Co je krém-sorbet

Co je krém-sorbet

Pokud hledáte pro neobvyklou hydratační metodu pro svou pleť, pak budete určitě jako takový inovativní nástroj jako krém-sorbet. O tom, co je tento produkt a jak si ho vybrat, se dozvíte z tohoto článku.

Vlastnosti

Zaprvé, pojďme zjistit, co to je. Sorbet je krém s velmi lehkou, téměř beztížnou texturou. Snadno padá na kůži, čistí, tonizuje a hydratuje. Může také očistit pokožku, působí jako jemný křoviny. Funguje to však mnohem měkčí než stejný křoviny. Bod je v jeho delikátní struktuře. Sorbet nepoškozuje horní vrstvu epidermy a nevysušuje pokožku. Skládá se z částic, které čistí pokožku co nejjemněji a ještě více hydratují tělo během čistícího procesu.

Ale mnoho sorbetů může jednat pouze jako zvlhčovač. V tomto, možná, jejich hlavní rozdíl od křoviny, protože jsou vždy doplněny brusnými částicemi. Obecně platí, že krém-sorbet je daleko od nepostradatelného nástroje, který je nezbytný pro péči.

To je takový lehký "dezert" pro tělo a obličej, který je příjemné potěšit se z času na čas.

Populární výrobci

Dnes je tento produkt péče o pleť vyráběn mnoha značkami, od rozpočtu až po profesionální. Pojďme se podívat na několik populárních produktů, které rozhodně vyčnívají z navrhovaného sortimentu.

Dior "Hydra Life"

Krém-sorbet pro péči o tělo a tvář této značky je vynikající produkt, který může skutečně učinit vaši pleť měkčí, pevnější a krásnější vzhled. Výsledek si všimnete po první aplikaci. Proto může být bezpečně využit pro relaxaci ve dnech domácí péče.

Recenze produktu této značky jsou velmi dobré. Dokonale vyživuje pokožku a nezanechává žádný mastný lesk. Takže, i když nemáte čas plně se uvolnit, můžete jej bezpečně použít na svém těle, aby tělo získalo efekt péče.

Hydratační sorbet krém této značky je vhodný pro pleť 25+. Pokud jde o ostatní, dokonale se stará o suchou pokožku a tuk.

V dalším videu se dozvíte podrobnější informace o celé řadě Dior "Hydra Life".

Caudalie

Tento krémový sorbet má silnou strukturu, která připomíná libový krém. Když si ho otřete do rukou, stává se více tekutým a při aplikaci na kůži se velmi snadno vstřebává. Bude to však trvat déle než v předchozím případě. Sorbety z této značky mají velmi příjemnou bohatou vůni květin, která se udržuje na kůži po dlouhou dobu. Vzhledem k tomu, že výrobek velmi dobře zvlhčuje a vyživuje pokožku, vypadá den po použití dobře upravený a méně problematický.

Je také důležité, aby byl produkt této značky nejpřirozenější. Mezi komponenty tohoto sorbetu patří hroznová voda a heřmánkový extrakt.

Collistar

Další možností pro ošetření ovocné kůže je sorbet z Collistar. Výrobek v pěkném růžovém balení nejenže vypadá atraktivně, ale také funguje opravdu dobře. Lze aplikovat jak ráno, tak v noci. Přípravek se vstřebává do kůže do deseti minut a okamžitě začne působit. Kůže se zdá být živější a svěží, i když se cítíte unaveni. Mimochodem, pokud používáte Collistar sorbet ráno, může sloužit jako základ pro make-up. Tonální nebo matovací nástroje se na něj dobře hodí. Po použití takového rámce také vydrží o něco déle.

Krém se doporučuje jako přípravek proti stárnutí. Funguje dobře na kůži, takže je pružnější.Ale zároveň byste samozřejmě neměli očekávat magický efekt - vrásky po první aplikaci nezmizí.

Kompliment

Ale pokud stále potřebujete výrobek, který bude mít při aplikaci mírný účinek čištění, měli byste tomuto výrobku věnovat pozornost. Nejoblíbenější možností pro ně je citron-cukr sorbet, který jemně odlupuje odumřelé částice kůže a tóny. Navzdory tomu, že tento produkt je rozpočet, stále stojí za to koupit. Přinejmenším kvůli příjemné vůni. Výrobek voní jako skutečná sladkost.

I jeho konzistence se podobá citronové půdě s cukrem. Takže to určitě stojí za pokus.

Garnier

Když už mluvíme o rozpočtových produktech, stojí za zmínku také o nástroji této značky. Jejich krém-sorbet funguje dobře na obličej a tělo. Stojí to jen něco málo přes sto rublů, ale funguje to velmi dobře. Má nejjednodušší konzistenci. Produkt vypadá jako mletá pěna s přírodním mletým ovocem. Vůně takového nástroje není tak příjemná jako předchozí možnosti. Je zcela nestabilní a může dokonce mírně vydávat alkohol. Ale funguje to skvěle na kůži.

Po aplikaci budete mít pocit, že vaše kůže je chráněna před vnějším působením. Bude hydratovaný, měkký a matný. Krém je ideální pro použití v tukových prostorách, kde je vždy lesk. Pokud jej aplikujete na obličej, bude to časem vypadat nudnější. Pokud ho použijete jen na obličeji, pak vám produkt vydrží opravdu dost dlouho.

Pokud jej aplikujete na obličej, bude to časem vypadat nudnější. Pokud ho použijete jen na obličeji, pak vám produkt vydrží opravdu dost dlouho.

Sorbet krém je originální produkt, který si zaslouží místo na polici ve vaší koupelně. Může být použit pro zvlhčení pokožky, čištění nebo rohože. Ale bez ohledu na to, jak je používáte, budete mít vždy tuto příjemnou sladkou vůni, která odlišuje sorbet od jiných výrobků a činí z něj ideální produkt pro léto.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky