Nivea krém v modré plechovce

Nivea krém v modré plechovce

Pro hydrataci pokožky je obrovské množství kosmetických přípravků. Ale i přes to, že existují fondy, které byly populární po mnoho let a nebudou ztrácet. Patří mezi ně krém Nivea v modré nádobě.

Výhody a nevýhody

Tento krém je volán obchodníky a výrobci jeden z nejprodávanějších produktů této značky. Nivea modrá železná nádoba s hydratačním krémem lze nalézt v mnoha kosmetických taškách. Tento krém je levný, ale funguje velmi dobře, pomáhá vyrovnat se s velkým množstvím nedostatků.

Díky tomu je kůže měkčí, měkčí a příjemnější na dotek. Po pravidelném používání, dívky vypadají lépe a atraktivněji. Navíc vlhká dermis zůstává pevnější a mladší.

Používají se nejen dívky a ženy různého věku. Muži i děti mohou produkt používat z modré nádoby z Nivea. Nezpůsobuje alergie a je vhodný i pro citlivou dětskou pokožku. Tento krém z Nivea může být dobrou alternativou k dětskému krému. Nebojte se ho použít, protože to opravdu nepoškozuje pokožku dětí, ale pouze ji změkčuje a má uklidňující účinek na epidermis.

A muži ho mohou používat po holení, aby pokožka byla měkká a neloupaná. Po nanesení tohoto výrobku se kůže nedotáhne, nebo naopak příliš mastná. Kromě toho po holení nebudete vykazovat žádné pupínky ani podráždění obličeje.

I když první aplikace, můžete si myslet, že to nefunguje vůbec, a vytváří pouze mastnou vrstvu na povrchu. To ale v žádném případě není. Během několika minut se tuk vstřebá a pokožka zůstane měkká a dobře upravená.

Díky velmi znatelnému zvlhčujícímu účinku lze tento prostředek použít nejen na obličej, ale i na celé tělo. Zvláště dobře hydratuje lokty a kolena, která jsou často příliš suchá a šupinatá. Také tento produkt od Nivea milují všechny dívky, které trpí suchýma rukama.

Pokud jsou vaše dlaně neustále suché a šupinaté, měli byste se určitě snažit o ně pečovat s takovým lehkým krémem. Stačí, když si ji položíte na ruce, než vyrazíte ven, v noci, nebo jen v každém okamžiku, kdy pocítíte těsnost kůže.

To je také velmi důležité v zimě, kdy je kůže tak suché a popraskané, jak je to možné. V tomto těžkém období pro kůži nivea výživný krém bude chránit. Tak špatné počasí tě tak moc neovlivní. Chcete-li to provést, jednoduše si s sebou vždy malé sklenice hydratační krém, který zachrání obličej, ruce nebo vlasy tipy z vlivu prostředí.

Pozitivní poznámka: Nivea hydratační krém je ve vhodné plechovce. Vypadá nejen krásně na polici, ale také se snadno vejde do jakékoli kosmetické tašky. Nebojte se, že obal bude otevřen v nesprávnou dobu, a nástroj bude zabarvit celý make-up vak. Koneckonců, i když se to stane, pak krém je příliš tlustá a mastná textura, která nedovolí, aby vytekla ven.

Složení

Jedinou nevýhodou, kterou mnoho dívek upozorňuje, je, že tento krém není organický. Ve svém složení je základním prvkem parafin. K měknutí kůže dochází v důsledku přítomnosti v lanoninu. Tato složka však také není neškodná, protože může ucpat póry. Takže po aplikaci se vaše kůže nemusí cítit velmi dobře.

Proto i přes to, že výrobek téměř vždy působí na kůži a nezpůsobuje alergie, existuje možnost, že výrobek nebude pro Vás fungovat.Jen v případě, neriskujte uvedení neznámého produktu na celý povrch obličeje nebo těla - nezapomeňte ho otestovat na malé ploše těla. Koneckonců, i ty nejlepší produkty mohou způsobit individuální projevy podráždění kůže.

Recenze

Ale i přes tuto nevýhodu jsou recenze kosmetologů a běžných uživatelů o krémech z Nivea většinou pozitivní. Po mnoho desetiletí je tento produkt zametán z polic kosmetických obchodů a lékáren.

To je dáno především kombinací vysoké kvality a nízkých nákladů. Produkt je velmi rozpočet, stojí méně než dvě stě rublů. Téměř každý si to může dovolit.

Výrobek zároveň trvá dlouhou dobu, takže můžete jednu nádobu používat dlouhou dobu. Jde o poměrně hustou konzistenci, která umožňuje použít minimum produktu k hydrataci pokožky.

Špatný výrobek, a to i za nízkou cenu, by takovou popularitu neměl. Obecně platí, že téměř každý, kdo se pokusil tento krém souhlasí s tím, že výrobek skutečně zvlhčuje i nejsušší pleť. Proto se doporučuje koupit každému, kdo trpí suchostí epidermy.

Tento nástroj, jak již bylo zmíněno, může být použit na různých částech těla. Dívky ho používají k hydrataci rtů a některé dokonce přidávají výrobek do masky na vlasy, nebo jednoduše na jejich tipy, aby je zvlhčily a vyživovaly.

Nejlepší je, jak to ukazuje praxe, že výrobek působí, pokud je aplikován na pokožku přes noc. V tomto případě, ve snu, bude vaše pokožka absorbovat produkt na maximum a změkčit. Takže druhý den ráno si všimnete výsledku na jeho tváři. Po probuzení bude vaše pleť vypadat lépe a pocítíte účinek na vás.

Ale pokud je to žádoucí, tento produkt může být také použit jako základ pro make-up. Připravuje vrchní vrstvu epidermy pro aplikaci tonálních základů, korektorů, prášků a dalších produktů.

To je obzvláště dobré, pokud máte suchou pokožku s výrazným peelingem. Hydratační krém s poměrně mastnou texturou zklidní pokožku a po jejím vstřebání se na ni hladce a dobře usadí všechny produkty. Ale nepřehánějte to s množstvím takové báze - pokud aplikujete příliš mnoho hydratačních krémů na pokožku, pak make-up „odteče“ z obličeje během dne. To platí zejména v létě, kdy je horký a kůže sama uvolňuje více tuku.

Souhrnně lze říci, že tento krém je vhodný pro péči o pleť jakéhokoliv typu. Mnozí argumentují, že to může opravdu soutěžit s drahými značkovými hydratačními krémy. Proto nespěchejte utrácet velké peníze na produkty péče. Snažte se nejprve koupit jednoduchý krém z Nivea v modré plechovce. Možná se i vy, stejně jako mnoho generací dívek a žen, stanete fanouškem tohoto univerzálního léku.

Více informací o Nivea krému se dozvíte z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky