Krém Doliva

Krém Doliva

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou, jako je Doliva, učiní každou ženu neodolatelnou, bez ohledu na to, jak stará je. V průběhu let přestává být kůže na obličeji dostatečně pružná a v důsledku toho se na ní tvoří záhyby a vrásky, které ženě nepřidávají přitažlivost.

Ale moderní kosmetologie dosáhla bezprecedentních výšek a vyvinula produkty, které mohou oddálit proces stárnutí pokožky a dlouhodobě zachovat její elasticitu. Nejlepší ze všech je lék vyráběný společností Doliva.

Vlastnosti

Tento lék je odlišný v tom, že má úžasný trojitý efekt:

 • chrání pokožku před suchem a přispívá k její rychlé a hluboké hydrataci;
 • schopné rychle poskytnout hlubší vrstvy kůže se všemi živinami;
 • aktivuje regenerační proces ve tkáních.

Čas od času se mohou setkat s informacemi o tom, že přípravky Doliva obsahující kyselinu hyaluronovou mají schopnost omezit podráždění na obličeji a působit zklidňujícím způsobem. Taková prohlášení však zatím kosmetologové nepotvrzují.

Tento lék je v prodeji jako kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností a s vysokou molekulovou hmotností a potřebujete vědět, jaké jsou rozdíly.

Vysoká molekulární kyselina hyaluronová

Účinek aplikace tohoto léku na obličej bude pouze povrchní a bezvýznamný. Jde o to, že je dosaženo vytvořením na povrchu kůže nejtenčí, nepropustné pro vzduch, film. Tak se vlhkost z povrchu kůže neodpařuje a všechny látky potřebné pro výživu pokožky v ní jsou zachovány. V tomto případě chybí skleníkový efekt.

Kůže má schopnost dýchat, oblasti nadržené kůže jsou navlhčeny kyselinou hyaluronovou a výživné složky krému Doliva pronikají do hloubky kůže. Tento účinek nemůže trvat déle než 2-3 hodiny. Pokud použijete tento krém alespoň několikrát denně, pak se zvlhčující účinek stane znatelným.

Ale neměli byste se na to spoléhat od první aplikace - výsledky budou zřejmé pouze při pravidelném používání tohoto výrobku po poměrně dlouhou dobu - minimálně dva měsíce.

Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností

Krémy Doliva s touto složkou jsou schopny obnovit pružnost pokožky a její elastické vlastnosti. Vyhladí jemné vrásky a zabrání vzniku nových. Pokud výrobek používáte pravidelně, bude zřejmé, že pod očima už nejsou žádné tašky a obličej je znatelně čerstvější. Krém Doliva bohužel nemůže zbavit hlubokých vrásek.

Výhody krémů Doliva:

 • ve srovnání s běžnými produkty na bázi glycerinu je pokožka mnohem lépe zvlhčena;
 • účinek je zaznamenán poměrně rychle;
 • vlhkost vzduchu neovlivňuje působení krému, na rozdíl od glycerinu, který při vysoké vlhkosti nebude hydratovat a osuší pokožku.

Nedoporučuje se aplikovat krém před opuštěním domu, pokud je teplota vzduchu nízká - je lepší to udělat před spaním. Kromě toho během chladného období topení vysouší vzduch v místnosti a kůže musí být zvláště zvlhčena.

Doporučuje se každý den pečovat o pokožku obličeje, protože je známo, že se nelze vyhnout nepříznivým faktorům a na každém obličeji se určitě objeví nějaké nové vrásky, které by měly být okamžitě odstraněny.

Pokud přestanete používat zvlhčovač Doliva, pokožka okamžitě začne ztrácet svou pružnost a pevnost.Takže si ji můžete přivést k tomu, že s takovou suchou a pomalou pokožkou se nedá nic udělat s pomocí té nejlepší krémové.

Péče o stárnoucí pleť je velmi důležitá, a proto by měla být volba krému brát vážně.

Druhy

"Intenzivní světlo"

Tento lék má smysl si vybrat ženy, které mají kombinovaný typ pleti nebo náchylný k suchu. Udržuje tón pleti, je bohatý na vitamín „A“, aktivuje regeneraci buněk a oddáluje období časného stárnutí. Textura tohoto výrobku je lehká, rychle se vstřebává, vyhlazuje vrásky a pleť je pružnější. Doporučuje se pro každodenní použití ve dne iv noci.

"Elixír krásy"

Jedná se o šetrnou péči o pleť, nasycení vlhkostí a vyhlazování vrásek. Výrobek obsahuje sedm rostlinných olejů, stejně jako extrakt z citrónové trávy a francouzské levandule, díky čemuž je vlhkost zadržována v hlubokých vrstvách kůže.

Konzistence krému je velmi lehká, snadno se aplikuje a okamžitě se vstřebává.

Tento výrobek vyhlazuje povrch pokožky, snižuje počet vrásek a zvyšuje pružnost pokožky. Nástroj se doporučuje používat ráno a v noci.

"Exkluzivní"

Tento lék je založen na jedinečné receptuře Derm-A-Flavon, která stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, což vede ke zvýšení elasticity kožní tkáně. Výsledkem je zpřísnění kontury obličeje, pružné kůže a méně výrazných vrásek. Účinku je dosaženo působením olivového oleje, sójového oleje, bambuckého másla, krabího oleje, tokoferolu a panthenolu.

Hydratační tekutý krém pro pleť

Lék poskytne pokožce intenzitu vlhkosti a udržuje ji po celý den. Na obličeji bude méně zarudnutí a lesklé oblasti budou matné. Díky kombinaci účinných látek a mikročástic některých cenných složek se póry smršťují a kůže se vyhlazuje. Lehkost hydratačního tekutého krému chrání pokožku před vadami a dodává nové, svěží pocity.

Jak si vybrat

Při výběru krému zvažte svůj věk a stav vaší pleti.. Pokud žena nemá 30, má zatím jen málo vrásek a jsou poměrně malé, ale v kůži nejsou žádné strukturální změny. V tomto případě, pro lehkou vlhkost a malý ochranný účinek, mladá dáma je lepší použít vysoce molekulární krém Doliva.

Je to věk, kdy je hyaluron stále nezávisle produkován v těle ženy, a pokud je přiveden zvenčí, můžete poškodit pouze proces jeho výroby. Je lepší, když vybraný krém bude mít opalovací krém.

Pokud máte méně než 30 let, krém musí splňovat následující požadavky:

 • neměla by mít tahový účinek;
 • by měly mít lehkou texturu;
 • Retinol vitamin A může být přítomen.

Ve vyšším věku je třeba věnovat pozornost krému s nízkou molekulovou hmotností Doliva. Pokud máte méně než 45 let, je nutná stimulace těla pro syntézu kyseliny hyaluronové. Je nutné zaplnit hluboké vrásky a vyhladit malé. Kosmetika proti stárnutí se neobejde bez:

 • kolagen;
 • elastin;
 • ovocné kyseliny;
 • koenzym Q10;
 • rostlinných olejů.

Abychom pochopili, které komponenty to nebo co Krém Doliva tvoří, jen pečlivě prostudujte jeho složení. Komponenty, které jsou nejvíce v produktu, budou na vrcholu seznamu.

Pokud v přípravku vidíte složku zvanou hyaluronát sodný, mějte na paměti, že tento krém bude mít malý účinek, protože kyselina hyaluronová v něm je nahrazena jeho solí. Je lepší, když kompozice bude psaná kyselinou hyaluronovou.

Neměli byste si také vybrat krém této značky, jejíž cena je příliš nízká - bude to znamenat, že obsahuje velké molekuly kyseliny, což znamená, že vás nezachrání před vráskami. Pokud má krém příliš silnou vůni, hovoří o své nízké kvalitě. Originální krém Doliva bude buď bez zápachu nebo vůně bude sotva znatelná.

Doporučujeme zakoupit tento výrobek výhradně ve specializovaných prodejnách, protože padělky tohoto zboží často nevedou k omlazujícímu účinku, ale k alergickým reakcím kůže na obličeji.

Tipy pro krásu

Tento nástroj je velmi populární mezi ženami, který je snadno viditelný analýzou recenzí o tom. A to není překvapující, protože v této kosmetice jsou jen přírodní složky.

Lehká textura, dokonce lehce vodnatá vitaminová krémka ​​Doliva rychle proniká hluboko do kůže, vyživuje ji.

Lze ji použít ráno i před spaním, po vyčištění kůže. Aplikujte lék s lehkými patky s konečky prstů.

Recenze lékařských odborníků se také liší jednomyslným schválením těchto produktů. Koneckonců, vědí jistě, že kyselina hyaluronová je nejefektivnějším přírodním hydratačním krémem, navíc neexistují žádné kontraindikace pro použití tohoto výrobku.

Chcete-li si být zcela jisti při výběru správného krému Doliva, než si jej koupíte, poraďte se se svým lékařem, který vám podle typu vaší pleti bude moci vybrat nejúčinnější produkt péče.

Blogger dívka mluví o její ošetření obličeje od Doliva ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky