Šnekový krém

Šnekový krém

V poslední době se stala velmi populární originální a neobvyklá kosmetika, která pomáhá spravedlivému sexu dlouhodobě udržovat mladistvou a zdravou pleť a vyrovnat se s problémovou pokožkou.

V trendu kosmetologie - šnečí krém, který má příznivý vliv na kůži.

Snail extrakt slizu - Co je to?

Po celý život, hlemýždi produkují dva druhy tajemství: \ t

 1. Mucuskterý jim umožňuje pohybovat se v prostoru. Vyniká v procesu pohybu měkkýšů.
 2. Mucin - Speciální látka, která produkuje tyto slimáky pro regeneraci a regeneraci z poškození, jakož i pro boj proti stresovým situacím. Tento nástroj se používá v kosmetickém průmyslu, protože je bohatý na užitečné a výživné složky a má příznivý vliv na buňky epitelu, stimuluje jejich obnovu a hojení.

Jak se dostat

Složky, které jsou součástí smetanového krému, lze získat dvěma způsoby.

Přirozený způsob, jak dostat hlemýžď ​​hlemýžď.

 • Mušle se pěstují na speciálních ekologicky čistých farmách. Hlemýždi jsou umístěni v lokalitě, jejíž podmínky se téměř podobají přirozeným životním podmínkám těchto slimáků. Jsou nakrmeni, jsou pečlivě ošetřeni a starají se o ně.
 • Když přijde čas sbírat mucin, oni jsou vyjmuti ze zvláštního krytu a stimulovat produkci této substance. Vyrobené tajemství je nejvíce pečlivě shromažďováno, kosmetické výrobky s hlenem hlemýžďů jsou téměř připravené. Hlemýžď ​​není fyzicky postižen, ale výrobci nezveřejňují tajemství produkce této látky měkkýšem.
 • Takový postup pro získání hlemýžďového hlenu je poměrně drahý a vyžaduje dlouhou dobu. Proto mají kosmetické přípravky, které obsahují takovou složku, vysokou cenu.

Chemická produkce mucinu.

 • Hlavní složky, které jsou obsaženy ve složení hlenu kochlea, jsou uměle vyráběny, tj. Vyráběny chemickými reakcemi. Krém vyrobený v takových podmínkách není přirozený a má méně výrazný pozitivní vliv na pokožku.
 • Jedinou výhodou takové kosmetiky je nízká cena. Při nákupu výrobku s úmyslně nízkými náklady je proto třeba být připraven, že nebude tak efektivní a efektivní. Neměli byste očekávat nejkrásnější výsledek ze složek získaných chemickými prostředky.

Složení fondů

Šnekový krém se rozšířil nejen v zahraničí (v zemích, kde se vyrábí), ale i daleko za jeho hranicemi. V naší zemi tato mimořádná a zázračná kosmetika postupně získává popularitu a velkou slávu.

Ženy různých věkových kategorií ve snaze zachovat mladistvé a usilující o opětovné získání přírodní krásy, vedené pozitivní zpětnou vazbou od kosmetologů a přítelkyň (které již tento kosmetický přípravek využily), začínají aktivně získávat takový krém.

Tajemství úspěchu šnekového krému spočívá v jeho jedinečném složení, které příznivě působí na pokožku.

Hlavní složky, které jsou obsaženy ve struktuře šnekového krému:

 1. Elastin a kolagen - přírodní bílkoviny, které umožňují udržovat pleť správným tónem. Postupem času se množství těchto látek v lidském těle výrazně snižuje, což vede ke snížení elasticity a pružnosti kůže, objevují se jemné vrásky.Krém, který obsahuje hlen hlemýžď, pomáhá kompenzovat nedostatek elastinu a kolagenu a také vytváří tenkou ochrannou vrstvu na povrchu kůže.
 2. Alantoin - tento enzym není produkován v lidském těle, ale je velmi silnou složkou šnečího krému, který má vlastnosti regenerace a omlazení dermis. Alantoin, který má omlazující účinek, podporuje rychlé hojení ran a také vyhlazuje jizvy. To vám umožní vyrovnat se s negativními účinky volných radikálů a má také ochrannou funkci proti negativním vlivům prostředí.
 3. Vitamíny A, C, E - Provádí další hydrataci a výživu pokožky při jejím posilování a hojení. Dodávají pokožce vnitřní záři, která jí dává klidný vzhled.
 4. Kyselina glykolová - je nedílnou součástí chemického peelingu. Má bělící účinek na věkové skvrny, které nejsou způsobeny vnitřními chorobami. Tento prvek pomáhá lépe odlupovat a čistit buňky epitelu, eliminuje zánětlivé procesy, jako je akné a akné.
 5. Antibiotika - antibiotika přírodního původu jsou součástí mucinu. Krém, založený na hlenu hlemýžďů, umožňuje zastavit vývoj kožních infekcí, usnadnit pokožce během dermatitidy a různých zánětů. Komplexně střežící dermis přispívají k posílení epitelových buněk.
 6. Opalovací krém - chrání pokožku před škodlivými účinky ultrafialového záření.

Vynikající složení hlemýžďového hlenu, stejně jako další přísady obsažené v tomto kosmetickém přípravku, mají příznivý vliv na pokožku, což vám umožní vyrovnat se s řadou problémů a celkově zlepšit její stav.

Užitečné vlastnosti

Kosmetika, založená na vylučování hlenu hlemýžďů, má měkký a účinný účinek na pokožku.

Užitečné vlastnosti krému s mucinem:

 1. Krém na bázi mucinu má chránící funkci před viry a bakteriemi.
 2. Taková kosmetika snižuje možnost různých druhů zánětu. Například, pupínky nebo akné se objevují mnohem méně často na kůži, která je pravidelně aplikována na tuto kosmetiku.
 3. Tento lék podporuje rychlé hojení ran a poranění, a také pomáhá vyhnout se vzniku jizev. Má obrovský regenerační účinek na epitelové buňky.
 4. Tento nástroj vyhlazuje mimické a věkové vrásky na obličeji, jemně a jemně, bez narušení struktury kůže. Snižuje proces stárnutí pokožky.
 5. Krém s extraktem hlemýžďového hlenu poskytuje komplexní ochranu před negativními účinky slunečního záření. Tato funkce je obzvláště důležitá v létě, kdy se slunce stává extrémně aktivní a má negativní vliv na kůži.
 6. Šnekový krém pomáhá obnovit přirozenou elasticitu dermisvrátil její tón. Kůže získá zdravý a klidný vzhled.
 7. Tato kosmetika zjemňuje pleťa také bělí pigmentové skvrny.

Krém založený na sekreci hlemýžďů je multifunkční kosmetikou, protože ho mohou používat nejen ženy starší 40 let, aby se dostavili k omlazujícímu efektu, ale i mladé dívky s problémovou pokožkou náchylnou k různým vyrážkám.

Více o výhodách šnečích krémů se dozvíte z následujícího videa.

Indikace pro použití

Vzhledem k účinku proti stárnutí je šnečí krém široce používán ženami, které se objevují na tvář prvnímu projevu věku. Při pravidelném používání tohoto make-upu se kůže stává pružnější, a tak vrásky zmizí a hluboké záhyby jsou méně patrné.

Mladá kůže, na které se často objevují akné nebo pupínky, po aplikaci produktu s mucinem přestává být tak bolestivá, zarudnutí postupně mizí a získává přirozený, zdravý lesk bez použití dekorativní kosmetiky.

Krém s extraktem hlenů hlenů by měl být použit v případě takových problémů:

 1. Aktivní sekrece tuků mazovými žlázami - tento nástroj má matný efekt, současně zužuje póry a zabraňuje tvorbě mastného lesku během dne.
 2. Po plastické operaci nebo popáleninách nebo řezech na obličeji Doporučuje se používat tento přípravek jako další léčivo.
 3. Projev nadměrné pigmentace kůžezpůsobené vlivem slunečního světla nebo jiných přirozených příčin.
 4. Zlepšení pleti po dlouhém kouření.

Hodnocení známek

Šnekový krém v běžném supermarketu nebo lékárně je téměř nemožný. Je velmi vzácné najít takové výrobky ve specializovaném obchodě, který prodává kosmetiku. Ale buďte připraveni na to, že rozsah těchto výrobků je velmi malý, a naopak ceny jsou vysoké.

Proto je lepší objednat si kosmetický přípravek na bázi mucinu v internetovém obchodě, který pracuje přímo s výrobci těchto krémů. Koupit produkty pouze na důvěryhodných stránkách, které mohou poskytnout certifikát kvality svých produktů.

Vyhněte se prodejcům s úmyslně nízkou cenou takové kosmetiky, distribuují například nekvalitní výrobek, například chemicky vyráběný, nebo byl získán porušením výrobní technologie nebo skladování hlenu měkkýšů.

Podívejme se na nejoblíbenější značky šnečí smetany, jejichž kvalita splňuje nejvyšší požadavky na globální úrovni.

Dům kůže

Šnekový krém od korejského výrobce Skin House obsahuje 92% sekrece měkkýšů, stejně jako rostlinných výtažků z pivoňky a alpské edelweiss. Je obohacen o komplex vitaminů a stopových prvků.

Charakteristické rysy této kosmetiky:

 • účinně zvládá nedokonalosti pleti;
 • pomáhá vyhladit jizvy a jizvy;
 • snižuje počet pigmentových skvrn;
 • Má vynikající hydratační a výživný účinek, blahodárně působí na pokožku, vyznačuje se zvýšenou suchostí.

Po aplikaci tohoto produktu se přirozená zář vrátí na pokožku obličeje, vrásky se vyhladí a proces stárnutí se zpomalí. Tento lék lze také použít jako masku.

Jedinou nevýhodou takové kosmetiky je její konzistence, tekutost, natahování a lehké přilnutí k rukám, proto je lepší tento produkt aplikovat speciální lžící, která je součástí balení.

Ve večerních hodinách byste měli aplikovat krém s mucinem ze značky Skin House, protože se po dlouhou dobu vstřebává. Nemusíte použít obrovské množství na obličej, takže se nestane lepkavý na dotek.

Bielita

Lék od běloruského výrobce se liší o vyšší procento mucinu, 99% této látky je součástí tohoto výrobku.

Díky vysokému podílu užitečných složek má kosmetický výrobek mnoho výhod:

 1. Snižuje hloubku a závažnost mimických vrásek, vyhlazuje texturu pleti.
 2. Vrací pružnost a pevnost kůže.
 3. Proces regenerace poškozených oblastí dermis, po aplikaci tohoto nástroje, jde mnohem rychleji, jizvy a jizvy se hojí.
 4. Kůže není tak rychle stárnoucí.

Řada krémů značky Bielita má řadu kosmetických produktů s tajemstvím šnečí:

 • denní a noční krém;
 • krémová látka pro oční okolí;
 • krém proti stárnutí.

Elensilia "Escargot Original Repair Cream"

Obnovující krém Escargot Original Repair Cream z ochranné známky Elensilia obsahuje 80% mucinů hlemýžďů a rostlinných výtažků:

 • magnólie;
 • muškátový oříšek;
 • levandulový olej.

Tento kosmetický přípravek získal v roce 2014 společnost Consumer Society jako nejlepší kosmetiku pro obličej, která má regenerační účinek:

 • dokonale chrání pokožku před slunečním zářením;
 • odstraňuje jemné linie a snižuje výskyt velkých záhybů;
 • tvář zůstane mladá po dlouhou dobu;
 • zvyšuje regenerační proces, takže kůže je pružná;
 • snižuje vylučování mazu, má chladicí účinek.

Tyto produkty od korejského výrobce zajišťují hlubokou hydrataci všech vrstev epitelu a jejich nasycení užitečnými a živinami.

Tiande

Multifunkční krém proti stárnutí s tajemstvím hlemýždi od značky TianDe je velmi oblíbený mezi poctivým sexem a je vhodný pro všechny typy pleti různého věku.

Tento lék:

 • poskytuje aktivní hydrataci a výživu dermis;
 • umožňuje ušetřit dlouhou dobu mládí a svěží pleť;
 • pomáhá se zbavit akné a pupínků, díky antibakteriálnímu působení;
 • dokonale zvládá změny v kůži obličeje související s věkem.

MEIXI

Hydratační krém z ochranné známky MEIXI je ze 75% tvořen sekrecí hlemýžďů.

Má příznivý vliv na kůži:

 • utáhne ovál obličeje, čímž se pokožka vláčí;
 • omlazuje a obnovuje dermis;
 • snižuje tvorbu sáčků a tmavých kruhů pod očima;
 • odstraňuje opuch a podráždění po použití líčidel;
 • snižuje póry a poskytuje protizánětlivý účinek.

Markelle

Kosmetika na bázi šnečí mucin od běloruského výrobce Kosmetika Markell poskytuje komplexní účinek na všechny vrstvy kůže, aktivuje produkci přírodního kolagenu, poskytuje silný antioxidační účinek a tóny dermis.

Tento krém poskytuje pokožce jemnou a intenzivní péči a zpomaluje proces stárnutí.

Pokud aplikujete tento lék každý den před spaním, pak ráno bude pleť vypadat odpočívá a získat přirozený vnitřní záři.

Šnek "Vigor" a šnek "Ullex"

Dva vietnamské šnečí krémy jsou vhodné pro tenkou a citlivou pokožku, protože se skládají ze složek přírodního původu. Hluboce ji hydratuje a zvyšuje stupeň její pružnosti.

Nezpůsobuje podráždění nebo alergické reakce, protože ve struktuře tohoto výrobku nejsou žádné příchutě a barvy.

Tento nástroj z Vietnamu umožňuje vyrovnat se s hlubokými vrásky na čele a krku, v oblasti nasolabálního záhybu a také snížit počet mimických vrásek.

Esfolio

Šnekový výživný krém značky Esfolio je ideální pro suchou a normální pleť a lze ho používat jak ve dne, tak ve večerních hodinách.

Doporučuje se aplikovat tuto kosmetiku na majitele hrubé, matné kůže s velkým množstvím jemných vrásek.

Wan mei

Řada šnekových krémů značky Wan Mei zahrnuje kosmetiku pro denní i večerní použití, stejně jako pro použití v okolí očí.

Tyto prostředky se účinně vyrovnávají s různými negativními projevy na kůži:

 1. Snižte póry a normalizujte mazové žlázy - díky čištění pórů se pokožka stává hladkou a hladkou na dotek.
 2. Odstraňte akné, drobné jizvy a jizvy. - složky takového kosmetického přípravku stimulují proces na úrovni epiteliálních buněk a obnovují poškozené oblasti.
 3. Efektivně zvládat vrásky - kůže se stává pružnou a silnou, účinek zvedání se provádí.

Ve videu níže - srovnání tří šnečích krémů.

Recenze

Většina zklamaných uživatelů nakoupila nekvalitní výrobek, který neměl na pokožku odpovídající účinek.

Recenze kosmetologů naznačují, že je nutné zakoupit šnečí krém od osvědčených výrobců, pouze v tomto případě to bude mít pozitivní vliv na kůži. Kosmetologové doporučují používat krém s mucinovým extraktem k obnově dermy na její přirozenou pružnost a tón, stejně jako ke snížení výskytu mimických vrásek.

Spravedlivý sex, který využil takový kosmetický přípravek, poznamenal, že vzhled pleti je hladší a zdravější. Majitelé problémové pokožky si po pravidelném používání tohoto nástroje všimli, že počet zánětlivých procesů se významně snížil a akné se začalo objevovat méně často.

Otestujte a vy sami na sebe zázračný vliv šnekového krému. Chcete-li to provést, měli byste si tento výrobek zakoupit a pravidelně ho aplikovat na obličej a krk.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky