Denní krém L'Oreal

Denní krém L'Oreal

Denní krém je nepostradatelnou součástí každodenního rituálu péče o obličej. Potřebujeme ji k ochraně kůže před negativními vlivy na životní prostředí, stejně jako k přípravě obličeje aplikovat make-up. Dále se podíváme na produkty denní péče slavné firmy L'Oreal Paris.

Vlastnosti

L'Oreal Paris je dlouholetým lídrem v kosmetickém průmyslu, protože miliony žen na celém světě si vybírají finanční prostředky z této značky. A to vše proto, že L'Oreal vyrábí nejlepší péči a barevnou kosmetiku za poměrně přijatelné ceny.

Pokud chcete mít zdravý a zářivý obličej, je nesmírně nevýhodné jít ven bez použití denního krému, protože slunce je vážným nepřítelem pro naši tvář, vyvolává předčasný výskyt vrásek a stárnutí.

Kůže je navíc velmi citlivá a dobře vstřebává nejen vzduch a vodu., ale také destruktivní výfukové plyny a toxiny, které ničí lipidovou vrstvu. To je důvod, proč je tak důležité péče o obličej, pomocí pravidelného čištění ráno a večer, a samozřejmě použití krémů na ochranu.

Péče proti stárnutí

V sortimentu značky pro boj proti stárnutí a regeneraci pleti naleznete několik zajímavých produktů péče o obličej během dne pro všechny typy a věkové kategorie:

 • Revitalift Laser X3 Jedná se o intenzivní ošetření proti stárnutí, které nejen vyhlazuje vrásky a zlepšuje pružnost pokožky, ale má také zpřísňující účinek na kontury obličeje. Obsahuje kyselinu hyalouranovou a pro-xylan, který regeneruje epidermis na buněčné úrovni.
 • Revitalift zvedání - péče o pokožku okamžitě hydratuje a naplní ji energií. Speciální komplex obnovuje pružnost epidermy, stahuje kůži a činí je pružnými. Obsahuje pro-retinol A, který komplexně ovlivňuje vrásky a stimuluje regeneraci kožních buněk.
 • Věk Expert 35 +. Tento krém je určen speciálně pro boj proti vráskám a známkám stárnutí. To bude hydratovat pokožku po dobu 24 hodin, aby bylo pružné a elastické. Obsahuje kolagen, který proniká hluboko do epidermy a vyhlazuje vrásky, takže pokožka je hladká a obnovená.
 • Age Expert 45 +. Pomůže snížit vrásky, obnovit ztracenou pružnost a dotáhnout kontury. Kompozice obsahuje pro-retinol A a peptidy, které regenerují epidermis na buněčné úrovni, obnovují pokožku její bývalé mládí a čerstvosti.
 • Age Expert 55 +. V tomto věku jsou vrásky výraznější a kůže trpí nedostatkem živin, a proto potřebuje zvláštní a seriózní péči. Tento krém posílí a obnoví buňky epidermis, zaplní i nejhlubší vrásky a také výraznější tvar obličeje.
 • Age Expert Care 65 + posílit kožní bariéru a podpořit obnovu přirozených buněk. Zesvětlení pigmentace a snížení hlubokých vrásek.
 • Expertní hydratační krém 24 hodin. Gamma denní krémy určené k péči o pleť, která potřebuje extra hydratační. Prostředky z této série nejen hydratují pokožku, ale také v ní zadržují vlhkost, stejně jako obnovují tón tváře a chrání obličej před účinky vnějších faktorů. K dispozici pro různé typy pleti.
 1. Pro normální a kombinované. Kompozice obsahuje vitamin B5 a ceramid.
 2. Pro normální a smíšené. Vitamíny a minerály v kompozici osvěžují a zpevňují pleť, zmírňují otupělost.
 3. Pro suché a citlivé. Olej z růží a černého rybízu učiní pokožku jemnou, zklidňující a osvěžující.
 4. Pro citlivé, náchylné k zarudnutí. Kompozice obsahuje cenné a užitečné oleje z mandlí a kamélie.

Pokud trpíte suchostí a otupělostí pokožky, měli byste se blíže podívat na řadu „Luxury Power“, zde najdete vynikající denní krém, který odstraní pocit těsnosti na obličeji, uvolní peeling a obnoví ochrannou kožní bariéru.

Složky zahrnují mateří kašičkuobohacení epidermis vitamíny a mikrominerály. A oleje budou pokožku jemnou a sametovou. Také si všimněte krém "Power Supply Light Texture". Vápník ve svém složení pomůže obnovit přirozenou kožní bariéru a bílý jasmín regeneruje epidermis na buněčné úrovni.

Recenze

Většina žen má pouze pozitivní hodnocení používání denních krémů L'Oreal Paris.. A není divu, protože všechny produkty této značky procházejí klinickými zkouškami a mnoho krás na celém světě potvrzuje deklarovaný účinek výrobku na kůži a konečný výsledek. Z této značky si tedy můžete určitě přesně vybrat svou péči.

Toto video pokrývá tři různé série krémů proti stárnutí L'Oreal: "Revitalift, Revitalift Lazer a Revitalift Filler.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky