Krém s kyselinou hyaluronovou

Krém s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová se v našem těle vyrábí přirozeným způsobem, vyplňuje mezibuněčný prostor a dodává pleti pružnost a pevnost. Má průhlednou texturu podobnou gelu. Moderní vědci se naučili vytvářet syntetický protějšek.

Kyselina hyaluronová je široce používána v kosmetologii: Používá se ve složení produktů pro udržení krásy a mladistvé pleti, v denních komplexech pro mladou normální a problematickou dermis, včetně vysoce kvalitní péče proti stárnutí. Krém na bázi "hyaluronky" vám umožňuje zvlhčit pokožku a udržet její vlhkost uvnitř vytvořením neviditelného filmu na povrchu.

V tomto případě se kyselina hyaluronová liší: má nízkou molekulovou hmotnost a vysokou molekulovou hmotnost.

Krém, který se skládá z nízkomolekulárního produktu, má tendenci pronikat do hlubokých vrstev dermis, což znamená, že je účinnější v boji o mládež v kůži. Jeho analog je vysoce molekulární produkt, který se vyznačuje vysokou hustotou molekul a je schopen působit na povrch kůže, vytváří neviditelný film a zabraňuje odpařování vlhkosti zevnitř.

Základní vlastnosti

Oni dělají legendy o vlastnostech kyseliny hyaluronové: to je dobrý hydratační krém, udržuje vlhkost v buňkách kůže, bojuje proti vráskám a proti stárnutí derma problémy, normalizuje vodní rovnováhu uvnitř kůže, poskytuje výměnu energie.

Kyselina hyaluronová ve složení denního krému může být vynikající alternativou k lékařským injekcím, je důležité určit její vlastnosti a najít správnou aplikaci pro konkrétní produkt:

 • Hlavní vlastností kyseliny hyaluronové je zadržení a akumulace vlhkosti v kožních buňkách. Díky použití pleťového krému na bázi nízké nebo vysoké molekulové hmotnosti se pokožka zvlhčuje, získává pružnost a sílu a vytváří její tón.
 • Vysokomolekulární kyselina ve složení kosmetického přípravku působí jako bariéra proti negativnímu vlivu vnějších faktorů.vytvoření neviditelného filmu na povrchu dermis; zabraňuje také odpařování vlhkosti;
 • Hyaluron udržuje hydrobalance dermis, tj. Její vodní strukturu. Je známo, že lidské tělo se skládá z 80% vody, přesně jako jeho největší orgán - kůže;
 • Kyselina hyaluronová pomáhá předcházet stárnutí pleti díky tomu, že se hromadí uvnitř dermis a vyplňuje svůj mezibuněčný prostor sám o sobě, zvyšuje pružnost pokožky, její sílu, vyhlazuje vrásky a zabraňuje tvorbě nových;
 • Přispívá také k přirozené produkci kolagenu a elastinu., které jsou zodpovědné za sílu kůže a její pružnost, mládež.

Všimněte si, že přínos kyseliny hyaluronové je zvýšen přidáním aktivních prvků do krémově výživných rostlinných olejů, vitamínů, minerálních komplexů a zejména vody, ideálně, pokud je obohacen minerály - termálními.

Více o kyselině hyaluronové se můžete dozvědět v následujícím videu.

Výhody a přínosy pro pleť

Přirozená produkce kyseliny hyaluronové se časem zpomaluje a způsobuje určité problémy. Použití krémů na kyselinu hyaluronovou začíná, když se cítí:

 • Nadměrná suchost a odlupování;
 • Vzhled vrásek;
 • Ztráta kontury obličeje a elasticity kůže;

V tomto případě není věk ženy důležitý, spíše je nutné vyhodnotit stav její kůže.

V každém fyziologickém věku je možné projevy těchto příznaků, zejména proto, že první patrné mimické vrásky se objevují ve věku 25 let a suchost epidermy je vyloučena. Trvalé používání krému kyseliny hyaluronové pomůže zvlhčit pokožku. díky kterému se vyrovná jeho povrch a stín, upraví se regenerace buněk a začne proces přirozené produkce kolagenu a elastinu - jsou odpovědné za tón naší kůže.

Stojí za to vědět o vlastnostech molekul kyseliny hyaluronové: mají sklon krystalizovat v chladu. Použití krému založeného na této složce může být používáno po celý rok, ale po aplikaci stojí za to, aby se dobře vstřebalo.

V zimě se doporučuje použít dodatečnou ochranu výživnými účinnými látkami na bázi rostlinných olejů.

Zaznamenáváme jeho hlavní výhody pro dermis:

 • Podle kosmetologů kyselina hyaluronová je považována za nejlepší složku ve složení krému pro péči o jakýkoliv typ pletiJe důležité určit jeho správnou koncentraci, aby se vyřešil problém suchosti nebo tvorby vrásek;
 • Syntetický analog kyseliny je dokonale absorbován naší pokožkou., neodmítá, dokonale se vstřebává a hromadí se uvnitř;
 • „Hyaluronka“ našla své použití v produktech pro oční víčka, kde je jeho molekulární struktura častěji nalezena;
 • Omlazení kůže není možné bez této složky ve složení krému. V tomto případě je důležité, aby byla založena na kyselině hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností, která pronikne do hlubokých vrstev dermis a působí zevnitř.

Jak se přihlásit

Kyselina hyaluronová je v přírodě rozmarná a jako součást krému vyžaduje zvláštní vztah pro kvalitní práci.

Odborníci doporučují dodržovat řadu pravidel při použití krému na bázi této kyseliny, aby výsledek mohl být realisticky vyhodnocen po několika aplikacích:

 • Před nanesením krému očistěte pokožku v důsledku praní a nezapomeňte na tonizování tonikem;
 • Krém s kyselinou hyaluronovou je vhodnější aplikovat na mírně vlhkou pokožku - nedovolte, aby tonikum úplně vsáklo do povrchu nebo „koření“ dermis termální vodou před nanesením krému;
 • Doporučuje se aplikovat denní krém na hodinu a půl před opuštěním domu, zejména v chladném a těžkém období. Faktem je, že molekuly kyseliny hyaluronové mají sklon krystalizovat za podmínek nízké teploty, tj. Získat pevnou formu na kůži nebo uvnitř ní.
 • Před nanesením krému jej zahřejte mezi prsty. - To mu umožní "zahřát" a proniknout do hlubších vrstev, rychle vstřebaných do epidermy;
 • Pravidelné používání produktu s kyselinou hyaluronovou v přípravku umožní dosáhnout viditelného účinku dříve. Kosmetičky doporučují používat stejnou značku denní i noční péče;
 • Odborníci doporučují distribuovat denní a noční obličejový krém s vyhlazujícími pohyby na masážních linkách., produkt kolem očí - světlo v kruhových pohybech.

Účinek v závislosti na věku

Krémy kyseliny hyaluronové jsou podmíněně rozděleny do dvou typů: ty, kde je indikován doporučený věk pro jejich použití, a bez takové indikace. Stojí za zmínku, že odborníci doporučují používat ženy ve věku 25 let a starší s krémem bez věkového značení, samozřejmě, toto doporučení je podmíněné a nevyžaduje přesné provedení.

Dokonce i mladá epidermis může být suchá a bez života a k záchraně přichází klasický produkt založený na hydratační složce - denní nebo noční produkt.

Použití hyaluronového krému na věku pleti cca 25 let bez dalších aktivních prvků umožňuje zvlhčení pokožky venku, aby byla hladká a sametová. V tomto věku se doporučuje používat vysokomolekulární denní krém pro práci pouze na povrchu epidermy: aktivní složka vytváří neviditelný film a zabraňuje odpařování vlhkosti zevnitř.

Po 25 letech další kyseliny, jako jsou komplexy mléčné, glykolové, minerální a kyslíkové, budou užitečnými dalšími prvky ve složení kosmetického krému k udržení správného metabolismu energie a vody v epidermis. Kyselina hyaluronová by nyní měla působit nejen jako bariéra, ale také jako aktivní složka pro zvlhčování a je lepší věnovat pozornost typu s nízkou molekulovou hmotností.

Pro kůži stáří 30 let a starší Hydratační a vyživující účinek je dosažen díky přítomnosti mastných kyselin v kompozici, proto hledejte zmínku o rostlinných olejích mezi složkami krému na štítku. Pravidelné používání krému s kyselinou hyaluronovou umožní nasycení pokožky vlhkostí a dodá jí pružnost, eliminuje malé vrásky na obličeji a zabraňuje tvorbě hlubokých změn souvisejících s věkem.

Krémy proti stárnutí na bázi kyseliny hyaluronové nebude bez složení kolagenu nebo retinolu v kompozici, která stimuluje tvorbu přírodních látek a regeneraci buněk, čímž vyhlazuje povrch kůže a zbavuje se vrásek. Očekává se, že použití těchto přípravků se bude používat při každodenním použití ve složení denní a noční péče: kůže získává hustotu, hladkost a extra zář, vrásky nejsou zcela vyhlazené, ale znatelně vyhlazené.

Kolagen v kompozici obnoví obrys obličeje a krku a prostředky péče o pokožku kolem očí - zbavit se sáčků.

Jak si vybrat dobrý nástroj

Výběr kvalitního výrobku je poloviční, takže před nákupem byste měli udělat několik jednoduchých kroků, abyste získali dobrý produkt:

 • Než půjdete do obchodu nebo lékárny, podívejte se na sortiment kyseliny hyaluronové: to vám umožní předem určit rozpočet nákupu a jeho místo;
 • Přečtěte si recenze o produktech: které, podle žen, nejúčinnější, což - ne moc. Stojí za to vědět, o jednotlivých vlastnostech vaší epidermis, alespoň o typu a přítomnosti citlivosti na složky, aby se zabránilo druhé ve složení krému;
 • Po přečtení recenzí a výběru několika produktů předem, měli byste se dozvědět o složení a komponenty. Mezi hlavní hydratační složky potřebujete hledat kyselinu hyaluronovou - giauronát a ne deriváty jako sůl. Pokud vidíte mezi složkami smetanové soli, pak by měl být nákup odložen a zvolit aktivnější kompozici;
 • Dobrý krém s kyselinou hyaluronovou má ochranný faktor SPF. Působí jako garant kvalitní péče a ochrany před ultrafialovým zářením nebo předčasným stárnutím. Přítomnost SPF naznačuje, že kyselina ve smetaně bude „pracovat“ celý den a umožní vám používat krém ve slunečném létě, aby efektivně fungoval;
 • Pokud můžete, ohodnotit krém na vůni - kvalitní výrobek nemá výraznou chuť;
 • Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje účinný prostředek proti stárnutí retinol a některé další klíčové složky pro výživu a posílení buněk dermis. Každý z nich má stejné UV filtry, protože péče proti stárnutí nemůže bez faktoru SPF.
 • No, pokud má krém přírodní složení s dalšími vitamíny C, E, B, přírodními antioxidanty a komplexem olejů pro noční péči;
 • Hlavním pravidlem při výběru kvalitního a účinného produktu je přítomnost nízkomolekulární kyseliny ve směsi. Ne všichni výrobci uvádějí typ komponenty a její koncentraci, ale mezi známými a ne příliš profesionálními značkami jsou ti, kteří informovali ženy o kyselině na přední nebo zadní straně obalu. Jedná se o přípravek s nízkou molekulovou hmotností, který je nejúčinnější díky možnosti proniknutí do hlubokých vrstev dermis a působení uvnitř kůže.

Volba dobrého krému je určena věkem, pro který je výrobek určen.

Podívejte se na označení na obalu - výrobci bona fide uvádějí potřebné značky přímo na přední straně nádoby se smetanou: doporučený věk, dostupnost dalších složek, faktor SPF, typ (noc, den), na zadní straně některých značek informujte o koncentraci kyseliny hyaluronové v kompozici.

Seznam populárních výrobců

Populární ruská značka Librederm zastává hodnocení rozpočtových prostředků a má ve svém sortimentu krém založený na „hyaluronka“: klasický lékárenský výrobek pro jakýkoliv typ pleti a sérum na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností.

Krém na péči o pleť Doliva Obsahuje olivový, bambucký extrakt a kyselinu hyaluronovou.

Je zaměřen na omlazení dermis díky vysoce hydratačnímu komplexu, vyhlazování vrásek, zlepšování pleti a normalizaci výměny energie v epidermis. Doliva Moisturizers jsou rozděleny na noční a denní péči. Recenze o německé značce jsou nejednoznačné: některé dívky si všimnou příliš tekuté konzistence a tvorby lesklého filmu na povrchu dermis, jiní o něm mluví jako o dostupném nástroji pro každodenní péči a omlazení, zejména proto, že krém není vázán na konkrétní typ pleti nebo věk. žen

Značky s hodnocením rozpočtu pokračují v krémech Faberlic prolixir: denní a noční intenzivní hydratační přípravky, oční krém a sérum pro ženy od 25 let. Krémy značky obsahují kyselinu hyaluronovou pro hydrataci, kyslíkový komplex a peptidy pro obnovu suché a stresující dermy.

Značka L'Oreal známý pro celou řadu léků proti stárnutí a mezi nimi je produkt s kyselinou hyaluronovou - plnivo, které nevyžaduje subkutánní podání.

Specialisté značky vytvořili unikátní krém s nízkou molekulovou hmotností, který umožňuje lepší pronikání do hlubokých vrstev epidermy.a díky tomu se kůže stává pružnou a napnutou, získá hladký povrch a nasycení vlhkostí. Krém LʻOreal je na rozdíl od jiných výrobků vhodný pro ženy starší 45 let.

Hyaluronový krém Caviale vyrábí v Rusku a hluboce zvlhčuje pokožku.

Neobsahuje žádné další aktivní prvky, pouze zvlhčující složku.který je zaměřen na práci s jemnými mimickými vráskami a suchostí dermis. Jeho cena je příjemně překvapující a recenze - dvakrát. Ženy si všimnou jeho dostupnosti a vysoce kvalitní zvlhčující při každodenním použití.

Hyaluronový krém Novosvit Má lehkou texturu a vynikající absorpci.

Obsahuje reflexní částice, které dodávají obličeje objem a čerstvost.. Unikátní receptura přípravku Novosvit na bázi kyseliny hyaluronové vyhlazuje jemné linie a normalizuje vodní bilanci epidermy, díky níž je výsledek po první aplikaci pociťován.

Běloruská smetana Bielita-Vitex Obsahuje extrakt zázvoru - silný přírodní antioxidant a složku, která podporuje regeneraci buněk, esenciální olej z růží pro výživu a obnovu epidermy. Po nanesení krému na povrch dermis se vytvoří tenký film - přirozená bariéra na ochranu před vnějšími faktory a zadržení vlhkosti uvnitř kůže.

Značka Alpika Vyrábí lehký denní krém na bázi kyseliny hyaluronové, kde kromě aloe extraktu dodává čerstvost dermis. Hyaluron v kompozici obnovuje vodní strukturu a udržuje ji na úrovni, aby se zabránilo stárnutí kůže a vzniku suchosti, vrásek.

Přírodní přípravek na bázi hyaluronky - krém Savonry s vysokým hodnocením.

Obsahuje složku s nízkou molekulovou hmotností.Který je známý pro práci na hlubších vrstvách dermis a pro jeho účinnost pro věkový typ kůže. Jemný vzorec krému se snadno vstřebává, kolagen v jeho složení bojuje proti vráskám, komplex rýžových bílkovin obnovuje proteinovou strukturu epidermis, aniž by ucpával póry.

Rozpočet krémů založených na životodárné "hyaluronce" reprezentují značky Laura, Pure Line, Garnier, Natura Siberica, Black Pearl.

Profesionální krémový balzám MirraKromě hydratační kyseliny obsahuje komplex vitamínů E a F, extrakt z hroznových jader a přírodní složky, díky nimž je jeho použití bezpečné.

Vynikající analog k profesionálnímu produktu - hyaluronovému gelu Dr.Stern s komplexem zdravých tuků omega-3 a 6 pro udržení přirozené lipidové a vodní rovnováhy dermis. Jeho gelová textura lépe proniká kůží a je ideální pro epidermis související s věkem díky vysoké koncentraci kyseliny hayuronové a dalších vitamínů A, E, F, B5.

Věk krém Diademin s kyselinou hyaluronovou obnovuje elasticitu kožních buněk a je vhodný pro ženy od 30 let.

Kumulativní účinek pravidelného užívání krému Diademin se vyznačuje zvýšením vlhkosti o 48%. - to dokládají odborníci značky, navíc další prvky mají utahovací účinek a působí v komplexu pro větší hydrataci a omlazení pokožky.

Hyaluronový krém La roche posay s kolagenem je indikován pro ženy, které překročily hranici 30 let. Komplex složek má vyhlazující účinek na povrch dermis, včetně oblasti kolem očí, která je náchylná k tvorbě vrásek. Je známo, že s věkem je inhibována přirozená produkce kyseliny hyaluronové, proto se doporučuje používat krémy na bázi denně, aby se zabránilo tvorbě vrásek a suchosti epidermy.

La Roche Posay krém je jedním z nejlépe hodnocených produktů mezi značkami lékáren; bojuje proti vráskám, suché pokožce na obličeji, krku a dekoltu, povzbuzuje pokožku tím, že stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu.

Krém koktejl Prémie sestává z komplexu hyaluronových kyselin pro péči o starší kůži. Je zaměřen na vnější zvlhčování, tj. Na vytvoření ochranného filmu, který zabraňuje odpařování vlhkosti, a vnitřní - to znamená, že proniká do hlubších vrstev dermis a „pracuje“ zevnitř, drží molekuly vody.

Komplexní hydratační péče slibuje krém na obličej Kompliment hluboké jednání.

Intenzivně hydratuje pokožku a vyživuje ji vlhkostí, aby obnovila rám kůže a zbavila se vrásek i hlubokého typu.. Práce krému je triviální: jeho složky vytvářejí film na povrchu dermy nebo její přirozené bariéry, chránící před vnějšími faktory a odpařováním vody zevnitř.

Recenze

O krémech s kyselinou hyaluronovou se hovoří jako o všeliek na stárnutí; Další recenze jsou kontroverzní: ženy zvažují přidání hydratační složky jako marketingový trik a nic víc.

Každá kůže je individuální a vyžaduje zvláštní přístup, lze říci, že různé značky s jednou hlavní složkou produkují zásadně odlišné produkty, které mohou nebo nemusí být vhodné pro jednu nebo jinou dermu.

Krém je obzvláště populární mezi rozpočtovými produkty. Librederm Ruská značka; recenze o tom jsou většinou pozitivní: ženy si všimnou své příjemné lehké textury a schopnosti rychle vstřebat. Výrobce neoznačuje koncentraci "hyaluronika" v kompozici, a dokonce i mezi složkami produktu jsou označeny komodogeny.

Více o smetaně Librederm s kyselinou hyaluronovou - v dalším videu.

Spousta dobrých recenzí o denní hydratační tekutý krém Kompliment Hydralift Hyaluron, který má za cíl bojovat proti změnám způsobeným věkem v důsledku zvýšené koncentrace "hyaluronky" v kompozici. Ženy označují svou lehkou texturu a skutečnost, že je vhodná pro péči o odvážný typ dermis, aniž by vytvářela lepkavý efekt a znatelný lesklý film.

Zřetelné výhody jeho dostupné ceny a celého komplexu doporučení, mezi nimiž je lepší účinek výrobku při aplikaci na mírně vlhkou pokožku.

Nejlepší mezi lékárnami podle spotřebitelů - La Roche Posay.

Nemá žádnou chuť a je založena na termální vodě.Obsahuje kyselinu hyaluronovou a dokonale zvlhčuje i dehydratovanou pokožku. Výrobek je ideální pro péči o citlivé epidermy v důsledku absence pochybných složek, jako je alkohol nebo silikon.

Mezi kosmetology existuje názor, že nejúčinnějším produktem pro hydrataci pleti je profesionální kosmetika, například hyaluronický balzam. Krém má pohodlný dávkovač, ale nemá ochranu proti UV záření - jeho jedinou nevýhodou.

Krém s kyselinou hyaluronovou se dobře vstřebává, říkají, že ženy ji používají, necítí a dobře hydratuje pokožku, připravuje ji na make-up.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky