinkem naplnění vrásek a vyhlazením "chodidel nohou".

A teď video recenzi krém-výplň z Mary Kay.

Recenze

O krém-výplně mluvit pozitivně, jako vysoce kvalitní a cenově dostupné anti-aging péče. Nevýhodou ženských výrobků je jejich krátkodobý kosmetický účinek, neschopnost okamžitě dotáhnout a vyhladit povrch kůže.

Krémová náplň má pozitivní vliv na neustálé používání drahých výrobků - levné fungují horší, ruské ženy odpovídají.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky