Estee Lauder krém

Estee Lauder krém

Nejlepší přátelé a obránci naší tváře jsou samozřejmě krémy. Koneckonců, bez nich je naše kůže zcela bezbranná vůči různým nepříznivým faktorům prostředí, proto je důležité používat tyto produkty péče. Krémy hydratují, vyživují a povzbuzují naši tvář, jako šálek osvěžující horké kávy v dopoledních hodinách.

Dále se dozvíte o krémech slavné americké značky Estee Lauder, o různých výrobcích a jejich vlastnostech.

Historie značky

Americká společnost Estee Lauder byla založena v roce 1946 ženou jménem Estee Lauder. Zakladatel značky se od raného dětství zajímal o kosmetické výrobky a od té doby, co její strýc byl vědec a chemik, studovala umění tvorby krémů, díky kterým si osobně vytvořila vlastní receptury pro obličejové krémy, které jsou dodnes používány.

V budoucnu Este začala profesionálně vytvářet a prodávat fondy se svým manželem, který se z větší části podílel na finanční stránce podniku. První řada produktů péče zahrnovala hydratační krém, krém pro problémovou pleť, olej a výživné mléko, jako v případě make-upu to byly stíny, prášek a červená rtěnka. Este byla vždy v nekonečném hledání toho, co ženy potřebují a vždy se snažily zlepšit své prostředky.

Skutečný úsvit a schválení značky je přičítáno roku 1953, kdy byly produkty společnosti distribuovány po celé Americe. Úspěch společnosti byl zřejmý.

Dnes je Estee Lauder lídrem v široké škále luxusních kosmetických a parfémových výrobků. Produkty jsou k dispozici k prodeji ve více než sto třiceti zemích světa. A i po desetiletích je značka stále populární a respektovaná díky své dokonalé kvalitě. Je vybrán celebritami, politiky, neposkvrněnými a jen dívkami - ženy v domácnosti.

Samozřejmě, že ceny mohou kousnout, ale vynikající kvalitu všech výrobků a příjemný design všech obalů a lahví to kompenzují.

Vlastnosti

Mnoho žen vůbec nemyslí na závažnost používání krémů na obličej. A je to zbytečné, zvažte mnoho odborníků v oblasti kosmetologie. Koneckonců, přítomnost krému v každodenní péči o obličej je nutná, ale je také důležité věnovat pozornost tomu, jaký druh krému budete používat.

Laboratoře Estee Lauder věnují velkou pozornost vytváření vlastních produktů péče. Konec konců, krémy musí striktně splňovat stanovené požadavky, stejně jako plně uspokojit přání klientů.

Charakterem této značky je, že každý rok Estee Lauder vylepšuje své produkty, vyrábí nové a vylepšené produkty s využitím nejnovějších technologií a inovativních objevů. Všechny fondy navíc podléhají klinickým testům a testům, čímž vytvářejí zprávy o výsledcích těchto fondů.

Hlavní linky a produkty

Od obrovského sortimentu dekorativních a pečovatelských výrobků Estee Lauder pro širokou škálu typů pleti a požadavků si může každá dívka vybrat přesně své prostředky nebo dokonce řadu výrobků pro obličej.

Dále se podíváme na hlavní linie a sbírky značky a produktů v nich obsažených.

"Osvícení". Prostředky z této sbírky opravují tón i nejproblematičtější kůže. Lze říci, přivést ji na novou a vylepšenou úroveň. V řadě nástrojů lze nalézt:

 • Korektivní krém, vyrovnávací tón pleti vám pomůže dosáhnout dokonale hladkého tónu a hladkého obličeje. Tento nástroj hluboce zvlhčuje epidermis a vrací přirozenou modř díky zjasňujícím a antioxidačním složkám v kompozici. Vhodné pro jakýkoliv typ pleti, může být aplikován několikrát denně. Rozhodně si vybrat tento krém, pokud váš obličej je nudný, potřebuje další hydratační a má nerovnoměrnou texturu a tón.
 • EE - krém - korektor, vyrovnávací tón pleti. Tento nástroj vyrovná tón v sekundách a skryje všechny nechtěné. Akné a stárnutí. Je čas na ně zapomenout. Doporučuje se použít po opravném krému. Můžete se přihlásit jako nezávislý nástroj nebo jako základ pro založení.

"Časové pásmo" Tato řada produktů pro boj proti příznakům stárnutí účinně ovlivňuje buňky epidermis s výskytem široké škály vrásek, ztráty jasnosti obličeje, suchosti, nedostatku pružnosti a pružnosti.

Patentovaná technologie používaná v řadě výrobků urychluje výrobu kyseliny hyaluronové, která nejenže ovlivňuje snížení vrásek, ale také zlepšuje ochrannou bariéru kůže.

V časovém pásmu lze nalézt:

 • Krém proti vráskám. Vhodné pro normální a kombinovanou pleť. Neupírejte póry. Rychle a účinně bojuje proti vráskám.
 • Noční krém proti vráskám. Vhodné pro všechny typy pleti. Ideálně navržený komplex aminokyselin v kompozici umožňuje epidermě rychle produkovat kolagen a opravit buňky. Hojně hydratuje obličej v procesu spánku, protože je v noci, že naše kůže nejlépe absorbuje všechny nejužitečnější a vyživující.
 • Oční krém. Snižuje známky stárnutí očí, aplikované ráno a večer.

Řada fondů "Revitalizace Supreme" na podporu mládeže. Každý výrobek je obohacen o speciální fytocells a je vyroben s použitím speciální technologie, díky čemuž liniové výrobky zvyšují produkci kolagenu v buňkách epidermis, což zase činí pokožku zdravou, pružnou, elastickou a bez vrásek.

 • Univerzální krém pro zachování mladistvé pleti. Intenzivně vyživuje a hydratuje, bojuje proti různým projevům stárnutí, otupělosti a suché pokožky. Má velmi jemnou a příjemnou texturu.
 • Lehký univerzální krém pro zachování mladistvé pleti. Pomůže řešit nejrůznější vrásky na obličeji, pigmentové skvrny a otupělost. Vhodné pro normální a kombinovanou pleť.
 • Univerzální CC - krém. Nejenže vyhlazuje tón pleti a dodává znatelný lesk, ale také zpomaluje proces stárnutí v buňkách epidermis. K dispozici v jednom univerzálním odstínu, který se mísí s jakýmkoliv tónem pleti.

Řada produktů "Re-Nutriv" dodá pleti okamžitou transformaci a zářivý vzhled. Všechny fondy intenzivně ovlivňují buňky epidermy, omlazují ji a vracejí svou původní krásu a svěžest.

Díky použití krémů z této série vrátíte pevnost a pružnost pokožky.

Ideálně zvolená kompozice a exkluzivní receptury krémů hluboce ovlivňují kožní buňky, obnovují a omlazují, lipidová vrstva je také posílena. V řadě produktů najdete:

 • Intenzivně omlazující krém. Hluboce obnovuje pokožku, má zvedací účinek. V kompozici jsou perly, díky nimž bude vaše kůže zářit svou dřívější čerstvostí a mladostí.
 • Intenzivně omlazující gel - krém. Díky exkluzivnímu komplexu v kompozici bude pokožka pružná a napnutá.
 • Intenzivně anti-aging krém pro oční okolí. Kompozice obsahuje nutriční složky, které jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku kolem očí.

Na videu níže, Victoria Zemtsova, přední specialista na trénink Estee Lauder, demonstruje exkluzivní masážní techniky s použitím kolekce krémů. Re-nutiv.

V řadě prostředků "Double Wear" existuje několik užitečných vypalochechek - obličejové primery, které jej připraví na aplikaci make-upu a hydratují, dávají přirozený lesk, vyrovnávají texturu a tón pleti, takže získáte dokonale hladký povlak bez efektu masky.

Aplikujte je na čistou a zvlhčenou pokožku. Můžete použít jako samostatný prostředek nebo základnu.

Řádek obsahuje:

 • Primer, který dává lesk.
 • Základní nátěr.

V linii „Resilience Lift“ můžete najít krémy, které mají liftingový účinek a jsou zaměřeny na zlepšení pružnosti kůže krku a obličeje.. Všechny prostředky linky jsou vytvořeny na základě exkluzivního a patentovaného komplexu, díky kterému získáte přírodní krásu bez náznaku vrásek. Krémy ze série posilují a utahují pokožku, zaplňují se zářivostí a energií.

Postupem času se obrysy stanou jasnějšími a výraznějšími a vrásky se zdají být vytlačeny zevnitř, kůže dýchá zdravím a mladými lidmi. Kromě toho zapomenete, co je to suchá pokožka, protože díky dokonalému složení bude vaše tvář vyživována veškerým nezbytným komplexem vitamínů a minerálů. Prostředky jsou určeny pro všechny typy pleti.

Pro dosažení co nejlepšího efektu se doporučuje použít několik produktů ze série.

Také bych rád zmínil několik zajímavých nástrojů, které se mohou stát vašimi hůlkami - kouzelnými hůlkami v každodenním rituálu krásy.

"Idealista" je sérum, které zužuje póry a zjemňuje tón, takže získáte hladkou a zářivou texturu kůže na obličeji. Tento nástroj se doporučuje aplikovat na předčištěný obličej před použitím krému.

Přehled séra Estee Lauder Idealist - ve videu níže.

"DayWear Tint" je krém s tonálním účinkem, který zabraňuje prvním známkám stárnutí. Prostředky hojně zvlhčuje obličej a vrací se k němu dřívější lesk. Dobře chrání pokožku před působením škodlivých faktorů z vnějšího prostředí. Tento tónovací krém má lehký vzorec, který na obličeji není vůbec cítit. K dispozici v jednom průsvitném odstínu, který se objeví a okamžitě se spojí s tónem obličeje. Ideální pro všechny typy pleti.

Recenze

Estee Lauder krémy jsou zdaleka levné, mnoho žen po celém světě říká. Nejoblíbenějším prostředkem jsou samozřejmě ženy zralého věku, protože značka má mnoho řad léků proti stárnutí. Taková vysoká cena je však kompenzována za slušnou a vysokou kvalitu a je spojena především s tím, že při výrobě nástrojů se používají nejnovější technologie a vzácné komponenty. Většina žen si je toho vědoma a stále si nedovolují volbu.

Mnoho žen, které používají denní a noční krémy značky, nevidělo od prvního dne používání jeden rok významných změn, kterým je mluvit o průběhu roku.

Pokud jste se rozhodli koupit Estee Lauder krém, pak je to hodná volba, zvážit nejen běžné zákazníky, ale také profesionální kosmetologové. Koneckonců, všechny nástroje a sady nástrojů se dokonale vyrovnávají se všemi deklarovanými značkami a výsledek netrvá dlouho.

A na konci našeho článku: další video recenze CC a BB krémů z Estée lauder.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky