Krém H20

Krém H20

Mořská voda ve svém složení je podobná plazmě lidské krve, proto jsou produkty na ní založené tak dobře vnímány naší kůží. A krém H2O není výjimkou.

Více informací o produktech této značky - v dalším videu.

O značce

Kosmetická společnost H2O se na ruském trhu objevila v roce 2011 a nejprve byla zastoupena pouze v obchodní síti L’Etoile. V současné době se nachází v internetových obchodech, stejně jako v řadě maloobchodních prodejen.

Hlavní myšlenkou společnosti je tvorba přírodní kosmetiky, která bude přínosem pro péči o vaši pleť.

Jeho dermatologové vyvinuli několik stovek receptů, pro které byly vytvořeny unikátní produkty péče, včetně kůže na obličeji. Složení krémů je vybráno takovým způsobem, že je okamžitě absorbováno do epidermy, což umožňuje vitamínům a stopovým prvkům proniknout do nejhlubších vrstev.

Produkty této společnosti jsou určeny pro dívky starší 25 let..

Výhody

Mořská voda, která je součástí H2O krému, obsahuje minerály a vitamíny, které jsou nezbytné k výživě kožních buněk, a vzhledem k tomu, že je ve složení velmi podobné tekutině v lidském těle, usnadňuje jejich zavedení do kožních buněk. V popisu složení mořské vody je hlavním prvkem.

Všechny produkty této společnosti mají vynikající hydratační vlastnosti. Rychle odstraňují loupání, zarudnutí, dokonale se vyrovnávají s rozšířenými póry v t-zóně. Dej derma sametový vzhled, výborné matování.

Textura krémů H2O je lehká a jemná. Nedávají lepkavost, jsou rychle vstřebávány, zanechávají pocit komfortu na kůži, který trvá dlouho.

Jedinou nevýhodou tohoto produktu je nežádoucí použít v zimě. To je způsobeno vysokým obsahem tekutiny v něm, což může způsobit negativní procesy v dermis při negativních teplotách okolí.

Aby byla péče o pokožku úplná, doporučuje H20 použít celou sadu produktů, která zahrnuje kromě krémů také prostředky pro čištění kůže, jakož i obličejové masky.

S pomocí takové komplexní péče můžete provádět detoxikační proceduru, tj. Zcela odstranit toxiny z kůže.

Druhy

Kosmetika H2O má širokou škálu produktů. Každý si bude moci vyzvednout zboží pro svůj typ epidermis.

Řada krémů pro aktivní hydrataci "Oáza krásy" obsahuje extrakt z modrých řas. Obsahují oleje, squalin a komplex vitaminů. Toto složení vám umožní okamžitě proniknout do buněk dermis, okamžitě jim přinese vlhkost. Po aplikaci těchto prostředků na dermis se objeví pohodlný pocit. Kůže získává hladkost, loupání zmizí.

Obnova série "Beauty Infinity" byla vytvořena speciálně pro ženy starší 35 let.

Krémy této linie jsou navrženy tak, aby eliminovaly změny kůže související s věkem. Při jejich působení začnou kožní buňky opět produkovat kolagen a elastin. Hydratační složka, která je také obsažena v tomto produktu, bojuje proti již vzniklým vráskám. A antioxidanty, včetně vitamínu E, chrání pokožku před agresivními vlivy prostředí.

Série "Nekonečno krásy" Ideální pro péči o pokožku krku a dekoltu. Tyto oblasti těla vyžadují zvláštní péči, kůže na nich je tenká a věku na prvním místě. Prostředky této linie pomáhají udržovat napjatost dermy a šetří ji před ochabnutím. Váš výstřih bude přitahovat pohledy druhých a ohromí svou mládeží, dokonce i v dospělosti.

"Výsledky moře" - řada krémů proti stárnutí.

Tyto prostředky přispějí k intenzivnímu zvlhčení pokožky, utažení oválu obličeje, vyrovná vrásky zevnitř.

Všechny série mají noční i denní krémy. Není nutné aplikovat noční krém v odpoledních hodinách av noci. To je způsobeno tím, že mají odlišné složení a mají odlišné vlastnosti. Denní krém by měl chránit a hydratovat pokožku a noční krém, aby byla zajištěna její výživa. Noční krém během dne bude dělat make-up těžký, a použití denní krém na noc může vést k otok ráno.

Měli bychom také zdůraznit kolagenový krém pro pokožku kolem očí "Aquafirm".

Ultra-nasycený redukční produkt. Obsahuje bohaté bílkovinné extrakty z hnědých řas. Stimulují proces přirozené produkce kolagenu. Produkt je nasycen mořskými mikrosférami, aby hluboce zvlhčil pokožku. Okamžitě vyhlazuje mimické vrásky v rozích očí, poskytuje výrazný liftingový efekt. Dokonale odstraňuje příznaky únavy a činí pokožku pružnější, hladší a napnutou.

Kromě krémů na obličej má produktová řada H2O výrobky pro péči o ruce.

Náklady na

Cena tohoto produktu je pro průměrného ruského kupce poměrně vysoká. Sklenice, například, 50 ml denního krému stojí asi 4000 rublů. Ale přírodní produkt nemůže být levný.

Recenze

Značka H2O byla původně určena pro profesionální péči o pleť v salonech. Ale ona byla tak ráda těm, kteří to zkusili alespoň jednou, že výrobci ji vydali pro maloobchod po celém světě.

Majitelé kosmetických přípravků H2O hovoří o své přirozenosti a pocitu lehkosti na obličeji.

Existují však odpůrci tohoto produktu. Často Tento produkt zaměňuje ženy za suchou citlivou pokožku, protože obsahuje silikon, který může přinést pocit těsnosti k tomuto typu kůže. Kromě toho část publika nevěří, že složení, z větší části sestávající z mořské vody, bude schopna obnovit vybledlé dermy. Ale pro většinu část kupujících tohoto výrobce, jako je krém, si všimnout efekt. Obličej ovál je zpřísněn, ochlupení dermis zmizí v oblasti dekoltu, vrásky jsou téměř zcela vyhlazené. Říká se, že produkt plně odůvodňuje jeho cenu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky