L'Oreal Skin Moisturizer

L'Oreal Skin Moisturizer

Moderní výrobci kosmetiky nabízejí ženám široký výběr všech druhů hydratačních přípravků pro každý vkus a peněženku. Uprostřed této rozmanitosti je krém L'Oreal obzvláště náročný pro ty, kteří se dívají na sebe, zvlhčují pokožku, přesněji ani jednu, ale několik různých krémů známé značky.

Krém L'Oreal hydratuje pokožku - nejlepší způsob, jak udržet vaši pleť mladou a zdravou.

V kosmetickém průmyslu je L'Oreal po celá desetiletí. Během této doby bylo vyvinuto a vyrobeno obrovské množství všech druhů kosmetických prostředků určených pro pokožku obličeje, včetně hydratačního účinku.

Stejně jako všechny značkové výrobky, jsou hydratační kosmetika odlišná v tom, že:

 • opatrně pro epidermis a nasycuje ji prospěšnými látkami;
 • splňuje nejvyšší mezinárodní normy kvality a požadavky na bezpečnost;
 • zahrnuje aktivní složky - produkt vysoce moderní technologie;
 • je multifunkčnívykonávání několika úkolů najednou;
 • v uvedeném rozsahu Možnosti pro absolutně jakýkoliv typ dermis a věku.

Jedním z hlavních rysů všech kosmetických výrobků značky je zároveň neustálá modernizace, která přispívá ke zlepšení jejich vlastností a efektivity.

Nejoblíbenější nedávno považovaná kosmetika ze série "Trio Active" a "Moisturizing Expert 24 hodin." První z nich je ideální pro dívky a mladé ženy, aby se staraly a předcházely problémům s epidermis, a druhá bude nejlepší volbou pro ty, jejichž derma v důsledku věkových vlastností již začala ztrácet svou přirozenou krásu.

Linka "Trio aktivní"

Unikátní řada produktů, jejichž hlavním úkolem je zvlhčovat a udržovat přírodní vodní bilanci. S tímto krémem podporují obnovu pokožky, tónují je, vytvářejí pružnější, pružnější, vracející se mládež a zdravý vzhled.

Produktová řada zahrnuje:

 • vitamín E pro mládežpředcházení stárnutí;
 • vitamin b5 - dávat lesk, vyrovnat barvu a odstranit pigmentaci;
 • glycerolových sloučeninzadržování vlhkosti;
 • UV filtrchrání obličej před negativními účinky slunečního světla.

Linka obsahuje krémy "Trio Active Ultra-Moisturizing", "Trio Active Active Freshness" a "Trio Active Beauty and Shine".

Ultrahumidifikace poskytuje pocit čerstvosti, který přetrvává několik hodin a neumožňuje dermis vysychat na jeden den. Mezi jeho vlastnosti patří: \ t

 • ozajištění maximální vlhkostivčetně silně dehydratované a citlivé kůže;
 • dlouhodobě;
 • odstranění podrážděnísvědění, pocit těsnosti;
 • ochrana před negativními dopady životní prostředí;
 • schopnost dát kůži Tvářte zdravou barvu a zvyšte její elasticitu.

Je možné použít jak ráno, tak večer. Měkká a měkká konzistence gelového krému umožňuje jeho rychlé vstřebání, nezanechává mastný film a lesk na obličej, takže pokožka je hladká a zářivá.

Série "Expert"

Tato linka představuje několik možností, z nichž každá plní své poslání. Zároveň díky vícesložkovým kompozicím poskytují komplexní péči, včetně obnovení normální vodní rovnováhy.

Příznivý účinek na kůži "Age Expert", prezentovaný v několika variantách. Každý z nich je určen pro konkrétní věk a bere v úvahu stav a potřeby dermis během tohoto věku.

Hydratační Expert 24 hodin, který šetrně pečuje o epidermis a hlubší vrstvy pokožky, se liší intenzivnější hydratací. Kromě základních funkcí aktivně bojují proti zarudnutí a zmírňují podráždění.

Řádek obsahuje:

 1. Noční krém s účinkem regenerace, Vhodné pro všechny typy pleti. Polynenasycené mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6 obsažené v ní a hydratační přísady pracují tvrdě během spánku. Výsledkem je, že ráno vypadá obličej odpočatý, hladký a zářivý.
 2. Denní lék na normální zdravé a smíšené dermyobohacené o hydratační molekuly, které okamžitě saturují vlhkostí a spolehlivě ji drží dalších 24 hodin. Současně vitamínový komplex vrací záření a zjemňuje pleť.
 3. Krémový gel pro normální i kombinovaný typ. Obvykle, pro smíšený typ, to je poněkud obtížné poskytovat pořádnou péči, protože v některých místech epidermis může být příliš suchý, a v jiných, naopak, velmi mastný s lesklým leskem. Krémový gel z L'Oreal snadno zvládne svůj úkol, „rozpoznání“ problémů a působení v každé zóně různými způsoby, normalizující práci mazových žláz.
 4. Péče o oční okolí.vhodné pro jakýkoliv typ kůže. Kromě hydratačního účinku pomáhá vyhladit vrásky na obličeji v této zóně a bojuje proti změnám souvisejícím s věkem.
 5. Denní lék na suché a citlivé dermy. Speciální látky obsažené v kompozici, vyživují pokožku a uvolňují ji.

Jednou z jeho nejcennějších složek je tokoferol (vitamin E), který začíná proces regenerace kůže. Kromě toho přispívá ke zlepšení pružnosti pleti a vyhlazování vrásek, vyniká tónům, odstraňuje pigmentové skvrny. Kromě toho, tento vitamin je vynikající antioxidant.

Kosmetologové doporučují tento kosmetický přípravek používat nejen jako samostatný prostředek péče, ale také jako základ pro make-up. Aplikujte lehkým pohybem na očištěnou pokožku a každé ráno se vyhněte okolí očí.

Názor zákazníka

Většina žen, které používají ochrannou kosmetiku pro péči o obličej z ochranné známky L'Oreal, o tom zanechává pouze pozitivní recenze a po pokusu se stávají skutečnými fanoušky této kosmetiky.

Nejcennější kvalita kosmetiky této společnosti, její fanoušci zvažují složitost péče. Kromě toho, že hydratuje, vyživuje dermis, vyplňuje ji různými užitečnými látkami, zlepšuje její stav a umožňuje jí zbavit se značného množství problémů a nedostatků.

I přes obsah různých inovativních nepřirozených složek v kosmetice, jen zřídka způsobuje alergické reakce. To je dáno především pečlivě zvoleným složením a kombinací jednotlivých prvků, jakož i četnými testy provedenými odborníky společnosti před uvedením výrobků do výroby.

Jsem rád, že zástupci krásné poloviny a skutečnost, že mezi populární značky zvlhčovače je snadné vybrat správnou volbu pro absolutně každý věk a typ pleti.

Více se můžete dozvědět z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky