Kora hydratační krém s mořskými extrakty

Kora hydratační krém s mořskými extrakty

Kůže obličeje vyžaduje neustálou péči a hydrataci. Významné značky marně nabízejí vylepšenou kosmetiku, slibnou ve stejnou dobu, ne-li věčná mládež, pak okamžitý výsledek jistě. Dnes se zaměříme na jeden z nich - nápad ruských odborníků na výrobu kosmetiky pod ochrannou známkou Kora a konkrétněji - na jeden z jejích produktů: krém na obličej Kora s mořskými extrakty.

Vlastnosti nástroje

Krém má velmi jemnou strukturu, více připomínající lehký gel, který neupchává póry, je snadno distribuován na povrchu obličeje, velmi rychle se vstřebává a po nanesení mastných stop, lepivosti, nevytváří efekt masky a dalších "překvapení". Kůže se stává měkkou a příjemnou na dotek. Někteří uživatelé zaznamenali výskyt drobných stop obsahu tuku 5-6 hodin po aplikaci. Tato nevýhoda se však snadno odstraní pomocí lehkého prachu. Kromě toho se tento účinek vyskytuje daleko od všech žen.

Všestrannost

Popis tohoto výrobku říká, že krém je vynikající hydratační krém pro všechny typy pleti. Na první pohled se to zdá divné - koneckonců jsou všechny kosmetické přípravky vybírány individuálně. Ale mnoho uživatelů s různým stupněm hydratace dermis zanechává většinou pozitivní recenze o tomto kosmetickém přípravku.

Vše je velmi individuální a záleží nejen na struktuře kůže, ale také na klimatických podmínkách, ročním období, kdy se krém používá, a stupni vlhkosti v místnosti, ve které se žena nachází.

Nespornou výhodou popsaného produktu je jeho univerzálnost: během dne může být použit jako základ pro líčení - nadace se na něj aplikuje velmi dobře a večer funguje jako základní péče, lehce vyhlazuje jemné vrásky na obličeji a odstraňuje odlupování kůže. Může být používán v každém věku: hydratuje a vyživuje mladou pokožku, zralejší, urychluje regenerační procesy, tvorbu kolagenu a zvyšuje elasticitu dermis.

Navzdory univerzálnosti uváděné výrobci většina žen souhlasí s tím, že krém je stále vhodnější pro mastnou pleť než pro suchou pokožku. Jako kontraindikace, možná pouze individuální intolerance jedné nebo druhé složky. Abychom pochopili, zda je tento nástroj pro vás vhodný, měli byste vždy pečlivě prostudovat složení zakoupeného produktu.

Účinnost

Vzhledem ke své lehké struktuře je spotřeba krému malá a v teplém období je obecně minimální. S pokračujícím užíváním si mnoho žen všimne, že 50 ml plechovky vydrží půl roku a někdy i více.

Design

Krém je balen v průhledné nádobě s dvojitými průhlednými stěnami. Výzdoba sklenice je kryt zrcadla. Pod krytem je další ochranný kryt ve tvaru kruhu, pod kterým je přímo umístěna samotná smetana. Nádoba je navíc zabalena v kartonové krabici a utěsněna v celofánu. Konstrukce krabice je stručná a nenápadná. Na bílém pozadí je název značky Kora vtlačován do papíru a potištěn zrcadlovou barvou.

Aplikace

Jak již bylo zmíněno, krém nemá žádnou věkovou hranici. Doporučuje se jako rehabilitační prostředek pro tupou pleť. Krém můžete aplikovat ráno nebo večer, a pokud chcete, můžete to udělat pouze sami a používat dvakrát denně. Pro zvýšení vlhkosti můžete obličej a krk předčistit tonickou nebo termální vodou. Pro intenzivní hydrataci můžete také použít sérum stejné společnosti.Masáž pak masírujte až do úplného vstřebání.

Složení

Podívejme se podrobněji na seznam hlavních složek, které jsou součástí smetany s mořskými extrakty.

  • Termální voda. Je základem mnoha kosmetických přípravků. Na rozdíl od běžné vody je nasycený minerály a hydratuje pokožku mnohem lépe než běžná voda.
  • Extrakt z lamina. Má protizánětlivý a hydratační účinek, tóny a mírně vyhlazuje reliéf kůže. Skvělý antioxidant.
  • Kyselina hyaluronová. Udržuje vlhkost na buněčné úrovni, vytváří neviditelný ochranný film.
  • Extrakt žuvačky. Zlepšuje celkový stav obličeje a krku, zjemňuje pleť, zlepšuje pružnost a pevnost kůže, odstraňuje podráždění a vaky pod očima. Zabraňuje vzniku alergických reakcí, snižuje zánět.
  • Olivový olej. Čistí, tonizuje a omlazuje pokožku. Zrychluje hojení ran a regenerační procesy, zmírňuje záněty, eliminuje deskvamaci.
  • Extrakt z hroznových semen. Vynikající antioxidant, proniká hluboko do kůže a vyhlazuje vrásky zevnitř, stimuluje tvorbu kolagenu.
  • Glycerin. Zjemňuje pokožku, udržuje v ní vlhkost, zlepšuje schopnost pokožky čistit.
  • Odorant. Dodává krému lehkou, příjemnou květinovou vůni, která se během několika minut přestane cítit. Tak se nebude celý den obtěžovat.
8 foto

Shrneme-li tedy výše uvedené, můžeme konstatovat, že krém není určen k řešení složitých kožních problémů, ale udržuje ho v dobrém stavu a udržuje ho v dobrém stavu.

Podívejte se na recenze kosmetika Kora na videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky