Krém Payot

Krém Payot

Francouzská značka Payot má širokou škálu produktů péče o pleť. Historie značky je svým způsobem jedinečná a umožňuje vám dnes důvěřovat farmaceutickému výrobci, kdy není snadné najít skutečně kvalitní kosmetiku pro péči.

Historie společnosti

Historie vzniku značky Payot je fascinující: zakladatelkou kosmetické značky byla Naděžda Payo z Oděsy, která se jednou provdala za cizince a přestěhovala se do New Yorku. Byla zároveň lékařkou a filozofkou a říkala, že krása ženského obličeje závisí na zdraví jejího těla a tyto dvě hodnoty jsou vysoce závislé na vnitřním světě ženy. Naděžda kdysi obdržela pozvání k práci od známých amerických stylistů v oblasti kosmetologie - Eleny Rubinstein a Elizabeth Arden, ale odmítla tak učinit. Snila o vytvoření vlastní značky a pomohla jí v tomto setkání s jedním ze slavných tanečníků minulého století. Tělo baleríny bylo krásné, bylo nemožné říct o věku ženy, ale její tvář vykazovala značné počty.

Od roku 1920, Nadezhda Payo začala vyvíjet formulace budoucích kosmetických výrobků i přes bouřlivý rodinný život. Vytvořila perfektní recepty na základě odvarů bylin a farmaceutických receptur, byla obeznámena s dobře známými lékárníky a lékaři, od kterých se radila. Později, Naděžda otevřela svou vlastní laboratoř poblíž Paříže a vytvořila první sérii produktů péče: Hydriane, Hemera, AmnioDerm Embryonnaire. V roce 1925 otevře podnikatel vlastní kosmetický salon, který kdysi obdivovala v New Yorku. Vysoká kvalita služeb pomohla salónu získat celou armádu zákazníků a o pět let později se přestěhoval do samého srdce Paříže.

Důraz nebyl kladen na prodej produktů Payot, ale na to, jak pečovat o pokožku doma: Naděžda a její kosmetologové učili klienty, jak se starat o epidermis a aplikovat krémy.

Díky této značce byl vytvořen třístupňový program péče o pleť: čištění, tonizace a vyživování. Dnes jsou profesionální krémy Payot prodávány po celém světě av Rusku je zde shrnutí jejich správného použití, které umožní dosáhnout nejlepších výsledků z postupů.

Výhody

Po přečtení historie značky Payot je nemožné k ní zůstat lhostejný. Odborníci na kosmetiku Payot care dnes dělají vše pro to, aby byla vaše pleť dokonalá:

  • Nejnovější technologie umožnit značkovým specialistům vyvinout jedinečné produkty pro péči o jakýkoli typ kůže - od normálních až po problémové a dehydratované;
  • Kvalitní ingredience krémy a jiné výrobky jsou přísně kontrolovány;
  • V sestavě Payot existují produkty pro péči o mladou a zralou pleť, problémovou dermis a hypersenzitivitu a opravdu jedinečný lze nazvat krémový peeling "Techni Peel Nuit" s vysokou koncentrací ovocných kyselin AHA;
  • Mezi přítomnými produkty různé textury: krém, gel, gommazhi splnit chuť spotřebitelů;
  • Společnost netestuje vytvořené prostředky pro zvířata;

Vlastnosti kompozice

Složení krémů francouzské značky Payot nelze nazvat přírodní, ale není to minus známé značky. Komponenty v řadě krémů pro péči o pleť jsou samozřejmě jiné. Někde obsahuje přírodní antioxidační extrakty, v jiných je hlavní složkou kompozice kyselina hyaluronová, ve třetí ovocné kyseliny.

Každá kompozice je jedinečná a plní specifickou funkci.

Payot krémy založené na kyselině hyaluronové jsou zaměřeny na péči o stárnoucí kůži: hydratační vlastnosti hlavní složky pronikají do hlubších vrstev kůže a saturují je vlhkostí, což zabraňuje jejich odpařování z povrchu dermis.Ovocné kyseliny v komplexu Payotových krémů pomáhají při odstraňování keratinové vrstvy kůže a lepším pronikání dalších živin nebo zvlhčujících prvků.

Mimochodem, ve složení každého Payot krém je voda a glycerin - důležitá složka pro zvlhčování.

Hlavní linie

"Nutricia Creme Confort"

Nutricia Creme Confort intenzivního působení je vhodný pro výživu pokožky, který posiluje rovnováhu vodnolipidny v dermis a zvyšuje její ochranné funkce díky komplexu extraktu z japonského konvalinky a rostlinných lipidů, jejichž komplexní řešení vyplňuje buňky dermis prospěšnými tuky a vlhkostí. Krém "Nutricia Creme Confort" vytvořený pro péči o citlivou suchou a dehydratovanou pokožku má kumulativní a ochranné účinky.

Vyživující a zároveň zklidňující přípravek - krém Creme Riche Dermo-Ahfisante je určen k péči o citlivou pokožku; Výrobek ve svém složení neobsahuje vůně, barviva, vůně a další prvky dráždivé pro kůži.

"Techni Peel Nuit"

Noční výživný krém pro starší pleť "Techni Peel Nuit Payot" má odlupovací účinek.

Má vysoce koncentrovanou ovocnou kyselinu., který "odstraňuje" horní vrstvu "mrtvých" buněk a stimuluje obnovu zbytku. Je ideální pro nedokonalou pleť, protože má znatelný účinek po první aplikaci.

"My Jour"

Linka "My Jour" je reprezentována denním krémem "My Payot Jour" s ovocnými výtažky, které dodávají pleti přirozený lesk a vysoce kvalitní hydratační. Jeho použití není omezeno na typ pokožky - je ideální pro všechny dermis. Noční krémMůj Payot Nuit " bojuje s příznaky únavy epidermy a odstraňuje přebytečné složky z pórů, což zvyšuje přirozenou regeneraci buněk.

"Hydra 24"

Řada "Hydra 24" Payot usiluje o boj proti změnám obličeje souvisejících s věkem, které začínají napadat ženu ve velmi mladém věku. Denní a noční zvlhčující přípravek "Hydra 24 Crem Glacee" Vhodné pro normální pokožku náchylnou k suchu: hydratuje a vyživuje pokožku vlhkostí, nezanechává na pokožce nepříjemný "těžký" pocit.

Hydratační krémový gel Hydra 24 Gel-Crem Sorbet pomáhá udržovat normální, tukem náchylnou pokožku: má lehkou texturu a okamžitě se vstřebává do dermis.

"Uni Skin"

Série krémů "Uni Skin" pomáhá při dosahování dokonalé pleti bez vad. Pravítka Creme jsou zaměřena na boj s matnou pletí, nerovným povrchem, pigmentací a dalšími estetickými problémy, které se týkají moderní ženy. Vyrovnání odstínu pleti krém "Uni Skin Jour" bojuje proti pigmentovým formacím, po akné, zarudnutí, zánětům, obnovení přirozené hladké textury a přirozeného lesku. Má stupeň ochrany proti ultrafialovému záření SPF-15.

Světlejší textura má denně balzámUni kůže Yeux et levres"dodá pleti zdravý tón a jednotnou barvu. Bojuje proti vnějším nedokonalosti, včetně jemných vrásek."

Expertní peněženka

Linka "Expert Pureté" vytvořené pro péči o mastnou a problémovou pokožku. Hydratační krémy jsou založeny na chilské mátě, přírodním antiseptikum a regulátoru tvorby kožního mazu, ovocných kyselinách v koncentraci 9%: glykolová a několik dalších esterů, které odstraňují horní vrstvu keratinových buněk a vyrovnají povrch dermis. Extrakt z růží působí jako nutriční složka - vyživuje dermis komplexem užitečných lipidů a bojuje proti dehydrataci kůže.

Payot krém pro tuk typu epidermis hlavně matting: \ t "Crème Purifiante.""navíc bojuje s nedokonalostmi nebo vyrážkami na povrchu dermis, "Crème Matifiante Velours."„zužuje zvětšené póry a zabraňuje tvorbě mastného lesku, reguluje sekreci kožního mazu.

Kosmetika proti stárnutí

Payotův boj proti stárnutí je zastoupen vyhlazovacím krémem. "Authentique Rides Relax"který má lehkou texturu a rychle se vstřebává do epidermy.Jeho pravidelné používání vám umožní obnovit konturu obličeje bez injekcí a normalizovat přirozenou produkci kolagenu a elastanu, složek zodpovědných za pružnost a pevnost pokožky. Hydratační krém "Authentique Rides Relax„u starých pleti zvládá vrásky: vyhlazuje drobné a viditelně zakrývá hlubší z důvodu zahájení obnovy kožních buněk.

Linka pro péči o zralou pleť "Nejvyšší Jeunesse" Payot zahrnuje čtyři prostředky k boji proti vráskám, letargii kůže, pigmentaci, suchosti, která je typická pro všechny věkové typy. První den hydratační krém "Nejvyšší Jeunesse Jour" Je založen na unikátním komplexu Youth Process Complex s antioxidanty, které bojují proti stárnutí buněk a vyblednutí kůže.

Je nazývána "aktivátorem mládeže" díky bohatému složení poslední generace: vyplňuje vrásky a modeluje tvar obličeje, bojuje proti pigmentaci a kvalitativně zvlhčuje pokožku.

Aplikace produktu "Nejvyšší Jeunesse Jour."„Payot je možný pouze na důkladně očištěném povrchu obličeje s pohyby po masážních liniích, odborníci doporučují kombinovat každou aplikaci s lehkou masáží: vyleštěte obličej, abyste dokončili proceduru a vytvořili lehký odvodňovací efekt.

Noční výživný krém "Nejvyšší Jeunesse Jour."„pro obličej působí jako generátor mládí a„ prací “po celou noc, vrací do pokožky svěžest a kouzlo, komplex Youth Process má aktivní složky, které se zdají být uvolňovány v noci a působí pozitivně na epidermis: hydratují a nasycují minerálními prvky, čímž vzniká oválný obličej produkce kolagenu je normalizována a vrásky jsou vyplněny.

Sérum "Nejvyšší Jeunesse Concentre" Payot má vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové a vitaminu C v prostředku, který působí jako aktivátor zvlhčující složky. Oční krém "Nejvyšší Jeunesse Regard.""doplňuje sérii péče proti stárnutí. Obnovuje strukturu jemné pokožky a vytváří novou formu - dotahuje a vyživuje vlhkostí."

Recenze

Mnoho recenzí hydratačního krému na mastnou pleť "Crème Purifiante" Payot: ženy slaví svou příjemnou texturu, která se rychle vstřebává a nezanechává na povrchu žádné zbytky. Krém dokonale čistí pokožku a nahrazuje ji zánětem a tvorbou kožního mazu.

O krému "Nejvyšší Jeunesse Concentre" s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové se říká, že je o kvalitní péči o zralou pleť. Hydratační složka má viditelný vyhlazovací účinek, patrný po první aplikaci.

Ženy chválí krém Hydra 24 pro univerzální péči - hydratační. Mají lehkou texturu a nemají žádnou chuť, vhodné pro použití v létě.

A teď video recenzi na kosmetiku Payot.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky