Christina krém

Christina krém

Pro každou ženu v každém věku je velmi důležité zvolit správnou kosmetickou kosmetiku, která bude přesně odpovídat jejímu typu pleti a eliminovat existující nedostatky. Moderní kosmetický průmysl nabízí širokou škálu kosmetických značek, které produkují produkty osobní péče pro každý vkus a peněženku. Chceme vás upozornit na izraelskou značku Christina, která dlouho získala ženská srdce po celém světě.

Historie společnosti

Inovativní kosmetička Christina Zehavi se v roce 1982 rozhodla v Izraeli zřídit společnost pro výrobu profesionálních přípravků pro péči o obličej. Byla nespokojená s těmi výrobky, které byly v té době populární, protože z jejího pohledu nebyly příliš účinné. Christina studovala ve Francii s nejlepšími odborníky v oboru kosmetologie, do skupiny vědců také cestovala do jiných zemí.

Po návratu do Izraele si Christina Zehavi a její manžel Josef vytvořili vlastní kosmetickou značku s názvem Christina a zahájili rozsáhlou výrobu. V současné době společnost vyrábí asi 300 druhů produktů péče. Díky přítomnosti vlastní laboratoře a schopnosti provádět výzkum v oblasti krásy se společnost neustále zlepšuje, zavádí se inovace a zlepšuje se kvalita výrobků.

Výhody kosmetiky

V Rusku se kosmetika značky Christina neobjevila tak dávno, ale okamžitě si tam našla fanoušky navzdory své poměrně vysoké ceně. Faktem je, že fondy této značky mají řadu nepopiratelných výhod:

 • Aktivně se potýkají s důsledky vystavení škodlivým faktorům životního prostředí, špatnému výběru životního stylu, stresu;
 • Zpomalte stárnutí kůže, vyživujte ji a obnovujte ji (účinek kosmetiky značky Christina ve srovnání s efektem biorevitalizace!);
 • Obsahuje pouze hypoalergenní přírodní složky;
 • Projdou kontrolou kvality v několika evropských zemích a neustále se zlepšují.

Vlastnosti kompozice

 • Obsah kyseliny hyaluronové ve složení kosmetiky. Nejnovější výrobní technologie navíc vytvořily opravdovou konkurenci pro metody injekčního omlazení, protože jeden z vývojových trendů - zapouzdřující kyselinu hyaluronovou - vám umožňuje transport do hlubších vrstev kůže, což znamená, že několikrát zvyšuje účinnost léku;
 • Jedna z řady kosmetických přípravků Christina, Forever Young, byla vytvořena na základě inovativních oligopeptidů, které přispívají k aktivnímu růstu nových epidermálních buněk, namísto těch, které jsou poškozeny, ovlivněny účinky škodlivých faktorů prostředí a procesu stárnutí organismu;
 • Značka Christina je známá svým přirozeným složením. Majoránský olej je jednou z jeho jedinečných složek. Majoránka je známá v Izraeli jako nádherné koření pro pokrmy, stejně jako léčivé rostliny. Obsahuje různé antioxidanty, které mohou omladit a proměnit pokožku v krátkém časovém období;
 • Další přírodní složkou je mořský korál. Je také navržen tak, aby zachoval mládež a krásu pleti. Kromě toho složení kosmetiky zahrnuje takové dary Mrtvého moře jako bahno, sůl a vodu, jejichž léčivé vlastnosti jsou známy po celém světě;
 • Takovou složku je třeba poznamenat jako azulen - látku, která je obsažena v éterickém oleji heřmánku. Jeho účinkem na dermis je začít regenerační procesy, účinně hydratovat a chránit pokožku. Má také antiseptický a antialergický účinek;
 • Novinka v oblasti kosmetologie, inovativní vývoj v nedávné době - ​​peptidová matrice. Jeho hlavní funkcí je oprava kůže. Tohoto výsledku je dosaženo aktivací genů, které jsou zodpovědné za obnovu extracelulární matrice. Výsledkem této aktualizace je pružnější a pružnější kůže s hladkým povrchem a snížením počtu a hloubky stávajících vrásek.

Druhy

Značka Christina pracuje na výrobě několika kosmetických řad a každý z nich má prostředky k plnění určitých úkolů. Existují linie pro suché, normální i kombinované a mastné typy pleti. Nejjednodušší způsob, jak si vybrat produkty péče založené na vlastnostech vašeho typu, jinak nedosáhnete požadovaných výsledků.

Pod značkou Christina se vyrábějí krémy:

Hydratační

Existuje jich několik typů. Zvažte tři z nich: pro mastnou a kombinovanou pleť, pro normální pleť, pro suchou pokožku.

Produkt pro mastnou a kombinovanou pleť obsahuje vitamíny A, E, kyselinu hyaluronovou, kolagen, elastin, rostlinný extrakt zherukhy a také placentární enzymy. Tento krém podporuje regeneraci pleti, účinně udržuje vlhkost, zpřísňuje póry, osvěžuje a vyživuje pokožku. Výsledkem použití výrobku je krásná hladká kůže, bez mastného lesku a zvětšených pórů.

Naneste krém následujícím způsobem: malé množství se aplikuje na obličej a krk a jemně se třese, dokud se zcela nevstřebá.

Normální kůžepro všechny zdánlivé jednoduchosti také potřebuje určitou péči. Bylo to pro ni, že byl vynalezen hydratační krém obsahující hyaluronku, vitamíny A a E, kolagen a mrkevní olej. Rozsah tohoto nástroje - intenzivní výživa a vlhkost naplněná dermis, a samozřejmě ochrana před agresivními faktory prostředí. Výsledkem je zářivá, sametová kůže s hladkou, svěží barvou.

Metoda aplikace znamená totéž jako předchozí.

Suchá kůže zvláštní péči a zvláštní ochranu. V sortimentu Christina je krém s azulenem, který obsahuje také vitamíny, kolagen, kyselinu hyaluronovou a takové rostlinné složky jako měsíčkový olej a extrakt hřebíčku. Je navržen tak, aby odstranil nadměrnou suchost pokožky, aktivně bojuje proti loupání a dehydrataci.

Způsob použití: jemně naneste na krk a obličej, otřete. Tento nástroj může sloužit jako základ pro nadaci; lze použít také jako noční krém.

Post peeling

Název výrobku mluví sám za sebe - aplikuje se po odlupování. Tento postup se nejlépe provádí na podzim uklidnit a osvěžit pokožku, která se během léta spálila. Značka Christina má celou řadu nástrojů pro profesionální peeling. Dokonale odlupují horní vrstvu epidermy, podporují aktivní regeneraci kůže, vyrovnávají pleť a bojují proti projevům fotoagingu.

Tato linka má speciální základ - "Peelosophy ochranný krycí krém"Je post-peeling a má filtr proti slunečnímu záření, který neutralizuje agresivní působení ultrafialových paprsků. Také zvlhčuje pokožku, zastavuje zánět, zmírňuje podráždění."

Noc

Dokonce i během spánku se procesy v našem těle nezastaví na sekundu, což znamená, že noc je čas, kdy je péče o pleť velmi důležitá. Pro tento účel byl vytvořen krásný krém Christiny - "Noční krém Forever Young Repairing"Je regenerační a je určen k řešení problémů, jako je dehydratace kůže, nadměrná těsnost, a také bojovat proti známkám stárnutí. Díky svému působení je proces obnovy epidermis velmi aktivní a ráno svítí s čerstvostí a mládím."

Den

Obecně jsme již zmínili několik krémů, které jsou ve dne; stojí však za zmínku zvlášť “Unstress Probiotic Day Cream"SPF-12.Faktem je, že tento krém je velmi dobrý pro prevenci fotoagingu, což znamená, že si jej můžete bezpečně vzít s sebou k odpočinku v horkých zemích - vaše tvář bude spolehlivě chráněna před agresivním ultrafialovým zářením, vaše pokožka bude zvlhčena a bez známek podráždění.

Ochranné

 • Nejen v létě, ale v zimě musíme chránit pokožku. Jakékoliv náhlé změny teploty nepříznivě ovlivňují stav epidermy. Ale není to nic za to, že značka Christina vyšla na vrcholu světového žebříčku - ve své sestavě najdete fondy pro všechny příležitosti, včetně ochranný krém "Forever Young Hydra ochranný zimní krém" SPF-20Která by měla být použita k ochraně kůže v zimě. Jeho nespornou výhodou je dvoufázová akce: hydratační báze se rychle vstřebává do epidermy a udržuje požadovanou úroveň vlhkosti; a nutriční složka pokrývá povrch obličeje ochranným filmem, který zabraňuje jeho zmrazení a sušení.

Zimní slunce je někdy agresivnější než letní slunce, proto lék obsahuje ochranu SPF-20 a vitamíny A, C a E a bambucké máslo, které zabraňují vzniku vrásek.

Doporučuje se použít tento přípravek s Christina sérum, jemně ho nanášet shora a třením až do úplného vstřebání.

Pro problémovou pleť

 • Pro problémovou pleť, náchylnou k mastnému seborrhea, couperose, podráždění, byl vytvořen speciální vyrovnávací krém "Bio Phyto Balancing Cream", které eliminuje tyto projevy, normalizací tvorby sekrece kůže, bez přesušení kůže. Má osvěžující a uklidňující účinek.

Hlavní linie

Značka Christina v současné době vyrábí 12 kosmetických řad:

 • Klasická linie - je určena pro každodenní péči o různé typy pleti;
 • Bio fyto - produktová řada, která řeší citlivé kožní problémy. Například, Bio Phyto Zaatar krém dokonale zvládne jakékoliv podráždění kůže, ať už kuperoz, seborrhea nebo zarudnutí;
 • Muse - produkty této řady jsou navrženy tak, aby zlepšily bariérové ​​schopnosti pokožky;
 • FluorOxygen + C - platí, když chcete zesvětlit tón pleti a omladit ho;
 • Comodex - produkty, které řeší problémy spojené s mastnou pletí;
 • Navždy mladý - péče, neutralizace prvních známek stárnutí kůže;
 • Přání - kosmetická řada pro odchod na 40 let;
 • Chateau de beaute - řada kosmetických přípravků na bázi výtažků z hroznů, známých svými regeneračními vlastnostmi. Například krémNádhera„Z této série se dokonale vyrovnávají s dehydratací pokožky a ztrátou pružnosti, což zabraňuje vzniku příznaků vadnutí;
 • Vytrhněte - pomoc pokožce vystavené stresujícím faktorům prostředí;
 • Hedvábí - účinné zvedání;
 • Rose de mer - Série přírodních peelingových nástrojů, která je založena na mořských korálů. Tam je také post-peeling péče, například Rose de Mer Post Peeling kryt krém. Tento krém má tonální účinek. Nejenže ochrání váš epidermis před poškozením agresivními UV paprsky po odlupování, ale také ho nasytí vitamíny a antioxidanty;
 • Peelosophy - na rozdíl od předchozí linie jsou určeny k provádění procesu loupání v podmínkách salónu. Používá se v „tvrdých“ případech.
10 foto

Recenze

V současné době jsou v kosmetických centrech u nás velmi intenzivně využívány produkty péče o izraelskou značku Christina. Jsou také doporučeny praktikující kosmetičky jako prostředek pro další péči o pleť doma.

Co se ženám obzvláště líbí - přirozeně, přirozené složení, příjemná jemná vůně, beztížná konzistence a v důsledku toho absence "filmového" efektu na obličej. Kosmetika funguje, plně odůvodňuje všechny uvedené možnosti. Krémy s tonizujícím efektem dokonale vyrovnávají tón pleti a zároveň se o ni starají.

Z negativních výpovědí můžeme zmínit nespokojenost s poměrně vysokými cenami produktů (i když mnozí přiznávají, že poměr ceny a kvality je v tomto případě poměrně oprávněný).Také někteří zůstávají nespokojeni s vlastním výběrem kosmetiky; Je však nutné obviňovat samotné ženy, které, aniž by znaly zvláštnosti svého typu pleti, rozhodly o tak drahém nákupu.

Proto je pro začátek lepší jít na schůzku s kosmetičkou, zjistit vše, co můžete o své kůži získat, a získat doporučení týkající se správného výběru produktů péče, které učiní vaši tvář mladou a zářivou, a zároveň vás zbaví všech problémů na ní. Nezapomeňte, že nejlepší příspěvek je přínosem pro jeho krásu.

Více o kosmetice Christina se můžete dozvědět z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky